Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

θελω να τα ξαναβρουμε...αλλα δεν ξερω αν αυτος θελει.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Heptamer

# 41 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.654
'Aρεσαν+: 0%

Στησε την εξω απο το σπίτι του. 

Το ορθότερο βέβαια θα ηταν να ρίξεις μια μούντζα και να την κανεις με βαριά... 

Παράθεση:. 
Σχόλιο # 40 από lenia92

το θεμα ειναι οτι ψαχνω να βρω ενα τροπο τουλαχιστον  να δεχθει να μιλησουμε απο κοντα χωρις να τρομοκρατηθει οτι θα τσακωθουμε και ας μηλησουμε για τελευταια φορα...τον πηρα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνει το κλεινει ...τι ακριβως να του πω για να δεχτει...

Helenaki4

# 42 στις 11/4/2019
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.193

Μα...κλείνει το τηλ ! Σας αποφεύγει ...μήπως είστε ...τοξικότερη της χλωρίνης ? Τι δεν καταλαβαίνετε ? 

Δεν το κλείνει από φόβο μη  τσακωθείτε . Θέλει να χωρίσετε . Το καταλαβαίνετε αυτό ή σκέφτεστε οτι θα του αλλάξετε και μυαλά ? 

Όταν διαβάζω για γυναικείο κυνήγι , τι να πω , νιωθω γιαγιά ...(εμείς στην εποχή μας πιδακι μ , τους ψηναμε πάνω κάτω για ένα φιλάκι ...) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από lenia92

το θεμα ειναι οτι ψαχνω να βρω ενα τροπο τουλαχιστον  να δεχθει να μιλησουμε απο κοντα χωρις να τρομοκρατηθει οτι θα τσακωθουμε και ας μηλησουμε για τελευταια φορα...τον πηρα τηλεφωνο αλλα δεν το σηκωνει το κλεινει ...τι ακριβως να του πω για να δεχτει...

lenia92

# 43 στις 12/4/2019
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Αιγιο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 12

τελικα δεν κανει ειναι αναποφασιστος σε ολα στη ζωη του.

Καλημέρα... Πήγα και τον βρήκα πήγα να δώσω εγώ το τέλος μαζί του και να μην με γεμίζει με αμφιβολίες δεν πρόκειται να ήταν ποτέ ξανά μαζί μου... Μιλήσαμε μια ώρα... Του μιλούσα πάρα πολύ ήρεμα μέχρι που παραξενευτηκε και μου το είπε ότι απορεί πως είμαι τοσο ήρεμη... Με γέμισε με ενοχές ότι κοίτα πως έγινα έχω αδυνατίσει ότι δε βγαίνει έξω δεν πάει πουθενά και ότι αν δεν είχε τη καφετέρια του θα προτιμούσε να είναι κλεισμένος στο σπίτι του ενώ μου έλεγε εγώ να προχωρήσω τη ζωή μου και αν είναι να είμαστε μαζί κάποτε θα είμαστε του είπα αν δεν γίνει βήμα από εμάς δεν πρόκειται ν γίνει τίποτα... Του είπα ότι θα φύγω και θα προχωρήσω και μου είπε να φυγω και μπορεί ν έρθει αυτός αν είναι καλά να με βρει αν ηρεμήσει... Με φίλησε και με αγκάλιασε σαν να ειμασταν μαζί.. Όταν φιληθηκαμε άλλαξε για λίγο του είπα εκείνη τ στιγμή γιατί δεν βρισκόμαστε ένα βράδυ μόνοι μας να τα πούμε και μετά ας τελειώσουν όλα στην αρχή το σκευτηκε μετά μου λέει δεν γίνεται θα μας δουν λες και τι έγινε του είπα κρυφά όλα αφού δεν θέλει ν δώσει δικαίωμα για εμάς μου είπε δεν γίνεται αν φύγω και πάω μακριά μπορεί ν έρθει να με δει... Και εδώ δεν γίνεται να είμαστε μαζί... Τον ρώτησα αν μαγαπαει μου είπε δεν θέλω να απαντήσω σε αυτό.. Μου είπε ότι αν είχα εγωισμό πάνω μου μπορει ν ειμασταν μαζί γιατί με το να θέλω να του λέω τα αισθήματα μου είναι χειρότερο δεν τ πίστεψα απλά ήθελε να πει κάτι και να τον έγραφα θα έλεγε με έγραψες δεν θέλω ν είμαι μαζί σου... Μου είπε ότι μπορεί τώρα να είμαι ήρεμη αλλά δεν ξέρει αν θα είμαστε έτσι και μετά και δεν θέλει να ρισκάρει και να και να πληγωθουμε πάλι.. Και οτι επίσης πως θα γίνει να ξανα είμαστε μαζί με όλα αυτά γιατί οιι οικογένειες θ δημιουργούν πρόβλημα και θα βάλουν στη μέση πάλι του είπα εμείς θα βάλουμε τα όρια μας... Δεν ήθελε μου είπε θέλει ν ηρεμήσει θέλει να μείνει μόνος του και ότι μακάρι να μην δούλευε να έμενε σπίτι του... Του είπα κάτι που στο τσακωμό εκείνες τις μέρες στα νεύρα του που μου είπε δεν τ ήθελε να το ρίξω ... Είχα μείνει έγκυος αλλά από όλο αυτό που είχε γίνει έπαθα αιμορραγία και το έχασα και του το είπα τώρα ότι πραγματικά ήμουν έγκυος και το 3χασα πάνω στην αναστάτωση όλη αυτή μου είπε νόμιζα οτι έλεγες ψέματα για να με κρατήσεις όπως το είχες παλι όταν είχαμε ξανά τσακωθεί και του είπα σου είχα πει τότε μπορεί να είμαι γιατί είχα καθηστερηση.. Δεν θέλει μου είπε τελείωσε δεν ρισκάρει ξανά για τίποτα να κάνω τη ζωή μου... Και ας είναι αυτός χάλια ήθελε να μου βάλει και τύψεις γι αυτόν. Του είπα μήπως οι δικοί σου σε επηρεάζουν και δεν με θέλουν και μου είπε όχι ότι θέλω εγώ κάνω... Αλλά δεν του είχαν πει ότι εγώ είχα πάρει τη μάνα του τηλεφώνο και στον αδερφό του είχα στείλει μνμ... Μου είπε επίσης έχει προβλήματα πολλά δεν μπορεί να είναι μαζί μου και τα προβλήματα όχι σε σχέση με μένα.. Δεν έχει δύναμη ν κάνει τίποτα ειπε.. Πήγα σε ψυχολογο να παρω μια γνώμη και μου είπε ότι αυτός ίσως φοβάται τον εαυτό του πιο πολύ από μένα μν ξανά φτάσει τ πράγματα εκεί που έφτασαν... Και ότι δεν μπορεί να διαχειριστεί τίποτα...

agrotis53

# 44 στις 12/4/2019
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.458

κάτι που στο τσακωμό εκείνες τις μέρες στα νεύρα του που μου είπε δεν τ ήθελε να το ρίξω ... Είχα μείνει έγκυος αλλά από όλο αυτό που είχε γίνει έπαθα αιμορραγία και το έχασα και του το είπα τώρα ότι πραγματικά ήμουν έγκυος και το 3χασα πάνω στην αναστάτωση όλη αυτή μου είπε νόμιζα οτι έλεγες ψέματα για να με κρατήσεις όπως το είχες παλι όταν είχαμε ξανά τσακωθεί και του είπα σου είχα πει τότε μπορεί να είμαι γιατί είχα καθηστερηση.. Δεν θέλει μου είπε τελείωσε δεν ρισκάρει ξανά για τίποτα να κάνω τη ζωή μου... > 

Αν κατάλαβα καλά του εχεις πεί 2 φορές περι εγκυμοσύνης, ??? κατι που δεν το ανεφερες εως τώρα, Δηλαδη εσυ τον πιεζες χειρότερα και απο της συμπληγαδες πετρες. αλλαζει η ιστορια ετσι, οχ τωρα φανταζομαι και τη ζηλεια θα του εβγαζες λογικα,. .Τρομαξε το ματι του του ανθρωπου. νομιζω αδικα τοσο καιρο ολοι των χαρακτηριζαμε...
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

lenia92

# 45 στις 12/4/2019
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Αιγιο

δεν ειναι ετσι απλα δεν ηθελα να τ πω για να μη λεει οτι τ κραταω γι αυτο και γι αυτο δεν τ ξανα ανεφερα σε αυτον...το να εχεις καθυστερηση νομιζω ειναι φυσιλογικο να το πεις στο αγορι σου νομιζω...δεν ζηλευα αυτος ζηλευε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από agrotis53

κάτι που στο τσακωμό εκείνες τις μέρες στα νεύρα του που μου είπε δεν τ ήθελε να το ρίξω ... Είχα μείνει έγκυος αλλά από όλο αυτό που είχε γίνει έπαθα αιμορραγία και το έχασα και του το είπα τώρα ότι πραγματικά ήμουν έγκυος και το 3χασα πάνω στην αναστάτωση όλη αυτή μου είπε νόμιζα οτι έλεγες ψέματα για να με κρατήσεις όπως το είχες παλι όταν είχαμε ξανά τσακωθεί και του είπα σου είχα πει τότε μπορεί να είμαι γιατί είχα καθηστερηση.. Δεν θέλει μου είπε τελείωσε δεν ρισκάρει ξανά για τίποτα να κάνω τη ζωή μου... > 

Αν κατάλαβα καλά του εχεις πεί 2 φορές περι εγκυμοσύνης, ??? κατι που δεν το ανεφερες εως τώρα, Δηλαδη εσυ τον πιεζες χειρότερα και απο της συμπληγαδες πετρες. αλλαζει η ιστορια ετσι, οχ τωρα φανταζομαι και τη ζηλεια θα του εβγαζες λογικα,. .Τρομαξε το ματι του του ανθρωπου. νομιζω αδικα τοσο καιρο ολοι των χαρακτηριζαμε...

agrotis53

# 46 στις 13/4/2019
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.458

αυτο που ξερω ειναι , οτι δεν βγαινει αυτο το πραγμα μεταξυ σας, δεν σε θελει, δεν μπορει, δεν , δεν, παντως ειναι δεν... δες τον εαυτο σου, τη ζωη σου, προχωρα, αλλη επιλογη δεν υπαρχει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από lenia92

δεν ειναι ετσι απλα δεν ηθελα να τ πω για να μη λεει οτι τ κραταω γι αυτο και γι αυτο δεν τ ξανα ανεφερα σε αυτον...το να εχεις καθυστερηση νομιζω ειναι φυσιλογικο να το πεις στο αγορι σου νομιζω...δεν ζηλευα αυτος ζηλευε...

Helenaki4

# 47 στις 14/4/2019
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.193

Κι εμένα μου φαίνεται οτι είστε άκρως χειριστική ...μια το ατύχημα , δυο οι εγκυμοσύνη . Σύμπτωση κα στις δυο περιπτώσεις ο χωρισμός ? Δε νομίζω 

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από lenia92

Αρέσει στο μέλος agrotis53

lenia92

# 48 στις 14/4/2019
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Αιγιο

θελω να του δειξω οτι αλλαξα και εγω απο την πλευρα μου και δεν ειπα οτι δεν εκανα λαθοι πιεστηκα και εγω...αλλα εχει περασει ενας μηνα και κατι θελω να του δειξω οτι καποιες φορες καποια πραγματα γινονται για να υπαρξει καλυτερη σχεση,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Helenaki4

Κι εμένα μου φαίνεται οτι είστε άκρως χειριστική ...μια το ατύχημα , δυο οι εγκυμοσύνη . Σύμπτωση κα στις δυο περιπτώσεις ο χωρισμός ? Δε νομίζω 

achinos

# 49 στις 14/4/2019
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από lenia92

θελω να του δειξω οτι αλλαξα και εγω απο την πλευρα μου και δεν ειπα οτι δεν εκανα λαθοι πιεστηκα και εγω...αλλα εχει περασει ενας μηνα και κατι θελω να του δειξω οτι καποιες φορες καποια πραγματα γινονται για να υπαρξει καλυτερη σχεση,,,

Δεν θα υπάρξει καλύτερη σχέση, δεν ταιριάζετε, δεν θα σε κάνει ευτυχισμένη.

Στα χρόνια μας, οι άτυχες κορασίδες καταπίναν ένα κουτί ασπιρίνες για να γυρίσει ο λεγάμενος,

τζάμπα πλύση στομάχου κανένα άλλο κέρδος.

Αυτά τα πράγματα που γίνονται το μόνο που δείχνουν είναι ότι χρειάζεσαι μια καλύτερη σχέση με κάποιον άλλον.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε