Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μια γνώμη...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

panagiotismp90

# 21 στις 8/1/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 2.180
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Maria483
Απο την αρχή δεν τους άρεσα γιατι ειχα τατουαζ σκουλαρίκια εβαφα τα νύχια μου... Το καλοκαιρι βαζω αλυσίδα στο ποδι. Δεν θα ημουν καλη νύφη... Παραβλέπουν οτι τα παράτησα ολα πηγα εκει... Εδινα λεφτά δεν μου πλήρωνε καφε του πλήρωνα... Εβαζαν τα εισητήρια μου μονη μου. Μαγείρευα επλενα... Κτλπ... Τωρα φυσικα το πιο καλο δεν του ταίριαζα εμφανισιακά καλε εγω... Βλέπετε ξέχασα οτι έμπλεξα με τον Μπραντ Πιτ... Αυτο που βίωσα λοιπόν ειναι οτι εδωσα πολλα... Οικονομικα, συναισθηματικά... Δωρα υπομονή στα λάθη του και πηρα το τιποτα. Αισθηματικά απο εκείνον τιποτα μονο λόγια... Και τελικα σημερα ελαβα τηλέφωνο για διαζύγιο αλλα θελει να δινει διατροφή και να εχει σχεσεις με το παιδι. Και αυτο γιατι του ζήτησα το τηλέφωνο του δικηγόρου του... Αμεσως πηγε. Οποτε ολοι μας καταλαβαίνουμε οτι αυτο ακριβως ηθελε... Ενα παιδι...

χαχαχα! εχεις χιουμορ παντως!

lamprand

# 22 στις 8/1/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Λακωνίας / Σπάρτη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.010

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από panagiotismp90

χαχαχα! εχεις χιουμορ παντως!

τι έγινε ρε Παναγιώτη ; τι είδες ; παλι μας τρολάρουν ; 

Joule92

# 23 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 27 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
Καλησπέρα.. Δεν ξέρω αν η γνώμη μιυ είναι σωστή αλλά από εμπειρία δικιά μου κ μόνο σου λέω ν τον αφήσεις.. Όσο είναι νωρίς.. Αν δεν βλέπεις βελτιωση τότε μην το προσπαθείς. Δυστυχώς δεν αλλάζουν. Είναι κρίμα Ν χάνεις χρόνια δίπλα του κ να τα περνάς μέσα σε νεύρα κ στεναχώρια. Όσο νωρίτερα τόσο το καλύτερο ώστε ν μην το βιώσει κ το παιδακι σου τόσο έντονα..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost