Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μπερδεμενη και αναποφασιστη

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

marie_la_journaliste

# 81 στις 14/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 404
'Aρεσαν+: 0%

αυτο το λογω παιδιων μη το ξανασκεφτεις...

ειναι μια δικαιολογια που λεμε για να καλυψουμε τις δικες μας ανασφαλειες,,τα παιδια δεν ειναι χαζα...θελουν την ευτυχια σου και περιμενουν απο σας τα λιγοτερα ψεματα...καταλαβαινουν τα παντα και αν ερθει η ωρα να σε κρινουν θα ειναι αμειλικτα..η αληθεια ομως σε βγαζει παντα απο τη δυσκολη θεση οσο κι αν ποναεικαι το σπουδαιοτερο σε κανει να κοιμασαι ησυχη ...κι αν με τον εαυτο σου τα χεις καλα δεν εχεις να φοβηθεις κανεναν αλλο...

θεση:
Σχόλιο # 79 από venom1

ειμαστε σε διάσταση εδω και 2 χρόνια...δεν ειμαστε καν κατω από την ίδια στέγη   και δεν χωρίζω ακόμα λόγω παιδιών!!!

Αρέσει στα μέλη Ndreee, MadameShuShu40

26-29-31

# 82 στις 14/1/2019
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.987

Παράθεση:
Σχόλιο # 81 από marie_la_journaliste

αυτο το λογω παιδιων μη το ξανασκεφτεις...

ειναι μια δικαιολογια που λεμε για να καλυψουμε τις δικες μας ανασφαλειες,,τα παιδια δεν ειναι χαζα...θελουν την ευτυχια σου και περιμενουν απο σας τα λιγοτερα ψεματα...καταλαβαινουν τα παντα και αν ερθει η ωρα να σε κρινουν θα ειναι αμειλικτα..η αληθεια ομως σε βγαζει παντα απο τη δυσκολη θεση οσο κι αν ποναεικαι το σπουδαιοτερο σε κανει να κοιμασαι ησυχη ...κι αν με τον εαυτο σου τα χεις καλα δεν εχεις να φοβηθεις κανεναν αλλο...

θεση:
Σχόλιο # 79 από venom1

ειμαστε σε διάσταση εδω και 2 χρόνια...δεν ειμαστε καν κατω από την ίδια στέγη   και δεν χωρίζω ακόμα λόγω παιδιών!!!

marie_la_journaliste

# 83 στις 14/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 404

δε πειραζει..

γι αυτο ειμαστε εδω...να χουμε να συζηταμε κατι...ξεκαθαρισε τα πραγματα...αυτη ειναι η συμβουλη μου...με ολους!

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από venom1

Δεν μενουμε κοντα...Συγκεκριμενα σε άλλους νομούς!!Περίπου 1 ωρα αποσταση απο εθνικη...και τα παιδια του μενουν αθηνα με την πρωην...Ξ.εχασα να το αναφέρω...Και δεν βρισκόμαστε συχνά λόγω δικού μου κολληματος...δεν ειμαι ακομα ελευθερη και δεν έχω άνεση κινήσεων...!Εχω την εντυπωση πως έπρεπε να σας τα πω από την αρχή!!!

venom1

# 84 στις 17/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από marie_la_journaliste

δε πειραζει..

γι αυτο ειμαστε εδω...να χουμε να συζηταμε κατι...ξεκαθαρισε τα πραγματα...αυτη ειναι η συμβουλη μου...με ολους!

Ευχαριστώ για τις συμβουλές..Βρέθηκαμε και ήταν η πρ'ωτη φορά που κάναμε ουσιαστική συζητηση...Είμαστε σε καλό δρόμο...Ελπίζω όλα να πάνε καλά και τελικά άδικα τον υποψιαζόμουν...

elenal12

# 85 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εαν έχει μικρα παιδιά που εφιστουν την προσοχη του, βεβαίως και δεν θα εισαι εσυ η προτεραιότητα.

Αυτο που διακρίνω είναι ότι εσυ αποζητάς εναν άνδρα στη ζωη σου, που θα σου καλυπτει τα οποια συναισθήματικα και σωματικα κενα, που άφησε ο σε διασταση συζυγος σου, ενω εκείνος θέλει την ησυχία του και ενα ατομο για ερωτική εκτονωση.

Οσον αφορά τα λόγια σου περί εκμετάλλευσεως, θα έλεγα να προσεχεις, γιατί πολλοι την πατανε. Υποστηρίζουν οτι μενουν απλα για εκμετάλλευση, οταν στ αλήθεια μενουν γιατι δεν εχουν την ψυχικη δύναμη να φύγουν. Μην (αυτο) ξεγελιεσαι λοιπόν. Εαν βγαίνεις από έναν ληγμένο ανεπίσημα, ακομη, γαμο,, κοίτα να αν; ζητήσεις κάτι που θα δίνει νοημα και θα σε κάνει χαρούμενη, κι οχι να λύνεις σπαζοκεφαλιες για το αν σε θέλει ή όχι.

ΥΓ. Η διάσταση ειναι της μοδος τελευταία, για τα παιδιά ή ηηη περιθώρια επανασυνδέσης? 

venom1

# 86 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 85 από elenal12

Εαν έχει μικρα παιδιά που εφιστουν την προσοχη του, βεβαίως και δεν θα εισαι εσυ η προτεραιότητα.

Αυτο που διακρίνω είναι ότι εσυ αποζητάς εναν άνδρα στη ζωη σου, που θα σου καλυπτει τα οποια συναισθήματικα και σωματικα κενα, που άφησε ο σε διασταση συζυγος σου, ενω εκείνος θέλει την ησυχία του και ενα ατομο για ερωτική εκτονωση.

Οσον αφορά τα λόγια σου περί εκμετάλλευσεως, θα έλεγα να προσεχεις, γιατί πολλοι την πατανε. Υποστηρίζουν οτι μενουν απλα για εκμετάλλευση, οταν στ αλήθεια μενουν γιατι δεν εχουν την ψυχικη δύναμη να φύγουν. Μην (αυτο) ξεγελιεσαι λοιπόν. Εαν βγαίνεις από έναν ληγμένο ανεπίσημα, ακομη, γαμο,, κοίτα να αν; ζητήσεις κάτι που θα δίνει νοημα και θα σε κάνει χαρούμενη, κι οχι να λύνεις σπαζοκεφαλιες για το αν σε θέλει ή όχι.

ΥΓ. Η διάσταση ειναι της μοδος τελευταία, για τα παιδιά ή ηηη περιθώρια επανασυνδέσης? 

Επεσες σε πολλά μέσα...Το τελείωσα επειδή δεν μου δίνει αυτό που χρει'αζομαι...και δεν μου αξίζει να ζω με ερωτηματικά!!!

elenal12

# 87 στις 22/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ελπίζω να βρεις αυτό που έχεις ανάγκη... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 86 από venom1

Επεσες σε πολλά μέσα...Το τελείωσα επειδή δεν μου δίνει αυτό που χρει'αζομαι...και δεν μου αξίζει να ζω με ερωτηματικά!!!

Tolotolo

# 88 στις 22/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Χαχαχα χαχαχα φαρμακι ,έχετε πολυ πλακα

alisida

# 89 στις 22/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 5.510

Ειστε ο εν λογω κυριος ?

Πειτε μας τη θεση σας.( πολυ μ αρεσουν κατι τετοια,φτιαχνω καφε και φορω τη φατσουλα κουτσομπολας)

Παράθεση:
Σχόλιο # 88 από Tolotolo
Χαχαχα χαχαχα φαρμακι ,έχετε πολυ πλακα

Αρέσει στο μέλος Lena_7_
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε