Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σας αρέσει η γυναίκα να είναι περισσότερο ή λιγότερο περιποιημένη;

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

MadameShuShu40

# 41 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πονηρουλη!!!

Https://youtu.Be/iqpxnqehw0a

Και το κείμενό σας...

Arxontoula_

# 42 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744
'Aρεσαν+: 0%
Εγώ είμαι 80% πρακτικότητα και 20% καλαισθησία.
Αλλά έχω μια πετριά, δεν μπορώ τα ρούχα που είναι κακοραμμένα ή/και συνθετικά. Μου αρέσουν τα φυσικά υλικά (μάλλινα, βαμβακερά, μεταξωτά, λινά) και τώρα που έχει πήξει ο κόσμος στα κινέζικα πολυέστερ καταφεύγω στα second hand μαγαζιά, και ξετρυπώνω που και που διάφορα καλά κομμάτια.
Ως αποτέλεσμα, έχω πολύ λίγα ρούχα αλλά τουλάχιστον νιώθω όμορφα φορώντας τα.

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Mindthegap- και σε ακόμα 4 μέλη.

anassa_

# 43 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.134

Η αδιαφορία του συντρόφου προκύπτει από αδιαφορη προσωπικότητα, η θηλυκότητα  όταν είσαι κ μόνο καθαρή κ χαμογελαστή φαίνεται κ θεωρώ μπορείς να προκαλέσεις το ενδιαφέρον του.
Θεωρώ επίσης πως κ η ομορφιά οπως κ το πολυ φιασιδωμα μπορεί να "κουράσει"  αν δεν συνοδεύεται από το ..."κάτι"  

Οι εναλλαγές από το ατημελητο εως το επίσημο όπου χρειάζεται σπανε τη συνήθεια ...

Τα υπόλοιπα έχουν ειπωθεί...

Μέτρον άριστον . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από alisida
Με την ευκαιρια,αφου η ερωτηση μου ταιριαζει με το θεμα,εχω λοιπον μια απορια :Γνωριζω 1-2 γυναικες τις οποιες βλεπω σχεδον καθημερινα εδω και 15 χρονια ,παντα ντυμενες με τζην κ πουλοβερ ή t-shirt ,το καλοκαιρι χωρις ιχνος μακιγιαζ ,ουτε ενα κολιεδακι- φουλαρακι- τακουνι κατι δηλ που να δειχνει λιγο γυναικειο το ντυσιμο...Φανταζομαι οτι ετσι ειναι ολες τις μερες κ ωρες και σκεφτομαι τους συζυγους αυτων,και αναρωτιεμαι αν τις βρισκουν βαρετες εμφανησιακα και αν τις συγκρινουν με αλλες κοκετουλες ( δε μιλω για ομορφια αλλα για θηλυκη εμφανιση ).

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 44 στις 18/1/2019
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Ο έμπειρος άντρας, τα ξεκουμπωνει και τα βγάζει με μια μόνο κίνηση. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από giorgos1970-71

ειδικα αυτα τα σουτιεεεννν...απαπαπα!!μια ωρα κανω να τα βγαλω.ξερεις ποσα εχω σκισει;

Αρέσει στο μέλος tzoulia59

Arxontoula_

# 45 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση

Σας έχω καλά νέα, κορίτσια

«Στο σπίτι μου στη Νορμανδία είχα όλη τη γκαρνταρόμπα με τα ρούχα που είχε σχεδιάσει αποκλειστικά για εμένα ο Ιβ Σεν Λοράν. Αποφάσισα να τα αποχωριστώ, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μελαγχολώ που το κάνω. Πρόκειται για τις δημιουργίες ενός ανθρώπου με τεράστιο ταλέντο, βασικό μέλημα του οποίου ήταν να κάνει τις γυναίκες να δείχνουν πιο όμορφες»:
με αυτά τα λόγια, ανακοίνωσε η 75χρονη Κατρίν Ντενέβ στον Οίκο Δημοπρασιών Christie’s την απόφασή της να βγάλει «στο σφυρί» 260 πολύτιμα κομμάτια, ρούχα και αξεσουάρ, από την προσωπική της γκαρνταρόμπα.

Με αφορμή ένα τετραήμερο αφιέρωμα στην παριζιάνικη υψηλή ραπτική, από τις 21 ως τις 24 Ιανουαρίου, ο Οίκος Christie’s θα πραγματοποιήσει αυτή την διαδικτυακή δημοπρασία. Κάθε αντικείμενο που θα δημοπρατηθεί, έχει αξία από 100 ως 5.000 ευρώ.

Ξέρει κανείς τί νουμεράκι φοράει η κυρία Κατρίν;

Σαν τα μπεκατσόνια θα πάμε..

Sourya

# 46 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εσυ τωρα γιατι γελας; Μηπως εισαι απο εκεινες που δεν το βγαζουν ουτε στον υπνο;

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Mindthegap-

Sourya

# 47 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ασε μεγαλη ζημια

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από giorgos1970-71

πες τα χρυσοστομη!!!

γιατι οταν τα λεμε ο τρυφωνας και εγω,γελανε μαζι μας...

ειδικα αυτα τα σουτιεεεννν...απαπαπα!!μια ωρα κανω να τα βγαλω.ξερεις ποσα εχω σκισει;

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 99612041f7b5132af232b019dc62349e.jpg (113.18KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 88 φορές

Sourya

# 48 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αστο να παει!! Καθε κοριτσι ονειρευεται να μεγαλωσει να βρει εναν πλουσιο και να ψωνιζει ρουχα και αρωματα. Αλλα και τα αγορια ,να παρουν μια φεραρι γοια να πη@@νε γκομενες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από 26-29-31
Ότι και να φορέσει και ή γυναίκα και ό άντρας στο τέλος θα βγούνε... Όλα για αυτό το αποτέλεσμα γίνονται, χαχα χαχα χαχα χαχα

Sourya

# 49 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η φινετσα αγαπη μου ειναι εμφυτη, την εχεις στο D N A. Οτι και να φορεσεις θα διχνει ομορφο. Δεν ειναι μονο το ρουχο αλλα και ο τροπος που κουνιεσαι και λυγιεσαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από MadameShuShu40

Στο καφέ που πάω, έρχεται μια κυρία, ογδόντα φεύγα, μετά του συζύγου για καφέ.

Πιο περιποιημένο ζευγάρι, και ειδικά σε τέτοια ηλικία δεν έχω ματαξαναδει.

Καθαροί, καλοντυμένοι, άψογοι συνδυασμοί χρωμάτων, υφασμάτων, αξεσουάρ.

Φαίνεται όμως, ότι τίποτα δεν είναι επιτηδευμένο.Τους βγαίνει, εντελώς φυσικά.Έχουν μια φινέτσα, ρε παιδί μου, που είναι στο dna τους.

Αυτό ήθελα πάντα να το έχω.

Να ξεχυλιζει η φινέτσα, ακόμα και όταν φοράω φόρμες!!!

Φεύ όμως...

elenal12

# 50 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συμφωνώ απόλυτα! Εγω τις περισσότερες φορές αποφεύγω να φοραω. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Sourya

Δυσκολο δεν θα πει τιποτα!! Να πρεπει ολο να κανεις αποτριχωση, να φορας ψηλοτακουνα, να εισαι χτενισμενη και καλοντυμενη. Εμενα το χειροτερο μου ειναι τα σουτιεν, με ταλαιπωρουν αφανταστα σε σημειο να μην τα δεχομαι. Τι να κανουμε ομως ,η ομορφια θελει θυσιες.

Να σε ενημερώσω οτι δε γεννήθηκα ξυρισμένη, πλυμένη, αποτριχωμενη, μορφωμένη, με περιποιημενα μαλλιά συνεχώς,, αρωματισμένη και με ενα ωραίο σωμα. Παλεύω καθς μέρα για αυτα.

Ευτυχως που εσυ γεννήθηκες ετοιμη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Sivilla_I

Είναι πανεύκολο

όταν είσαι ο εαυτός σου

Ολες γυναίκες γεννιομαστε. Έχουμε γυναικείο όργανο. Ολα τα υπολοιπα αποκτούνται σιγα και με κοπο. 

Αλλα εσυ θα βγηκες  με λεγειν και σεξ απιλ απο την κοιλιά της μανας σου. Wow

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από ZHLIASOY
Η γυναικα πρεπει να εχει ΓΕΝΝΗΘΕΙ γυναικα!! Να εχει ταπεραμεντο λεγειν κ σεξ απιλ που φορωντας κ μπουρκα να σε κανει να την προσεξεις. Τι να το κανεις το τελειο κορμι κ το μακιγιαζ κ το τελειο ντυσιμο οταν λειπουν αυτα!!

Isaac_Clarke

# 51 στις 18/1/2019
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 715
Αμα η γυναικα ειναι ομορφη, ειναι ομορφη και αβαφτη.
Τωρα για το να ειναι καθαρη και περιποιημενη, το θεωρω αυτονοητο.
Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Lena_7_ και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 52 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.593

Μα δε μιλω για το πολυ φτιασιδωμα ,ουτε καν για βαψιμο αλλα ,ακομα και με το τζην κ πουλοβερ,ενα φουλαρακι,ενα κολιε,λιγο απαλο κραγιονακι ετσι για να φανει η διαφορα ..

Παντως τη μια απο τις κυριες που περιγραφω την ειδα και σε γαμο με σχεδον το ιδιο ντυσιμο,παντελονι,φλατ παπουτσι ,πουκαμισο σχεδον αντρικο κουμπωμενο μεχρι πανω και αβαφτη ..

Ελεος ..

Θεωρω σεβασμο στον συντροφο να προσφερει καποιος εκτος απο την προσωπικοτητα και ενα ωραιο θεαμα .

Ισχυει για αντρες και γυναικες .

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από anassa_

Η αδιαφορία του συντρόφου προκύπτει από αδιαφορη προσωπικότητα, η θηλυκότητα  όταν είσαι κ μόνο καθαρή κ χαμογελαστή φαίνεται κ θεωρώ μπορείς να προκαλέσεις το ενδιαφέρον του.
Θεωρώ επίσης πως κ η ομορφιά οπως κ το πολυ φιασιδωμα μπορεί να "κουράσει"  αν δεν συνοδεύεται από το ..."κάτι"  

Οι εναλλαγές από το ατημελητο εως το επίσημο όπου χρειάζεται σπανε τη συνήθεια ...

Τα υπόλοιπα έχουν ειπωθεί...

Μέτρον άριστον . 

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

Arxontoula_

# 53 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση

Καταπώς τοποθετείστε πάντως, στο θέμα σουτιέν, τείνω να πιστέψω οτι μόνο εγώ και η Μόνικα η Μπελούτσι έχουμε τη δυστυχία να φοράμε 95D

Αρέσει στο μέλος 26-29-31
Σαν τα μπεκατσόνια θα πάμε..

_Bellezza_

# 54 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλυσιδα

Ειναι ομορφα τα πουκαμισα με κουμπωμενα ολα τα κουμπακια. 

Σκεψου καλοκαιρι με μινι φουστα και απο μεσα πουκαμισακι μακρυμανικο κουμπωμενο μεχρι πανω. 

Σικατο και δινει εμφαση στα ποδια.

_Bellezza_

# 55 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ο συντροφος της τυπισσας στον γαμο μπορει να φτιαχνεται με το ανδρογυνο λουκ.

alisida

# 56 στις 18/1/2019
author
Καζακστάν

Ετσι ναι ,αλλα αυτο που ειδα απεχει πολυυυ

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από _Bellezza_

Αλυσιδα

Ειναι ομορφα τα πουκαμισα με κουμπωμενα ολα τα κουμπακια. 

Σκεψου καλοκαιρι με μινι φουστα και απο μεσα πουκαμισακι μακρυμανικο κουμπωμενο μεχρι πανω. 

Σικατο και δινει εμφαση στα ποδια.

alisida

# 57 στις 18/1/2019
author
Καζακστάν

Δεν το ειχα σκεφτει .

Η αρχικη μου απορια παντως ηταν αν ο αντρας καθε γυναικας με τετοιο στυλ ,κοιταζει τις γυναικες που ντυνονται λιγο ή πολυ πιο " γυναικεια" και αν κατα βαθος επιθυμουσε να βλεπει και τη δικη του γυναικα ετσι .

Δεν μιλω για ομορφια ουτε για σωματοτυπο.

Μιλω για στυλ ντυσιματος .

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από _Bellezza_
Ο συντροφος της τυπισσας στον γαμο μπορει να φτιαχνεται με το ανδρογυνο λουκ.

Sourya

# 58 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μπα , κι εγω αυτο φοραω,γι αυτο δεν το αντεχω

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Arxontoula_

Καταπώς τοποθετείστε πάντως, στο θέμα σουτιέν, τείνω να πιστέψω οτι μόνο εγώ και η Μόνικα η Μπελούτσι έχουμε τη δυστυχία να φοράμε 95D

Nikola-s

# 59 στις 18/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ρε σεις ? Το θηλυκό βγάζει μάτι απο τον τρόπο που περπατάει, μιλάει, κουνιέται,:-) Τα υπόλοιπα είναι δευτερεύον;-) Τι πλυσίματα και μυρωδιές και ντυσίματα στην πένα ? ;-) Τα αυτονόητα ? Η γυναίκα είναι γυναίκα κύριές μου;-) Τα στημένα ειναι καμουφλαρισμένα;-) όπως και το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παπάς.;-) Ετσι και η γυναίκα η στημένη θα βαρεθεί να φτιάχνεται μόλις βρεθεί ο άντρας ο σωστός.;-) τρεχάτε ποδαράκια μου μετά.;-) άλλη είχα άλλη μου βγήκε;-) Τα θηλυκά ειναι θηλυκά ακομη και στα χωράφια ? Με πιάνεις ? ;-) Α γεια σου !;-)

achinos

# 60 στις 18/1/2019
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Μας αρέσει να είναι όπως γουστάρει κ βολεύεται.

Αρέσει στα μέλη Arxontoula_, Lena_7_ και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε