Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συμβουλές για το κήπο σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

giorgos170

# 61 στις 19/11/2020
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.386
'Aρεσαν+: 0%
Μα,,  μιλάμε  για  ο,τιδήποτε  άλλο,
εκτός  από  προσωπικά  θέματα ...,,
Αρέσει στο μέλος la-mer

la-mer

# 62 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Μαρώνεια
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.297

τσου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από Paralia48
Παιδιά ξέρετε, αν έχω τριανταφυλλιές κοντα κοντά, πειράζει αν τα κλαριά της μιας, μπαίνουν ανάμεσα στα κλαριά της άλλης;
Θέλουμε να φυτεψουμε τριανταφυλλιές στο φραχτη στη σειρά (αγαπημένο λουλούδι των αντρών μου). Στο μαγαζί κηπουρικής μου είπαν για τις φουντωτες τριανταφυλλιες ν αφήσω περίπου 1 μετρο απόσταση από ρίζα σε ρίζα. Τεσπα είχα λογαριάσει να πάρω μια φουντωτή / μια όχι φουντωτή και είχα αφήσει 80 cm . Έβαλα ορισμένες ωραίες τον Οκτώβρη και είπα να δω πώς θα πάνε μέχρι το Μάρτη και να βάλω άλλες 2. Βλέπω όμως τα κενά μεγάλα και σκέφτομαι να πάρω και τις δυο που λείπουν από τις φουντωτες, για να γεμίσει μπροστά ο φράχτης. Αν μεγαλώσουν, θα μπουν τα κλαριά της μιας , στης άλλης λίγο. Πειραζει;

DragonFall

# 63 στις 19/11/2020
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 425
Παραλία το πρόβλημα δεν είναι να μπλέκονται τα κλαδιά τους. Απλά χρειαζεται απόσταση της μιας ριζας από την άλλη στο υπέδαφος για να αναπτυχθούν και να τρέφονται σωστά. Μπορείς να καθοδηγήσεις την ανάπτυξη τους με συγκεκριμένο κλάδεμα. Πχ να τις κλαδευεις περισσότερο στο ύψος αφήνοντας τες να αναπτύσσονται πιο πολύ στο πλάι για να καλύψουν το κενό.
Αρέσει στο μέλος Paralia48

Cathrin82

# 64 στις 19/11/2020
author
Γυναίκα / 40 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 127
Αν είναι θηλυκά καλά κάνει και απλώνει τα χλωρά του πάνω της ο άλλος. Τα θέλει τα μπερδέματα της.
Αρέσει στο μέλος Paralia48

Mathusalas

# 65 στις 18/10/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Σας ενδιαφέρουν πληροφορίες και βοήθεια πάνω στη λογοτεχνία, στη άρδευση και στη δενδροκομια; δεν τα ξέρω όλα αλλα μπορώ να χαρίσω τις γνώσεις μου αλλά και να πάρω δικές σας γνώσεις. Στείλτε μου ότι θέλετε και ακόμη αν δεν το ξέρω έχω πολλούς συναδέρφους να το μάθω.

Mathusalas

# 66 στις 18/10/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Διορθώστε αν μπορείτε αντί για λογοτεχνία σε κηποτεχνια στο 65.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost