Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μπερδεμα σχετικα με βιογραφικο και σεμιναρια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tzoulia59

# 21 στις 16/3/2019
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 6.894
'Aρεσαν+: 0%

συμφωνω με τον γνωστο σου ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nikoletappapa

μπερδεμα σχετικα με βιογραφικο και σεμιναρια

Γεια σας! Θα ηθελα να ρωτησω οποιον γνωριζει απο αυτα. Αν κανει καποιος σεμιναρια στον τομεα της ψυχολογιας πχ σεμιναριο αυτοβελτιωσης, παιδικο ιχνογραφημα κλπ και θελει να τα χρησιμοποιεισει για το βιογραφικο του, θα μετρησει αρνητικα που ειναι πολυ διαφορετικα τα θεματα τους; Γιατι μου ειπε ενας γνωστος οτι αν δεν κανεις σε κατι συγκεκριμενο και κανες μια το ενα σεμιναριο μια το αλλο, οτι φαινεσα οτι προσπαθεις να δειξεις οτι εχεις γνωσεις και αυτα ενω στην ουσια δεν εχεις σε σχεση εμ το να κανεις σεμιναρια γυρω απο ενα συγκεκριμενο θεμα. Γνωριζει κανεις γι αυτο το θεμα; Ισχυει αυτο; Αν δει καποιος ενα βιογραφικο με διαφορα σεμιναρια, θα μετρησει αρνητικα αντι θετικα; Πρεπει κανεις να κανει σεμιναρια σε ενα τομεα, ωστε να μην φαινεται επιφανιακος και οτι βρεξει ας κατεβασει; Θελω να κανω μεταπτυχιακο στην ειδικη αγωγη και αγχωθηκα πολυ με αυτο γιατι ψαχνομαι πολυ με σεμιναρια κυριως ψυχολογιας γιατι με ενδιαφερουν και γιατι θελω να εμπλουτισω το βιογραφικο μου για να χω περισσοτερες πιθανοτητες να με παρουν. Πρεπει να αφαιρεσω καποια απο αυτα και να αφορουν μονο ενα θεμα; πχ οτι εχει να κανει με τα παιδια; Σας ευχαριστω για το χρονο σας

Sivilla_I

# 22 στις 16/3/2019
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Μάλλον δεν διαβάσατε τι σπουδάζει η κοπέλα.

Προφανώς, ούτε τι ρωτάει διαβάσατε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Persefoni__

Εκτός ...

του οτι έχεις μήνυμα... να υπενθυμίσω, πως η θεματοθέτρια θέλει ν' ασχοληθεί με την εκπαίδευση. Αντρέα αν είχες παιδιά που θα χρειάζονταν ιδιαίτερα , θα την προσλάμβανες να "εκπαιδεύσει" τα παιδιά σου; 

agrotis53

# 23 στις 17/3/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.384

τα σεμιναρια ειναι απαραιτητα, και κανεις δεν τα περιφρονη, αρκει να ειναι σε συναρτηση με το αντικειμενο που θελεις να ακολουθησεις. ολοι οι επιστημονες κανουν σεμιναρια, και διδασκουν και σε σεμιναρια. απαραιτητα στο βιογραφικο σου παντα. σαν κοινωνικη λειτουργος ενοειτε οτι και σεμιναρια ψυχολογιας, και παιδικο ιχνογραφημα ειναι χρησιμο.αλλα να στοχευεις και σε πιο ειδικα σεμιναρια πχ κοινωνικη θεωρια, ψυχικη υγεια, ολα παιζουν ρολο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από nikoletappapa

Σπουδάζω κοινωνική λειτουργος. Εχω σκοπο μετα τις σπουδες να κανω μεταπτυχιακο στην ειδικη αγωγη, επομενως θελω να φαινεται στο βιογραφικο μου οτι ψαχνομαι με τετοια θεματα. Εχω βρει μια επιμορφωση που με ενδιαφερει αλλα ειναι ασχετη με το θεμα: προσωπικη αναπτυξη και βελτιωση λεγεται. Μου ειπαν οτι στους επιστημονικους κυκλους τα γελανε τετοιου ειδους σεμιναρια. Δεν ξερω τι να πω..Καλυτερα να κανω οτι σχετιζεται με την ειδικη αγωγη.

Αρέσει στο μέλος nikoletappapa

sAvArA

# 24 στις 17/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αν προκειται για το Δημοσιο, επειδη εχω κανει μοριοδοτηση φακελου υποψηφιου και ξερω απο πρωτο χερι...θα σου πω πως:Δεν υπαρχει αρνητικη μετρηση στα σεμιναρια οταν εξεταζεις τον φακελο καποιου υποψηφιου σε μια προκηρυξη.Απλα καθε προκηρυξη σναφερει ρητα τι ακριβως θελει και εσυ θα πρεπει να βαλεις τα αντιστοιχα, στις αντιστοιχες κατηγοριες.Tip1: Επειδη οι τιτλοι των σεμιναριων που το χαρτι τους εχεις παρει ειναι περπλοκοδιφορουμενοι προσπαθησε να εισαι ταυτοχρονα κι εσυ κ ρ ι τ η ς την ωρα που το δηλωνεις το σεμιναριο για να το κανεις αν θα σου κανει ή οχιΕπισης παιζει μεγαλο ρολο και ο φορεας του Σεμιναριου, να ειναι εγκεκριμενος, (ρωτα τον ΕΟΠΠΕΠ γι αυτο, πριν πληρωσεις καποιο σεμι αριο τα μαλλια της κεφαλης σου και ειμαι απο φορεα μ εκαψες..)Tip: Δες παλαιοτερες προκηρυξεις του Δημοσιου στις θεσεις που ενδιαφερεσαι και προσανατολισου προς τα εκει...Κατι παρομοιο πιστευω ισχυει και στιον Ιδιωτικο τομεα...Φροντισε ο φακελος που καταθετεις να ειναι λιτος-περιεκτικος και to the point...διαφορετικα κουραζει και γινεται και περιγελο...ασε δε που αν υπαρχει και επιτροπη να περασεις, ο φακελος ο αρνητικα σχολιασμενος στα χερια της επιτροπης παιζει μειον...Γλωσσες μαθε πολλες...Αν εχεις χρονο για επιμορφωση , ριξτο στις γλωσσες με πτυχιο και στην επικυρωμενη γνωση ΤΠΕ (πτυχιο ecdl-vellumή κατι παρεμφερες)
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost