Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μπερδεμενη και αναποφασιστη

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

venom1

# 1 στις 11/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ραφήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 27
'Aρεσαν+: 0%

Τελη Σεπτεμβρίου γνώρισα κάποιον απο εδώ μέσα...Με πολιόρκησε μέσω μυνημάτων αρκετά  και αργότερα τηλεφωνικά..Μου άρεσε η φωνή του,ο τρόπος που εκφραζόταν,,,Συναντηθήκαμε και υπήρχε ελξη,,,Μιλούσαμε κάθε μέρα με μην. και τηλεφωνικά και έδειχνε οτι ήθελε να συνεχίσουμε..Συναντιόμασταν για καφε και στο τρίτο ραντεβού προχωρήσαμε και ερωτικά...Στις διακοπες των Χριστουγέννων όπου είχε και τα 2 παιδια του μαζί μιλήσαμε με μην. το πολυ 5-6 φορες τυπικά...εκτος απο την πρωτοχρονια που εκφραστηκε όπως παλια,,,Μετά τι ς διακοπές και ενω μου ζήτησε να βρεθούμε αν δεν έστελνα εγω μην. δεν έστελνε εκεινος...Αυτα που με παραξενεψαν είναι το οτι δεν μπορουσε να μιλήσει όταν ήταν εκεί τα παιδιά του...και ότι οταν είμαστε μαζι δεν εμφανιζει το κινητό...Εχω την εντύπωση πως δεν έχει χωρίσει αλλά και ότι με θέλει μόνο ερωτικά...Επειδή στις συζητησεις μας αναφέρεται μόνο στο ότι με σκέφτεται και με φαντασιώνεται..Θα ήθελα την γνώμη σας γιατι επειδή ήταν η πρώτη μου σχέση μετά τον σύζυγο έχω ψιλοδεθεί μαζί του ...Πάντως δείχνει πως έχει άλλες προτεραιότητες...

Το ένστικτό μου λέει να τελειώσω μαζί του άσχετα αν με πληγώνει αυτό!

kyriakos54

# 2 στις 11/1/2019
author
Ανδρας / 50 / Χήρος
Ν. Βοιωτίας / Λειβαδειά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 97

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από venom1

Εμπιστεύσου το ένστικτό σου.Όποιος σ' έχει στο "περίμενε" ,να τον έχεις στο "φεύγα"!

Αρέσει στα μέλη Sagittarius1312, Joule92 και σε ακόμα 9 μέλη.

panagiotismp90

# 3 στις 12/1/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 2.136

τι σας εχει πει για την οικογενειακη του κατασταση?

Αρέσει στα μέλη Nikola-s, _Bellezza_

_Bellezza_

# 4 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 27 / Παντρεμένη
Ηνωμ.Αραβικά Εμιράτα
Απαντήσεις: 2.634
Πες, αν εχεις χρονο, τα θεματα, που ηθελες να συζητησουμε.

alisida

# 5 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε σχέση
Γαλλία
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 3.347
"""Δειχνει οτι εχει αλλες προτεραιοτητες""" ...Αυτο σιγουρα ...Αν οι μοναδικες σας συζητησεις ειναι το ποσο σε φαντασιωνεται πως θα προχωρησει η κατασταση ???...Στη θεση σου θα ξενερωνα ( μου εχει συμβει παλαιοτερα και το ειχα πει ξεκαθαρα,σορυ φιλε με ξενερωσες bb)
Αρέσει στα μέλη Joule92, Andreass66 και σε ακόμα 4 μέλη.

Nasio72

# 6 στις 12/1/2019
author
Ανδρας / 47 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 5

Ο Κυριακος54 στα ειπε ολα, εμπιστευσου το ενστικτο σου

Nikola-s

# 7 στις 12/1/2019
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Γρεβενών / Αγιος Γεώργιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 132
Πάρε δρόμο κοπελιά!:-) Σε παίζει σε διπλό ταμπλό.;-) Σουτάρισε τον !!!;-) θα με θυμηθείς.;-) Καραγκιόζης είναι.;-) Ιχνος ειλικρινείας !;-) Περιμένει το κορόιδων στο σπίτι ανησυχεί και το δεύτερο (κορόιδο);-) Η έχεις την εντύπωση ότι βγήκε μόνο μαζί σου απο το σχέσεις ? Η έχεις την εντύπωση οτι δεν έχει άλλο νικ ? Ρε σεις ?;-) Σας πουλάνε μουφα και πέφτετε σαν ξερολουκουμα ? Ανοιξε τους οφθαλμούς σου κοπελιά.;-) Πριν είναι αργά !;-)
Αρέσει στα μέλη Red_Season, Enakaiduo και σε ακόμα 1 μέλος.

Enakaiduo

# 8 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 25

καλημερα σας.   απο εδω μη περιμενετε κατι καλυτερο μονο γρηγορες δουλειες καταλαβαινετε ποσο γρηγορες οσο και οταν προχωρισατε     

δεν θελω να   κανω κηρυγμα  γιατι μια μερα ισως παθω   χειροτερα  αλλα αυτο που  δεν θα αλλαξει ειναι  στο να μην ξερω τον αλλον. 

επομενη φορα γνωριστε καλυτερα τον αλλον για να μην πληγωθειτε

Αρέσει στα μέλη mouri79, Nikola-s

alisida

# 9 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε σχέση
Γαλλία

Νικολα,εσυ ησουν που βγηκες με την κυρια ??

Τωρα εξηγουνται ολα

(Φατσουλα που επιασε λαυρακι )

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Nikola-s
Πάρε δρόμο κοπελιά!:-) Σε παίζει σε διπλό ταμπλό.;-) Σουτάρισε τον !!!;-) θα με θυμηθείς.;-) Καραγκιόζης είναι.;-) Ιχνος ειλικρινείας !;-) Περιμένει το κορόιδων στο σπίτι ανησυχεί και το δεύτερο (κορόιδο);-) Η έχεις την εντύπωση ότι βγήκε μόνο μαζί σου απο το σχέσεις ? Η έχεις την εντύπωση οτι δεν έχει άλλο νικ ? Ρε σεις ?;-) Σας πουλάνε μουφα και πέφτετε σαν ξερολουκουμα ? Ανοιξε τους οφθαλμούς σου κοπελιά.;-) Πριν είναι αργά !;-)

Αρέσει στο μέλος Nikola-s

mouri79

# 10 στις 12/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Απαντήσεις: 8
Έχει δίκιο η Enakaiduo... Αφήστε πρώτα να περάσει ένα χρονικό διάστημα, κάνα δυο χρόνια ας πούμε, και μετά προχωρήστε!!...
Αρέσει στο μέλος Red_Season

Nikola-s

# 11 στις 12/1/2019
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Γρεβενών / Αγιος Γεώργιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 132
#9 Λαβράκι μόνο έπιασες ;-) ? Φαγκριά δεν παίζουν ?;-) Δεν την ξέρω την τσίπουρα ρε σύ.;-) δεν ψαρεύω με πλαστικό δόλωμα.;-) Με πιάνεις?;-)
Αρέσει στο μέλος alisida

ZHLIASOY

# 12 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 2.395
Το σιγουρο ειναι οτι σε θελει μονο για σεξ κ το ποιο σιγουρο οτι δεν ειναι ελευθερος!Αλλη σιγουρια μην εχεις..
Αρέσει στα μέλη alisida, Joule92 και σε ακόμα 2 μέλη.

Nuvolla

# 13 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ισπανία
Απαντήσεις: 705

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από venom1

Τελη Σεπτεμβρίου γνώρισα κάποιον απο εδώ μέσα...Με πολιόρκησε μέσω μυνημάτων αρκετά  και αργότερα τηλεφωνικά..Μου άρεσε η φωνή του,ο τρόπος που εκφραζόταν,,,Συναντηθήκαμε και υπήρχε ελξη,,,Μιλούσαμε κάθε μέρα με μην. και τηλεφωνικά και έδειχνε οτι ήθελε να συνεχίσουμε..Συναντιόμασταν για καφε και στο τρίτο ραντεβού προχωρήσαμε και ερωτικά...Στις διακοπες των Χριστουγέννων όπου είχε και τα 2 παιδια του μαζί μιλήσαμε με μην. το πολυ 5-6 φορες τυπικά...εκτος απο την πρωτοχρονια που εκφραστηκε όπως παλια,,,Μετά τι ς διακοπές και ενω μου ζήτησε να βρεθούμε αν δεν έστελνα εγω μην. δεν έστελνε εκεινος...Αυτα που με παραξενεψαν είναι το οτι δεν μπορουσε να μιλήσει όταν ήταν εκεί τα παιδιά του...και ότι οταν είμαστε μαζι δεν εμφανιζει το κινητό...Εχω την εντύπωση πως δεν έχει χωρίσει αλλά και ότι με θέλει μόνο ερωτικά...Επειδή στις συζητησεις μας αναφέρεται μόνο στο ότι με σκέφτεται και με φαντασιώνεται..Θα ήθελα την γνώμη σας γιατι επειδή ήταν η πρώτη μου σχέση μετά τον σύζυγο έχω ψιλοδεθεί μαζί του ...Πάντως δείχνει πως έχει άλλες προτεραιότητες...

και ...;

ποιο είναι το ερώτημα σου ;

Αρέσει στα μέλη sAvArA, MadameShuShu40

alisida

# 14 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε σχέση
Γαλλία

Πως να σε πιασω με τοσα π ειπες..

Ενα- ενα .

Τσιπουρα νοστιμη ειναι (αν καταφερεις και την πιασεις )

Τωρα για πλαστικο δολωμα δεν ξερω ,εκτος αν εχει τη μορφη ψαριου 

.ξερεις,εκεινα τα φωσφοριζε π κανουν μπαμ 

(φατσουλα με καλαμι και ψαθινο καπελο )

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Nikola-s
#9 Λαβράκι μόνο έπιασες ;-) ? Φαγκριά δεν παίζουν ?;-) Δεν την ξέρω την τσίπουρα ρε σύ.;-) δεν ψαρεύω με πλαστικό δόλωμα.;-) Με πιάνεις?;-)

Nuvolla

# 15 στις 12/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ισπανία
Απαντήσεις: 705

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από venom1

Θα ήθελα την γνώμη σας γιατι επειδή ήταν η πρώτη μου σχέση μετά τον σύζυγο έχω ψιλοδεθεί μαζί του ...Πάντως δείχνει πως έχει άλλες προτεραιότητες...

κάτι βρήκα με μια δεύτερη ματιά...

κοίτα,

τα ένστικτα μη τα εμπιστεύεσαι όταν είσαι κάτω από πίεση ,μερική απόρριψη και φόβο.

Όταν βγεις από μια κατάσταση μη ικανοποιητική εμφανίζεται η νέα προοπτική σαν 

λαμπερός ήλιος .

Κράτησε αυτά που σου δείχνει και το αντίκτυπο που έχουν σε σχέση μ αυτά που εσύ  θελεις. 

θα ξεκαθαρίσεις πιο εύκολα το τοπίο.

Enakaiduo

# 16 το Σάββατο στις 15:26
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 25
#10. κοροιδευε εσυ..

Andreass66

# 17 το Σάββατο στις 15:36
author
Ανδρας / 53 / Σε σχέση
Γαλλία
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 456
Πες μας ποιος ειναι να σου πουμε τι ειναι ...μπορει και να τον ξερουμε
Αλλιως με τη συζητηση λυνονται τα πιο πολλα θεματα... Και οχι με μηνυματα...με τα μηνυματα ολα περιπλεκονται.

Αρέσει στα μέλη Red_Season, alisida

venom1

# 18 το Σάββατο στις 17:04
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση

Ευχαριστώ για τις συμβουλες σας...Κάπου με μπερδέψατε ...τσιπούρες...λαυράκια...Σχετικά με την οικογενειακή του κατάσταση μου έχει πει πως είναι χωρισμένος εδώ και 5 χρόνια και τα παιδιά τα βλεπει 2 σαββατοκύριακα το μηνα...Τις υπόλοιπες μέρες είχαμε κανονική επικοινωνία...Με διαβεβαιώνει ότι με θέλει και αποφεύγει να μιλήσουμε για να μην τσακωθούμε...Το θέμα είναι ότι δεν είμαι στις προτεραιότητες του...αλλά μια επιλογή ...

Οι λύσεις είναι η΄το τελειώνω τωρα ή τον εκμεταλευομαι και εγώ για όσο και όποτε τον χρειάζομαι...

venom1

# 19 το Σάββατο στις 17:04
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από alisida

δεν ειναι ο nikolas

Νικολα,εσυ ησουν που βγηκες με την κυρια ??

Τωρα εξηγουνται ολα

(Φατσουλα που επιασε λαυρακι )

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από panagiotismp90

τι σας εχει πει για την οικογενειακη του κατασταση?

venom1

# 20 το Σάββατο στις 17:04
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από _Bellezza_
Πες, αν εχεις χρονο, τα θεματα, που ηθελες να συζητησουμε.

καλησπέρα...Δεν ξέρω πως σκέφτεται επειδή  δεν ανοίγεται ...Μου αρέσει όταν είμαστε μαζί αλλά με ενοχλεί η έλειψη επικοινωνίας...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε