Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα έκανα μαντάρα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Aggelos255

# 1 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 37 / Παντρεμένος
Ν. Κοζάνης / Αγιος Χριστόφορος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 68
'Aρεσαν+: 0%

Τα έκανα μαντάρα.

Καλημερα στο φορουμ.Με την σύζυγό ειμαστε παντρεμεπανεδω και δέκα χρονια.Εχουμε 2 παιδια.Κατα τον δεύτερο χρονο άρχισαν τα προβληματα.Ποτε δεν άκουγα,κοίταζα τον εαυτο μου και το εγώ μου.Μου εδωσε αρκετές ευκαιρίες τις οποίες κλωτσησα μια προς μια.Πριν μια εβδομάδα μου είπε πως θελει να φύγει.Εχασα την γη κάτω από τα ποδιπ μου αλλά την δικαιολογώ απολυτα.Μετα από μια εβδομάδα αυτοκριτικης καταλαβαποσο μα πόσο λαθος φερθηκα.Και προσπαθώ.Μου λέει ότι άργησα.Και έχει τα δίκια της.Πως μπόρεσα να καταστρεψω κάτι τόσο όμορφο;Μετά από μια εβδομάδα που της μιλάω συνέχεια μου είπε πως είναι μπερδεμένη.Κ είναι απολύτως λογικό και κατανοητο.Επιτελους ξεμπουκωθηκα και άρχισα να μιλάω για τα συναισθήματα μου.Κ ας τα αποριπτεια.Αξιζει να πέσω μαχόμενος..Τα λαθη μου τα έχω καταλάβει.Αλλωστε και στο προηγουμενο διάστημα έκανα την αυτοκριτική μου.Υπαρχει ελπίδα;

Υς. Την αγαπώ παραπάνω κ από εμένα.Ποτε όμως δεν εκδηλωσα τα συναισθήματα μου.

alisida

# 2 στις 15/2/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.204
Να της δωσεις το χρονο της .Φυγε για ενα διαστημα εσυ .Πες φευγω και θα γυρισω σε ενα μηνα να το συζητησουμε.Τωρα οσο και να πιεζεις,ο,τι και να λες ειναι εις βαρος σου ...Αστην να χαλαρωσει και το συζητατε μετα...Μην αναστατωσετε τα παιδια καλο θα ηταν να μην μαθουν κατι .Πειτε οτι πας πχ ταξιδι για δουλεια .

Aggelos255

# 3 στις 15/2/2019
author
Προσπαθώ.Δυστυχως δεν γίνεται αυτό αλλά προσπαθώ να είμαι όσο πιο διακριτικός γίνεται.Γιατι να είμαι τόσο αυτοκαταστροφικός;Έχω όλη την καλή θέληση και δύναμη να χτίσω από την αρχή.Γιατι φέρθηκα τόσο ανώριμα;Χθές πριν πάει για ύπνο την προσέγγισα τρυφερά αν και λίγο αγαρμπα για να την φιλήσω.Δεν μου το αρνήθηκε.Μαλιστα με έβαλε να κάνω κ κάποιες δουλειές του σπιτιού και με ρώτησε αν μπορεί να μείνει με ήσυχο το κεφάλι τής.

Helenaki4

# 4 στις 15/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.126

Θα είμαι σκληρή , αλλα θα πω αυτό που πιστεύω . Φερθήκατε οπως λέτε οτι φερθηκατε , γιατί πιστεύατε οτι δεν θα πληρώσετε κανένα τίμημα . Κι αν εκείνη δεν είχε πια αγανακτήσει , θα συνεχίζατε ακριβώς με τον ίδιο τροπο . 

Η αγάπη δε χρειαζεται τιμωρία για να ειναι αγάπη . 
Δεν την αγαπάτε . Φοβάστε το μετά . 
Αρέσει στα μέλη Ndreee, froufrou2017 και σε ακόμα 3 μέλη.

Aggelos255

# 5 στις 15/2/2019
author
Αγαπητή Έλενα εύλογο αυτό που λες αλλά δεν είναι έτσι.Αν είχα φοβίες θα ήμουν παρελθόν.Δεν είναι τιμωρία αλλά έπαθα ηλεκτροσόκ.

Aggelos255

# 6 στις 15/2/2019
author
Κ όχι δεν θα συνέχιζα έτσι.Γιατι πρώτου το ξέσπασμα έβλεπα πως είχα καταντήσει.Κ το 2019 αυτό είχα βάλει σαν στόχο.Να θυμηθώ ποιος ήμουν και για ποιους λόγους την αγαπώ.

Helenaki4

# 7 στις 15/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.126

Μάλλον δεν έχετε καταλάβει ή δε διατύπωσα σωστά . Λέω ευθέως οτι υπήρξατε για χρόνια καταχρηστικος πιστεύοντας οτι σας παίρνει . Τώρα που το θηρίο ξύπνησε , παίζετε το χαρτί της αγάπης , φοβούμενος τη διάλυση .

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Aggelos255
Αγαπητή Έλενα εύλογο αυτό που λες αλλά δεν είναι έτσι.Αν είχα φοβίες θα ήμουν παρελθόν.Δεν είναι τιμωρία αλλά έπαθα ηλεκτροσόκ.

Το 2019 λέτε οτι κλείσατε δέκα χρόνια παντρεμένοι , ενώ η κακή σας συμπεριφορά κρατα από το δεύτερο χρόνο . 8 χρόνια «απουσίας» , προσπαθείτε να τα ισοζυγισετε με λίγα γλυκόλογα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Aggelos255
Κ όχι δεν θα συνέχιζα έτσι.Γιατι πρώτου το ξέσπασμα έβλεπα πως είχα καταντήσει.Κ το 2019 αυτό είχα βάλει σαν στόχο.Να θυμηθώ ποιος ήμουν και για ποιους λόγους την αγαπώ.

Προσωπική μου εκτίμηση κι ας μην είμαι χαρτορίχτρα , ειναι οτι η σύζυγος θα καμφθεί , θα δεχτεί να προσπαθήσετε ξανά και μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα θα το μετανιώσει .

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Heptamer και σε ακόμα 2 μέλη.

Aggelo

# 8 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.061

Εισαι σιγουρος οτι αλλαξες...... η ξαφνικα συνειδητοποιήσες οτι χανεις τη σιγουρη σχεση που ειχες τοσα χρονια και θορυβηθηκες...γιατι δεν πιστευες ποτε οτι ο γαιδαρος θα φυγει απο τον πάσσαλο που τον ειχες δεσει......με λιγα λογια ειχες μια σιγουρη καβα να σε περιμενει οτι και να εκανες...

Με προβληματιζει δε το γεγονος οτι παρα πολυ γρηγορα αποφασισες ν αλλαξεις...ως μου βαζει υποψιες......ο εγωκεντρικος και ο αναισθητος (δεν τα λεω εγω εσυ τα ανεφερες με αλλα λογια) θελει χρονο ν αλλαξει συμπεριφορα...και βλεπουμε για ποσο καιρο...τι να πω ! ελπιζω να εισαι εντιμος πια,κυριως απεναντι τον εαυτο σου...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 9 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.253

Αυτοκριτικη καθε ποτε συνηθιζεις να κανεις?...

Α! Και εχε υπ' οψιν σου οτι δεν πιανει μετα...

Μονο πριν...

Μι πιανς?...

Χαιρετησε την τουλαχιστον αξιοπρεπως...

Μην γινεσαι αλλο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Aggelos255

Τα έκανα μαντάρα.

Καλημερα στο φορουμ.Με την σύζυγό ειμαστε παντρεμεπανεδω και δέκα χρονια.Εχουμε 2 παιδια.Κατα τον δεύτερο χρονο άρχισαν τα προβληματα.Ποτε δεν άκουγα,κοίταζα τον εαυτο μου και το εγώ μου.Μου εδωσε αρκετές ευκαιρίες τις οποίες κλωτσησα μια προς μια.Πριν μια εβδομάδα μου είπε πως θελει να φύγει.Εχασα την γη κάτω από τα ποδιπ μου αλλά την δικαιολογώ απολυτα.Μετα από μια εβδομάδα αυτοκριτικης καταλαβαποσο μα πόσο λαθος φερθηκα.Και προσπαθώ.Μου λέει ότι άργησα.Και έχει τα δίκια της.Πως μπόρεσα να καταστρεψω κάτι τόσο όμορφο;Μετά από μια εβδομάδα που της μιλάω συνέχεια μου είπε πως είναι μπερδεμένη.Κ είναι απολύτως λογικό και κατανοητο.Επιτελους ξεμπουκωθηκα και άρχισα να μιλάω για τα συναισθήματα μου.Κ ας τα αποριπτεια.Αξιζει να πέσω μαχόμενος..Τα λαθη μου τα έχω καταλάβει.Αλλωστε και στο προηγουμενο διάστημα έκανα την αυτοκριτική μου.Υπαρχει ελπίδα;

Υς. Την αγαπώ παραπάνω κ από εμένα.Ποτε όμως δεν εκδηλωσα τα συναισθήματα μου.

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Persefoni__ και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 10 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μακρια τα χερακια απο τις πριζες, αν δεν εχουμε ικανη εσωτερικη αντισταση για ηλεκτροσοκ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Aggelos255

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Helenaki4

Aggelos255

# 11 στις 15/2/2019
author
Αγαπητή Ελένα.Δεν παίζω κανένα χαρτί.Ισα ίσα αυτό που έχω πει είναι πως θα την στηρίξω σε όποια απόφαση και αν πάρει.Δεν γίνεται όλα μόνα ζυγά δικά μου.Λιγα γλυκολογα δεν καλύπτουν χρόνους απουσίας.Η θέληση κ η υπομονή τα ξαναφέρνουν.Κ μόνο η αληθινή.Κ αν κάνω κάτι λάθος εγώ θα της πω να με αφήσει.Δεν εθελοτυφλω

Sourya

# 12 στις 15/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Βρε παιδια μπερδευτικα με τσι Αγγελοι. Τοσο που νομισα οτι μιλαει στον εαυτο του.

.

Aggelos255

# 13 στις 15/2/2019
author
Φίλε Άγγελε είμαι σίγουρος.Εδω και καιρό κατάλαβα τα λάθη μου.Τον τρόπο να βγω από το καβούκι μου δεν είχα βρει.Με τόσο εγωισμό που είχα φίλε ενικε δεν το έκανα ποτέ.Αηδιασα με τον εαυτό μου.

123xristos

# 14 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 389

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Aggelos255

.Υπαρχει ελπίδα;

δεν ξερω τι καψονια της εκανες, ομως υπολογιζω οτι αν δεν εισαι βιαιος θα βαλει νερο στο κρασι της αλλα να θυμασε οχι τοσο για αυτη οσο για τα παιδια. απλα για να μην γινει ανακατοσουρα και στεναχωρηθουν, γιατι αυτη οπως βλεπεις μια χαρα μπορει να ζησει και χωρις εσενα

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Enikos

# 15 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Στην ουσια, αυτο γινεται...μεσω ποταμου Τιγρη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Sourya

Βρε παιδια μπερδευτικα με τσι Αγγελοι. Τοσο που νομισα οτι μιλαει στον εαυτο του.

.

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

tzoulia59

# 16 στις 15/2/2019
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

ας προσεχες ,,το τραινο σφυριζει μακρια ,,,

ψαξε στο φβ ,,εκει κρυβεται το μυστικο και η αφορμη του διαζυγιου που ερχεται ,,,

η αιτια ηταν η συμπεριφορα σου ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Aggelos255
Αγαπητή Ελένα.Δεν παίζω κανένα χαρτί.Ισα ίσα αυτό που έχω πει είναι πως θα την στηρίξω σε όποια απόφαση και αν πάρει.Δεν γίνεται όλα μόνα ζυγά δικά μου.Λιγα γλυκολογα δεν καλύπτουν χρόνους απουσίας.Η θέληση κ η υπομονή τα ξαναφέρνουν.Κ μόνο η αληθινή.Κ αν κάνω κάτι λάθος εγώ θα της πω να με αφήσει.Δεν εθελοτυφλω

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

MadameShuShu40

# 17 στις 15/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πολύ παρλαπιπας είσαι μωρ'αδερφακι μου.

Την άρχισες στο μπίρι μπίρι, γιατί σε "παίρνει" ακόμα.

Αν η γυναίκα σου δεν σε αγαπούσε, ή για οποιοδήποτε άλλο λόγο έμεινε μαζί σου 10 χρόνια, από τα οποία, τα 8 εσύ, της φεροσουν ελεεινά, θα σε είχε σουτάρει εδώ και αιώνες. 

Άρα βρίσκεις και τα κάνεις, κι άσε την κλαψα σαν μετανοημενη Μαγδαληνή, και βρες τα α@€&@#€ να της πεις την αλήθεια και όχι γλυκολογα της πλάκας!!

MadameShuShu40

# 18 στις 15/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εν τω μεταξύ αυτά τα ηρωικά μελό, #1 , καθώς  και τις παραγγελίες από τον Αγιο Βασιλη για το 2019 καλα κανατε και τα γράψατε γιατί αν μη τι άλλο κάναμε καινούργιο συκώτι, βραδιάτικα!!!

123xristos

# 19 στις 15/2/2019
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 389

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από tzoulia59

ας προσεχες ,,το τραινο σφυριζει μακρια ,,,

ψαξε στο φβ ,,εκει κρυβεται το μυστικο και η αφορμη του διαζυγιου που ερχεται ,,,

η αιτια ηταν η συμπεριφορα σου ,,,

αχ αυτο το φεισμπουκ εχει διαλυσει οικογενειες

Aggelos255

# 20 στις 15/2/2019
author
Βρίστε όσο θέλετε.Βιαιος δεν θα γίνω ποτέ.madam shushu πόσο δίκιο έχεις.
Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε