Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δύσκολος χωρισμος

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Nikola-s

# 21 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Γρεβενών / Αγιος Γεώργιος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 491
'Aρεσαν+: 0%

Τοξοτης !   Για πε ? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Ash-11
Δίδυμος ήταν! Πάω στοίχημα...
Βρε, δεν πάω εγώ με Δίδυμο... όχι ματσούκι να 'χει, αλλά και του Ποσειδώνα την τρίαινα...

Nikola-s

# 22 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος

Επί του θέματος!;-)

Η θα χουφτώνονται.;-) Η θα μιλάνε για τα άστρα.;-) Τρείς λαλούν.;-) Πόσοι πελεκάνοι θα χορέψουν δε ξέρουμε.;-) Ετσι για την στεναχώρια ρε αδερφέ.;-) # 16 ?;-) Για πε για τα ζώδια ρε σύ.;-) Μεγαλύτερο ενδιαφέρον παίζει κοπελιά.;-)

Katia_era28

# 23 στις 10/4/2019
author
Γυναίκα gay / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
Παιδιά καταρχας δεν ειμαι γκει. Πατηθηκε καθως δεν εδωσα καμια σημασια τι συμπλήρωνα στο προφιλ μου. Εγω ταύρος κ αυτος δίδυμος. Επισης προσπαθησα να παω με αλλον για να τον ξεχασω γιατι μου μιλουσε ασχημα κ οσο ημουν στη σχεση ειχα κανει πολλα για αυτον. Το οτι εχω ριξει τον αυτοσεβασμό μου το γνωριζω κ ο λόγος που δεχόμουν να με « χρησιμοποιει» σεξουαλικα, περα απο οτι μου αρεσε ηταν με την ελπιδα οτι θα γινουμε σαν πριν

Katia_era28

# 24 στις 10/4/2019
author
Αυτός σκορπιος*

agrotis53

# 25 στις 10/4/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 396

οκ τοτε μπερδευτηκαμε και εμεις τουλαχιστον διευκρινησες...πριν ξαναπερδευτουμε, οταν λες σου αρεσε εννοεις το σεξ ? η ολο αυτο το πως να το πω τωρα ... ας το πω οπως εσυ ψυχολογικο τσακισμα? η και τα 2 μαζι? βασικα δεν εισαι η μονη σε κατι τετοιο. οταν τελειωνει μια σχεση τελειωνει, πονα ξεπονα τελειωνει. η αδυναμια σου να πεις τελος, οδηγεισε τα πραγματα εκει. αν ξερει ο αλλος οτι εχει την κυριαρχεια πανω σου  και οτι εισαι σιγουρη καβαντζα συγνωμη που θα το πω αλλα μεχρι και στο κλαρι σε βγαζει. τι περιμενης ναρθει και να σου πει σαγαπω? καμια πιθανοτητα. πια ελπιδα και πιες μ...ς . θυμα θα εισαι σε σημειο που  θα σιχαινεσε τον εαυτο σου. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια το θεμα σου. αλλα κοψτο αμεσα, και μαλιστα για ενα μεγαλο διαστημα μην κανεις ουτε αλλο δεσμο. αν σαρεσει το σεξ δεν ειναι κακο, καντο για σενα με αλλον, αλλα εσυ χρειαζεσαι αποτοξινοσει απο σχεσεις, γιατι θα την ξαναπατησεις παλι. το πως και γιατι ειναι μεγαλη ιστορια. αυτα και αν μιλησα λιγο σκληρα θες ταρακουνημα. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Katia_era28
Παιδιά καταρχας δεν ειμαι γκει. Πατηθηκε καθως δεν εδωσα καμια σημασια τι συμπλήρωνα στο προφιλ μου. Εγω ταύρος κ αυτος δίδυμος. Επισης προσπαθησα να παω με αλλον για να τον ξεχασω γιατι μου μιλουσε ασχημα κ οσο ημουν στη σχεση ειχα κανει πολλα για αυτον. Το οτι εχω ριξει τον αυτοσεβασμό μου το γνωριζω κ ο λόγος που δεχόμουν να με « χρησιμοποιει» σεξουαλικα, περα απο οτι μου αρεσε ηταν με την ελπιδα οτι θα γινουμε σαν πριν

Αρέσει στα μέλη alisida, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Ash-11

# 26 στις 11/4/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 58

χμμμ... πολύ ταξιδιάρης, πολύ εκλεκτικός, πνευματώδης, λίγο παρτάκιας, γενικά ζωηρός, διεκδικητικός, κρυφοεκδικητικός, κτητικός, βάζει στο στόχαστρό του ό,τι ξεχωρίζει... Δεν είχα ποτέ σχέση, αν και θα με ενδιέφερε... οπότε περαιτέρω...για ματσούκι και τοιαύτα, δεν γνωρίζω,

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Nikola-s

Τοξοτης !   Για πε ? 

Αρέσει στα μέλη squirrel1968, Nikola-s

Katia_era28

# 27 στις 13/4/2019
author
Με ρωτησε εαν ειμαι με αλλον κ αν προχώρησα παρακατω αλλα απο απλο ενδιαφερον, οχι οτι θελει να τα βρουμε.

agrotis53

# 28 στις 13/4/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 396

χανεις πολυτιμο χρονο απο τη ζωη σου, καταλαβετο και προχωρα, εχεις δρομο ακομη, μην γινεσαι θυμα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Katia_era28
Με ρωτησε εαν ειμαι με αλλον κ αν προχώρησα παρακατω αλλα απο απλο ενδιαφερον, οχι οτι θελει να τα βρουμε.

Katia_era28

# 29 στις 13/4/2019
author
Agroti σε ευχαριστω για την απαντηση σου. Εχεις δικιο!

Helenaki4

# 30 στις 14/4/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 432

Σε ρώτησε γιατί ενδιαφέρεται ...αν είσαι ακόμα η βολική του . Στη θέση σου θα έκοβα καθε επικοινωνία . Όσο μιλάτε αραιά και που , αυτός θα έχει ελπίδες για ένα σεξακι ακόμα . 

Άντε ...μια απόφαση ειναι . Από σήμερα στοπ. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Katia_era28

Αρέσει στα μέλη Nikola-s, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Giorgos2627

# 31 την Τετάρτη στις 19:00
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 15
?Με τσάκισε και ενω ξερω οτι μου εχει φερθει ασχημα, οτι εχει τελειωσει οριστικα, μεσα μου ελπιζω να γυρισει. Με ποναει που του τελειωσαν τοσο ευκολα τα συναισθηματα του προς εμενα ενω εγω τον θεωρούσα ανθρωπο που θελω διπλα μου για ολη μου τη ζωη. Εκεινος εδιωξε καθε συναισθημα απο μεσα του κ απλα με κρατησε σαν σεξουαλικη πραξη. Αυτα. Τα σχολια δικα σας.?Σε πονάει που του τελείωσαν τόσο εύκολα τα συναίσθημα του προς εσένα αλλά θεωρείς λογικό το ότι εσυ ακόμα πιο εύκολα άνοιξες τα πόδια σου σε κάποιον άλλο για να τον ξεχάσεις. Λες ότι σε κράτησε σαν σεξουαλικη πράξη ενώ εσυ χρησιμοποίησες κάποιον άλλο ως σεξουαλικη πράξη. Πόση υποκρισία πια σε αυτό τον κόσμο ρε παιδιά;

Katia_era28

# 32 την Πέμπτη στις 9:24
author
@giorgos2627 ποια ακριβως ειναι η υποκρισία; Με τον αλλο ουτως ή αλλως ηταν ξεκαθαρα μονο δεν κ εκεινος αυτο ηθελε. Ναι ηθελα να τον ξεπερασω κ λαθος μου. Με ποναει. Υποκρισία ειναι που ξαφνικα θυμηθήκατε ολοι να το παίξετε ηθικοί..
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida

alisida

# 33 την Πέμπτη στις 9:58
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 4.218

#32θυμηθήκατε ολοι να το παίξετε ηθικοί..

Κανεις δεν προσπαθει να σου πει οτι εισαι ανηθηκη..

.Ισως ανοητη,ναι,σιγουρα..

.Μπραβο για το σεξακι με τον ασχετο

,αλλα να καθεσαι στον πρωην μηπως και τα ξαναβρειτε ειναι απο τις μεγαλυτερες ανοησιες.

..Ο,τι τελειωνει ,τελειωνει...

Οι -μετα του τελους- οποιεσδηποτε επαφες μονο προβληματα θα σου φερουν...

Και στην τελικη ο "σεξ και μονο" μπορει να ηταν και ηθικοτερος του αλλου που απ ο,τι λες μονο ξεκαθαρος δεν ηταν ...

Αρέσει στα μέλη Red_Season, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.
οσα δεν εχω πει

Andreass66

# 34 την Πέμπτη στις 10:05
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 853

Συμφωνω απολυτα

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από alisida

,αλλα να καθεσαι στον πρωην μηπως και τα ξαναβρειτε ειναι απο τις μεγαλυτερες ανοησιες.

..Ο,τι τελειωνει ,τελειωνει...

Οι -μετα του τελους- οποιεσδηποτε επαφες μονο προβληματα θα σου φερουν...

Και στην τελικη ο "σεξ και μονο" μπορει να ηταν και ηθικοτερος του αλλου που απ ο,τι λες μονο ξεκαθαρος δεν ηταν ...

Nikola-s

# 35 την Πέμπτη στις 10:54
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος

Ρε σύ κοπελιά?;-) Γνωριζόμαστε & δε το ξέρω.;-) Μέσα έπαιζες ρε σύ.;-)

Giorgos2627

# 36 την Πέμπτη στις 17:34
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 15
Katia_era28 σε καμία περίπτωση δεν το παίζω ηθικός απλά δεν μπορείς να ζητάς τα ρέστα από κάποιον για την συμπεριφορά του όταν και συ έχεις μερίδιο στα λάθη. Μάθε από τα λάθη σου λοιπόν και προχωρά παρακάτω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost