Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μοναδικότητα

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Ψήφοι: 6

Nazl123

# 21 στις 18/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Απο ταλεντα αλλο τιποτ.Ειμαι απαιχτει στην αγωνια στην μπιριμπα και στο πλακωτο

Aggelo

# 22 στις 18/2/2019
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
'Aρεσαν+: 0%

Προσωπικα δεν ειχα κανενα ταλεντο,ακαματης ειμουνα απο μικρος......με οτι προσπαθησα να

καταπιαστω τα εκανα θαλασσα...στο μονο που τα καταφερα ηταν στον παπατζη......γιατι μυριστικα

μαρμιτα...

(Λευκό, λευκό, παπάς μαύρος. Που πήγε τώρα ?)  ...να βλεπω να πονταρετε !

Αρέσει στο μέλος alisida

equinox_

# 23 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από MadameShuShu40

Λοιπόν, αν εγώ έκανα αυτό στο οποίο είμαι μοναδική και μου αρέσει κιόλας, θα ήταν ένας κόσμος, τακτοποιημενος, κατά βαθμίδα χρώματος, κατά κλίμακα μικρότερο μέσα στο μεγαλύτερο, κατά μία κατεύθυνση τα κεφαλάκια από τις κρεμαστρες, το μεγαλύτερο βιβλίο πίσω το μικρότερο μπροστά, κ.ο.κ

Άσε σου λέω, πολύ ψυχαναγκαστικη!!!

κάτι σαν αυτό από κάτω, ΣουΣου;
μην κοιτάς πως η φώτο αφορά κότες, αλλά είναι τακτοποιημένες ταμάμ και σύμφωνα με την περιγραφή σου

Τώρα σοβαρά... Αν σου αρέσει η τάξη (τακτοποίηση), ελπίζω να εχεις επιλέξει επάγγελμα όπου να είσαι στο στοιχείο σου - π.χ. βιβλιοθηκάριος, γραμματέας, λογιστής, μαθηματικός, μηχανικός... στρατιωτικός.. νομικός...

ε, και τραπεζίτης κάνει στο κάτω-κάτω (πάνω-πάνω )
και εκεί έχει βαθμίδες, κλίμακες και κεφάλ(α)ια και ανάγκη από τακτοποίησης τους

Το μέλος equinox_ έχει επισυνάψει το αρχείο: 52151505_2126284840791077_6817885507201007616_n.jpg (74.14KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 99 φορές

equinox_

# 24 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το παράδειγμα του Αϊνστάιν δεν το έδωσα για να συγκρινόμαστε με εκείνον, αλλά να τονίσω πως υπήρχε κάτι στη ζωή του - το ''τυχαίο'' παιχνιδι, που άναψε αυτά που ήδη είχε μέσα του
Η Φύση είναι κουβαρντάς, δίνει σε όλους απλόχερα, αλλά στον καθένα διαφορετικά - αυτά, για τα οποία είναι ικανός να εξελίσσει, να τα καλλιεργήσει και ίσως να αφήσει πίσω του κάτι καλύτερο να μείνει - γιατί όχι εστω για τα παιδιά του, ο καθένας.

Όπως και με εκείνον τον άγνωστο δημιουργό παιχνιδιού, όπως και όλα τα παιχνίδια που καποιος είχε εφευρεθεί κάποτε, αλλά μείνανε να παίζουμε και εμείς και να τα ευχαριστιόμαστε και που, δίνουν και στις επόμενες γενιές κάτι κάλο...
Δεν είναι απαραίτητο να είμαστε Αινσταιν-ς, αλλά να βρούμε τα δικά μας δώρα απο τη Φύση, μέσα απο τα οποία να νιώθουμε καλύτερα εμείς, οι γύρω μας, αλλά γιατί όχι - και οι γενιές που θα έρθουν.

Enikos

# 25 στις 19/2/2019
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Εχω το ταλεντο, να παιρνω χαμπαρι τα λαμογια...

Και το ασκω με επιτυχια...

Να...

Ρωτηστε και τον σφουγγαρα...

Πες ρε...

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, Lena_7_

sAvArA

# 26 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εχω ταλεντο

στην διοργανωση ...Εκδρομων-reunions-κτλ...Επισης εχω ταλεντο& στην αποδιοργανωση...Συσκεψεων-σεμιναριων-εκλεκτων συγκεντρωσεων-ποιητικων βραδυων κτλ...(Το ταλεντο της αντιρρησης& το χαοτικο συναμα!!!)Αα !!!εχω επισης ποιητικο&ζωγραφικο ταλεντο...Ααα και στο σεχ εχω ταλεντο...Τα εξασκω ολα & ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!

_Bellezza_

# 27 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

~23~

Καλα η φωτο με τις κοτες στην σειρα, απο την μεγαλυτερη στην μικροτερη, ειναι η χαρα του καταναγκαστικου. 

Την κοιταζω και νιωθω αγαλλιαση!

anassa_

# 28 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.134

Σιγά να μη μαρτυρησω τα ταλέντα μου   είναι για μένα κ λίγους ακόμα... 
Να περνάει η ζωή όμορφα   κ να κοιμωμαστε ελαφριά τη νύχτα με ενα χαμόγελο σκεπτόμενοι ότι οι  πολύ κοντινοι μας  είναι καλά δεν τους λείπει τίποτα.

Φυσικά η αγάπη που παιρνουμε κ δίνουμε είναι σε περισσιες ποσότητες.  

Αρέσει στο μέλος Lena_7_

Red_Season

# 29 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από equinox_

κάτι σαν αυτό από κάτω, ΣουΣου;
μην κοιτάς πως η φώτο αφορά κότες, αλλά είναι τακτοποιημένες ταμάμ και σύμφωνα με την περιγραφή σου

Τώρα σοβαρά... Αν σου αρέσει η τάξη (τακτοποίηση), ελπίζω να εχεις επιλέξει επάγγελμα όπου να είσαι στο στοιχείο σου - π.χ. βιβλιοθηκάριος, γραμματέας, λογιστής, μαθηματικός, μηχανικός... στρατιωτικός.. νομικός...

ε, και τραπεζίτης κάνει στο κάτω-κάτω (πάνω-πάνω )
και εκεί έχει βαθμίδες, κλίμακες και κεφάλ(α)ια και ανάγκη από τακτοποίησης τους

Να αυτά τα ποστς σου αξίζουν 

Καλά και τα σεντονάκια αλλά κάπου κουράζουν, ειδικά αν είναι λίγο... κόπυ πέιστ 

Red_Season

# 30 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και επί του θέματος 

Είμαι πολυτάλαντος: Έχω πλούσιο ταλέντο στην ανορθογραφία, την ακαταστασία, το χασομέρι, το μουντζούρωμα βιβλίων και γενικώς το λέκιασμα, τη λαιμαργία, την αναποφασιστικότητα, το ραχάτι, το σπάσιμο νεύρων, το ξενέρωμα και το κακό γούστο... μεταξύ άλλων προτερημάτων - Τι λες, εγκρίνομαι αρχηγέ μου?  

26-29-31

# 31 στις 19/2/2019
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.643

Το ταλεντο μου ειναι οτι "διαβαζω τα ματια"των συνομιλητων μου!!!

Αρέσει στα μέλη Enikos, anassa_ και σε ακόμα 1 μέλος.

equinox_

# 32 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από ZHLIASOY

Αχ αχ βρε συ ..χιουμοριστικα τα λενε αυτα τα σχολια δεν τοχεις με το χιουμορ ε?? Κους κους λενε αλλο πραγμα.

Αν δεν ξες να το ξεχωριζεις οτε ο αινσταιν δε μας σωζει

και εσύ βρε κορίτσι, ''ξες να ξεχωρίζεις'' πότε είναι για το χιούμορ σου και πότε όχι;

όλα δεν είναι τρα-λα-λα, εστω για μενα

για εσενα αν ειναι, ξες, μην κουραζω τα λογια

equinox_

# 33 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από anassa_

Σιγά να μη μαρτυρησω τα ταλέντα μου   είναι για μένα κ λίγους ακόμα... 
Να περνάει η ζωή όμορφα   κ να κοιμωμαστε ελαφριά τη νύχτα με ενα χαμόγελο σκεπτόμενοι ότι οι  πολύ κοντινοι μας  είναι καλά δεν τους λείπει τίποτα.

Φυσικά η αγάπη που παιρνουμε κ δίνουμε είναι σε περισσιες ποσότητες.  

εσενα, σ' το εχω πει...

''τα κόκκινα παπουτσάκια'' να τα βάζεις πιο συχνά, όταν μπορείς!

τι πιο όμορφο και ωραιότερο δώρο για εσενα και για τους άλλους

σιγά που δεν θα δω κάτι που πραγματικά αξίζει! ένα απο τα ταλέντα σου ντε,

και εσύ - κρύβε το όσο θες

Red_Season

# 34 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από equinox_

Εντάξει σεβαστό, απλώς δεν νομίζω ότι έχω τίποτα ταλέντα άξια λόγου.

Red_Season

# 35 στις 19/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από equinox_

εσενα, σ' το εχω πει...

''τα κόκκινα παπουτσάκια'' να τα βάζεις πιο συχνά, όταν μπορείς!

τι πιο όμορφο και ωραιότερο δώρο για εσενα και για τους άλλους

σιγά που δεν θα δω κάτι που πραγματικά αξίζει! ένα απο τα ταλέντα σου ντε,

και εσύ - κρύβε το όσο θες

Έχει και αυτό: Να "γράφει" στο μυαλό το κείμενό της, ειδικά όταν μιλάει για καλές τέχνες 

ZHLIASOY

# 36 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 77 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160

Εγω ξερω να ξεχωριζω αυτους που αναγνωριζουν το χιουμορ κ δεν τα παιρνουν ολα σοβαρα.

Κ ξερω επισης να ξεχωριζω το ασπρο με το μαυρο...ταλεντο??? Ε?? Ναιιι

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από equinox_

και εσύ βρε κορίτσι, ''ξες να ξεχωρίζεις'' πότε είναι για το χιούμορ σου και πότε όχι;

για εσενα αν ειναι, ξες, μην κουραζω τα λογια

Αρέσει στα μέλη Enikos, anassa_ και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 37 στις 19/2/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470
Ταλεντο ??Πολλα ,τοσα οσες και η φατσουλες μου !!
Αρέσει στο μέλος anassa_

Sourya

# 38 στις 20/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από 26-29-31

Το ταλεντο μου ειναι οτι "διαβαζω τα ματια"των συνομιλητων μου!!!

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 117064fb182254e15910632e3668bf16.jpg (25.67KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 67 φορές

equinox_

# 39 στις 20/2/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από ZHLIASOY

Εγω ξερω να ξεχωριζω αυτους που αναγνωριζουν το χιουμορ κ δεν τα παιρνουν ολα σοβαρα.

Κ ξερω επισης να ξεχωριζω το ασπρο με το μαυρο...ταλεντο??? Ε?? Ναιιι

αφού κσερεις - εμένα κατά ποιους με πας;

να υποθέσω - σ' αυτούς που δεν αναγνωρίζουν το χιούμορ και παίρνουν όλα σοβαρά, ε;

να υποθέσω και πως αυτό για εσενα είναι και ένα στάνταρ ''ανθρωπομετρητής'' που πάντα είναι στο τσεπάκι σου και με αυτό ορίζεις - όσοι γελούν σ' αυτά που γελάς εσύ ή, όσοι είναι σοβαροί, όταν εσύ μόνο είσαι - είναι οκ ο άνθρωπος;

Αλλιώς... ''του βάζουμε τα γυαλιά'' με μπλα, μπλα, μπλα και τον κανουμε να φαινεται τρα-λα-λα

γκριζαρισμένο, γαριασμένο χούι το ''ταλέντο'' σου, βαλ' το σε χλωρίνη λίγο να ασπρίσει

maraki_lar_1980

# 40 στις 20/2/2019
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.473
Hello,equinox!Ωραιο θεμα!Εγώ άργησα λιγακι να βρω τι μου αρέσει (κ ειδικα οταν επρεπε να δω με τι θα ηθελα να ασχοληθώ επαγγελματικα -ισως κ λόγω πολυπραγμοσυνης).Παρατηρώντας λοιπόν συν τω χρονω τα ταλέντα κ τις κλίσεις μου(στην Πληροφορική,την αστρολογία + ψυχολογια,τη δημοσιογραφια) ,ειδα οτι απο καθε κλάδο μου αρέσει ένας συγκεκριμένος τομέας.Από την Πληροφορική αγαπώ το web design κ τη διδασκαλία αυτής (σε φροντιστηριο/ιδιαίτερα),από τη δημοσιογραφία το να παίρνω συνεντεύξεις κ να κάνω εκπομπή στο ραδιοφωνο(εχω κ ωραίες ιδεες,τον άλλο μήνα ξεκιναω), κι από την αστρολογια/ψυχολογια αγαπω τη μελέτη της συναστριας (+προοδευμενη συναστρια+συνθετος χάρτης σχεσης) κ τη συμβουλευτική μέσω αστροψυχολογιας (σε θέματα πχ ιδιοσυγκρασίας,απόκτησης της αυτογνωσίας,ανακαλυψη κλισεων+ταλεντων+χομπι,επαγγελματικου προσανατολισμου,γονεικων σχεσεων κ επιρροων,βελτίωσης σχεσεων/συνεργασιών κτλ)Έτσι εκανα (κ κανω ακομα κ σήμερα) focus στις εξεικευσεις!!
Αρέσει στα μέλη anassa_, alisida
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε