Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Οταν πεθανω

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Nazl123

# 41 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν επιτρεπετε να σε θαψουν στο κτημα η χωραφι σου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από JohnStark
1000 και 18000 ευρω για εναν ταφο? για να εχει θεα αυτος που θα ερθει να αναψει το καντηλακι? Να δουλευει καποιος μια ζωη να περισσεψει 1000 στις μερες μας για να εχει ταφο με θεα? χαχαχαχαχαχαχα...Λοιπον..να ξερεις ..λιγο εξω να βγεις απο την πολη θα βρεις να αγορασεις με 1000 ευρω 10 στρεμματα χωραφι να σε θαψουν οταν πεθανεις και ννα υπαρχει ακομα χωρος να θαψουν αλλους 1000 αν θελεις... Επισης υπαρχουν πολλα χωρια με θεα και καθαρο αερα που ακομα εχουν πολυ χωρο στα νεκροταφεια τους..ειναι και παραδοσιακου στυλ...στα καλυτερα σε βαζουν..και με καθαρο αερα λεμε που ανασταινει και μεκρους αμα λαχει..Επισης η αποτεφρωση δεν ειναι κακη ιδεα... δεν υπαρχει και περιπτωση να βρυκολακιασεις μετα...χαχαχαχα.
Επισης αν θες να επενδυσεις...σου εχω κατι οικοπεδακια φιλετακια στον Αρη...σε λιγο οταν παει εκει το μετρο της Θεσσαλονικης θα παρουν τρελη αξια...

Nazl123

# 42 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγω θα παραγγειλω να μου βαλουν δυο τρεις τραπουλες να παιρναει η ωρα, και κασα απο σανταλοξυλο να μυριζει ομορφα

JohnStark

# 43 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μπες εσυ και αμα θελουν ας ερθουν αυτοι να σε βγαλουν...και ας σε πανε αυτοι οπου νομιζουν πως ειναι καλυτερα για σενα...λεφτα παντως δεν προκειται να παρουν...μπουαχαχαχα...
Αν το μαθουν ποτε εννοειται... και ψαχνοντας τον ταφο σου βρουνε τις χασισοφυτειες, τα πεταμενα αυτοκινητα και καθε λογης σκουπιδια, τον χαμενο θησαυρο του Σολομωντα, τη χαμενη Ατλαντιδα και τους εξωγηινους που μας ψεκαζουν και τους ψαχνουν τοσο καιρο και δε τους βρισκουν, χαχαχα

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Nazl123

Δεν επιτρεπετε να σε θαψουν στο κτημα η χωραφι σου.

JohnStark

# 44 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

δεκα χιλιαδες δεκα χιλιαδες δεκα χιλιαδες δεκα χιλιαδες...αν εμφανιστει και αυτο χιλια ...θα πηδηχθω απο το παραθυρο. ΟΥΦ

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από JohnStark

1000 ηθελα να γραψω...χαχαχα

Paralia48

# 45 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 7.330
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από JohnStark

1000 ηθελα να γραψω...χαχαχα

περισσότερα από τρια ίδια ψηφία, στα σβήνει το πρόγραμμα!!!    Εμείς καταλάβαμε: 10.000 θ'έλεις να πεις. Αν βάλεις κενό ή τελεία, συνεχίζει

Αρέσει στο μέλος Red_Season

SaTaNiKiA

# 46 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#44. Βρε ασχετε πως δεν το σκεφτηκες

JohnStark

# 47 στις 20/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εχω να μαθω ακομα πολλα...σατανικα κολπα...χαχαχα

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από SaTaNiKiA
#44. Βρε ασχετε πως δεν το σκεφτηκες

JohnStark

# 48 στις 20/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν το ηξερα...ευχαριστω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Paralia48

περισσότερα από τρια ίδια ψηφία, στα σβήνει το πρόγραμμα!!!    Εμείς καταλάβαμε: 10.000 θ'έλεις να πεις. Αν βάλεις κενό ή τελεία, συνεχίζει

SaTaNiKiA

# 49 στις 20/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#47. 

(δεν μου ανεβαζει απο το τηλ την εικονα) :/

Θυμαμαι κατι σειρα που εβλεπα sabrina και ελεγαν δοξα να εχει ο σατανας με επιανε πολυ γελιο. Σκεφτομουν... θα επρεπε να ειχαν προσπαθησει πολλες φορες στο να μη γελασουν  

δυστυχως δεν εχουν βγαλει αλλο επεισοδιο  Ευελπιστω να μη φτασουμε εκει μονο ε

macbook

# 50 στις 20/2/2019
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.526

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από JohnStark
Επισης η αποτεφρωση δεν ειναι κακη ιδεα... δεν υπαρχει και περιπτωση να βρυκολακιασεις μετα...χαχαχαχα.

Ορίστε μας. Ούτε μια καριέρα της προκοπής δε σε αφήνουν πια να κάνεις.

Αρέσει στα μέλη Paralia48, jane_do

JohnStark

# 51 στις 20/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δοξα να'χει η Σατανικια και τα Σατανικα θεματα της... Το επομενο πιο θα ειναι? το "υπαρχει ζωη μετα θανατον?" και το μεθεπομενο..."αν υπαρχει ζωη μετα θανατον εσεις που θελετε να πατε?" Σατανικο ερωτημα...χαχαχα

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από SaTaNiKiA

#47. 

Θυμαμαι κατι σειρα που εβλεπα sabrina και ελεγαν δοξα να εχει ο σατανας με επιανε πολυ γελιο. Σκεφτομουν... θα επρεπε να ειχαν προσπαθησει πολλες φορες στο να μη γελασουν  

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από SaTaNiKiA

#47. 

SaTaNiKiA

# 52 στις 21/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
#51.Ουφ.. σιγα το σατανικο αστειευτηκα πριν δεν θελεις να σου πω ποιους θεωρω οντως τετοιους ε ;

Red_Season

# 53 στις 27/2/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.086

Πέθανε εσύ πρώτα και μην σε νοιάζει. Ό,τι χειρότερο μπορεί ν' ακούσεις ποτέ από δικό σου άνθρωπο..

Αρέσει στο μέλος Nikola-s

SaTaNiKiA

# 54 στις 27/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

#53.

Υπαρχουν και χειροτερα...   

Ειχα μια γειτονισσα που καθε φορα που τσακωνονταν με τον αντρα της του φωναζε οταν πεθανεις θα σε θαψω μαζι με τα τσιγαρα σου     ψαρευε κιολας ..   και αυτο την ενοχλουσε. 

Θα στα βαλω και τα καλαμια σου μαζι ελεγε. 

Ο καημενος ειχε και μια καρεκλα παντα διπλα του που ακουμπουσε πανω τα τσιγαρα του...  παει αυτη να φωναξει.. για την καρεκλα και εκεινος φωναξε... φτανει...   φτανει,   δεν χωρανε αλλα.

Το ειπε με τοση αγανακτηση που ηθελα να κλαψω και να γελασω.

Οποτε πραγματι.. ειναι λυπηρο να ακουει καποιος κατι τετοιο.

marie_la_journaliste

# 55 στις 9/3/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 350

Ρωτησε σε παρακαλω τη φιλη σου...

μηπως την πηδαει ο νεκροθαφτης η κανενας υπαλληλος του νεκροταφειου;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από SaTaNiKiA

Οταν πεθανω

Λοιπον.. εγω εχω κατι πιο αναλαφρο.

Η γειτονισσα μου επεισε την φιλη μου να αγορασει οικογενειακο ταφο  να το παρουν μαζι  μισα μισα.  αυτη λεει και σε μενα να παρω  στα 3 δηλαδη.   Μολις μου ειπε πεθανα στα γελια γιατι τωρα στις εκπτωσεις ολο για ψωνια πηγαιναμε λεω βαρεθηκε ρουχα και θελει ταφους μου φανηκε αστειο.  

Τη ρωτησα γιατι δεν παιρνει κατι αλλο  και μου ειπε οτι ειναι επενδυση για το μελλον και οταν θα πεθανει δεν θελει η κορη της να εχει αγχος και ουτε θελει τα κοκκαλα της να ειναι μαζι με αλλους.

Απαντησα οτι λογικα απεχουμε πολη μεχρι να φτασουμε εκει και χρειαστουμε αλλα μπηκε στο κοπω να μου θυμισει οτι σημερα ζουμε και αυριο πιθανον οχι.

Μου το λέει συχνα και αναρωτιεμαι... αν οντως αξιζει. Καλη θεσει της ειπαν 18000 ευρω πιο φθηνιαρικη που δεν έχει καλή θεα 10 με 8.

Θετικο  της υποθεσεις..  δεχονται και με δοσεις

Το ξερω οτι ειναι αστειο μονο που γραφω δακρυζω απο τα γελια αλλα δεν ξερω...   οταν το σκεφτομαι με πιανει ταχυπαλμια. 

Εσεις το εχετε παρει ?    Συμφερει?

(το εβαλα σε αυτη την κατηγορια γιατι ειναι μια μορφη χωρισμου ο θανατος) 

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost