Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μπερδεμενη και αναποφασιστη

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

maraki_lar_1980

# 61 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.194
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από venom1

μπερδεμενη και αναποφασιστη

Αυτα που με παραξενεψαν είναι το οτι:

1. δεν μπορουσε να μιλήσει όταν ήταν εκεί τα παιδιά του.

Αυτό δεν είναι απαραίτητα ανησυχητικό.είστε μόλις 3 μηβες μαζί και μπορεί να μη θέλει ακόμα να μιλήσει στα παιδιά του για σένα.

2. οταν είμαστε μαζι δεν εμφανιζει το κινητό...

Αυτό είναι ανησυχητικό.Γιατί δεν τον ρωτας ευθέως?

3. Εχω την εντύπωση πως δεν έχει χωρίσει αλλά και ότι με θέλει μόνο ερωτικά...

Είναι μια πιθανότητα.Αλλά πως θα το εξακριβώσεις?

4.Επειδή στις συζητησεις μας αναφέρεται μόνο στο ότι με σκέφτεται και με φαντασιώνεται...

Ε αυτο δεν ειναι καλό.Πιάσε εσυ συζήτηση για άλλα θεματα να δεις θα ανταποκριθει.

5. Ηταν η πρώτη μου σχέση μετά το συζυγο και έχω ψιλοδεθεί μαζί του ...

Αυτό που λες ειναι θεμα απο τη στιγμη που δηλωσες οτι θα τον εκμεταλλευτείς κι εσυ αν δεις οτι κανει κι αυτος λατο τετοιο.

6. δείχνει πως έχει άλλες προτεραιότητες...

Ουτε αυτο ειναι καλο.Κανε μια συζητηση μαζι του.
7 .Το ένστικτό μου λέει να τελειώσω μαζί του άσχετα αν με πληγώνει αυτό!

Και?Θα το ακούσεις τελικά?

Αρέσει στο μέλος Red_Season

Lena_7_

# 62 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
#58 Με το που μπηκες και μιλησες 5 φορες, οι δυο ειχαν μεσα την λεξη εκμετάλλευση. Όταν ρωτηθηκες τι εννοεις ως εκμετάλλευση, εδωσες πολλες και διαφορετικες απαντησεις, οπως "παιζω με δικους μου ορους ( δηλ οχι ερωτική επαφη) " - "δεν θα δεθω" - "θα παρω οτι χρειαζομαι". Και μαλιστα με επιθετικοτητα. Η διαθεση και μονο οποιασδήποτε εκμετάλλευσης του αλλου με το καλημερα και μαλιστα σε νεα σχεση, αν δεν ειναι η σχεση που θελει, δεν ειναι και οτι καλυτερο. Και μαλιστα οταν το δικαιολογείς, οπως το τσαλαβουτοδικαιολογησες. Εκτος αν απευθυνεσαι σε ηλιθιους. Οσον αφορα τις προσδοκιες σου η τα τεστ σου, να κατσει ο μεσήλικας στη μεσηλικα σε σχεση χωρις σεξ, για να αποδειξει την καθαροτητα των προθεσεων του, μαλλον μπερδεψες τις ηλικιες. Δεν ειστε έφηβοι. Θα σου προτεινα να μη χανεις χρονο με ατσαλες συμπεριφορες και να κανεις εναν ώριμο και ξεκαθαρο διαλογο για αυτα που θες και θελει.Α και ναι, πολλα βιωματα εζησα, καλα και κακα, για να μπορώ να αντιλαμβανομαι τα "βασικα". Τοσο μπαμ!
Αρέσει στο μέλος Axilleas_2018

venom1

# 63 στις 13/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

ακουσες τόσες φορές την ΄ιδια λέξη γιατι δεν καταλαβαίνεις τι λέω!!!Δεν φταιω εγω!!!Και εδωσα την ιδια ερμηνεια!!!Παλι ομως δεν το επιασες!!!

Βαρέθηκα να εξηγώ τα ίδια...Αν έχεις προβλημα κατανόησης ασε αλλους να εκφραζουν αποψεις!!!

τελευταια απάντηση!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από Lena_7_
#58 Με το που μπηκες και μιλησες 5 φορες, οι δυο ειχαν μεσα την λεξη εκμετάλλευση. Όταν ρωτηθηκες τι εννοεις ως εκμετάλλευση, εδωσες πολλες και διαφορετικες απαντησεις, οπως "παιζω με δικους μου ορους ( δηλ οχι ερωτική επαφη) " - "δεν θα δεθω" - "θα παρω οτι χρειαζομαι". Και μαλιστα με επιθετικοτητα. Η διαθεση και μονο οποιασδήποτε εκμετάλλευσης του αλλου με το καλημερα και μαλιστα σε νεα σχεση, αν δεν ειναι η σχεση που θελει, δεν ειναι και οτι καλυτερο. Και μαλιστα οταν το δικαιολογείς, οπως το τσαλαβουτοδικαιολογησες. Εκτος αν απευθυνεσαι σε ηλιθιους. Οσον αφορα τις προσδοκιες σου η τα τεστ σου, να κατσει ο μεσήλικας στη μεσηλικα σε σχεση χωρις σεξ, για να αποδειξει την καθαροτητα των προθεσεων του, μαλλον μπερδεψες τις ηλικιες. Δεν ειστε έφηβοι. Θα σου προτεινα να μη χανεις χρονο με ατσαλες συμπεριφορες και να κανεις εναν ώριμο και ξεκαθαρο διαλογο για αυτα που θες και θελει.Α και ναι, πολλα βιωματα εζησα, καλα και κακα, για να μπορώ να αντιλαμβανομαι τα "βασικα". Τοσο μπαμ

Lena_7_

# 64 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Δεν ξερω τι θα αποκαμεις με τον καψερο, τα ελληνικα σιγουρα τα "εκμεταλλευεσαι"! Καλη ζαρια!

sAvArA

# 65 στις 13/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Venom1

Κοριτσαρα μου...Εχεις μπλεξει...Ο τυπας ειναι παντρεμενος, εκεινη ροχαλιζει, κοιμουνται σε διαφορετικα δωματια γι αυτο καιτα νυχτερινα..Οκ θελει σεξ ο κακομοιρουλης ,γιατι σε αυτο νομιζει οτι "πασχει", η γυναικα του Το ξερει, περιμενει απλως να Του τελειωσει καποια στιγμη ..οπως και τοσες αλλες...συνταγη μαγειρικης:Εξαφανισου για κανα 15νθημερο...Αν σε αναζητησει, απαντα του την 15η & πεστου να συναντηθειτε σπιτι του..Αν δεν..Βγαλε την κατσαρολα απο την φωτια... & Κανε το αυτονοητο..(Αυτο που απο τωρα πρεπει να κανεις αλλα τελος παντων... θελεις το χρονο & τις αποδειξεις σου..)

achinos

# 66 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.452

Απορία.

Γιατί θα τσακωθείτε όταν μιλήσετε; ξέρεις;
Άλλη απορία.
Γίνεται σχέση οποιουδήποτε είδους όταν δεν μιλάς με τον άλλον;

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, giorgos1970-71 και σε ακόμα 1 μέλος.

Mindthegap-

# 67 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.474
Απο οτι εχω διαβασει μεχρι τωρα
κατι μου διαφευγει..κατι  μου λειπει...
ενα κενο το χω παντως...
Αρέσει στο μέλος MadameShuShu40

venom1

# 68 στις 13/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από sAvArA

Venom1Κοριτσαρα μου...Εχεις μπλεξει...Ο τυπας ειναι παντρεμενος, εκεινη ροχαλιζει, κοιμουνται σε διαφορετικα δωματια γι αυτο καιτα νυχτερινα..Οκ θελει σεξ ο κακομοιρουλης ,γιατι σε αυτο νομιζει οτι "πασχει", η γυναικα του Το ξερει, περιμενει απλως να Του τελειωσει καποια στιγμη ..οπως και τοσες αλλες...συνταγη μαγειρικης:Εξαφανισου για κανα 15νθημερο...Αν σε αναζητησει, απαντα του την 15η & πεστου να συναντηθειτε σπιτι του..Αν δεν..Βγαλε την κατσαρολα απο την φωτια... & Κανε το αυτονοητο..(Αυτο που απο τωρα πρεπει να κανεις αλλα τελος παντων... θελεις το χρονο & τις αποδειξεις σου..)

Δεν μιλαμε μονο βραδυ αλλα συνεχεια...Καλη η ιδέα της εξαφάνισης!!!Ευχαριστω για την ιδέα!!!

giorgos1970-71

# 69 στις 13/1/2019
author
Ανδρας / 48 / Χήρος
Ν. Ευβοίας / Αυλίδα
Απαντήσεις: 94

τς...τς...τς

λεπτομερειες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από achinos

Απορία.

Άλλη απορία.
Γίνεται σχέση οποιουδήποτε είδους όταν δεν μιλάς με τον άλλον;

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

marie_la_journaliste

# 70 στις 13/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 421

μια καλη αρχη ειναι οτι...

τον δικαιολογεις σε όλα οποτε τον θελεις...απορω αφου ειναι ετσι πραγματα γιατι το ενστικτο σου  σου λεει οτι πρεπει να προσεχεις...Κανε μια συζητηση μαζι του και πες του ...φιλε τι θα γινει με μας; Πως τα βλεπεις τα πραγματα; Δε νομιζω να μενει με τη γυναικα του το που πολυ να μην εχουν χωρισει ακομα...δε θυμαμαι αν το ανεφερες αλλα βρε γλυκια μου ...οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους...ενταξει μπορει να μη θελει να δωσει δικαιωματα στα παιδια του γι αυτο να ναι ψυχρος καθε φορα που τα χει...αυτο πρεπει να το σεβαστεις  μεχρι να νιωσει πιο οικεία μαζί σου .και πιθανον να περασει στο επομενο βημα που ειναι και η γνωριμια σου  μαζι τους...ουφ πια...συζητηστε σαν ανθρωποι και μη φοβασαι...να του πεις ολα οσα αισθανεσαι...ειναι το αγορι σου...αν δε το βλεπει ετσι πρεπει να αποφασισεις τι θα κανεις μονη...χωρις καμια συμβουλη

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

venom1

# 71 στις 14/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 70 από marie_la_journaliste

μια καλη αρχη ειναι οτι...

τον δικαιολογεις σε όλα οποτε τον θελεις...απορω αφου ειναι ετσι πραγματα γιατι το ενστικτο σου  σου λεει οτι πρεπει να προσεχεις...Κανε μια συζητηση μαζι του και πες του ...φιλε τι θα γινει με μας; Πως τα βλεπεις τα πραγματα; Δε νομιζω να μενει με τη γυναικα του το που πολυ να μην εχουν χωρισει ακομα...δε θυμαμαι αν το ανεφερες αλλα βρε γλυκια μου ...οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους...ενταξει μπορει να μη θελει να δωσει δικαιωματα στα παιδια του γι αυτο να ναι ψυχρος καθε φορα που τα χει...αυτο πρεπει να το σεβαστεις  μεχρι να νιωσει πιο οικεία μαζί σου .και πιθανον να περασει στο επομενο βημα που ειναι και η γνωριμια σου  μαζι τους...ουφ πια...συζητηστε σαν ανθρωποι και μη φοβασαι...να του πεις ολα οσα αισθανεσαι...ειναι το αγορι σου...αν δε το βλεπει ετσι πρεπει να αποφασισεις τι θα κανεις μονη...χωρις καμια συμβουλη

Πρώτα από όλα να σου τονίσω ότι εισαι πολύ ευγενική...

Ναι τον δικαιολογώ γιατι ειναι η πρωτη μου εξωσυζυγική σχέση μετα απο 25 χρόνια γάμου...Νομίζω ότι δεν έχουμε ακόμα κάτι γιατί έχουμε συναντηθεί 6-7 φορές...οπότε ίσως δεν έχω το δικαίωμα να παραπονιέμαι για την συμπεριφορά του...

achinos

# 72 στις 14/1/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.452

τρεις μήνες 6-7 φορές δεν είναι σχέση, γνωριμία είναι. Που δεν ξέρεις πού θα καταλήξει κιόλας. Δε δείχνει απ την αρχή δλδ, ένα το μείον...

Αν στους επόμενους τρεις μήνες δεν πυκνώσουν οι φορές κ δεν εγκατασταθεί μια καλύτερη επικοινωνία
δύο τα μειον...
το ξεχνάς.
Δν το λέω εγώ ο αλγόριθμος το βγάζει έτσι.
Διότι κ το αργό έχει τα όρια του.
Που μετά απ αυτό η σχέση είναι για άλλο πράμα. ανεξαρτήτως του παραμυθίου που πουλιέται κ αγοράζεται αμοιβαία.
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, MadameShuShu40

Red_Season

# 73 στις 14/1/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 1.900

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Lena_7_
#33 Οταν απαντησει, θα σου πω εσένα μοντελε.

Συγνώμη, παράθεση σε δική σου απάντηση κάνεις; 

marie_la_journaliste

# 74 στις 14/1/2019
author

οταν λες εξωσυζυγικη σχεση;

υπαρχει αυτη που δημιουργεις ενω εισαι ακομα παντρεμενη αλλα ουσιαστικα το χετε τερματισει με τον αντρα σου...μετα απο κοινη αποφαση παιρνει ο καθενας το δρομο του και απλα σας χωριζει απο την ελευθερια μια υπογραφη.

υπαρχει και η παρανομη σχεση που εισαι με τον αντρα σου σε μετρια επιπεδα αλλα δεν εχετε ξεκαθαρισει εντιμα τα πραγματα...και κανετε εξωσυζυγικες σχεσεις και ουσιαστικα τα στραβα ματια ο ενας στον αλλο..αλλα ουσιαστικα αυτο δε σου επιτρεπει να κυκλοφορεις ελευθερη στο δρομο με το φοβο μη σε δει κανενας κοινος γνωστος και ρεζιλευτεις...;

Σε ποια απο τις δυο κατηγοριες ανηκεις;

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από venom1

Πρώτα από όλα να σου τονίσω ότι εισαι πολύ ευγενική...

Ναι τον δικαιολογώ γιατι ειναι η πρωτη μου εξωσυζυγική σχέση μετα απο 25 χρόνια γάμου...Νομίζω ότι δεν έχουμε ακόμα κάτι γιατί έχουμε συναντηθεί 6-7 φορές...οπότε ίσως δεν έχω το δικαίωμα να παραπονιέμαι για την συμπεριφορά του...

marie_la_journaliste

# 75 στις 14/1/2019
author

σαβαρα μου;

Αληθεια το πιστευεις αυτο; Αν κοιμουνται σε διαφορετικα δωματια ουσιαστικα εχουν χωρισει...η υπγραφες βρε παιδια δε κανουν τους παντρεμενους!!...κι εγω παντρεμενη ειμαι αλλα 9 χρονια σε διασταση,,,δε ζουμε μαζι και εχω απο τον πρωτο κι ολας χρονο εξωσυζυγικη σχεση που δε το βλεπω καν ετσι... γιατι εκανα ξεκαθαρισμα σε ολη την οικογενεια...και δεν εχω πια να φοβηθω τιποτα...τωρα αν για καποιους αλλους λογους που δεν αφορουν τον κοσμο αλλα την οικογενεια μου δε παιρνουμε διαζυγιο αυτο δεν εχει καμια σχεση με το ποσο μπορει να δωθει κανεις στον επομενο-η.

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από sAvArA

Venom1Κοριτσαρα μου...Εχεις μπλεξει...Ο τυπας ειναι παντρεμενος, εκεινη ροχαλιζει, κοιμουνται σε διαφορετικα δωματια γι αυτο καιτα νυχτερινα..Οκ θελει σεξ ο κακομοιρουλης ,γιατι σε αυτο νομιζει οτι "πασχει", η γυναικα του Το ξερει, περιμενει απλως να Του τελειωσει καποια στιγμη ..οπως και τοσες αλλες...συνταγη μαγειρικης:Εξαφανισου για κανα 15νθημερο...Αν σε αναζητησει, απαντα του την 15η & πεστου να συναντηθειτε σπιτι του..Αν δεν..Βγαλε την κατσαρολα απο την φωτια... & Κανε το αυτονοητο..(Αυτο που απο τωρα πρεπει να κανεις αλλα τελος παντων... θελεις το χρονο & τις αποδειξεις σου..)

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

26-29-31

# 76 στις 14/1/2019
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.271

Συμφωνω οριζοντιως και καθετως!!!Επειδη και εγω ειμαι 9 χρονια σε διασταση

πως παιρνει το δικαιωμα ο καθενας να θεωρει οτι δεν ειμαι χωρισμενος και οτι 

μπορει να υπαρξει επανασυνδεση...οι υπογραφες κανουν τις σχεσεις??

Παράθεση:
Σχόλιο # 75 από marie_la_journaliste

σαβαρα μου;

Αληθεια το πιστευεις αυτο; Αν κοιμουνται σε διαφορετικα δωματια ουσιαστικα εχουν χωρισει...η υπγραφες βρε παιδια δε κανουν τους παντρεμενους!!...κι εγω παντρεμενη ειμαι αλλα 9 χρονια σε διασταση,,,δε ζουμε μαζι και εχω απο τον πρωτο κι ολας χρονο εξωσυζυγικη σχεση που δε το βλεπω καν ετσι... γιατι εκανα ξεκαθαρισμα σε ολη την οικογενεια...και δεν εχω πια να φοβηθω τιποτα...τωρα αν για καποιους αλλους λογους που δεν αφορουν τον κοσμο αλλα την οικογενεια μου δε παιρνουμε διαζυγιο αυτο δεν εχει καμια σχεση με το ποσο μπορει να δωθει κανεις στον επομενο-η.

Αρέσει στο μέλος marie_la_journaliste

Lena_7_

# 77 στις 14/1/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
#73 Red, στο #40 ειναι η απαντηση...παρα την αφηρημαδα της ξανθιάς.
Αρέσει στο μέλος Red_Season

marie_la_journaliste

# 78 στις 14/1/2019
author

στην τελικη βρε παιδια

ειναι προτιμοτερο να μεινει κανεις στην επιλογη της διαστασης και να χει εναν πολιτισμενο χωρισμο χωρις γκρινια...και ξεκατινιασμα,  παρα να παιρνει ενα επωδυνο διαζυγιο που να φτανει στο σημειο να θελει να δει τπον αλλο νεκρο για να ηρεμήσει και να τρωνε τα λεφτα οι δικηγοροι επειδη υπερισχύει ο εγωισμος...φυσικα το καλυτερο θα ηταν κατι αναμεσα στα δυο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 76 από 26-29-31

Συμφωνω οριζοντιως και καθετως!!!Επειδη και εγω ειμαι 9 χρονια σε διασταση

πως παιρνει το δικαιωμα ο καθενας να θεωρει οτι δεν ειμαι χωρισμενος και οτι 

μπορει να υπαρξει επανασυνδεση...οι υπογραφες κανουν τις σχεσεις??

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

venom1

# 79 στις 14/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από marie_la_journaliste

οταν λες εξωσυζυγικη σχεση;

υπαρχει αυτη που δημιουργεις ενω εισαι ακομα παντρεμενη αλλα ουσιαστικα το χετε τερματισει με τον αντρα σου...μετα απο κοινη αποφαση παιρνει ο καθενας το δρομο του και απλα σας χωριζει απο την ελευθερια μια υπογραφη.

υπαρχει και η παρανομη σχεση που εισαι με τον αντρα σου σε μετρια επιπεδα αλλα δεν εχετε ξεκαθαρισει εντιμα τα πραγματα...και κανετε εξωσυζυγικες σχεσεις και ουσιαστικα τα στραβα ματια ο ενας στον αλλο..αλλα ουσιαστικα αυτο δε σου επιτρεπει να κυκλοφορεις ελευθερη στο δρομο με το φοβο μη σε δει κανενας κοινος γνωστος και ρεζιλευτεις...;

Σε ποια απο τις δυο κατηγοριες ανηκεις;

ειμαστε σε διάσταση εδω και 2 χρόνια...δεν ειμαστε καν κατω από την ίδια στέγη   και δεν χωρίζω ακόμα λόγω παιδιών!!!

venom1

# 80 στις 14/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 72 από achinos

τρεις μήνες 6-7 φορές δεν είναι σχέση, γνωριμία είναι. Που δεν ξέρεις πού θα καταλήξει κιόλας. Δε δείχνει απ την αρχή δλδ, ένα το μείον...

Αν στους επόμενους τρεις μήνες δεν πυκνώσουν οι φορές κ δεν εγκατασταθεί μια καλύτερη επικοινωνία
δύο τα μειον...
το ξεχνάς.
Δν το λέω εγώ ο αλγόριθμος το βγάζει έτσι.
Διότι κ το αργό έχει τα όρια του.
Που μετά απ αυτό η σχέση είναι για άλλο πράμα. ανεξαρτήτως του παραμυθίου που πουλιέται κ αγοράζεται αμοιβαία.

Δεν μενουμε κοντα...Συγκεκριμενα σε άλλους νομούς!!Περίπου 1 ωρα αποσταση απο εθνικη...και τα παιδια του μενουν αθηνα με την πρωην...Ξ.εχασα να το αναφέρω...Και δεν βρισκόμαστε συχνά λόγω δικού μου κολληματος...δεν ειμαι ακομα ελευθερη και δεν έχω άνεση κινήσεων...!Εχω την εντυπωση πως έπρεπε να σας τα πω από την αρχή!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε