Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα έκανα μαντάρα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Andreass66

# 41 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

#40...μου έχει συμβεί άπειρες φορές και πάντα γυρνάνε πίσω παρακαλώντας...  ΕΛΕΟΣ!!

Συγνωμη αλλα δεν μπορω να βλεπω υπερβολες...λιγη μετριοφροσυνη δεν βλαπτει ρε παιδια. Κανω λαθος?

lamprand

# 42 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Aggelos255
Κύρια Ευφροσύνη δεν ήμουν έτσι όταν γνωριστήκαμε.Καποιες καταστάσεις που βίωσα (όχι εξωσυζυγικές) με έκαναν να απομακρυνθω και να κλειστω στον εαυτό μου .Κ ζούσα έτσι χωρίς να δίνω σημασία.Αλλωστε εγώ να είμαι καλά κ οι υπόλοιποι...Έτσι τα πράγματα έφτασαν σε τέλμα.Προσωπικα το πώς έγινα το κατάλαβα μετά από χρόνια και αηδιασα με με τον εαυτό μου.Ομως σε αυτό το διάστημα κατάφερα να αδειάσω τον άνθρωπο μου.Κ έτσι φτάνουμε στο σήμερα.Πλεον το έχω καταλάβει αλλά μάλλον είναι πολύ αργά.

απ την αρχή το μυαλό μου είχε πάει ότι το προβλημά σας ήταν ο εθισμός .

μπράβο σου που έχεις επίγνωση ότι εσυ φταις . τι να πω ; προσπάθησε και να είσαι σίγουρος οτι θα ξανακερδίσεις την οικογενειά σου 

Aggelos255

# 43 στις 18/2/2019
author
Ανδρας / 37 / Παντρεμένος
Ν. Κοζάνης / Αγιος Χριστόφορος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 68
'Aρεσαν+: 0%
Δεν θέλω να παρακαλέσω.Αυτο που πραγματικά εύχομαι είναι να είναι καλά.Ανβθελησει να δώσει μια ακόμη ευκαιρία με τον τρόπο που νιώθω τώρα ναι θα ήθελα να το ξέρω.Δεννθελω όμως ούτε να την σπαταλήσω ούτε να να την ξεζουμησω Αρκετό κακό έκανα μέχρι τώρα.Κ μέσα από όλη αυτή την διαδικασία θυμάμαι ποιος ήμουν πριν και ποιον ερωτεύτηκε.Και πραγματικά δεν έχει καμία σχέση με τον άνθρωπο που την έφτασε στο τέλμα.
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

efrosyni_

# 44 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλά εσύ από μένα πρώτη φορά διαβάζεις κάτι παρόμοιο; Δηλαδή θεωρείς ότι ο θεματοθέτης έπλασε αυτή την ιστορία από τη φαντασία του;

Άντε, υπερβάλλω και λίγο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Andreass66

...μου έχει συμβεί άπειρες φορές και πάντα γυρνάνε πίσω παρακαλώντας...  ΕΛΕΟΣ!!

Συγνωμη αλλα δεν μπορω να βλεπω υπερβολες...

efrosyni_

# 45 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μήπως θέλεις να σου θυμίσω τί μου έγραψες στο ένα και μοναδικό μήνυμα που μου έστειλες και ήταν αφορμή που σε μπλόκαρα; Έτσι έχεις μάθει εσύ να πλησιάζεις τις γυναίκες, που θα τις κάνεις να λυγίσουν βρε ψυχοπονιάρη κιόλα, για να σου πουν τον πόνο τους, και θα μου πεις για μετριοφροσύνη εσύ; 

(δεν θα το κάνω, έτσι να χαμε να λέγαμε) 

Που πα ρε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Andreass66

Υποθετω εσυ δεν προκειται να παντρευτεις γιατι με οποιον ερχεσαι κοντα βλεπεις τα στραβα του αλλου...ενω θεωρεις τον εαυτο σου υπερανω ολων? Καποιος πρεπει να σε εχει πληγωσει πολυ βαθια...τοσο βαθια που αν σε πλησιαζει καποιος τον μπλοκαρεις ...δεν ειναι τροπος αντιμετωπισης αυτος.

Aggelos255

# 46 στις 18/2/2019
author
Φίλε lamprand το να αρχίσεις να βρίσκεις τα λάθη σου και να θυμάσαι ποιος είσαι θέλει θυσίες.Πραγματικα χαίρομαι που θυμάμαι ποιος είμαι και ποιον ερωτεύτηκε.Ομως από ότι λέει και με το δίκιο της βέβαια είναι πλέον αργά και πώς την έχω αδειάσει.Κ δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μου το συγχωρέσω

Aggelos255

# 47 στις 18/2/2019
author
Κύρια Έλενα ίσως να μην είναι αργά.Θελω να το παλέψω με όλο μου το είναι.Απο φανφάρες και εντυπωσιασμους χωρτασαμε.Και η υπομονή είναι μεγάλη αρετή.Αλλα και στην περίπτωση που πραγματικά το θέλει θα σεβαστώ την επιθυμία της .Και όπως είπα νπολυ κακό της προκάλεσα μέχρι τώρα

Aggelos255

# 48 στις 18/2/2019
author
Και επίσης με ρώτησε υποθετικά αν όλη αυτή η προσπάθεια δεν μου βγει αν θα της το έλεγα.

Heptamer

# 49 στις 18/2/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.535

τστστστστστστστστστστστσ...

(μικρη τομπολα...μικρο κειμενο)

Helenaki4

# 50 στις 18/2/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.126

Θα θέλατε να το εξηγήσετε ? Δεν εχω καταλάβει τι ακριβώς σας ρώτησε και ισως έχει ενδιαφέρον 

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Aggelos255
Και επίσης με ρώτησε υποθετικά αν όλη αυτή η προσπάθεια δεν μου βγει αν θα της το έλεγα.

Aggelos255

# 51 στις 18/2/2019
author
Κύρια Έλενα μου είπε πως αν νιώσω πως ξαναγίνω εγωιστής και αρχίζω να συμπεριφέρομαι αλλοπροσαλα αν θα της το έλεγα.Κ πριν λίγο μου είπε πως μια κρύο μια ζέστη από πλευράς μου δεν αντέχετε.Της εξήγησα πως νιώθω και όλα αυτά που ανέφερα και προηγουμένως.

26-29-31

# 52 στις 18/2/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.478

Αγγελε να σε ρωτησω κατι?Εχω διαβασει τα περισσοτερα ποστ και μου βγαινουν 

καποια ερωτηματα...
Ολα αυτα που περιγραφεις,και πρωτιστως η αποδοχη (πολυ σημαντικο)αυτη την στιγμη
σου απαλυνουν τον πονο,και σε κανουν να αισθανεσαι "λιγο καλυτερα" και οσο διατηρεις
την ελπιδα οτι μπορει και να τα ξαναβρειτε παιρνεις δυναμη!!!

Η ερωτηση ειναι η εξης.  Αν προχωρησει στην ζωη της,και κανει μια γνωριμια καινουργια
που θα ειναι φυσικη εξελιξη των πραγματων,εσυ θα εισαι ο ιδιος?Προσωπικα δεν πιστευω
οτι θα εισαι,οπως επισης και αλλα πολλα,εχει πολλες παραμετρους το θεμα σου
και ειναι απο τις δυσκολες περιπτωσεις...το καλυτερο θα ηταν να τα ξαναβρισκατε και να 
αλλαζες πραγματικα,μετα μπλεκει το πραγμα...καλη τυχη ολοψυχα!!!

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Aggelos255

Nazl123

# 53 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τον βαζεις σε μπελα  εφροσυνη. Και μενα μου εστειλε αλλα δεν το κανω θεμα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από efrosyni_

Μήπως θέλεις να σου θυμίσω τί μου έγραψες στο ένα και μοναδικό μήνυμα που μου έστειλες και ήταν αφορμή που σε μπλόκαρα; Έτσι έχεις μάθει εσύ να πλησιάζεις τις γυναίκες, που θα τις κάνεις να λυγίσουν βρε ψυχοπονιάρη κιόλα, για να σου πουν τον πόνο τους, και θα μου πεις για μετριοφροσύνη εσύ; 

Που πα ρε...

Lena_7_

# 54 στις 18/2/2019
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
#52 Ε ολο απορίες εισαι και συ...Αμαν πιααα

26-29-31

# 55 στις 18/2/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.478

Ναι αλλα τις απανταω μονος μου..

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Lena_7_
#52 Ε ολο απορίες εισαι και συ...Αμαν πιααα

Αρέσει στο μέλος Lena_7_

Aggelos255

# 56 στις 19/2/2019
author
#52 Αν αποφασίσει να προχωρήσει την ζωή της είναι δικαίωμα της.Αλλωστε την κατάσταση εδώ την έφτασα εγώ με την συμπεριφορά μου.Δεν ξέρω πως θα συμπεριφερθω σε μια τέτοια περίπτωση.Το μέλλον θα δείξει.Τώρα που ξάπλωσε και την φίλησα μου είπε πως δεν την συγκινούν αυτά που κάνω.Κατα την άποψη μου είναι πολύ νωρίς ακόμη και χρειάζεται χρόνος.Αλλα ακόμη και να μην θέλει θα πέσω μαχόμενος.

efrosyni_

# 57 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#53 Nazl123 Εντάξει τότε, κάτσε στ' αυγά σου.

Lena_7_

# 58 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
#55 Αυτο είναι το καλό αυτου του φορουμ, εσυ ρωτας - εσυ απαντας, αυτός ρωταει - το αλλο του νικ απαντάει, εμεις... διαβαζουμε και γελαμε...Ε τι αλλο θεμε;
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, alisida

Andreass66

# 59 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αφου δεν θες να πεις εσυ θα πω εγω..εξαλλου αν το εβγαζες εσυ στον αερα θα ηταν απαγορευμενο...θυμαμαι ησουν σε ενα θεμα για κερατωμενες και κερατωμενους...και σε ρωτησα πριβε γιατι σε ειδα καπως...'εχεις καει απο κερατωμενο'? και βεβαια εισεπραξα μπλοκ...μαθαμε και το μπλοκ με το παραμικρο...απο κει και περα τι να σου πω...αν σε ενοχλησε αυτο ...

Δεν θα το συνεχισω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από efrosyni_

Που πα ρε...

Andreass66

# 60 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σε σενα ειπα γεια σου nazl απο την Αλεξαντρουπολη...ειπα κατι κακο? Δεν ειπαμε κατι αλλο...με ολους και ολες μιλαω πριβε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Nazl123

Τον βαζεις σε μπελα  εφροσυνη. Και μενα μου εστειλε αλλα δεν το κανω θεμα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε