Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συναισθηματικο δέσιμο μετά από σεξ

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Katerinakii99

# 1 στις 17/1/2019
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Συναισθηματικο δέσιμο μετά από σεξ

Γειά σας... Είμαι 19 και γενικά επηρεάζομαι πολύ από καταστάσεις και ιδιαίτερα από γνωριμίες δένομαι συναισθηματια εύκολα και κυρίως αν κάνω σεξ θα κουβαλάω στον μυαλό μου αυτον για μήνες... Ακόμα και να μην έχω σχέση. Στην πραγματικότητα δένομαι πολύ πιο εύκολα με κάποιον που δεν έχω σχέση παρά με κάποιον πού έχω. Η μόνη σχέση και μεγάλη που είχα ήταν δύο χρόνων. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επηρεάζομαι τόσο εύκολα από όποιον γνωρίσω. Έχω αρχίσει κάτι με ένα παιδί 6 χρόνια μεγαλύτερο μου όχι σχέση απλά βλέπουμε πως πάει.. μέχρι στιγμής πολύ καλά μου συμπεριφερεται πολύ όμορφα. Απλα πριν περίπου έναν μήνα γνώρισα έναν σερβιτόρο σε μια καφετέρια της γειτονιάς μου του άρεσα μου άρεσε και ξεκινήσαμε να μιλάμε. Θεώρησα πως δεν ήταν σωστό να κάνω κίνηση από την στιγμή που είχα αρχίσει κάτι καινούργιο ακόμα και αν δεν είχαμε ακόμη σχέση αλλά ο τρόπος που με κοίταζε δεν μπορούσα να αντισταθώ... Έτσι βρεθήκαμε και από το πρώτο ραντεβού κάναμε σεξ. Ένιωσα τύψεις απέναντι στο άλλο παιδί και δε ήξερα πως να το διαχειριστω . Από εκείνη την ημέρα σκέφτομαι τον σερβιτόρο συνέχεια. Τις πρώτες μέρες μιλούσαμε καθημερινά . Όχι για ιδιαίτερα πραγματα απλά πως ήταν η μέρα μας κτλ επειδή ήταν πολυάσχολος με την δουλειά και τα σχετικά. Τον ρώτησα τι ακριβώς θέλει από εμένα και είπε πως δεν θέλει μόνο σεξ αλλά σίγουρα δεν θέλει και σχέση θέλει απλά να μιλάμε και να περνάμε καλά. Δεν είπα τίποτα εγώ από Μεριάς μου δεν θέλω να καταλάβει ότι έχω κολλήσει. Συναντηθήκαμε ξανά πριν 5 μέρες και αυτή την φορά δεν ξέρω για ποιον λόγο αλλά ήταν γλυκός μιλούσε όμορφα και μου είχε κάνει εντύπωση. Μου είπε πως θα βγαίναμε και για καφέ αλλά την επόμενη μέρα δεν μου έστειλε τίποτα και όταν τον ρώτησα αν συνέβη κάτι μου είπε πως είχε απλά δουλειά. Έστειλε μόνος του την πιο άλλη μέρα και μιλήσαμε πάλι αλλά μέχρι εκεί. Δεν ξέρω γιατί αλλάζει συμπεριφορά . Ξέρω βέβαια ότι δεν πρόκειται να θέλει κάτι άλλο από σεξ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την πρώτη φορά μιλούσε περισσότερο και την δεύτερη όχι.γενικα μπορεί να μου στείλει μήνυμα να μιλήσουμε και έτσι στο άκυρο να μην απαντήσει για τις επομενες δύο μέρες. Γενικα νιώθω άσχημα έχω κολλήσει τον σκέφτομαι συνέχεια νιώθω τύψεις που δεν μπορώ να βάλω όρια στον εαυτό μου . Ίσως με θεωρησε εύκολη η κάτι τέτοιο αλλά δεν ξέρω . Θέλω να περνάω συνέχεια τώρα από την Καφετέρια που δουλεύει ελέγχω διαρκώς τι ανεβάζει βλέπω παλιές φωτογραφίες κτλ. ...προς το παρόν δεν νιώθω έτοιμη να κάνω σχέση είμαι μπερδεμένη δεν ξέρω τι να κάνω δεν ξέρω γιατί δεν μπορω να αφοσιωθώ σε αυτόν πού θέλει κάτι σοβαρό και σκέφτομαι συνέχεια τον σερβιτόρο. Από την μια θέλω να ξεκολλησω από την άλλη θέλω να τον ξαναδώ. Ξέρω ότι θεωρείται σαν εκμετάλλευση αυτο σαν διπλό ταμπλό απλά δεν ξέρω γιατί σκέφτομαι έτσι.ολοι θα μου πείτε προφανώς ότι πρέπει να συνεχίσω Με το άτομο που πραγματικά ενδιαφέρεται αλλά δεν ξέρω γιατί Νιώθω έτσι για τον σερβιτόρο και για ποιον λόγο αλλάζει συνέχεια... Εν τέλει δεν μπορώ να ελέγξω τον εαυτό μου και σε ποιον να δοθω συναισθηματικά με λίγα λόγια κολλάω Με τύπους που το μόνο που ζητάνε είναι σεξ...

_Bellezza_

# 2 στις 17/1/2019
author
Γυναίκα / 27 / Παντρεμένη
Ηνωμ.Αραβικά Εμιράτα
Απαντήσεις: 2.789

"Δεν θελω μονο σεξ, αλλα σιγουρα δεν θελω και σχεση."

Σερβιτορος 2019

Αρέσει στα μέλη Darksoul25, Blonde_31 και σε ακόμα 8 μέλη.

alisida

# 3 στις 17/1/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 4.257
Να συνεχισεις με τον σερβιτορο και ν αφησεις τον αλλο ανθρωπο στην ησυχια του

archagellos

# 4 στις 17/1/2019
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.988

Αγαπητη ,

εισαι ο ορισμος του ΔΕΝ ΞΕΡΩ...για τιποτα δεν εισαι σιγουρη . ΑΠλα δεν ξερω ...

Καλο για εσενα ειναι να κανεις μια επισκεψη σε ενα ειδικο ( ψυχολογο)  εχεις θεματα επιβεβαιωσης του εαυτου σου και οποιος σου δειχνει ενδιαφερων ...εσυ κολας . 

Ξεκινα απο εκει και θα σου κανει καλο στην πορεια της ζωη σου , διοτι τωρα ξεκινας .

Οσο για τον σερβiτορο...τα ρέπο καποιων αλλων κοριτσιων χτυπας .Τιποτα παραπανω .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Blonde_31, Daniel32 και σε ακόμα 1 μέλος.

anassa_

# 5 στις 17/1/2019
author
Γυναίκα / 57 / Παντρεμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.548

Αυτό προορίζεται για το "λεύκωμα".

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από _Bellezza_

"Δεν θελω μονο σεξ, αλλα σιγουρα δεν θελω και σχεση."

Σερβιτορος 2019

Αρέσει στο μέλος _Bellezza_

mouri79

# 6 στις 17/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Απαντήσεις: 13
Είναι πολύ απλή η λύση στο πρόβλημα που έχεις... Αφού κολλάς με όποιον κάνεις σεξ, θα κάνεις σεξ με το σοβαρό παιδί που βγαίνεις!!!... Έτσι θα κολλήσεις με αυτόν που αξίζει!!... Αν πάλι το κάνεις και δεν αλλάξεις μυαλά τότε απόλαυσε το με τον σερβιτόρο!!...
Αρέσει στα μέλη marina_1005, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

anassa_

# 7 στις 17/1/2019
author
Γυναίκα / 57 / Παντρεμένη
Απαντήσεις: 2.548

Εγώ τώρα γιατί πιστεύω πως φοβάστε όλοι τη λεξη, σχέση...

Με τον μεγαλύτερο κατα έξι χρόνια δεν έχετε σχέση... το πάτε λαου λαου ...
Με το σερβιτόρο  ούτε έχετε, ούτε δεν έχετε... 
Κι όλο κ συχνά διαβάζω εδώ...κάτι τέτοια. 

Τι γίνεται βρε παιδιά τι δεν καταλαβαίνω...;;;
Πρώτα στριβαμε δια του αρραβώνα,  αργότερα στριβαμε δια της σχέσης, τώρα στρίβουμε με το σεξ, αργότερα με το μόνο φίλοι... φίλοι, καρυοφιλι ... 
Τι να πω μα το αγιοκουτουπωμα 
Τι να σου κάνουν κ τα κορίτσια ρε σεις μετά γίνονται εκμεταλλευτριες-απλησιαστες και δημιουργούν "sotπηδες"

Heptamer

# 8 στις 17/1/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 12.712

Πεταλουδιτσα 2019!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Katerinakii99

.προς το παρόν δεν νιώθω έτοιμη να κάνω σχέση είμαι μπερδεμένη δεν ξέρω τι να κάνω δεν ξέρω γιατί δεν μπορω να αφοσιωθώ σε αυτόν πού θέλει κάτι σοβαρό και σκέφτομαι συνέχεια τον σερβιτόρο. Από την μια θέλω να ξεκολλησω από την άλλη θέλω να τον ξαναδώ. Ξέρω ότι θεωρείται σαν εκμετάλλευση αυτο σαν διπλό ταμπλό απλά δεν ξέρω γιατί σκέφτομαι έτσι.8μμολοι θα μου πείτε προφανώς ότι πρέπει να συνεχίσω Με το άτομο που πραγματικά ενδιαφέρεται αλλά δεν ξέρω γιατί Νιώθω έτσι για τον σερβιτόρο και για ποιον λόγο αλλάζει συνέχεια... Εν τέλει δεν μπορώ να ελέγξω τον εαυτό μου και σε ποιον να δοθω συναισθηματικά με λίγα λόγια κολλάω Με τύπους που το μόνο που ζητάνε είναι σεξ...

Daniel32

# 9 στις 17/1/2019
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Απαντήσεις: 478

Ότι ειπε ο archagellos πιο πανω: Το κυριως προβλημα-θεμα εδω δεν ειναι με ποιον θα αποφασισεις να εισαι, αλλα να βρεις την πρωταρχικη αιτια του γιατι συμπεριφερεσαι με αυτο τον τροπο - που οδηγει και στα αποτελεσματα που εχεις.

Μη περιμενεις να βρεις καποια λυση εδω μεσα. Αν δεν ασχοληθεις με αυτο και δε το λυσεις οριστικα (με τη βοηθεια ενος ειδικου-ψυχολογου - που ειναι και η καλυτερη επιλογη οταν δε μπορουμε να διαχειριστουμε μονοι μας καταστασεις που μας συμβαινουν συνεχως), τοτε θα συνεχισουν να συμβαινουν τα ιδια πραγματα που συμβαινουν τωρα (σημερα ειναι ο σερβιτορος, αυριο θα ειναι καποιος αλλος, και παει λεγοντας) και εσυ θα συνεχισεις να μενεις μονη και ανικανοποιητη - και να αναρωτιεσαι γιατι σου συμβαινει αυτο και τι φταει και τι πρεπει να κανεις. 

Η επιλογη ειναι παντα δικη σου, εγω ομως σου προτεινω να μη το αφησεις και να το δεις συντομα - πριν αρχισει να σε κουραζει και να σε απογοητευει η ολη κατασταση - και φυσικα και οι ανθρωποι που ειναι διπλα σου οι οποιοι δε γνωριζουν τι κανεις με αλλους και στη τελικη δε φταινε και τιποτα.
Αρέσει στο μέλος Danai_75

panagiotismp90

# 10 στις 17/1/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Απαντήσεις: 2.199

Κατια μου με το γκαρσονι πως γνωριστηκατε δηλαδη?

Aggelo

# 11 στις 18/1/2019
author
Ανδρας / 49 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 6.694
Αν δεν δειξεις οτι εχεις καποια βαρυτητα σαν ατομο, μονο για σεξ θα σε θελουνε τ αγορια για κανα δυο φορες και μετα αντε γεια,θα ξεχνανε και τ ονομα σου ακομα...Εν ολιγις θα σε εχουν για το γαιδαρο καβαλα...Το δεν μπορεις να ελεγξεις τον εαυτό σου τ ακουω βερεσε...απλα τα θες ολα...και του δινει και καταλαβαινει.
Αφου ετσι τι βρισκεις το λοιπον (και καλα κανεις δεν σε κατηγορει κανενας) δεν καταλαβαινω γιατι εβαλες το θεμα και εγραψες ολο αυτο το σεντονι......η αποδεχεσαι τον εαυτο σου οπως ειναι η αλλαζεις δεν χρειαζεται να το πλατιαζουμε το θεμα
Αρέσει στα μέλη Nikola-s, Ster10

elenal12

# 12 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 25 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 783

Κολλας μαλλον εύκολα, γιατί δεν είναι πολλοι αυτοί που σου δίνουν προσοχή. Ετσι, μολις κάποιος εκδηλωσει ενδιαφέρον, εσυ κολλας.

Οσον αφορα το σεξ, είναι απολυτως λογικο, εισαι μικρή ακόμη, συνεπώς δεν μπορεις να διαχωρισεις τα συναισθήματα απο την ηδονη-απολαυση. Τα συναισθήματα για ενα ατομο δημιουργουνται με τον καιρό,, ενώ κανετε πραγματα μαζί, μαθαινετε ο ενας τον αλλον, και καλυπτεστε σε μεγαλο βαθμο συναισθηματικα και σωματικα. Η μια φορα σεξ, δεν ειναι εκδήλωση κανενός συναισθήματος παρα μονο της καψας και του γεγονότος οτι σε γραφει λιγο έως πολυ.

Συγκεντρωσου, και μη γινεσαι σκυλακι. 
Αρέσει στα μέλη marina_1005, Heptamer και σε ακόμα 1 μέλος.

Ndreee

# 13 στις 18/1/2019
author
Ανδρας / 44 / Παντρεμένος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Απαντήσεις: 199

Το πρώτο πράγμα που θα πρέπει να κάνει το μυαλό σου είναι να "απενοχοποιήσει" και να "απομυθοποιήσει" το σεξ ως διαδικασία. Ναι μεν σε μία σχέση και ανάμεσα σε δύο ανθρώπους που τρέφουν συναισθήματα ο ένας για τον άλλον είναι κάτι δεδομένο αλλά το αντίθετο δεν ισχύει απαραίτητα. Δηλαδή η ύπαρξη σεξ μεταξύ δύο ανθρώπων δεν σημαίνει απαραίτητα "δεσμός, δέσιμο κ.λπ.". Όχι ότι δεν έπρεπε να είναι έτσι αλλά στον 21ο αιώνα είμαστε... Τώρα για τον σερβιτόρο, μια χαρά σου τα λέει αλλά λόγω της ιδιοσυγκρασίας σου δε μπορείς να το δεχθείς και να το αντιληφθείς... Είναι αυτό που λέμε ελεύθερη σχέση. Ναι μεν να είμαστε σαν σε σχέση, να έχουμε το ερωτικό κομμάτι και την επαφή-επικοινωνία-βόλτες και τα σχετικά που υπάρχουν στις σχέσεις αλλά μη μου τα πρήζεις κιόλας... Δε θέλει να δεσμεύεται από τις "υποχρεώσεις" που απορρέουν από μία σχέση. Π.χ. αν δεν έχει όρεξη σήμερα, μπορεί να μη βρεθείτε-μιλήσετε σήμερα, αν θέλει να βγει με τους φίλους του θα το κάνει χωρίς να σε ενημερώσει, αν θέλει να πάει ένα ΣΚ εκδρομή με τους κολλητούς θα το κάνει χωρίς να σκεφτεί ότι υπάρχει και εσύ στο πλάνο... Αυτό θέλει, και σου το λέει ο άνθρωπος τουλάχιστον. Αν εσύ το δέχεσαι έτσι το όλο σκηνικό, προχωράς, αν όχι φεύγεις. Απλά είναι τα πράγματα, μη κουράζεις τόσο το μυαλό σου.

Αρέσει στα μέλη lollipop123, Nikola-s και σε ακόμα 1 μέλος.

Giorgos2627

# 14 στις 18/1/2019
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 15
Κλασική συμπεριφορά ενός ανασφαλούς ατόμου που ζητά επιβεβαίωση από κάθε τι που του δίνει σημασία. Ο τίτλος σου σου λέει συναισθηματικό δέσιμο αλλά κανονικά θα έπρεπε να λέει συναισθηματικά ασταθής.

maraki_lar_1980

# 15 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.106

Κατερινακι...

Είναι πολύ σημαντικό για τις σχεσεις σου να μάθεις να βάζεις όρια.

Για να το κάνεις αυτό όμως, πρέπει πρώτα να δεις τι ζητάς γενικά από τη ζωη κ τους ανθρώπους στη συγκεκριμένη φάση που εισαι(κι αυτό πρέπει να γίνεται σε κάθε φάση της ζωής σου,καθώς τα θέλω μας αλλαζουν) και κατ'επέκταση τι θέλεις από τον κάθε ένα που έρχεται στη ζωη σου ως ερωτικός σύντροφος.

Εσύ είσαι μόνη που μπορείς να βρεις τι είναι αυτό που στην ουσία θέλεις (κάνοντας έναν εσωτερικό διάλογο,μια βαθια ενδοσκόπηση),αν δε το κάνεις εσύ, κανείς δε μπορεί να στο υποδείξει.

Κι αφού προσδιορίσεις τα θέλω σου, μετά θα πρέπει να δεις αν αυτά συμπίπτουν με τα ζητουμενα του εκάστοτε ερωτικου παρτενερ/συντρόφου που έρχεται στη ζωη σου και σου κάνει αυτό το κλικ που λεμε σαν ανθρωπος,ωστε να δεις αν καλυπτεσαι κι είσαι καλά μαζί του.

Μη συμβιβαζεσαι με κάτι λιγότερο από αυτό που έχεις ανάγκη κ αξίζεις γιατί οι εκπτώσεις στα θελω μας κοστίζουν την ψυχική μας υγεία κ ισορροπία.

Πιο συγκεκριμενα,βλέπεις κι εσύ ότι μια απλή σεξουαλική σχέση με το σερβιτόρο δε σε καλύπτει.Εκείνος όμως στο ξεκαθάρισε από την αρχή ότι μόνο αυτό(το σεξ) θέλει να δώσει.Το να μένεις λοιπον στη "σχεση" με την ελπίδα ότι κάποτε θα σε δει αλλιώς,είναι ουτοπικό κ σου στερεί την ευτυχία.

Όσον αφορά τον άλλο μεσιε με τον οποίο είπατε να το πάτε χαλαρά, δε μπορείς ακομα να ξέρεις πως θα εξελιχθεί η επαφή σας καθώς αυτή βρίσκεται σε πρώιμο στάδιο.Για να εχει προοπτικες μακροημερευσης όμως αυτή η σχέση (και καθε σχεση),πρεπει να υπάρχει μεταξυ σας εντονη ελξη,μια καλή χημεια (σεξουαλική κ επικοινωνιακή) όπως λεμε,κατι που δεν υπαρχει στην περιπτωση σας,ασχετα με το πως σε βλέπει αυτός ,αφου από την πλευρά σου το ενδιαφέρον είναι χλιαρο.

Κι αφου δε τον θέλεις αρκετά, ποιος ο λόγος να τον κρατας στη ζωη σου?

Φαίνεται ότι κολλάς με τους μη διαθεσιμους συναισθ/κα αντρες(το μεσον ειναι το σεξ) και θα πρεπει να το ψαξεις,να βρεις τις αιτιες που συμβαινει αυτο (μονη ή με τη βοήθεια ειδικου,αν μόνη δε βγάζεις ακρη),οι οποίες ισως να βρίσκονται πίσω στην παιδικη/εφηβική σου ηλικία και τη σχέση σου με τους γονείς και να έχουν να κάνουν με την αυτοεκτίμηση σου(οπως έντονη ανασφάλεια που οδηγεί σε επιτακτική ανάγκη για συνεχή επιβεβαίωση,φόβος της μοναξιας που καθιστά απαραιτητη την υπαρξη ενος συντρόφου στη ζωη σου,με συνεπεια σημαντικες εκπτωσεις στα θελω σου που εντείνουν το αισθημα του ανικανοποίητου κτλ)

Αρέσει στα μέλη Katia_80, marina_1005

sAvArA

# 16 στις 19/1/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 876

Αν δεν

το χεις με το συνασθηματικο...δ ο υ λ ε ψ ε γερα μετο σεξουαλικο σου...Καποια στιγμη θ αναδυθει αν θελει και το συναισθημα...(Αμαν πια... πολυ του χουμε δωσει σημασια.. ωχχουου..)Μην προβληματιζεσαι..Προχωρα!!!Οπου το κορμι σου θελει...
Αρέσει στο μέλος Elena_90

Katerinakii99

# 17 στις 19/1/2019
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 6
Σαβαρα δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι θες να πεις με μπερδεψες

Anna_maria28

# 18 στις 19/1/2019
author
Γυναίκα / 28 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Ωραιόκαστρο
Απαντήσεις: 70
Πρώτον, λάθος τίτλος (βλέπε σχόλιο 14). Δεύτερον, για άλλη μια φορά ο Αρχάγγελος (σχόλιο 4) τα είπε όλα σε δύο γραμμές . Έχεις θέματα πού μόνο ένας ειδικός μπορεί να σού λύσει. Δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο αλλά σκέψου το καλά να ζητήσεις βοήθεια. Έιναι ολοφάνερη η ανασφάλεια σού και η χαμηλή αυτοεκτίμηση .Πιθανοτατα να μην είναι καν του γούστου σου ο σερβιτόρος αλλά να άλλαξε στα μάτια σου απ' τη στιγμή που σου έδωσε σημασία. Να σάι σίγουρη ότι στη θέση του σερβιτόρου θα τοποθετήσεις άλλους εκατό στην πορεία. Και με τους περισσότερους θα δηλώνεις και ερωτευμένη.και θα εχεις τα ίδια ερωτηματικά και θεματα εμπιστοσύνης στις σχέσεις σου.με λίγα λόγια θα ταλαιπωρήσαι και συ και ο υποψήφιος.

thanos293

# 19 στις 19/1/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Γερμανία
Απαντήσεις: 734
Έχω χάσει εντελώς την μπάλα, πραγματικά.19 χρόνων και λες έχεις κάνει σχέση δύο χρόνων η οποία έληξε καιρό τώρα, έχεις σχέση με έναν που δεν τον θες, έκανες σεξ με σερβιτόρο τον οποίο δεν τον θες αλλά τελικά τον θες.Ρε κοπελιά; Ειλικρινά το μυαλό σου δεν γυρνάει γύρω από κάτι άλλο; Εξαφανίσου απ το παλικάρι που σε θέλει γιατί αν μάθει τι έκανες, έτσι συμβαίνουν τα ατυχήματα...Ο σερβιτόρος, όπως φέρεσαι εσύ στο παλικάρι που σε θέλει, έτσι σου φέρεται και αυτός και στην μισή του πελατεία.
Αρέσει στο μέλος Ster10

Heptamer

# 20 στις 19/1/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 12.712

Αυτο που ολοι οι αδαεις γινομαστε ξερολες και 

άνετοι διαγνωστες ψυχολογικων προβληματων - των αλλων ενιοτε - 

και με το παραμικρο παραπεμπουμε αβίαστα, αβασανιστα, αβάδιστα σε ψυχοντόκτορες, 
χρηζει...ψυχολογικης διερευνησης...

Μη δουμε κατι που δεν ταιριαζει στα γνωστα μας...αμεσως στο γιατρό!!!

Αρέσει στα μέλη lollipop123, Katerinakii99 και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε