Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πειράγματα ανάμεσα σε γυναίκες

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

macbook

# 21 χθες στις 19:59
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.526
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nefelhxxx

Πόση οικειότητα έχετε με τις φίλες σας; πχ τα χουφτώματα. Πως αντιδράτε; Τι δηλώνει αυτό όταν γίνεται συνεχές; Την άποψη σας πείτε

Δεν μπορώ να πω ότι έχω και άποψη, μπορώ όμως να αναφέρω τι μου είπε κάποια σε άλλο χώρο πριν μερικά χρόνια. Δυστυχώς μετά από μεγάλες ανακατατάξεις στο χώρο εκείνο, το μήνυμα στο οποίο μου εξηγούσε όλα αυτά χάθηκε, το θυμάμαι όμως περιληπτικά. 

Έλεγε λοιπόν ότι μπορεί δύο γυναίκες να προβούν σε πράξεις που φαντάζουν ομοφυλοφιλικές, χωρίς όμως οι ίδιες να είναι ομοφυλόφιλες. Είναι λέει στη γυναικεία φύση. Συμβαίνει μερικές φορές δυο φίλες να νιώθουν πολύ κοντά η μια την άλλη χωρίς να υπάρχει ερωτικός πόθος, σε σημείο που να υπάρχουν αγγίγματα/χάδια ακόμα και στις ευαίσθητες περιοχές, ή και φιλιά στα χείλη. 

Είχε περιγράψει πιο αναλυτικά το ψυχολογικό κομμάτι αλλά δε θυμάμαι άλλες λεπτομέρειες.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost