Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αποχωρισμος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Helenaki4

# 21 στις 7/2/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 766
'Aρεσαν+: 0%

Ενδεχομένως οτι φθονούμε το «δέσιμο» φίλης προς φίλη , γιατί οι δικές μας φίλες μας κάνουν απιστίες ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Kokoloco

Andreas66 κάτι κατάλαβα από τον τρόπο που απαντανε?

Αρέσει στο μέλος hns1602

marie_la_journaliste

# 22 στις 13/2/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 383
'Aρεσαν+: 0%

καλησπερα γλυκακι!

ειναι ευκαιρια λιγο να απεξαρτηθεις απο αυτο το βαθυ δεσιμο γιατι σιγουρα δε σου κανει καλο...ετσι κι αλλιως...ειμαι σιγουρη οτι δε θα χεις και κανενα αγορι να ασχοληθεις λιγακι και μαλλον γι αυτο δεθηκες τοσο πολυ...Μη στεναχωριεσαι...ο χρονος ειναι πανδαματωρ σε καθε περιπτωση και θα δεις οτι οταν συμβει θα ειναι πιο ευκολο απ οτι φανταζεσαι...αλλωστε βρε κουκλα μου υπαρχουν τοσα μεσα πλεον να ειστε κοντα,,,βαιμπερ...μεσεντζερ καμερες...χαμος μεγαλος που η απουσια της δε θα ειναι τοσο αισθητη...εμενα η κολλητη μου εφυγε στην αυστραλια και τα λεμε καθημερινα...αν την αγαπας μη τη φορτωσεις με την ενοχη της απομακρυνσης... καντο να φανει φυσικολογικο...και θα δεις που ολα θα πανε καλα! σκεψου πως αν σου παρουσιαζοταν εσενα μια ευκαιρια θα ηθελες η κολλητη σου να σε κρατησει πισω για να καλυπτει τις ανασφαλειες της;

gunriider7

# 23 στις 15/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καλησπέρα σας!

Δηλαδη αν ειχες σχεση με στρατιωτικο ακολουθο...Τι θα εκανες???Θα εκλαιγες την μοιρα σου...Για αποσταση...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost