Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα έκανα μαντάρα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες Αρχική«234567891011

Aggelos255

# 201 στις 14/3/2019
author
Ανδρας / 37 / Παντρεμένος
Ν. Κοζάνης / Αγιος Χριστόφορος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 68
'Aρεσαν+: 0%
Και εγώ κυρία Κατερίνα προσπαθώ να μην γίνομαι υπερβολικός.Χαρηκα με την κίνηση που έκανε να περάσουμε το τριήμερο μαζί,αναζωογονηθηκε με μια κίνηση δικιά μου.Κεφαλι κάτω και πολύ δουλειά.Κυρια Έλενα αυτό πιστεύω κ εγώ.Κ πραγματικά είναι σαν να κέρδισα τον πρώτο λαχνό.
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

alisida

# 202 στις 14/3/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.201

Καθολου κσλα τα νεα ...

Εγινες αλλος ανθρωπος δηλ και ζητα το χρονο της να διαχειριστει την αλλαγη ??

Φιλε Αγγελε ,οταν περναμε καλα δε ζηταμε χρονο απλα απολαμβανουμε

...Η γυναικα μαλλον σταυροκοπιεται ολημερις κι ολονυχτις με τα καμωματα σου ...

Συγνωμη που θα εκφραστω κι εγω ελευθερα κ θα σ πω : τριχες,δεν μας πειθεις οτι εγινε αλλαγη και οχι απλα προσωρινη μεταμορφωση

26-29-31

# 203 στις 14/3/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.478
Μπα σε καλό σας αφήστε τον άνθρωπο τον φάγατε λυσσάρες χαχα χαχα χαχα χαχα χαχα χαχα χαχα Ήρεμα κυρ Άγγελε,και η Αγγελαινα πρέπει να αλλάξει λίγο,αυτο που το χεις πάρει όλο πάνω σού θα κάψει φλάντζα αργά ή γρήγορα... Θα με θυμηθείς πού λέει και ο Πάριος...
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

Aggelos255

# 204 στις 14/3/2019
author
Κυρία αλυσίδα δεν έχω λόγο να πω ψέματα.Ο χρόνος θα το δείξει όπως είπε κ η σύζυγος.Εγω έχω πει.Κεφαλι κάτω κ δουλειά.Γθα να είμαστε μόνοι καλα

Aggelos255

# 205 στις 14/3/2019
author
Φίλε 26 κ οι δύο αναγνωρίσαμε λάθη .Δεν είναι κακό να παρεδεχεσαι ότι τα περισσότερα έγιναν εξαιτίας σου.Απο εκεί κ πέρα θέλει δουλειά το θεμα.
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, 26-29-31

alisida

# 206 στις 14/3/2019
author
Καζακστάν
Οταν λες τη λεξη " δουλεια" τι εννοεις Αγγελε ?

26-29-31

# 207 στις 14/3/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.478

Δουλεια βρε αλις...8-4 πατερημα...5-9 Το πιστευω,και εχει ο θεοςΗ αγγελαινα δλδ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 206 από alisida
Οταν λες τη λεξη " δουλεια" τι εννοεις Αγγελε ?

Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4

Aggelos255

# 208 στις 14/3/2019
author
Κυρία αλυσίδα δουλεύω πολύ με τον εαυτό μου.Εννοω να μοιράζομαι,να μην είμαι εγωιστής,να δίνω ότι έχω στους ανθρώπους που αγαπώ πράγματα που είχα ξεχάσει.Κ το πιο βασικό να μην κλεινομαι στον εαυτό μου.
Αρέσει στα μέλη alisida, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

Red_Season

# 209 στις 15/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 208 από Aggelos255
Κυρία αλυσίδα δουλεύω πολύ με τον εαυτό μου.Εννοω να μοιράζομαι,να μην είμαι εγωιστής,να δίνω ότι έχω στους ανθρώπους που αγαπώ πράγματα που είχα ξεχάσει.Κ το πιο βασικό να μην κλεινομαι στον εαυτό μου.

Μα αυτά γίνονται επειδή τα αισθάνεσαι και με φυσικό τρόπο, δεν είναι και δουλειά. Εκτός αν διαρκώς προσποιείσαι οπότε άστο μην το κουράζεις άλλο - αργά ή γρήγορα θα σε καταλάβει.

Helenaki4

# 210 στις 15/3/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.126

Για μένα παντως , εξακολουθεί η θετική σκέψη να έχει να έχει τον πρώτο λόγο . Εφόσον η Αγγελαινα δείχνει οτι δέχεται να το παλέψει , μαζί σας . Όταν ένα σπίτι αποφασίζει κουτσα στραβά να βρει παλι τις ισορροπίες του , μάλλον καλά ειναι τα νέα βρε Αλυσίδα μου ! 

Δεν ειναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες .
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 211 στις 15/3/2019
author
Καζακστάν

Αγγελε,οι λογοι που σ εκαναν να "κλεινεσαι στον εαυτο σου" εχουν αντιμετωπιστει απο εσενα- εσας ??Καλο θα ηταν να επικεντρωθεις εκει (για να μην εχουμε παλι τα ιδια)
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, Helenaki4

alisida

# 212 στις 15/3/2019
author
Καζακστάν

Ελενακι,μακαρι κοριτσι μου να ειναι ετσι οπως τα λες 

Απο το στομα σου και στης..Αγγελαινας τ αυτι !!

(Φατσουλα με θυμιατο)

Παράθεση:
Σχόλιο # 210 από Helenaki4

Για μένα παντως , εξακολουθεί η θετική σκέψη να έχει να έχει τον πρώτο λόγο . Εφόσον η Αγγελαινα δείχνει οτι δέχεται να το παλέψει , μαζί σας . Όταν ένα σπίτι αποφασίζει κουτσα στραβά να βρει παλι τις ισορροπίες του , μάλλον καλά ειναι τα νέα βρε Αλυσίδα μου ! 

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, COSTAS42 και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 213 στις 15/3/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.126

Για να είμαι ειλικρινής , από την αρχη πιστεύω οτι η σύζυγος θα καμφθεί και ο γάμος θα πάρει παράταση , χωρίς όμως να δείχνει οτι ο Αγγελος θα αλλάξει οριστικά . Προφανώς και ο άνθρωπος δεν αλλάζει , σε αυτό το σημείο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ,  ούτε εγω εχω ιδιαίτερη αισιοδοξία γι αυτό που λέμε happily ever after . 

Αλλα ακόμα κι έτσι να ειναι , κατα τη γνώμη μου παλι κέρδος για τα παιδιά στο μεγάλωμα τους , οι γονείς να δώσουν μια ευκαιρία στη σχέση τους . Ούτως ή άλλως , από τις περιγραφές του θεματοθετη μιλάμε για δυο ανθρώπους που έχουν ένα επίπεδο στη διαφωνία . Ιδωμεν ...

Αρέσει στα μέλη Katia_80, alisida

lollipop123

# 214 στις 15/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Όταν ραγίσει το γυαλί ... και να ξανακολλήσει ... το ράγισμα θα παραμείνει ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 210 από Helenaki4

efrosyni_

# 215 στις 15/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο Άγγελος έχει αλλάξει (ναι, οι άνθρωποι αλλάζουν όταν αγαπήσουν αληθινά, σπάνιο αλλά συμβαίνει) και το δηλώνει σε κάθε ποστ του, οπότε τώρα έγκειται στη σύζυγο να πάρει την απόφαση για το μέλλον της σχέσης τους και να προσαρμόσει τα νέα δεδομένα στις απαιτήσεις της. . 

Τουτέστιν, τον έχει "γραπώσει" κανονικότατα...

Το σεξ και όχι μόνο, για εκείνη πλέον αποτελεί χειριστικό "όπλο" στη δρομολόγηση των πραγμάτων, ακόμα και αν είναι στην παράταση μετά το β' ημίχρονο...

Aggelos255

# 216 στις 15/3/2019
author
Καλησπέρα στην παρέα.Οι λόγοι που κλεινομουν παρακολουθούνται.Και νιώθω καλά.Το happily ever after είναι στο χέρι μας.Ομως ο χρόνος θα δείξει.Σας είπα δεν μπορεί να καταλάβει αυτή την στιγμή την αλλαγή και να την διαχειριστεί.Θελει χρόνο κόπο και υπομονή.Παντως τα πράγματα πάνε καλά.Και για διακοπές συζητήσαμε

alisida

# 217 στις 15/3/2019
author
Καζακστάν

#216Παντως τα πράγματα πάνε καλά.

Πως το εννοεις το καλα ? Για ποιον ?Ειλικρινα και μεταξυ μας.Την βλεπεις να ειναι εκεινη καλυτερα ?

kathrin821

# 218 στις 16/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Νομίζω ότι απλά περιμένει στη γωνία ...Αλλά με τον καιρό...μπαίνει κ η καθημερινότητα,η συνήθεια,οι ανάγκες των παιδιών.. ξέρουμε πως είναι αυτά θα χαλαρώσει κ εκείνη τελικά.Το σημαντικό είναι να χαλαρώσεις κ εσύ (όχι ακόμα γιατί είσαι υπό δοκιμή κατάλαβα ) ...εν καιρώ Άγγελε κ να βρίσκεις διεξόδους "δημιουργικές " όταν ζορίζεσαι ..Εκεί είναι το θέμα.

Aggelos255

# 219 στις 16/3/2019
author
Καλημέρα.Εννοω σε σχέση με το πώς ήταν τα πράγματα έχουν πλέον βελτιωθεί πολύ.Κ ναι μπορώ να πω πως την βλέπω καλύτερα.Χαμογελαει, συζητάει, είναι δεκτική.Μου κάνει πειράγματα κτλ.Απο εκεί και πέρα όπως είπα θέλει χρόνο.

Dimitrisssss777

# 220 στις 28/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ματώνει η ψυχή μου με τους χωρισμούς. . ειλικρινά ματώνει...Μαν έκανες μλκ..Αν την αγαπάς απλά βρες τόν τρόπο να τη ξανακερδισεις με πράξεις όμως...τα λόγια είναι στην αρχή μόνο...Κρίμα να χωρίζεις για την ψωροπερηφανια και τόν εγωισμό..Δώσε τα όλα και να είστε μαζί πάλι...δώσε μάχες πολλές..
Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες Αρχική«234567891011
Δεν μπορείτε να απαντήσετε