Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δύσκολος χωρισμος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Katia_era28

# 1 στις 9/4/2019
author
Γυναίκα gay / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%

Δύσκολος χωρισμος

Καλησπερα σας. Γραφω αυτο το μνμ πιο πολυ γιατι θελω να τα βγαλω απο μεσα μου. Ημουν με εναν ανθρωπο ηλικιας 27 ετων σε σχεση για 4 χρονια. Εγω ειμαι 28. Σκορπιος στο ζωδιο, απλα το αναφερω. Χωρισαμε οριστικα τον Αυγουστο κ αυτος μετακόμισε στο νησι του. Ηταν δικη του αποφαση γιατι ηταν πολυ πιεσμένος με τη δουλεια κ εγω επισης πιεζα πολυ τις καταστασεις ωστε να σοβαρέψουμε αυτο που ειχαμε μεταξυ μας. Ποτε δεν περιμενα οτι θα με χώριζε, ζούσα σε ενα συννεφάκι οπου αποτομα επεσα κατω. Οταν χωρισαμε, εγινε με ασχημο τροπο κ πολλες βρισιες κ απο τις δυο πλευρές. Ξαφνικα ειδα εναν αλλο ανθρωπο. Απο τον Αυγουστο ως το φεβρουαριο βρισκόμασταν, σπανίως ερχοταν Αθηνα κ βρισκόμασταν, γινοταν σεξ αλλα σχεση δεν ξανα ηθελα μαζι μου. Καποιες φορες μου ελεγε οτι θελει να το προσπαθησουμε κ την επομενη τα επαιρνε ολα πισω. Με τσάκισε ψυχολογικα κ αυτο το ηξερε. Καποια στιγμη του ομολόγησα οτι οταν με χωρισε πηγα με αλλον για να τον ξεχασω κ πραγματικα μονο για αυτο το εκανα. Πληγωθηκε κ το ξερω κ ηθελα να νιωσει οτι ποναει. Μου ειπε οτι εκανε κ εκεινος το ιδιο και μεσα μου ηξερα οτι ειχε προχωρησει. Μου ειπε οτι ηθελε να τα βρουμε οτι εκτιμησε την ειλικρινια μου κ μετα απο λιγο οτι δε θελει τιποτα μαζι μου. Με μπλοκαρε και με ξεμπλοκαρε συνεχεια. Εμφανιζόταν καθε φορα απο το πουθενα ανα 15 ημερες. Οπως και την τελευταια φορα που με ρωτουσε αν προχώρησα. Τον ρωτησα εαν του λειπω και η απαντηση του ηταν «Ε οχι ιδιαιτερα».

Με τσάκισε και ενω ξερω οτι μου εχει φερθει ασχημα, οτι εχει τελειωσει οριστικα, μεσα μου ελπιζω να γυρισει. Με ποναει που του τελειωσαν τοσο ευκολα τα συναισθηματα του προς εμενα ενω εγω τον θεωρούσα ανθρωπο που θελω διπλα μου για ολη μου τη ζωη. Εκεινος εδιωξε καθε συναισθημα απο μεσα του κ απλα με κρατησε σαν σεξουαλικη πραξη. Αυτα. Τα σχολια δικα σας.

MadameShuShu40

# 2 στις 9/4/2019
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.936

Ελλιπής ενημέρωση

Σκορπιός στο ζώδιο.

ε ωροσκόπο???

Την Σελήνη που την έχει???

Τον Κρόνο???

Μαθετε σωστη μπαλιτσα!!!

Αρέσει στα μέλη Valia2006, Enikos και σε ακόμα 6 μέλη.

tzoulia59

# 3 στις 9/4/2019
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 6.846

την αλλη εβδομαδα να εχεις βρει αλλον ,,,

κι αν δεν κατσει  ..αλλον ..ως που να κατσει ,,

αλλα με αυτον ξανα ποτε ,,και τιποτα ..

δεν ενδιαφερεται για σενα ,,, τα πισωγυρισματα γινονται για την συνηθεια ...και επειδη εσυ επιμενεις ,,,

ως που να διακοπουν οριστικα ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Katia_era28

Δύσκολος χωρισμος

Καλησπερα σας. Γραφω αυτο το μνμ πιο πολυ γιατι θελω να τα βγαλω απο μεσα μου. Ημουν με εναν ανθρωπο ηλικιας 27 ετων σε σχεση για 4 χρονια. Εγω ειμαι 28. Σκορπιος στο ζωδιο, απλα το αναφερω. Χωρισαμε οριστικα τον Αυγουστο κ αυτος μετακόμισε στο νησι του. Ηταν δικη του αποφαση γιατι ηταν πολυ πιεσμένος με τη δουλεια κ εγω επισης πιεζα πολυ τις καταστασεις ωστε να σοβαρέψουμε αυτο που ειχαμε μεταξυ μας. Ποτε δεν περιμενα οτι θα με χώριζε, ζούσα σε ενα συννεφάκι οπου αποτομα επεσα κατω. Οταν χωρισαμε, εγινε με ασχημο τροπο κ πολλες βρισιες κ απο τις δυο πλευρές. Ξαφνικα ειδα εναν αλλο ανθρωπο. Απο τον Αυγουστο ως το φεβρουαριο βρισκόμασταν, σπανίως ερχοταν Αθηνα κ βρισκόμασταν, γινοταν σεξ αλλα σχεση δεν ξανα ηθελα μαζι μου. Καποιες φορες μου ελεγε οτι θελει να το προσπαθησουμε κ την επομενη τα επαιρνε ολα πισω. Με τσάκισε ψυχολογικα κ αυτο το ηξερε. Καποια στιγμη του ομολόγησα οτι οταν με χωρισε πηγα με αλλον για να τον ξεχασω κ πραγματικα μονο για αυτο το εκανα. Πληγωθηκε κ το ξερω κ ηθελα να νιωσει οτι ποναει. Μου ειπε οτι εκανε κ εκεινος το ιδιο και μεσα μου ηξερα οτι ειχε προχωρησει. Μου ειπε οτι ηθελε να τα βρουμε οτι εκτιμησε την ειλικρινια μου κ μετα απο λιγο οτι δε θελει τιποτα μαζι μου. Με μπλοκαρε και με ξεμπλοκαρε συνεχεια. Εμφανιζόταν καθε φορα απο το πουθενα ανα 15 ημερες. Οπως και την τελευταια φορα που με ρωτουσε αν προχώρησα. Τον ρωτησα εαν του λειπω και η απαντηση του ηταν «Ε οχι ιδιαιτερα».

Με τσάκισε και ενω ξερω οτι μου εχει φερθει ασχημα, οτι εχει τελειωσει οριστικα, μεσα μου ελπιζω να γυρισει. Με ποναει που του τελειωσαν τοσο ευκολα τα συναισθηματα του προς εμενα ενω εγω τον θεωρούσα ανθρωπο που θελω διπλα μου για ολη μου τη ζωη. Εκεινος εδιωξε καθε συναισθημα απο μεσα του κ απλα με κρατησε σαν σεξουαλικη πραξη. Αυτα. Τα σχολια δικα σας.

Katia_era28

# 4 στις 9/4/2019
author
Γυναίκα gay / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 7
Madame shushu δεν εμαθα ποτε! Χαχα! Νομιζω το σκορπιος απο μονο του αρκει
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, envylove

Heptamer

# 5 στις 9/4/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.402

Ασε τα ζωδια και βαλε το στα πόδια...

Αρέσει στα μέλη Blonde_31, Helenaki4

Andreass66

# 6 στις 10/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

λες ..ημουν με ενα ανθρωπο...γυναικα εννοεις? μια και δηλωνεις gay γιαυτο ρωταω...και αν ναι εννοεις γυναικα γιατι δεν το λες απευθειας?

agrotis53

# 7 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 1.197

για αυτο εγινες gay αν σου εκανε ολα αυτα και εσυ τον θελεις πισω, τη σχολια να κανουμε εμεις , 

Παράθεση:

Δύσκολος χωρισμος

Αρέσει στο μέλος archagellos

froufrou2017

# 8 στις 10/4/2019
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 126
Έλα βρε κοπελιά τώρα, κάθεσαι κι' αναφέρεσαι στα γελοία ζώδια λες και μπορείς να καταλάβεις τόσο εύκολα εναν άνθρωπο απ' τον αστερισμό του!! Αυτά είναι για τίποτα αμορφωτες γριές!! Στα της σχέσης τώρα... Όσο και να πονάει που διέψευσε τις προσδοκίες σου βαλ' του ενα μεγάλο Χ και ξεγραψε τον οριστικά κι' απ' τη ζωή κι' απ' το μυαλό σου!! Μην ανταποκριθεις ξανα στα πέρα δώθε τα δικά του, κόψε κάθε επικοινωνία μαζί του και κάποια στιγμή θα βρεθεί κάτι καλύτερο. Αν είχε συναισθήματα δε θα του τελειωναν έτσι εύκολα ούτε θα σου έκανε το σκωτσέζικο ντους που σου κάνει τώρα! Σε παίζει κανονικά, δώσ' του το δρόμο που του πρέπει τον αγύριστο!!
Αρέσει στα μέλη Valia2006, Helenaki4

Nikola-s

# 9 στις 10/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μεγαλεία !;-) Σε τσάκισε και σε τσάκισε σκάει μύτη συνεχή.;-) Οταν εισχώρησε το ματσούκι του πελεκάνου,;-) Η τσάκιση πήγε περίπατο ?;-) Η μήπως όχι ?;-) Βόγκαγες τσακισμένη.;-) Κρίμα γμτ.;-) πέθανε και ο Φώσκολος.;-) Η λύση ειναι μια.;-) Να βρεις άλλο πελεκάνο.;-) Ναι Ναι !;-) Ετσι θα περνάς εσύ μια ζωή με βογκητά.;-) Για να στεναχωριέται αυτός.;-) Μα δε σκαμπάζεις γμτ.;-)

sokolatakis

# 10 στις 10/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εδώ είναι η δυσκολία;

Παράθεση:

Δύσκολος χωρισμος

Οταν χωρισαμε, εγινε με ασχημο τροπο κ πολλες βρισιες κ απο τις δυο πλευρές. Ξαφνικα ειδα εναν αλλο ανθρωπο. Απο τον Αυγουστο ως το φεβρουαριο βρισκόμασταν, σπανίως ερχοταν Αθηνα κ βρισκόμασταν, γινοταν σεξ αλλα σχεση δεν ξανα ηθελα μαζι μου. 

archagellos

# 11 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.043

Αγαπητη ,

οσο και να σε ενοχλει η κατασταση ειναι αυτη που υπαρχει και δεν μπορεις να την αλλαξεις .Ασχετο εαν θα ηθελες . Και ξερεις γιατι δεν μπορεις ? Διοτι δεν ξερεις πως να το κανεις !!!

Θα πρεπει να εισαι ο τυπος της γυναικας  που αποκαλειται  η "Πρήξω" 
α..) γραφεις οτι ο τυπος ειχε προβληματα με την δουλεια του και οτι εσυ Πιεζες για μονιμοποιηση της σχεσης .   Τι εδειξες ? οτι σε νοιαζει μονο η παρταρα σου και σκασιλα σου για τον αλλον

β..)  Γραφεις οτι πιστευες οτι δεν θα σε χωρισει ποτε .      Ο τυπος μαλλον ειναι χαμηλων τονον ...σου εκανε ολα τα χατηρια ...δεν αντιδρουσε ποτε ...και εσυ τον παταγες στο λαιμο και του επρηξες τα συκωτια .

Σε καποια στιγμη "εσκασε" ο ανθρωπος και σε παρατηρησε και εφυγε .

Στη πορεια σου εδειξε με τον τροπο το οτι εισαι μονο για τον Φουτσο ...διοτι για συντροφος δεν κανεις .

Αλλα εσυ αντι να κατσεις να αναλυσεις τι εχει γινει στη σχεση σου απλα ασχολαισε με τα ζωδια και ριχνεις ολα τα βαρη σε εκεινον ...

Καλο θα ειναι να σεβεσαι τους ανθρωπους που εχεις διπλα σου και αφου θελεις να εχεις πορεια μαζι τους να αφουγκραζεσε κα ιτις δικες τους αναγκες ή δυσκολες στιγμες . Βαση αυτων των αλληλοεπιδρασεων  οριζονται οι συντροφοι .

Ο τυπος με την "ανασα" που πηρε μακρια σου ...δεν θα ξαναγυρισει διοτι και στην προσπαθεια που εκανε ...εσυ ξανα εβαλες την ιδια κασσετα . 

Οποτε ποιος ειναι αυτος που θελει προβληματα ...ενω καταφερε να τα αποτιναξει ?
Κατσε με τον Σκορπιο και πορευσου ετσι .

Keep Walking

Αρέσει στο μέλος agrotis53

Enikos

# 12 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 75 / Παντρεμένος
Γερμανία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 18.391

Τοχατε ριξει στην τρελη?...

Παράθεση:

Δύσκολος χωρισμος

κ εγω επισης πιεζα πολυ τις καταστασεις ωστε να σοβαρέψουμε αυτο που ειχαμε μεταξυ μας. 

Lena_7_

# 13 στις 10/4/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.627
Κοπελιά, ανάδρομο το ματσουκι του Πελεκάνου στον Κρόνο...και ο Φουτσος σε τετράγωνη γωνια με τον Αρη δηλώνει την σύνοδο της Σελήνης στον αστερισμό του Αγύριστου, οπως αποφάνθηκε η αστρολογική επιτροπή του φορουμ..Ο,τι κατάλαβες, κατάλαβες...
Αρέσει στα μέλη Sourya, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

agrotis53

# 14 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 1.197

σκορπιος εννοει οτι ειναι αυτη, ασχετο αλλα πολυ αγ.Βαρβαρα δεν εχει πεσει? 

Αρέσει στο μέλος Enikos

Helenaki4

# 15 στις 10/4/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 766

Καλημέρα θεματοθετρια 

Ούτε εγω εχω καταλάβει αν μιλάς για γυναίκα ή άντρα σύντροφο , αλλα λίγη σημασία έχει . Χωρίσατε με βρισιές , λες , άρα κι εσυ έγινες άλλος άνθρωπος . Στην κατρακύλα τα ζευγάρια πάνε χέρι χέρι , ειδάλλως ενας από τους δυο αποχωρεί . 

Όλο αυτό το διάστημα ο άνθρωπος αυτός επιστρέφει για σεξ κι εσυ συναινείς . Μέγα λάθος σου που σε βρήκε βολική . Όχι οτι θα άλλαζε κάτι , αλλα σε θέτει σε αναξιοπρεπή θέση με τις ευλογίες σου . 

Φύγε , ας ειναι αυτή η εμπειρία μια καλη συμβουλή για την επόμενη σχέση .

Υ.Γ. Η γκρίνια στον Άλλον , ειναι σαν να γκρινιάζεις στον εαυτό σου για αυτόν που διάλεξες .Ή τον θέλεις και κάθεσαι , ή δε σου αρέσει και φεύγεις .

Αρέσει στα μέλη Daniel32, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

Ash-11

# 16 στις 10/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δίδυμος ήταν! Πάω στοίχημα...
Βρε, δεν πάω εγώ με Δίδυμο... όχι ματσούκι να 'χει, αλλά και του Ποσειδώνα την τρίαινα...

Heptamer

# 17 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.402

Η τρίαινα ειναι όμως... εεχμμμ... γκουχ... βολική... 

Enikos

# 18 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 75 / Παντρεμένος
Γερμανία
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 18.391

Μεγαλες μουφες οι εκπροσωποι του ζωδιου...

Μεγαααλεεεςςς...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Ash-11
Δίδυμος ήταν! Πάω στοίχημα...
Βρε, δεν πάω εγώ με Δίδυμο... όχι ματσούκι να 'χει, αλλά και του Ποσειδώνα την τρίαινα...

Ash-11

# 19 στις 10/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Eπειδή είσαι Δίδυμος το λες... !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Enikos

Μεγαλες μουφες οι εκπροσωποι του ζωδιου...

Μεγαααλεεεςςς...

Red_Season

# 20 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.491

Too late  Τώρα που της βγήκε τ' όνομα;

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Helenaki4

Όλο αυτό το διάστημα ο άνθρωπος αυτός επιστρέφει για σεξ κι εσυ συναινείς . Μέγα λάθος σου που σε βρήκε βολική . Όχι οτι θα άλλαζε κάτι , αλλα σε θέτει σε αναξιοπρεπή θέση με τις ευλογίες σου . 

Φύγε , ας ειναι αυτή η εμπειρία μια καλη συμβουλή για την επόμενη σχέση .

Αρέσει στο μέλος Helenaki4
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε