Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Παραίτηση;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

TrustNoOne

# 21 στις 16/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Με συγχωρείς αν θα φανώ αδιάκριτη, αλλά τι πόστο είναι αυτό σε σινεμά που πάει 8-12 ώρες;Φαντάζομαι σε multiplex θα είναι, όχι συνοικιακό... ρωτάω γιατί πηγαίνω σπάνια σινεμά και δεν ξερω πώς δουλεύουν εκεί πλέον.
Αν είναι ταμείο, οκ, σίγουρα βαρετό και με την κούρασή του, αλλά δε μου ακούγεται και για θάνατο... ταξιθέτες νομίζω δεν έχουν πια... έλεγχος εισιτηρίων; καθαριότητα;Και όταν λες ότι γενικά ο μισθός είναι ικανοποιητικός, εννοείς πάνω από τον ισχύοντα βασικό - και ειδικά αυτόν για νέους ως τα 25;Γιατί αν ισχύουν τα παραπάνω και έχετε και οικονομική δυσκολία στην οικογένεια, θα σου έλεγα να το σκεφτείς πολύ καλά και να ψάξεις πρώτα με σοβαρότητα κάτι άλλο.Έχεις δει τι δουλειές προσφέρουν πλέον; Τίγκα στα τελεμάρκετινγκ τηλεφωνιών και άλλων, ύποπτων δραστηριοτήτων. Εξευτελιστικός μισθός (σε όλες τις ηλικίες) και σε απολύουν πριν κλείσει ο μήνας για να μην πληρώσουν, Μετά είναι τα προμόσιον με τις ορθοστασίες και την part-time απασχόληση, ή τα φυλλάδια σε όλες τις καιρικές συνθήκες μες στο δρόμο.Το ότι είσαι κάπου προστατευμένα, με καλύτερο μισθό όπως λες (που υποθέτω λαμβάνεις κανονικά) σε ένα περιβάλλον όπως είναι το σινεμά που είναι γενικά ευχάριστο και μπαίνει στο βιογραφικό αξιοπρεπώς, είναι καλό. Ειδικά όταν δεν ξέρεις τι θες να κάνεις.
Κάνε μερικές συγκροτημένες κινήσεις. Δες τι άλλες επιλογές έχεις από τη σχολή σου - για τυχόν μεταπτυχιακά με εξετάσεις π.χ - κάνε ένα προφίλ στο LinkedIn και άρχισε να δικτυώνεσαι με κόσμο.Δώσε χρόνο στον εαυτό σου και αξιολόγησε λίγο πιο ρεαλιστικά τις ανάγκες σου αλλά και τις τρέχουσες συνθήκες στη χώρα. Καλή επιτυχία, ό,τι κι αν κάνεις!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost