Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μπέρδεμα και πόνος?κότσια 0 σεβασμος 0

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Vaglan

# 1 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Να πω κεγω την ιστορία μου λοιπον?ειμαι 30 και είχα 2.5 χρόνια σχέση με μια κοπέλα τώρα 24?θεωρησα ότι τα 6 χρόνια διάφορα δεν είναι κάτι και μου έλεγε ότι ψάχνει κάτι σοβαρό.

Όλα ήταν καλά μέχρι που περάσαμε ένα πολύ βαρετό και περίεργο τριήμερο μαζι?λογω υποχρεώσεων δουλειάς κλπ δε βρεθήκαμε μια εβδομάδα αλλά μιλούσαμε κάθε μέρα ως που το Σάββατο βγήκε με την παρέα της και απαντούσε κάθε 2 ωρες?δε μου έλεγε με ποιους είναι ακριβώς και εντελή την Κυριακή επέμενε να έρθει σπίτι μου αντί να κάνουμε κατι άλλο.Ηρθε ειμασταν χαλαρά αλλα έβλεπα ότι κατι θελει,την ρωτουσα και απλα μου ελεγε δεν εχει ορεξη για ταινια φαγητο και απλα ας μιλησουμε,μετα από πολλες χαζες ιστοριες για φιλες της που και καλα εχουν σχεση αλλα θα εκαναν κατι άλλο αλλα τς κραταει η σχεση τους,την ρωτησα αν θελει να κανει κατι με άλλον και μου το λεει μου απαντησε όχι αλλα μετα από πιεση μου ειπε δε με βλεπει πλεον ερωτικα?εδώ και 5 μηνες?γιαυτο δε περασαμε καλα το τριημερο?της ειπα αν θελει χρονο τον εχει μου ειπε εντάξει σηκώθηκε μαζεψε ότι πράγματα της ειχε σπίτι μου και εφυγε.

Μια εβδομάδα δεν την ενοχλησα καθόλου καθώς ήξερα θα μου στέλλει στην γιορτή μου όποτε θα της μιλούσα τοτε?με ετρωγε όμως αν ειχε τίποτα που δεν ήξερα αν υπήρχε άλλος? ψαχουλεύοντας και σκεπτόμενος διάφορα σκηνικά θυμήθηκα έναν τύπο που είχαμε γνωρίσει σε κοινή παρέα...που τς έστειλε μετα μνμ.

Μου το είχε πει και μου είπε ότι της την πέφτει της είπα να του πει ότι έχει σχέση και να μην απατάει κλπ μιας και μάλλον δε το κατάλαβε όταν μας είδε μαζί και δεν ηθελα διασταση στο θεμα επειδη είναι στν παρεα φιλων μας όπως και μου ειπε ότι εκανε?ελα μου ντε όμως που τν είχε στο ινσταγκραμ και ειχε κανει λαικ σε όλα τα ποστ του μεχρι και τν κυριακη μερα που εφυγε?.νευριασα καταλαβα ότι κατι ειχε γινει αλλα και παλι περιμενα τν δευτερα.

Μιλησαμε και μου ειπε ότι είναι πολύ καλα περασε πολύ φυσιολογικα η εβδομαδα?της ειπα αν θελει να αφησουμε πισω αυτά τα 2.5 χρονια και να κανει ο καθενας την ζωη του.

Η απαντηση της ηταν ότι της βαζω δυσκολα?και δεν θα ειχε νοημα να τα ξαναβρουμε και μετα παλι τα ιδια?με τα πολλα και αρκετη πιεση μου παραδέχτηκε μεχρι την κυριακη που ειμασταν μαζι δεν ειχε γινει τπτ?μετα ότι τα εστειλε ο άλλος ξανα μετα ότι μιλαει με τν άλλο?μετα ότι τν ειδε?μετα ότι εκανε κατι μαζι του?(Πλεον τα εχουν το ξερω από αλλους)?αλλα ότι με αγαπαει δε θελει να με πληγώσει και ένα σωρο αλλα?να μην χαλάσει η εικόνα που έχω για εκείνη και έπρεπε να το κανει το είχε ανάγκη να γεμίσει τα κενά της,να ζήσει να κάνει πράγματα που δεν έκανε κ ότι αν ήταν μεγαλύτερη σίγουρα θα είχαμε καταλήξει μαζί?

Την αγαπαω παρά πολύ?με πληγωσε ολο αυτό που εκανε και ειμαι σκατα?δε το περιμενα να μη σεβαστή τα χρόνια μας μαζί να μου λέει ψέματα ότι δεν έκανε τπτ να λέει ακόμα ότι με αγαπαει?με νοιάζεται στεναχωριεται που δεν ειμαι καλα

Δε ξέρω τι να κανω? βλέπω κάθε μέρα αν είναι μέσα και αυτός και αυτή?αν ανεβαζουν?κανω ιστορίες στο μυαλό μου?με ενοχλεί παρά πολύ που δεν είχε τα κότσια να μου πει εξαρχης ότι θέλει να χωρίσουμε να κάνει κάτι άλλο?

Δε ξέρω αν θέλω να κάνω κάτι να την κερδίσω πισω? κατι να την βρίσω να ξεσπάσω ότι ηταν απλα μια τιποτένια(δε το εκανα στα μνμ τοτε) ή να τν διαγράψω από παντου να συνεχίσω ?.δε ξέρω?απλα ποναω δε μπορω να φαω δε μπορω να δουλεψω?

Είχα αρκετές σχέσεις πριν από εκείνη και μεγαλύτερη σε διαρκεια αλλα ποτε δεν ένιωσα ετσι?

Αρέσει στο μέλος Enikos

alisida

# 2 στις 29/3/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

#1ή να τν διαγράψω από παντου να συνεχίσω ?.

Αυτο
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Daniel32 και σε ακόμα 3 μέλη.

COSTAS42

# 3 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.440

Οταν μας τελειωνουν το δεχομαστε σαν ανδρες,δεν ξεφτυλιζομαστε και το ξεπερναμε μονοι μας με συμμαχο τον χρονο.Ουτε να την βρισεις ουτε τιποτα.Αν σε ενοχλει την διαγραφεις απο παντου και προχωρας.Καποια στιγμη θα την ξεπερασεις

123xristos

# 4 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 389

γεια δεν μπορεις να διαγραψεις 2,5 χρονια απο την ζωη σου με αυτη την κοπελα. ομως βαλε ορια στην σχεση μαζι της απο εδω και περα.

πανω απο ολα ψαξε για μια αλλη πιο καλη
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Vaglan

# 5 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Δε μπορω ισως να χονεψω οτι πηγε σε αλλη αγκαλια τοσο ευκολα...οτι εφυγε χωρις να δυσταζει αλλα δυσταζε να μου τελος...γιατι αλλαξε ετσι στο τελος...γιατι εγινε ενας εντελως αλλος ανθρωπος...
Θελω να μαθω γιατι?με τρωει καθε μερα...
Ηταν ολα ψευτικα αυτα που ελεγε οτι ενιωθε?
Δεν ειπαμε καν τελος απλα προχωρησε χωρις να μου το αναφερει...ακομα και οταν την ρωτησα να πρωχορησουμε τς ζωες μας μου ειπε οχι...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Enikos

# 6 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.668

Ακου φιλε μου κατι και ελπιζω να σε βοηθησει...

Ενας ανθρωπος που αγαπαει καποιον, δεν κανει κατι γκομενικο  (αλλα και γενικοτερα) και ΜΕΤΑ ισχυριζεται οτι σε αγαπαει και δεν θελει να πληγωθεις...Οταν σε αγαπαει απλα...δεν κανει πουστια (γιατι περι αυτου προκειται)...

Το κλωθογυριζεις ολο αυτο στο μυαλο σου εγωιστικα πλεον...θες να της την πεις, θες να την μειωσεις (ηδη το εχει καταφερει μονη της μια χαρα, μην μασας), θες, θες, θες...Απλα σκεφτεσαι εγωιστικα και εκδικητικα ως εκ τουτου...

Σου ελεγε οτι ψαχνει κατι σοβαρο...πατατες...και στον αλλο ετσι θα λεει και ουτω καθεξης...ειναι η φοδρα τετοια...χασές...

Εσυ χρειαζεσαι χρονο απ' οσο σε διαβαζω, οχι εκεινη...διοτι δεν ειχε κατι για το οποιο θα χρειαζοταν χρονος να το ξεπερασει (τοσο σοβαρη σχεση ηθελε)...

Ανασκουμπωσου, σηκω πανω και περπατα...

Καπου θα φτασεις και χωρις αυτην...

Ειναι σιγουρο.

Ομιλησα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vaglan

Να πω κεγω την ιστορία μου λοιπον?ειμαι 30 και είχα 2.5 χρόνια σχέση με μια κοπέλα τώρα 24?θεωρησα ότι τα 6 χρόνια διάφορα δεν είναι κάτι και μου έλεγε ότι ψάχνει κάτι σοβαρό.

Όλα ήταν καλά μέχρι που περάσαμε ένα πολύ βαρετό και περίεργο τριήμερο μαζι?λογω υποχρεώσεων δουλειάς κλπ δε βρεθήκαμε μια εβδομάδα αλλά μιλούσαμε κάθε μέρα ως που το Σάββατο βγήκε με την παρέα της και απαντούσε κάθε 2 ωρες?δε μου έλεγε με ποιους είναι ακριβώς και εντελή την Κυριακή επέμενε να έρθει σπίτι μου αντί να κάνουμε κατι άλλο.Ηρθε ειμασταν χαλαρά αλλα έβλεπα ότι κατι θελει,την ρωτουσα και απλα μου ελεγε δεν εχει ορεξη για ταινια φαγητο και απλα ας μιλησουμε,μετα από πολλες χαζες ιστοριες για φιλες της που και καλα εχουν σχεση αλλα θα εκαναν κατι άλλο αλλα τς κραταει η σχεση τους,την ρωτησα αν θελει να κανει κατι με άλλον και μου το λεει μου απαντησε όχι αλλα μετα από πιεση μου ειπε δε με βλεπει πλεον ερωτικα?εδώ και 5 μηνες?γιαυτο δε περασαμε καλα το τριημερο?της ειπα αν θελει χρονο τον εχει μου ειπε εντάξει σηκώθηκε μαζεψε ότι πράγματα της ειχε σπίτι μου και εφυγε.

Μια εβδομάδα δεν την ενοχλησα καθόλου καθώς ήξερα θα μου στέλλει στην γιορτή μου όποτε θα της μιλούσα τοτε?με ετρωγε όμως αν ειχε τίποτα που δεν ήξερα αν υπήρχε άλλος? ψαχουλεύοντας και σκεπτόμενος διάφορα σκηνικά θυμήθηκα έναν τύπο που είχαμε γνωρίσει σε κοινή παρέα...που τς έστειλε μετα μνμ.

Μου το είχε πει και μου είπε ότι της την πέφτει της είπα να του πει ότι έχει σχέση και να μην απατάει κλπ μιας και μάλλον δε το κατάλαβε όταν μας είδε μαζί και δεν ηθελα διασταση στο θεμα επειδη είναι στν παρεα φιλων μας όπως και μου ειπε ότι εκανε?ελα μου ντε όμως που τν είχε στο ινσταγκραμ και ειχε κανει λαικ σε όλα τα ποστ του μεχρι και τν κυριακη μερα που εφυγε?.νευριασα καταλαβα ότι κατι ειχε γινει αλλα και παλι περιμενα τν δευτερα.

Μιλησαμε και μου ειπε ότι είναι πολύ καλα περασε πολύ φυσιολογικα η εβδομαδα?της ειπα αν θελει να αφησουμε πισω αυτά τα 2.5 χρονια και να κανει ο καθενας την ζωη του.

Η απαντηση της ηταν ότι της βαζω δυσκολα?και δεν θα ειχε νοημα να τα ξαναβρουμε και μετα παλι τα ιδια?με τα πολλα και αρκετη πιεση μου παραδέχτηκε μεχρι την κυριακη που ειμασταν μαζι δεν ειχε γινει τπτ?μετα ότι τα εστειλε ο άλλος ξανα μετα ότι μιλαει με τν άλλο?μετα ότι τν ειδε?μετα ότι εκανε κατι μαζι του?(Πλεον τα εχουν το ξερω από αλλους)?αλλα ότι με αγαπαει δε θελει να με πληγώσει και ένα σωρο αλλα?να μην χαλάσει η εικόνα που έχω για εκείνη και έπρεπε να το κανει το είχε ανάγκη να γεμίσει τα κενά της,να ζήσει να κάνει πράγματα που δεν έκανε κ ότι αν ήταν μεγαλύτερη σίγουρα θα είχαμε καταλήξει μαζί?

Την αγαπαω παρά πολύ?με πληγωσε ολο αυτό που εκανε και ειμαι σκατα?δε το περιμενα να μη σεβαστή τα χρόνια μας μαζί να μου λέει ψέματα ότι δεν έκανε τπτ να λέει ακόμα ότι με αγαπαει?με νοιάζεται στεναχωριεται που δεν ειμαι καλα

Δε ξέρω τι να κανω? βλέπω κάθε μέρα αν είναι μέσα και αυτός και αυτή?αν ανεβαζουν?κανω ιστορίες στο μυαλό μου?με ενοχλεί παρά πολύ που δεν είχε τα κότσια να μου πει εξαρχης ότι θέλει να χωρίσουμε να κάνει κάτι άλλο?

Δε ξέρω αν θέλω να κάνω κάτι να την κερδίσω πισω? κατι να την βρίσω να ξεσπάσω ότι ηταν απλα μια τιποτένια(δε το εκανα στα μνμ τοτε) ή να τν διαγράψω από παντου να συνεχίσω ?.δε ξέρω?απλα ποναω δε μπορω να φαω δε μπορω να δουλεψω?

Είχα αρκετές σχέσεις πριν από εκείνη και μεγαλύτερη σε διαρκεια αλλα ποτε δεν ένιωσα ετσι?

Αρέσει στα μέλη Karamella, Helenaki4 και σε ακόμα 7 μέλη.

Enikos

# 7 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.668

Συμφωνω, αλλα...

Δεν ειναι απαραιτητα θεμα "πιο καλης"...

Απλα δεν ηταν η καταλληλη για τον φιλο μας εδω...

Ισως να μην ηταν και αυτος ο "καταλληλος" για εκεινην...

Ομιλησα λεμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από 123xristos

γεια δεν μπορεις να διαγραψεις 2,5 χρονια απο την ζωη σου με αυτη την κοπελα. ομως βαλε ορια στην σχεση μαζι της απο εδω και περα.

πανω απο ολα ψαξε για μια αλλη πιο καλη

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, ZHLIASOY και σε ακόμα 4 μέλη.

Sivilla_I

# 8 στις 29/3/2019
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Εγω θέλω μόνο να μου πεις 

απο πού κάνεις copy-paste το κειμενάκι

γιατί απο κάπου το κάνεις.

(σε πρόδωσαν τα ερωτηματικά μέσα στο κείμενο. κωδικάκι κωδικάκι...)

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vaglan

Αρέσει στα μέλη agrotis53, COSTAS42 και σε ακόμα 1 μέλος.

arianos44

# 9 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Απαντήσεις: 41
Φιλε  μου..  η  κοπελα σε ξεπερασε  μεσα στη  σχεση σας... ηδη στο ειπε οτι δεν σε βλεπει ερωτικα εδω και 5 μηνες, τι αλλο περιμενες να σου πει? απλα  καθοταν απο συνηθεια μεχρι που γνωρισε κατι δυνατο και την τραβηξε, δυστυχως  ετσι  απλα, τ οτι σ αγαπαει δεν ειναι ψεμα, απλα σ αγαπει ως ανθρωπο και οχι ως συντροφο για το διαστημα που ζησατε μαζι. Αν θελεις την ταπεινη μου γνωμη, διεγραψε την απο παντου και προσπαθησε να μαζεψεις τα κομματια σου, οσο ασχολεισαι μαζι της, ρωτας η βλεπεις τοσο πιο δυσκολα θα το ξεπερασεις. Δυστυχως... η απορριψη εχει τρομερο  πονο και ειδικα οταν υπαρχουν συναισθηματα. Και να  ξαναρθει  παλι θα ξαναφυγει...  με μαθηματικη ακριβεια!!!

Υ.Γ Και να παρακαλας τον υψιστο  που στην εκανε νωρις και οχι μετα απο καποια χρονια με γαμους και κουτσουβελα.. 
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

arianos44

# 10 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Απαντήσεις: 41

απο  κειμενογραφο...  μαλλον Word!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Sivilla_I

Αρέσει στα μέλη agrotis53, anassa_ και σε ακόμα 1 μέλος.

anassa_

# 11 στις 29/3/2019
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.136

Και δικό σου να είναι το κείμενο αν το γράψεις πρώτα στο word  ή στο σημειωματάριο του ταμπλετ σου, έτσι συμπεριφέρεται ως copy αφού είναι στην ουσία...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Sivilla_I

Vaglan

# 12 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Ναι ισως με τρωει ο εγιωσμος...
Δε θελω να την μειώσω θελω απλα να καταλαβει οτι αυτο που εκανε δεν ηταν καθολου σωστο...
Γιατι στο μυαλο της και ετσι οπως μου τα ειπε πιστευει οτι επραξε με σωστα βηματα οπως ειπε.
ισως οτι δε μπορω να χονεψω οτι εφυγαν ετσι 2.5 χρονια χωρις να παρω κατι και απλα αναλωθηκα για μια ακομα μια φορα σε μια σχεση χωρις νοημα...

Γιατι να κατσει καποιος τοσο καιρο με καποιον αν δε νοιωθει κατι?Εδειχνε οτι με θελει και μαλιστα παρα πολυ...και μεχρι προτινος οτι ηταν κατι σοβαρο αυτο.

Λεει οτι οσο ειμασταν μαζι ουτε καν του μιλουσε οτι περιμενε να ξεκαθαρίσει μαζι μου πρωτα...αλλα πως το εκανε αυτο αφου δεν μου ειπε ποτε να χωρισουμε...
Απο ποτε ετρεχε κατι και τρωω ψεμα...ειμαι γεματος ερωτηματικά.

Ολα αυτα ειναι σε διαστημα 1,5 βδομαδας...

@Sivilla_I το περασα απο word για τυχον ορθογραφικα και απλα copy paste εδω οπως ηταν

Nikola-s

# 13 στις 29/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ο φίλος εδώ.;-) Ειναι τύπος που έφαγε στην μάπα το πακέτο.;-) και βρήκε κατι που να μοιάζει με την ιστορία του.;-) Μισό ξένο.;-) Μισό δικό του.;-) Τα πρόσωπα είναι αληθινά.;-) και βρίσκονται στο φόρουμ.;-) Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια.;-) Η γάτα με το ποντικό.;-) Γυρίσαμε το παλτό.;-) να μην φαίνεται ο λεκές.;-) παπάδες!;-)

agrotis53

# 14 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.468

οπως σου ειπε ο ενικος πιο πανω  ακριβως. εγω απλα σου λεω οτι το καθε γιατι που μαθαινης θα γεννα και αλλα γιατι. χεστο, δεν θα αλαξη κατι, ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Vaglan

Δε μπορω ισως να χονεψω οτι πηγε σε αλλη αγκαλια τοσο ευκολα...οτι εφυγε χωρις να δυσταζει αλλα δυσταζε να μου τελος...γιατι αλλαξε ετσι στο τελος...γιατι εγινε ενας εντελως αλλος ανθρωπος...
Δεν ειπαμε καν τελος απλα προχωρησε χωρις να μου το αναφερει...ακομα και οταν την ρωτησα να πρωχορησουμε τς ζωες μας μου ειπε οχι...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida

MadameShuShu40

# 15 στις 29/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σοφά ομιλείς, γέροντα.

(Σαπόρτ, κάνε κατι με το κείμενο, επιτέλους.)

Heptamer

# 16 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.682

Όταν κανεις λαδιές πισω από την πλατη του αλλου, τι κότσια να εχεις?

Να του πεις τι?  Ότι τον έχεις ή σκοπευεις οσονούπω να τον αντικαταστησεις με αλλον?

Να την κερδισεις πισω? Ουτε να το σκέφτεσαι αδερφέ!!

Να σεβαστεί τα χρονια σας μαζί? Πολλά ζητας!!

Ειχε αποφασίσει να σε στείλει αδιάβαστο...(σχετικά) φτηνά τη γλυτωσες!

Η προδοσια ποναει...αλλά  you'll get used to it.

Άρον την πληγωμένη σου ψυχούλα και περιιπάτει!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vaglan

δε το περιμενα να μη σεβαστή τα χρόνια μας μαζί να μου λέει ψέματα ότι δεν έκανε τπτ να λέει ακόμα ότι με αγαπαει?

με ενοχλεί παρά πολύ που δεν είχε τα κότσια να μου πει εξαρχης ότι θέλει να χωρίσουμε να κάνει κάτι άλλο?

Αρέσει στο μέλος alisida

Heptamer

# 17 στις 29/3/2019
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.682

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Vaglan

Λεει οτι οσο ειμασταν μαζι ουτε καν του μιλουσε οτι περιμενε να ξεκαθαρίσει μαζι μου πρωτα...αλλα πως το εκανε αυτο αφου δεν μου ειπε ποτε να χωρισουμε...

Απο ποτε ετρεχε κατι και τρωω ψεμα...ειμαι γεματος ερωτηματικά.

Μην το πολυσκαλίζεις αδερφε, γιατι θα βγαινουν ολοένα και πιο πονετικές αλήθειες για την...'αδίστακτη' δράση της κοπελιάς.

Δυστυχως, τα έχουν αυτά οι σχεσεις...

Πολλες φορές η αγνοια είναι καλυτερη της γνώσης...

Ειχε πιάσει ήδη το επόμενο κλαδί...ή τουλ. ειχε απλώσει το χερι να το πιασει.

Μόλις θα το ειχε σιγουρέψει (το κλαδί), θα ενημερωνόσουν - καθαρά τυπικά - κι εσυ!!!

hns1602

# 18 στις 29/3/2019
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.667

Απ' τη στιγμή που σου είπε πως δε σε βλέπει πια ερωτικά, το παιχνίδι έχει τελειώσει...

Κάνε τον απολογισμό σου και άφησέ τη πίσω σου...

Δεν τελειώνει η ζωή μας επειδή φεύγει ένας άνθρωπος από αυτή...

robert_nte_niro

# 19 στις 29/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγω τωρα τι να γραψω?

να πω παλι τα ιδια...

sokolatakis

# 20 στις 29/3/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πολλά μπερδέματα και πολύς πόνος σε αυτό το φόρουμ.

Πονεμένα κορίτσιαΠονεμένα αγόρια.Πονεμένα και απελπισμένα θέματαΚάτι ευχάριστο ..δεν υπάρχει;
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε