Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
*Ερευνα*

Επιλέξτε σελίδα: (1-27)
Σελίδες Αρχική«6789101112131415Τελ.»

Heptamer

# 201 στις 3/2/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.242
'Aρεσαν+: 0%

Δε μιλαμε για μενα.

Και μιλαμε για το ηθικο του πραγματος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 200 από Katia_80
Τώρα συγνώμη δηλαδή για να καταλάβω κι εγώ, το πρόβλημα του κου Heptamer ποιο ακριβώς είναι? Η χυλόπιτα αυτή καθεαυτή ή πως θα τη φάει? Δηλαδή αν π.χ. τη φάει με το κουταλάκι και όχι κατάπλασμα στη μούρη, θα είναι πιο ευκολοχώνευτη??(Φατσούλα που τραβάει τα μαλλιά της!!)

Αρέσει στο μέλος agrioloyloydo73

Heptamer

# 202 στις 3/2/2019
author

Η καταθεση σου ελεγχεται.

Παράθεση:
Σχόλιο # 199 από ZHLIASOY

Ορκιζομαι πως δεν ανηκω σε καμια οργανωση του φορουμ κ οτι γραφω ειναι δικη μου αποψη κ οχι της Λενας της Σουσους κ των αλλων γυναικων.

Ειμαι αυτονομη κ εχω δικη μου αποψη κ γνωμη.Καλε κοριτσια ορκιστειτε κ εσεις να το κιοσουμεΘα βγει καμια φημη οτι ειμαστε σε τιποτε οργανωσεις κ θα μας μπαγλαρωσουν τσι φυλακη

Heptamer

# 203 στις 3/2/2019
author

Μαλλον δεν εχεις δει σκυλο να τρωει περιττώματα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 195 από Nikola-s
Ρε σεις ?;-) Πάρτε χαμπάρι πως δεν ειναι όλες οι γυναίκες " ανοίξαμε και σας περιμένουμε".;-) Ακόμη και τα σκυλιά δεν τρώνε σαβούρα.;-) Είναι επιλεκτικά.;-) Οι γυναίκες γιατί να μην είναι?;-)

Heptamer

# 204 στις 3/2/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 197 από Persefoni__

Κι έχω μια ερώτηση για τον Χεπτ : Όταν είσαι σ ένα τέτοιο σάιτ , χάριν σεβασμού κι ευγένειας απαντάς και σε ανθρώπους που ΔΕΝ σέβονται οι ίδιοι τον εαυτό τους και κυρίως τη γυνάικα τους , ναι τους παντρεμένους εννοώ , που ψάχνουν γι αρπαχτή; Ποιός ο λόγος να σεβαστείς εσύ κάποιον που δεν σέβεται πρωτίστως τον εαυτό του ? 

Δεν (οφείλεις να) ασκεις ηθικη κριση στα κινητρα του οποιουδηποτε (παντρεμενου) σε προσεγγιζει.

Δεν εξαρτάς το σεβασμο σου, την (μη) απαντηση σου προς αυτον από τα κινητρα του.

(Οφείλεις να) εστιαζεις  στο αν θα απαντησεις (αδιαφορικά) ή όχι και μόνο... βλέποντας το δηλ. ως μια προσεγγιση όπως ολες τις αλλες.

Στο κομματι δηλ. και μόνο της στειρας επικοινωνιας που σε αφορα ως τετοια.

Δηλ. σε απασχολει μονο το κομματι της (μη) απαντησης σου. Δεν εξαρτάς την οποια απαντηση σου από τα κινητρα του, τα οποία απλά υποθέτεις ποια είναι και όχι ποια είναι εν γενει πραγματικά.

Δεν ξερω αν εγινα αντιληπτος...

Αρέσει στο μέλος agrioloyloydo73

hns1602

# 205 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.635

Παράθεση:
Σχόλιο # 187 από Lena_7_
Η συνωμοσιολογια και μαλιστα επαναλαμβάνομενα, οπου γυναικες απο διαφορετικες πολεις και εντελως αγνωστες μεταξυ τους ξαφνικα συνασπιζονται εναντιον ενος, δηλωνει το λιγοτερο αδυναμία γιαυτον που την φαντασιωνεται και το περισσοτερο αρρωστο ψυχισμο! !! Υπάρχει και η ελεύθερη βουληση σαυτο τον πλανητη ακομα... οσο δυσκολοχωνευτο και να φαινεται κατι τετοιο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 188 από Lena_7_
Ισχυει αυτο με τις ιδιοκτησιες κλπ, αλλα για ολους, δεν το βροντοφωναζουμε μόνο οταν βρεθουμε στην κατω πλευρα της τραμπαλας. Και με μια βασικη διαφορα: οταν παιζεις πονηρα και δολια, δεν σε παιζουν οι αλλοι, οποτε εχει τελειωσει το παιχνιδι για σένα... Δεν εχει να κανει με το ποια αποψη εκφράζεις, αλλα με την επαρση που εμπαιζεις κουτοπονηριστικα τους αλλους, υποτιμωντας την νοημοσυνη τους...Που πα ρε Καραμητρο...

Α ρε Λένα... σεισμούς προκάλεσες από τότε που "ενόχλησες" τη μικρή με τα του έρωτος... δημιούργησες εχθρό ταμένο να σε κυνηγάει σε κάθε θέμα... 

Είμαστε και ανήθικες που δεν απαντάμε... το μάθαμε κι αυτό... 

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Ndreee και σε ακόμα 5 μέλη.

hns1602

# 206 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 197 από Persefoni__

#166 Φατσούλα έτοιμη να γίνει Μουτσινάς και να πεί "Προκαλώω"

Κραυγαλέα προφίλ! 

Ας ξεκινήσουμε με το πιο ανώδυνα κραυγαλέο . Σπουδές : ΑΕΙ κάτοχος μεταπτυχιακού κλπ Μήνυμα "ΤΕΙ κάνεις ;" ( Προφανώς σε ελεύθερη μετάφραση τί κάνεις ,εκτός κι αν εννοεί κάτι γενικά περί Τεχνολογικών Ιδρυμάτων) 

Έρχεται άλλο μήνυμα " Γειά σου. Θέλεις να τα πούμε; " Μπαίνεις στο προφίλ και βλέπεις, τί έχει απαντ΄ ησει στο τί προσέχουν οι άλλοι πάνω του. Εκεί σε πιάνει ένα κόμπλεξ κατωτερότητας και σκέφτεσαι αυτός ( ο χωρίς φωτογραφία) ψηλός κούκλος που δεν υπάρχει τίποτε επάνω του που να ΜΗΝ  είναι αξιοπρόσεκτο γιατί όλες προσέχουν την αθλητική του κορμοστασιά, τα πλούσια μαλλιά του, τη βελούδινη φωνή του, τα υπέροχα γαλάζια μάτια του κι άλλα ων ουκ έστιν αριθμός ..φεύγεις τρέχοντας Δύσκολα οικονομικά καιροί για ψυχολόγους !! Ναι, είχα μήνυμα από κάποιον τέτοιο, ήμουν ευγενική και του απάντησα,πως δεν πληρώ τις προϋποθέσεις -αν και δεν το ζητούσε- να "σταθώ δίπλα του σε περίπτωση εξέλιξης οποιασδήποτε σχέσης ,για να μην τον πληγώσω λέγοντάς του "Ρε φίλε πόσο ψώνιο μπορεί να είσαι!!!" [ Βέβαια μετανοιώνω που δεν το συνέχισα και δεν ζήτησα φωτογραφία , πολλές οι πιθανότητες πίσω από ένα τέτοιο προφίλ να κρυβόταν ένα "αστέρι της Φασκομηλιάς" (για όσους τον έχουν δει στα παρατράγουδα) 

Κι έχω μια ερώτηση για τον Χεπτ : Όταν είσαι σ ένα τέτοιο σάιτ , χάριν σεβασμού κι ευγένειας απαντάς και σε ανθρώπους που ΔΕΝ σέβονται οι ίδιοι τον εαυτό τους και κυρίως τη γυνάικα τους , ναι τους παντρεμένους εννοώ , που ψάχνουν γι αρπαχτή; Ποιός ο λόγος να σεβαστείς εσύ κάποιον που δεν σέβεται πρωτίστως τον εαυτό του ? 

Ψηφίζω αστέρι φασκομηλιάς... (άπαιχτος ο τύπος)... 

Πολύ φοβάμαι, ότι ο φασκόμηλος θα μιλούσε σωστότερα από κάποιους άντρες εδώ μέσα... 

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Persefoni__ και σε ακόμα 2 μέλη.

hns1602

# 207 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Εγώ δηλαδή τώρα θα έπρεπε να απαντήσω σε μήνυμα "Εσένα θέλω! Τώρα... ετοιμάσου!" που έλαβα πριν από μισή ώρα... κι αν δεν το κάνω, είμαι ανήθικη... 

Φυσικά, ως συνήθως, εμείς δεν καταλάβαμε καλά, διότι δε δυνάμεθα να κατανοήσουμε τα βαθύτερα νοήματα ενός "ανώτερου" νου έτσι όπως ερμηνεύονται μέσα από τα γραπτά του... τουλάχιστον αυτό το μάθημα το εμπεδώσαμε... πρέπει εμείς οι "κατώτεροι" να είμαστε ευγνώμονες που υπάρχουν ανάμεσά μας άνθρωποι που θέλουν να μας διδάξουν και να μας δείξουν νέους ορίζοντες... μην είμαστε κι αχάριστοι...

Άλλος για Δαφνί; 

Αρέσει στα μέλη alisida, Mindthegap- και σε ακόμα 4 μέλη.

Heptamer

# 208 στις 3/2/2019
author

Άσχετοι συσχετισμοί.

Η "ενόχληση" προυπηρχε της Ελενας
Απλά δεν εκδηλωνοταν. 

Ότι μαθαίνετε για τον εαυτό σας , καλό είναι. Σας βοηθά να γίνεστε καλυτερες - όσες βέβαια το μπορείτε, γιατί τα πάντα είναι θέμα  (ανηθικου) "υφασματος" ! 

Katia_80

# 209 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 935

Έστω δε μιλάμε για εσάς. Και πάλι δεν απαντάτε, το πρόβλημα ποιο είναι τελικά, η χυλόπιτα ή το σερβίρισμα αυτής??  

Παράθεση:
Σχόλιο # 201 από Heptamer

Δε μιλαμε για μενα.

Και μιλαμε για το ηθικο του πραγματος.

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, hns1602

Heptamer

# 210 στις 3/2/2019
author

Η αγνωμοσυνη είναι ιδιότητα των κατωτέρων όντων. 

Χαρη σας κάνω που σας ξεστραβωνω ο... Υπέρτατος! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 207 από hns1602

Εγώ δηλαδή τώρα θα έπρεπε να απαντήσω σε μήνυμα "Εσένα θέλω! Τώρα... ετοιμάσου!" που έλαβα πριν από μισή ώρα... κι αν δεν το κάνω, είμαι ανήθικη... 

Φυσικά, ως συνήθως, εμείς δεν καταλάβαμε καλά, διότι δε δυνάμεθα να κατανοήσουμε τα βαθύτερα νοήματα ενός "ανώτερου" νου έτσι όπως ερμηνεύονται μέσα από τα γραπτά του... τουλάχιστον αυτό το μάθημα το εμπεδώσαμε... πρέπει εμείς οι "κατώτεροι" να είμαστε ευγνώμονες που υπάρχουν ανάμεσά μας άνθρωποι που θέλουν να μας διδάξουν και να μας δείξουν νέους ορίζοντες... μην είμαστε κι αχάριστοι...

Άλλος για Δαφνί; 

Heptamer

# 211 στις 3/2/2019
author

Δεν υπάρχει "έστω" αγαπητή. 

Μην παρασύρεστε από... σειρήνες. 

Η χυλόπιτα είναι πάντα αναμενόμενη. 

Έχω εξηγηθεί πως πρόκειται για το ηθικό του πράγματος και μόνο. 

Ευχαριστώ εσάς και τις υπόλοιπες  ... "ανηθικες" για τη βοηθεια που πρόσφερατε στην επίτευξη του στόχου. 

Σας επιτρέπω πλέον  να... αδιαφόρησετε! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 209 από Katia_80

Έστω δε μιλάμε για εσάς. Και πάλι δεν απαντάτε, το πρόβλημα ποιο είναι τελικά, η χυλόπιτα ή το σερβίρισμα αυτής??  

Nuvolla

# 212 στις 3/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 209 από Katia_80

Μα η τάξης και η ηθική αγαπητή μου 

που πρέπει να διέπονται από κανόνες βεβαίως βεβαίως για να ελαχιστοποιείται                

το  δικαίωμα της e πιλογής.  

Katia_80

# 213 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση

Μα ποιο αγαπητέ μου είναι το "ηθικό" του πράγματος και το συζητάμε δέκα σελίδες τώρα? Είναι απλό, απλούστατο το πράγμα, δεν υπάρχει καμία "ηθική υποχρέωση", όπως το θέτετε εσείς. Εδώ είναι ένας ελεύθερος χώρος όπου ο καθένας γράφεται με ποικίλα κίνητρα και λειτουργεί, όπως νομίζει καλύτερα ή πιο βολικά -αν σας αρέσει έτσι - για τον εαυτό του. Απόλυτο δικαίωμά του είναι και αναφαίρετο. Έχει βάλει εδώ κανείς κανονισμό και σαβουάρ βιβρ για το πως γίνεται ή πρέπει να γίνεται η επικοινωνία και η όποια προσέγγιση και δεν το ξέρω? Και επαναλαμβάνω: αφού η χυλόπιτα είναι αναμενόμενη (που δεν είναι πάντα) το θέμα ποιο είναι το αν θα μας τη σερβίρουν γλυκά ή απότομα? κουβέντα να γίνεται...

Υ.Γ. Ευτυχώς που μας επιτρέψατε να αδιαφορήσουμε! (κορίτσια τους ζυγούς λύσατε!!)

Παράθεση:
Σχόλιο # 211 από Heptamer

Δεν υπάρχει "έστω" αγαπητή. 

Μην παρασύρεστε από... σειρήνες. 

Η χυλόπιτα είναι πάντα αναμενόμενη. 

Έχω εξηγηθεί πως πρόκειται για το ηθικό του πράγματος και μόνο. 

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Mindthegap- και σε ακόμα 4 μέλη.

Heptamer

# 214 στις 3/2/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 213 από Katia_80

Μα ποιο αγαπητέ μου είναι το "ηθικό" του πράγματος και το συζητάμε δέκα σελίδες τώρα? Είναι απλό, απλούστατο το πράγμα, δεν υπάρχει καμία "ηθική υποχρέωση", όπως το θέτετε εσείς. Εδώ είναι ένας ελεύθερος χώρος όπου ο καθένας γράφεται με ποικίλα κίνητρα και λειτουργεί, όπως νομίζει καλύτερα ή πιο βολικά -αν σας αρέσει έτσι - για τον εαυτό του. Απόλυτο δικαίωμά του είναι και αναφαίρετο. Έχει βάλει εδώ κανείς κανονισμό και σαβουάρ βιβρ για το πως γίνεται ή πρέπει να γίνεται η επικοινωνία και η όποια προσέγγιση και δεν το ξέρω? 

Επειδή εσείς δεν αναγνωρίζετε ηθικη υποχρέωση, δε σημαίνει πως δεν υφίσταται και τέτοια. 

Κάθε αλληλεπιδραση έχει κανόνες. 

Αποχωρω για λίγο, καθότι λίαν σημαντική η σημερινή μερα

Katia_80

# 215 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση

Εντελώς καλοπροαίρετα, μία συμβουλή: ίσως θα ήταν καλύτερα να αναθεωρήσετε τον "ηθικό" σας κώδικα, καθώς με τέτοιες απόψεις θα μπορούσατε να απομακρύνετε -για να μην πω απωθήσετε- μια υποψήφια σύντροφο...βέβαια κι εσάς δικαίωμά σας να διατηρήσετε αυτό το σκεπτικό αλλά μήπως οι τόσες γυναίκες δε συνωμοτούν εναντίον σας, απλά λένε το νορμάλ και αυτονόητο κι εσείς αρνείστε να το δείτε? αυτά κι αποχωρώ για να μη σας ενοχλώ (με την ανηθικότητά μου).

Παράθεση:
Σχόλιο # 214 από Heptamer

Επειδή εσείς δεν αναγνωρίζετε ηθικη υποχρέωση, δε σημαίνει πως δεν υφίσταται και τέτοια. 

Κάθε αλληλεπιδραση έχει κανόνες. 

Αποχωρω για λίγο, καθότι λίαν σημαντική η σημερινή μερα

Αρέσει στα μέλη alisida, Mindthegap- και σε ακόμα 4 μέλη.

hns1602

# 216 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 213 από Katia_80

Μα ποιο αγαπητέ μου είναι το "ηθικό" του πράγματος και το συζητάμε δέκα σελίδες τώρα? Είναι απλό, απλούστατο το πράγμα, δεν υπάρχει καμία "ηθική υποχρέωση", όπως το θέτετε εσείς. Εδώ είναι ένας ελεύθερος χώρος όπου ο καθένας γράφεται με ποικίλα κίνητρα και λειτουργεί, όπως νομίζει καλύτερα ή πιο βολικά -αν σας αρέσει έτσι - για τον εαυτό του. Απόλυτο δικαίωμά του είναι και αναφαίρετο. Έχει βάλει εδώ κανείς κανονισμό και σαβουάρ βιβρ για το πως γίνεται ή πρέπει να γίνεται η επικοινωνία και η όποια προσέγγιση και δεν το ξέρω? Και επαναλαμβάνω: αφού η χυλόπιτα είναι αναμενόμενη (που δεν είναι πάντα) το θέμα ποιο είναι το αν θα μας τη σερβίρουν γλυκά ή απότομα? κουβέντα να γίνεται...

Υ.Γ. Ευτυχώς που μας επιτρέψατε να αδιαφορήσουμε! (κορίτσια τους ζυγούς λύσατε!!)

Το ηθικό του πράγματος αφορά προσωπικά αδιέξοδα όπως αυτά φωτογραφίζονται σε διάφορα θέματα εδώ μέσα...

Τώρα πόσο ηθικό είναι την όποια επιλογή του να την αποδέχεται κάποιος όταν την έχει και να την απαξιώνει όταν ξεβολευεται (τη χάνει)... είναι ένα ζητούμενο...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, MadameShuShu40 και σε ακόμα 3 μέλη.

MadameShuShu40

# 217 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.422

Αν η δική μας (σ.σ των 10 γυναικών) είναι αγελαια πίστη, η δική σου στην Ελεναλ12 που υποστηρίζεις τις απόψεις της, πώς χαρακτηρίζεται??

Γλειψιματικη αφοσίωση???

Και παρεμπιπτόντως, το κουμπί της αναφοράς και τα γνωστά καρφώματα, στον Σαπόρτ, αλληνης συμμορίας είναι.

Ξέρεις εσυ πολύ καλά!!!

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Enikos και σε ακόμα 3 μέλη.

hns1602

# 218 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 217 από MadameShuShu40

Αν η δική μας (σ.σ των 10 γυναικών) είναι αγελαια πίστη, η δική σου στην Ελεναλ12 που υποστηρίζεις τις απόψεις της, πώς χαρακτηρίζεται??

Γλειψιματικη αφοσίωση???

Και παρεμπιπτόντως, το κουμπί της αναφοράς και τα γνωστά καρφώματα, στον Σαπόρτ, αλληνης συμμορίας είναι.

Ξέρεις εσυ πολύ καλά!!!

Ζουλιαρα, τολμάς και ρωτάς...

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, Lena_7_ και σε ακόμα 1 μέλος.

MadameShuShu40

# 219 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.422

Οι μόνες φορές που δεν έχω συγχωρήσει τον εαυτό μου εδώ μέσα ήταν αυτές που στο όνομα της οποιασδήποτε διαφωνίας έχασα το χιούμορ μου. 

Εχω να πω ότι εγώ θα κοροϊδεύω σταθερά οτιδήποτε άλλο μου κάθεται στο λαιμό γιατί κοντραρεται με το σύστημα αξιών μου.

Για όποιον δεν μπορεί να το χωνέψει το ευκολότερο ειναι να θεωρήσει αυτή την κοροϊδία ως έλλειψη ώριμης σκέψης. 

Εγώ θα παρακολουθώ πάντως  τις συζητήσεις που θα γίνονται μήπως και καταφέρω να μάθω κάτι παραπάνω για τον τρόπο με τον οποίο θα πρέπει να αντιλαμβάνομαι ιντερνετικό πολιτισμό.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Enikos και σε ακόμα 3 μέλη.

Sourya

# 220 στις 3/2/2019
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 4.871

Δε πα να μας μπαγλαρωσουν, εμπειρια ειναι. Μονο να ξεκαθαρισουμε, εγω θα παρω το επανω κρεβατι

Παράθεση:
Σχόλιο # 199 από ZHLIASOY

Ορκιζομαι πως δεν ανηκω σε καμια οργανωση του φορουμ κ οτι γραφω ειναι δικη μου αποψη κ οχι της Λενας της Σουσους κ των αλλων γυναικων.

Ειμαι αυτονομη κ εχω δικη μου αποψη κ γνωμη.Καλε κοριτσια ορκιστειτε κ εσεις να το κιοσουμεΘα βγει καμια φημη οτι ειμαστε σε τιποτε οργανωσεις κ θα μας μπαγλαρωσουν τσι φυλακη

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, hns1602 και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-27)
Σελίδες Αρχική«6789101112131415Τελ.»

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.