Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εξοδοι

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Monaxikos01

# 41 στις 16/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Η γυναίκα όταν είναι ερωτευμένη λέει στη φίλη της ότι έχει το καλύτερο άνδρα. Όταν τον χωρίσει δεν λέει τίποτα. Για να μη γίνει ρεζίλι. Ίσως λέει ότι δεν συζητώ προσωπικά. Κουβέντα επί προσωπικού κομμένη ??

Sourya

# 42 στις 16/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 38
Απαντήσεις: 3.712
'Aρεσαν+: 0%

Εσυ πες κι ας κοκκινιζουμε, σαμπως φαινεται;

Alezandra

# 43 στις 16/4/2019
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 282

Να ρωτησουμε καλη μου κυρια,σας ευχαριστω

Εχετε πολλους ανυπαντρους συγγενεις ?

Γιατι θα ηθελα να επιλεξω καποιον.

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 ανπό Sourya

Αμα παμε θα τον ρωτησουμε, δεν πιστευω να ντρεπεσε και εκει. Εγω ρωταω παντως μην ανησυχεις.

Αρέσει στο μέλος Sourya

squirrel1968

# 44 στις 17/4/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.028
Όταν έχουν ραντεβού στο γήπεδο Ομαδάρα όλε..μετά σουβλάκια ,μπύρες πώς τα πήγε η ομαδάρα Τέλος!Όταν έχουν ραντεβού σε καφέ γιατί η ομαδάρα παίζει "έξω" ή η γυναίκα του ενός δεν πολυγουσταρει τον κολλητό γιατί είναι χωρισμένος...(βλέπουν τον αγώνα σε γιγαντοοθονη)Πριν τον αγώνα καφεδάκιΤα τυπικάΗ γυναίκα , τα παιδια,η σχεσηΏπα ..σε λίγο ξεκινάει..Νέα από παλιούς φίλους,κοινώς γνωστούςΑρχίζει ο αγώναςΟμαδάρα ΟΛΕΗμίχρονο..μπυριτσαΠορωμενη συζήτηση για τον αγώναΞεκινάει ο αγώναςΟμαδάρα όλεΛήξη του αγώναΡαντεβού για την ρεβάνς στο γήπεδο στην έδρα της ομαδαρας όλεΡαντεβού σε καφέ μπαρ γιατί δεν βρηκαν στο καφέ με τη γιγαντοοθονη..(ήταν πηχτρα)Συζήτηση τα τυπικάΤσεκαρουν τριγύρω τι κόσμο έχειΕντοπίζουν γυναικοπαρεα Αναφορά σε φίλο που πέθανεΈρχεται η σερβιτόρα ,πετάει αστειακι ο εξυπνουλης ,αυτή γελάει ,νομίζει ότι τον γουστάρειΦεύγει η σερβιτόρα φαντασιωνονται διάφορα σκηνικά μαζί της αφού πρώτα την βαθμολογήσουν Συζήτηση για τα οικονομικά,πολιτικάΤσεκαρουν πάλι την γυναικοπαρεαΑρχίζει ο αγώναςΟμαδάρα όλεΤελειώνει ο αγωναςΜπυριτσαΠερνάει κοριτσαροςΦαντασιωνονται διάφορα αφού πέσει βαθμολογία.του κομματιού Ραντεβού την επόμενη φορά να πάνε πιο νωρίς στο καφεγιγαντοοθονη γιατί αυτό είναι ακριβό κ έχει το μικρό μπουκάλι μπύρα. Δεν λέει..
Αρέσει στα μέλη peripli, Sourya

Sourya

# 45 στις 17/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Χαχα αργησες κοριτσι τους παντρεψα ολους.Αν προκυψει κατι στο μελλον θα σεχω στα υποψην. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Alezandra

Να ρωτησουμε καλη μου κυρια,σας ευχαριστω

Εχετε πολλους ανυπαντρους συγγενεις ?

Γιατι θα ηθελα να επιλεξω καποιον.

Αρέσει στο μέλος alisida

Sourya

# 46 στις 17/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Ουτε αρσενικο να ησουν δεν θα ηξερες τοσα

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από squirrel1968
Όταν έχουν ραντεβού στο γήπεδο Ομαδάρα όλε..μετά σουβλάκια ,μπύρες πώς τα πήγε η ομαδάρα Τέλος!Όταν έχουν ραντεβού σε καφέ γιατί η ομαδάρα παίζει "έξω" ή η γυναίκα του ενός δεν πολυγουσταρει τον κολλητό γιατί είναι χωρισμένος...(βλέπουν τον αγώνα σε γιγαντοοθονη)Πριν τον αγώνα καφεδάκιΤα τυπικάΗ γυναίκα , τα παιδια,η σχεσηΏπα ..σε λίγο ξεκινάει..Νέα από παλιούς φίλους,κοινώς γνωστούςΑρχίζει ο αγώναςΟμαδάρα ΟΛΕΗμίχρονο..μπυριτσαΠορωμενη συζήτηση για τον αγώναΞεκινάει ο αγώναςΟμαδάρα όλεΛήξη του αγώναΡαντεβού για την ρεβάνς στο γήπεδο στην έδρα της ομαδαρας όλεΡαντεβού σε καφέ μπαρ γιατί δεν βρηκαν στο καφέ με τη γιγαντοοθονη..(ήταν πηχτρα)Συζήτηση τα τυπικάΤσεκαρουν τριγύρω τι κόσμο έχειΕντοπίζουν γυναικοπαρεα Αναφορά σε φίλο που πέθανεΈρχεται η σερβιτόρα ,πετάει αστειακι ο εξυπνουλης ,αυτή γελάει ,νομίζει ότι τον γουστάρειΦεύγει η σερβιτόρα φαντασιωνονται διάφορα σκηνικά μαζί της αφού πρώτα την βαθμολογήσουν Συζήτηση για τα οικονομικά,πολιτικάΤσεκαρουν πάλι την γυναικοπαρεαΑρχίζει ο αγώναςΟμαδάρα όλεΤελειώνει ο αγωναςΜπυριτσαΠερνάει κοριτσαροςΦαντασιωνονται διάφορα αφού πέσει βαθμολογία.του κομματιού Ραντεβού την επόμενη φορά να πάνε πιο νωρίς στο καφεγιγαντοοθονη γιατί αυτό είναι ακριβό κ έχει το μικρό μπουκάλι μπύρα. Δεν λέει..

Αρέσει στα μέλη peripli, squirrel1968 και σε ακόμα 1 μέλος.

squirrel1968

# 47 στις 17/4/2019
author

Σχόλιο #46 από Sourya

Έχω αντρικό μυαλό...Όταν έχεις μεγαλύτερο αδελφό ...κ άντρα κολλητό φίλο...κοπιαρεις συμπεριφορές..(Έχω κ κολλητές...εννοείται !!! για να προλάβω...σχόλια. )Δεν έχει φατσούλες το κινητό..
Αρέσει στα μέλη peripli, Sourya και σε ακόμα 2 μέλη.

Paralia48

# 48 στις 18/4/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 7.548

Ανέκδοτο: Λέει η μια φιλενάδα στην άλλη <ρε συ,τι να λένε οι άντρες όταν είναι μεταξύ τους;>   

<τι να λένε καημένη, ό,τι λέμε και μεις θα λένε> 

< α, τους χυδαίους ! α, τους πρόστυχους! α,τους αισχρούς!>

Αρέσει στα μέλη peripli, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

Paralia48

# 49 στις 18/4/2019
author
Αλλη χώρα

Πάντως άντρες μεγάλοι σε ηλικία άνω των 50 ,να σας πω ...λένε και λίγο για πιτσιρίκες, αλλά για πλάκα.

Ανάμεσα στα άλλα, αν τύχει και περάσει κάποια,΄η το φέρει η κουβέντα, λένε και τίποτα <ρε συ οι γυναίκες μας μεγάλωσαν! Μήπως ήρθε καιρός να βρούμε καμιά μικρούλα;> (δηλ.25 -35 ετών)    ,

αλλά ως εκεί !

Αρέσει στο μέλος Sourya

Sourya

# 50 στις 18/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Ε τοτε εγω τι να πω; Εχω αδελφο, 3 γιους και 4 εγγονους. Αλλα εχω γυναικειο μυαλο

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από squirrel1968

Σχόλιο #46 από SouryaΈχω αντρικό μυαλό...Όταν έχεις μεγαλύτερο αδελφό ...κ άντρα κολλητό φίλο...κοπιαρεις συμπεριφορές..(Έχω κ κολλητές...εννοείται !!! για να προλάβω...σχόλια. )Δεν έχει φατσούλες το κινητό..

Αρέσει στα μέλη peripli, Lena_7_

squirrel1968

# 51 στις 18/4/2019
author

Εμενα ...περαστηκαν κατευθειαν φαινεται .. στις εργοστασιακες ρυθμισεις 

Λες να κανω διαγραφή ολων των δεδομενων κ επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων?

Θα το προσπαθησω

Προετοιμασια για την επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων...

περιμένετε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Sourya

Ε τοτε εγω τι να πω; Εχω αδελφο, 3 γιους και 4 εγγονους. Αλλα εχω γυναικειο μυαλο

Αρέσει στο μέλος peripli

sokolatakis

# 52 στις 18/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Sourya

Και που ξερεις βρε Σοκολατακη αν ειμαι γρια η ου , με εχεις δει;Μπα σε καλο μας μεσημεριατικα.Δεν πιστευω ακομα να μετρας

Αφού έχεις φωτό βρε σουρια;

Δεν βλέπω;

Sourya

# 53 στις 18/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Ενω αν τος κατσει καμια μικρουλα ,θα πουνε οχι

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Paralia48

Πάντως άντρες μεγάλοι σε ηλικία άνω των 50 ,να σας πω ...λένε και λίγο για πιτσιρίκες, αλλά για πλάκα.

Ανάμεσα στα άλλα, αν τύχει και περάσει κάποια,΄η το φέρει η κουβέντα, λένε και τίποτα <ρε συ οι γυναίκες μας μεγάλωσαν! Μήπως ήρθε καιρός να βρούμε καμιά μικρούλα;> (δηλ.25 -35 ετών)    ,

αλλά ως εκεί !

Αρέσει στα μέλη peripli, squirrel1968

Sourya

# 54 στις 18/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Μπα, δεν τα ξερεις καλα. Τοτε ειναι που τον ( θαβουν) κανονικα

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Monaxikos01
Η γυναίκα όταν είναι ερωτευμένη λέει στη φίλη της ότι έχει το καλύτερο άνδρα. Όταν τον χωρίσει δεν λέει τίποτα. Για να μη γίνει ρεζίλι. Ίσως λέει ότι δεν συζητώ προσωπικά. Κουβέντα επί προσωπικού κομμένη ??

Αρέσει στα μέλη peripli, squirrel1968

Paralia48

# 55 στις 18/4/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Sourya

Ενω αν τος κατσει καμια μικρουλα ,θα πουνε οχι

τι να σου πω...εξαρτάται.

Δηλαδή, πώς θα τους έρθει η μικρούλα να τους κάτσει... Γιατί δυο-τρεις πενηντάρηδες δε θα αρχίσουν το χοντρό καμάκι. Αν, πες τώρα, πιάσουν κουβέντα, ντρέπονται ο ένας  μπροστά στον άλλο να της την πέσουν χοντρά,  Αν αυτή ξεμοναχιάσει κανέναν και αρχίσει πχ να του τρίβεται...

Αχ βρε Σουρία, πού γίνονται αυτά; Πρέπει να θέλουν και οι δυο (ή οι τρεις). Ποια τριαντάρα θα πει σε έναν άγνωστο 50αρη,  <έλα να τριφτούμε απόψε παρέα>.

Δεν ξέρω ,τι γίνεται στο νομό Καβάλας, αλλά εδώ αυτά δε γίνονται.

sokolatakis

# 56 στις 18/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από alisida
Σοκολατακη ,να μας πεις τις λεξεις που γκουγκλαρες...Η φατσουλα κουτσομπολα καθεται σε αναμενα καρβουνα ,θελει να μαθει

πως να τις πω εδώ βρε αλυσίδα??

εδώ τα μισά σχόλια μου τα κόβουν!!! 

( τα πιο ωραία)

Θα περάσουν αυτές οι λέξεις??

Sourya

# 57 στις 18/4/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Ειναι να μην τα θελει ο πενηνταρης. Καλε εδω τεζαρε ο αλλος με την μικρουλα και απο το βιαγκρα  σου λεω δεν εκλεινε το καπακι της κασας. Που εισαι νεκροθαφτακο , ελα προς τα εδω ,εχει μπολικη δουλεια.

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από Paralia48

τι να σου πω...εξαρτάται.

Δηλαδή, πώς θα τους έρθει η μικρούλα να τους κάτσει... Γιατί δυο-τρεις πενηντάρηδες δε θα αρχίσουν το χοντρό καμάκι. Αν, πες τώρα, πιάσουν κουβέντα, ντρέπονται ο ένας  μπροστά στον άλλο να της την πέσουν χοντρά,  Αν αυτή ξεμοναχιάσει κανέναν και αρχίσει πχ να του τρίβεται...

Αχ βρε Σουρία, πού γίνονται αυτά; Πρέπει να θέλουν και οι δυο (ή οι τρεις). Ποια τριαντάρα θα πει σε έναν άγνωστο 50αρη,  <έλα να τριφτούμε απόψε παρέα>.

Δεν ξέρω ,τι γίνεται στο νομό Καβάλας, αλλά εδώ αυτά δε γίνονται.

Αρέσει στα μέλη peripli, Lena_7_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 58 στις 19/4/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από Sourya

Ειναι να μην τα θελει ο πενηνταρης. Καλε εδω τεζαρε ο αλλος με την μικρουλα και απο το βιαγκρα  σου λεω δεν εκλεινε το καπακι της κασας. Που εισαι νεκροθαφτακο , ελα προς τα εδω ,εχει μπολικη δουλεια.

το γεγονός μαθεύτηκε Σουρία...

Δεν ξέρω, αν λέμε το ίδιο περιστατικό ...εκεί στο νομό σας έγινε, λίγο πιο βορειοδυτικά από την Καβάλα, στα πεδινά πριν 6 ή 7 χρόνια. Λέμε τον ίδιο;

Καλά και αυτός ήταν περίπτωση! Αφού ρε φίλε, δεν το ...σηκώνεις, τι το θέλεις;

χράτσα χρούτσα χράτσα χρούτσα

Αρέσει στα μέλη peripli, Sourya

Lena_7_

# 59 στις 19/4/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
#52 Το λιγότερο αγενεστατο το σχόλιο σου, ειδικά από σενα, που είσαι τόσα χρόνια εδώ και δεν έχει βάλει ποτέ φωτο...Λιγο τακτ παράνομε, αν θες να λέγεσαι κύριος.
Αρέσει στα μέλη Enikos, peripli και σε ακόμα 2 μέλη.

Andreass66

# 60 στις 19/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καποιοι αλλοι και αλλες που κρυβουν πισω απο την δηθεν ευγενεια τους. την αγενεια τους τι να πουμε και γιαυτους...(να κανω το δικηγορο του διαβολου)

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε