Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σχέση με έναν άντρα με παιδί.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Ifi_32

# 1 στις 23/2/2019
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 20
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα σε όλους. Πρόσφατα ξεκίνησα σχέση με έναν άντρα χωρισμένο με ένα παιδάκι από τον γάμο του. Στην αρχή υπήρχε ενθουσιασμός και ενδιαφέρον αλλά στη συνέχεια έδειχνε μόνιμα κουρασμένος, είχε  και κάποια θέματα συνεννόησης με την πρώην του αναφορικά με το παιδί απ' ότι αντιλαμβανόμουν. Απέναντι σε εμένα επίσης δεν είχε την ίδια στάση, αραίωσε η επικοινωνία μας και κατέληγε τις περισσότερες φορές να μου ζητάει να βρεθούμε σπίτι του. Αρχικά έδειξα κάποια υπομονή σε όλα αυτά, κάποια στιγμή όμως κάναμε μια συζήτηση όπου κι εκείνος είπε ότι δε μπορεί να μου προσφέρει πολλά. Κόψαμε για ένα διάστημα όμως μετά επανήλθε με αφορμή ένα οικογενειακό του πρόβλημα όπου ζήτησε τη συμπαράσταση μου κ ως άνθρωπος το έκανα. Ξεκινήσαμε πάλι κάτι με αποκορύφωμα μια από τις τελευταίες μέρες που χρειάστηκα κάτι που είχα αφήσει σπίτι του, αρχικά να μην απαντήσει στο μήνυμα που του εστειλα κ την επόμενη μέρα να μου πει ότι είχε κάποιο θέμα με το παιδί του και δεν πήγε σπίτι. Δεν τον πίστεψα και είχαμε μια έντονη αντιπαράθεση όπου πλέον δεν μιλάμε καθόλου. Θα ήθελα τη γνώμη σας αν έκανα καλά που αποφάσισα να αντιδράσω και να σταματήσω με τον άνθρωπο αυτόν. Είχα κάποια αισθήματα για εκείνον αλλά θεώρησα καλύτερο να σταματήσω τώρα όσο είναι αρχή. Ευχαριστώ 

Αρέσει στο μέλος Andreass66

wish_

# 2 στις 23/2/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.215

Καλά έκανες κατά τη γνώμη μου κ πήρες την απόφαση να κόψεις.

Μη σου πω από πριν φαινόταν από αυτά που είπες ότι έπρεπε ήδη να έχεις κόψει αλλά καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα για να Σάι πιο σίγουρη.

Δεν ξέρω που το πηγαίνατε με αυτόν τον άνθρωπο κ πόσο καιρό είναι χωρισμένος μα όταν έχεις πίσω σου ένα παιδί κ μια πρώην κ δεν έχεις βρει τις ισορροπίες κ θες να είσαι κ εκεί σε αντίθεση με άλλους που είναι αδιάφοροι τότε αυτά υπάρχουν.Ήθελε να έρθει κοντά με κάποια να νιώσει λίγο όμορφα αλλά προφανώς δε του βγαίνει.κοιτα μην πέσεις στην παγίδα να είσαι εκεί σε κάθε πρόβλημα του ή όταν δεν νιώθει καλά. 

Μη του δώσεις αυτό που τον βολεύει. Κλεισε την πόρτα κ κοίτα μπροστά. Από την αρχή φαίνονται τα πράγματα.

Αρέσει στα μέλη Maria___1976_84, ghost86 και σε ακόμα 6 μέλη.

maraki_lar_1980

# 3 στις 23/2/2019
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.107

Αγαπητή Ifi-32...

Ας τα πάρουμε τα πράγματα απο την αρχη.(Πόσο καιρό είστε μαζί?κάποιους μήνες να φανταστώ?)

1. Ήξερες ευθύς-εξαρχής τα "βαριδια" που κουβαλά αυτός ο άντρας.Είναι φρεσκοχωρισμενος?Γιατί τόση κούραση?Τι ηταν αυτο που τον απομακρυνε?Οι υποχρεωσεις του προς το παιδί?δε νομίζω.

Ίσως ήταν κακο το timing της γνωριμίας σας,παρολο τον αρχικο ενθουσιασμό,ίσως απλα εκεινος δεν ήταν σε φάση να μπει σε μια σχεση,όπως εσύ(και το διαπίστωσε αυτό στην πορεια,στην πράξη τα βλέπεις αυτά αν δυνασαι ή οχι).

Κι αυτη η διαφορά φάσης συχνά δημιουργεί ανισοτιμες σχέσεις,ξερεις.

Ωστόσο,αν ειχαν ετσι τα πραγματα,σαφώς κ οφειλε να ξεκαθαρίσει τη θέση του κ το ότι δεν το έκανε δεν τον τιμά.

2. Είναι σημαντικό να καταλαβουμε το πότε ειναι η καταλληλη στιγμη να θέσουμε ΟΡΙΑ στη σχεση μας περί του τι ανεχομαστε κ τι οχι.

Εσύ το έκανες αυτό αφου έφτασες στο αμήν.

Αν το είχες κάνει νωρίτερα κ είχες καταστήσει σαφές ότι θέλεις μια σταθερή επικοινωνία κ το τηρουσες αυτό κ στην πράξη,σήμερα μπορεί να ήσασταν αλλιως.

Στο τελευταιο συμβαν μεταξυ σας,αργησε να σου απαντησει στο μηνυμα κ σου ειπε οτι ειχε θεμα με το παιδι.Εσύ γιατί δεν τον πίστεψες?Μήπως είχες ήδη μαζέψει πολλά κ αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα?

Σχεση χωρίς εμπιστοσύνη τυρρανα τα μέλη της κ καλό είναι να διακοπτεται το συντομοτερο(όπως κ ορθως έκανες),ποσο μαλλον οταν ειναι προβληματική κ η επικοινωνία μεταξυ σας συν τοις άλλοις.

3. Τελικα σήμερα τι νιώθεις γι'αυτόν?  (αυτός για σένα?)

Η συναισθηματική αμοιβαιότητα που όλοι επιθυμούμε δε φαινεται να ισχύει εδώ,καθώς απο τα γραφόμενα σου αντιλαμβανομαι διαφορά στην ένταση των συναίσθημα των, με εσένα να είσαι η "ριγμενη" της υπόθεσης.

Γιατί όταν ο άλλος σε θελει πραγματικά,φέρνει τον κόσμο τούμπα για να σε δει κ να έρθει κοντά σου!!

4. Οταν επανεμφανιστηκε γιατι τον δεχτηκες?απο ανθρωπια,συμπονια ή κ γιατι σου ειχε λειψει?Ηλπιζες οτι θα δεις αλλαγή στη συμπεριφορά του?

Τώρα που είστε χωρισμένοι πως νιώθεις?

Περιμένεις να δεις αν θα σε διεκδικήσει?

Κατι μου λεει οτι θα επανεμφανιστεί καποια στιγμη.Εσυ τοτε ξέρεις τι πρεπει να κάνεις.Μη γινεσαι η καβαντζα κανενος.

5. Τελος,εχω την αίσθηση ότι ποτέ δεν είχατε μια κανονικη σχέση.Κι ίσως οι προσδοκίες σου από αυτόν να ήταν δυσανάλογες με το τι ήθελε αυτός να δώσει.

Τόσα μπορουσε/ήθελε να δώσει,τόσα έδινε,κορίτσι!!Αυτο καντο κτημα σου κ προχωρα.

Αρέσει στα μέλη Danai_75, lollipop123 και σε ακόμα 4 μέλη.
Τιποτα δε γίνεται τυχαια...ουτε τ'ασχημα,ουτε τα ωραια!

ZHLIASOY

# 4 στις 23/2/2019
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.730
Καλα εκανες.Αν ξεκιναει ετσι μια σχεση με προβληματα προβληματικη θα ειναι παντα.
Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4 και σε ακόμα 4 μέλη.

Daniel32

# 5 στις 23/2/2019
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Απαντήσεις: 483

Συμφωνω και εγω με τη wish_  οτι επραξες το σωστο. Παρα πολλοι στη θεση σου, ενω θα εβλεπαν που παει το πραγμα από την αρχη, θα εκαναν (για διαφορους δικους τους λογους) οτι δε το εβλεπαν και θα το συνεχιζαν, με την ελπιδα οτι τα πραγματα θα γινουν καλυτερα αργοτερα.

Φυσικα κατι τετοιο δε θα συμβει - και το γνωριζεις πολυ καλα αυτο - και αυτοι που θα εκαναν οτι δε το γνωριζουν, θα το μαθαιναν αργοτερα με τροπο πολυ χειροτερο απο τον δικο σου.

Ειμαι σιγουρος οτι εχεις αναμεικτα συναισθηματα για αυτο που εκανες, αλλα (πιστεψε με) σωθηκες απο παρα πολλα μελλοντικα κακα - και αυτο που εκανες ειναι καλυτερο για αυτον - χρειαζεται να μεινει μονος του ακομη για να ξεκαθαρισει καποια πραγματα με τον εαυτο του και τη κατασταση που αντιμετωπιζει - μεχρι τοτε, δεν ειναι ακομη ετοιμος για μια νεα σχεση, και δε μπορει να δωσει πραγματα σε καποιον αλλον, εφοσον δεν τα εχει (ακομη) ο ιδιος (πως να δωσεις κατι που δεν εχεις

Καλη τυχη με τον επομενο - και συνεχισε παντα να εχεις τα ματια σου ανοιχτα (οπως τωρα) - θα γλυτωσεις απο πολλα και θα βρεις τον καταλληλο πολυ πιο συντομα απ' οσο θα τον εβρισκες αν δεν τα ειχες.
Αρέσει στα μέλη ghost86, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

froufrou2017

# 6 στις 23/2/2019
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Απαντήσεις: 101
Συμφωνώ με όλους τους προλαλησαντες!! Μια παρατήρηση μόνο: Απέφυγε τις σχέσεις με χωρισμένους με μικρά παιδιά. Αντρας που έχει υποχρεώσεις θα σ' εχει πάντα σε δεύτερη μοίρα! Μονίμως κάποιο πιτσιρίκι θα κατουρηθει, θα χεστει, θα θέλει κάποιον να το τρεχει στ' Αγγλικά, Γαλλικά, κολυμβητήρια και δεν ξέρω τι άλλο!! Εσύ θα' σαι στην απέξω και θα περιμένεις. Προτίμησε κάποιον που ή θα είναι ελεύθερος ή χωρισμενος με μεγάλα παιδιά που έχουν πάρει το δρόμο τους και θα έχει χρόνο για τη δική του ζωη. Βέβαια στην ηλικία σου ένας χωρισμένος με ενήλικα παιδιά πιθανότατα θα σου πέσει λίγο μεγάλος. Όπως και να' χει παντως μακριά από άντρες με τέτοιες σκοτουρες!!
Αρέσει στα μέλη agrotis53, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

panagiotismp90

# 7 στις 23/2/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 2.237

Πριν ποσο καιρο χωρισανε με τη συζυγο? Εχει χωρισει με διαζυγιο ή ειναι σε διασταση? Πιθανως να μην ειναι ετοιμος ψυχολογικα για κατι σοβαρο.

Αρέσει στο μέλος alisida

Ifi_32

# 8 στις 23/2/2019
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Σας ευχαριστώ ολους για τις απαντήσεις. Ημασταν λιγους μηνες μαζί. Επειδή είμαι συμπονετική ως χαρακτηρας όντως δεν μου ήταν ευκολο και έχω ανάμεικτα συναισθηματα όπως ανέφερε ο Daniel32. Αυτό που είπες maraki_lar_1980 για τα όρια το σκέφτηκα κι εγώ, ότι με την στάση μου να υποχωρω διαρκώς εξ' αρχής δε βοήθησα πολύ τον εαυτό μου. Όταν του προέκυψε πρόβλημα δεν ξέρω γιατί βοήθησα, μάλλον άνθρωπινα το έκανα. Αν και στη συνέχεια ήλπιζα ότι ίσως τα έχει σκεφτεί καλύτερα και αλλάξει κάτι. Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω επισης αυτή τη στιγμή είναι ότι αναγκαστικά λόγω της εργασίας μου τον συναντάω, τις προάλλες πήγα στη επιχείρηση που εργάζεται να αφήσω καποια έγγραφα και έκανε ότι δε με βλέπει αποδεικτικά και ενώ χαιρέτισα όσους ήταν στο χώρο. Δεν καταλαβαίνω γιατί έχει τέτοια συμπεριφορά κιόλας.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, maraki_lar_1980

Nikola-s

# 9 στις 23/2/2019
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Γρεβενών / Αγιος Γεώργιος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 553
Κοπελιά?;-) Ο τύπος δεν γούσταρε.;-) Το πήγε λαού λαού να την κάνεις με ελαφρά.;-) Το κέφι του έκανε στο παραμέλημα.;-) Τι να κάνω σήμερα γμτ ?;-) Ρε σύ δεν περνώ το κορίτσι να μου φυγει η βαρεμάρα.;-) Αντρας κόκορας γαμπρός της χελώνας.;-) Με νοας?;-) Ο τύπος που σκίζεται.;-) σκίζει τα εμπόδια σαν χαρτάκια για το κορίτσι του.;-) Ξέρεις?;-) Τα προβλήματα λύνονται με δύο στην σχέση.;-) τα υπόλοιπα είναι ιστορίες για αγριους.;-)
Αρέσει στα μέλη Spy_spy, lollipop123 και σε ακόμα 3 μέλη.

panagiotismp90

# 10 στις 23/2/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 2.237

Αυτα θελουν φιλοσοφια, δεν ειναι ευκολο.

Heptamer

# 11 στις 24/2/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.007

Μαράκι, βλέπω πως προπονείσαι άγρια για το ντεμπούτο σου!! 

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

alisida

# 12 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 4.509

Θα τον ρωτουσα λεπτομερειες για τα θεματα του παιδιου.

Νομιζω μπορεις να καταλαβεις αν ειναι αληθινα ή υπεκφυγες

.Το προγραμμα του ,τις ωρες που αφιερωνει στο παιδι.Θα φροντιζα να μαθω αν εχει θεματα αλυτα με τη μητερα της κορης του και θα ρωτουσα πώς σκεφτεται να τα αντιμετωπισει και σε ποσο χρονικο διαστημα υπολογιζει να λυθουν ..

.Μετα θα τα εβαζα κατω και θα σκεφτομουν αν ο χρονος που μπορει να μου διαθεσει με καλυπτει...

Αν δεν με καλυπτε απολυτα θα εβαζα την παραμετρο του ποσο σημαντικος ειναι αυτος ο ανθρωπος για εμενα ...ποιες ειναι οι αντοχες μου ,

δεν εχουν ολοι την ιδια υπομονη.

Εσυ ισως ησουν διατεθημενη να περιμενεις καποιους μηνες ακομα να ισοροπησει η κατασταση 

.(Οχι ομως και χρονια )

Και το συμπερασμα θα εβγαινε μονο του .

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, maraki_lar_1980

Helenaki4

# 13 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 530

Αγαπητή θεματοθετρια , επαυξάνω σε οτι έχει γραφεί ως τώρα , προσθέτω οτι η παράκληση να του συμπαρασταθείς αφού έφυγες απ? τη σχέση , μου μυρίζει τακτική για να σε φέρει πίσω . 

Απόλυτο ξενέρωμα το γεγονός οτι προβάλλει το παιδί του ως δικαιολογία για να αποφύγει οτιδήποτε μαζί σου . Τα παιδιά μας ειναι πάνω από οποιαδήποτε χειριστική τακτική γαμωτο . 

Καθώς επίσης και το γεγονός οτι σε περιφρόνησε όταν βρεθήκατε σε κοινό χώρο , ειναι πάγια τακτική για να «σπάσεις» και να κανεις πρώτη κίνηση . Έχει δίκιο το Μαράκι , πιστεύω κι εγω οτι θα εμφανιστεί παλι με νέα κόλπα . 

Συμπεριφορές δευτερατζα μεταχειρίζεται ο μιστερ ...Οπως λέει και μια γνωστή ψυχή εδώ στο φόρουμ (Αρχάγγελος) «δε χωρισες, ΣΩΘΗΚΕΣ» . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Ifi_32

Καλησπέρα σε όλους. Πρόσφατα ξεκίνησα σχέση με έναν άντρα χωρισμένο με ένα παιδάκι από τον γάμο του. Στην αρχή υπήρχε ενθουσιασμός και ενδιαφέρον αλλά στη συνέχεια έδειχνε μόνιμα κουρασμένος, είχε  και κάποια θέματα συνεννόησης με την πρώην του αναφορικά με το παιδί απ' ότι αντιλαμβανόμουν. Απέναντι σε εμένα επίσης δεν είχε την ίδια στάση, αραίωσε η επικοινωνία μας και κατέληγε τις περισσότερες φορές να μου ζητάει να βρεθούμε σπίτι του. Αρχικά έδειξα κάποια υπομονή σε όλα αυτά, κάποια στιγμή όμως κάναμε μια συζήτηση όπου κι εκείνος είπε ότι δε μπορεί να μου προσφέρει πολλά. Κόψαμε για ένα διάστημα όμως μετά επανήλθε με αφορμή ένα οικογενειακό του πρόβλημα όπου ζήτησε τη συμπαράσταση μου κ ως άνθρωπος το έκανα. Ξεκινήσαμε πάλι κάτι με αποκορύφωμα μια από τις τελευταίες μέρες που χρειάστηκα κάτι που είχα αφήσει σπίτι του, αρχικά να μην απαντήσει στο μήνυμα που του εστειλα κ την επόμενη μέρα να μου πει ότι είχε κάποιο θέμα με το παιδί του και δεν πήγε σπίτι. Δεν τον πίστεψα και είχαμε μια έντονη αντιπαράθεση όπου πλέον δεν μιλάμε καθόλου. Θα ήθελα τη γνώμη σας αν έκανα καλά που αποφάσισα να αντιδράσω και να σταματήσω με τον άνθρωπο αυτόν. Είχα κάποια αισθήματα για εκείνον αλλά θεώρησα καλύτερο να σταματήσω τώρα όσο είναι αρχή. Ευχαριστώ 

Αρέσει στα μέλη lollipop123, Nikola-s και σε ακόμα 3 μέλη.

maraki_lar_1980

# 14 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Ε μα σαφως,φιλε μου!!  

Πως με βρισκεις? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Heptamer

Μαράκι, βλέπω πως προπονείσαι άγρια για το ντεμπούτο σου!! 

Heptamer

# 15 στις 24/2/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.007

Καλά το πας.

Αλλά εγώ θα σου βάλω δύσκολα! 

Ifi_32

# 16 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Αυτό δεν το είχα σκεφτεί Helenaki4, ότι δηλαδή μπορεί να έχει περιφρονητική συμπεριφορά για να τσιμπήσω. Εμένα μου φαινόταν σα να έβριζε εσωτερικά και αναρωτήθηκα κιόλας που θίχτηκε και επίσης που δείχνει ανωριμότητα με τη στάση του. Να χαίρετίσεις κάποιον είναι στοιχειώδης κανόνας ευγένειας. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ την τελευταία φορά που μιλήσαμε ήμουν πολύ εκνευρισμένη και μίλησα απότομα αλλά οκ κι εκείνος είπε τα δικά του.
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

maraki_lar_1980

# 17 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Ααα...με ιντριγκαρεις τωρα!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Heptamer

Καλά το πας.

Αλλά εγώ θα σου βάλω δύσκολα! 

lollipop123

# 18 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 341

Τα είπες όλα όμως !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από maraki_lar_1980

Αγαπητή Ifi-32...

Γιατί όταν ο άλλος σε θελει πραγματικά,φέρνει τον κόσμο τούμπα για να σε δει κ να έρθει κοντά σου!!

Κατι μου λεει οτι θα επανεμφανιστεί καποια στιγμη.Εσυ τοτε ξέρεις τι πρεπει να κάνεις.Μη γινεσαι η καβαντζα κανενος.

Αρέσει στα μέλη Nikola-s, maraki_lar_1980

Andreass66

# 19 στις 24/2/2019
author
Ανδρας / 24 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Νίκαια
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 1.115

Εχω την εντυπωση οτι καποιες καταδικαζετε τις σχεσεις με χωρισμενους με παιδια οταν και εσεις πιθανον ειστε στην ιδια φαση...ή θα μπορουσατε να ειστε.

Κοπελα μου κανε μια δυο σοβαρες συζητησεις με τον ανθρωπο...προτεραιοτητα για κεινον ειναι το παιδι του και οχι εσυ...και καλα κανει...βεβαια πρεπει να σε βαλει και εσενα στη ζωη του και ισως δεν ξερει το τροπο...μεσα απο τη συζητηση θα βγαλετε ακρη πιστευω.

Πιστευω τον σωστο τροπο τον υπεδειξαν καποια  κοριτσια παραπανω οπως το maraki και η alisida

Αρέσει στα μέλη Ndreee, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.
Η αληθινή ευτυχία βρίσκεται στις αναμνήσεις και στις ελπίδες.

Ifi_32

# 20 στις 24/2/2019
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Andreass66 Τη συζήτηση την έκανα πριν ένα μήνα περίπου και καταλήξαμε ότι δε μπορεί να ανταποκριθεί απέναντι σε εμένα. Μετά ο ίδιος επανήλθε και προσπαθούσε να έχει συνεχώς επαφή μαζί μου. Αν επίσης κάποιος-α έχει πρόβλημα με τους χωρισμένους με παιδια δεν ξεκινάει καθόλου κάτι. Δεν είχα κανένα πρόβλημα με το παιδί αλλά δεν έκανε τίποτα για να με βάλει στη ζωή του. Και καταλήξαμε να διακόψουμε με άσχημο τρόπο.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, ghost86 και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε