Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Θελω γνωμες

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

kostis922

# 1 στις 29/4/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Σερρών / Αμφίπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Θελω γνωμες

Καλησπέρα. Αντιμετωπίζω ένα θέμα και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας.

Είχα ξεκινήσει κατι με μια κοπελα πριν 3 μηνες.Τα πηγαιναμε πολυ καλα καναμε πραγματα μαζι εκανα ταξιδι μεχρι την Αθηνα που σπουδαζε για να την γνωρισω καλυτερα και ολα πηγαιναν καθοδόν για σχεση καθως οι φιλες της μου λεγανε οτι μαζι μου περναει πολυ καλα και εχει αρχισει να νιωθει συναισθήματα.

Ολα ξεκινησαν ομως οταν πηγαμε μαζι στην πολη μας για τις γιορτες στις Σέρρες . Εκει εξαφανίστηκε για καποιο καιρο. εγω καταλαβα οτι κατι τρεχει και της εδωσα λιγο χρονο. Οσο περνουσαν ομως οι μερες απομακρυνοταν ολο και περισσοτερο και αρχισα να ανυσηχω ..

Μετα απο λιγες μερες αφου ειχαμε βρεθει κιολας για καφε εμαθα οτι την ενοχλούσε ο πρώην της με τον οποιο ειχαν αρκετα χρονια σχεση και αυτη τον χωρισε γιατι της εκανε συνεχεια σκηνες.Αυτος προφανως ζηλεψε που μας ειδε μαζι και γυρισε μετανιωμενος.Ετσι καταλαβα οτι αυτη εχει αφησει ακομα την πορτα ανοιχτη παρολο που εδειχνε να την εχω αλλαξει και να περναει πολυ καλα μαζι μου.

Εν τελει ενω δεν μου ειπε ποτε τιποτα και αφου καταλαβε οτι ξερω καποια πραγματα για ολο το σκηνικό σταματησε καθε επικοινωνια μαζι μου, ενω επισημοποίησε και οτι ειναι μαζι με τον πρωην της.

~Γραφω αυτο το ποστ γιατι πληγώθηκα παρα πολυ και δεν μπορω να καταλαβω πως γινετε απο την μια μερα στην άλλη να αλλαζει μια κοπελα χαρακτηρα 180 μοιρες.

Περασα πολυ ασχημες γιορτες και θελω να μου πειτε αν πρεπει να την ξεχασω ή υπαρχει πιθανοτητα να γυρισει πισω και τι θα πρεπει να κανω εγω μετα.

COSTAS42

# 2 στις 29/4/2019
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.440

Εννοειται να την ξεχασεις.Γυρισε στον πρωην της τι αλλο να περιμενεις;

Αρέσει στα μέλη Daniel32, Blonde_31 και σε ακόμα 7 μέλη.

froufrou2017

# 3 στις 29/4/2019
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 280
Κάποιοι άνθρωποι δεν μπορούν να καταλάβουν ότι το πιο άνοστο φαί είναι το ξαναζεσταμενο και προσδοκούν ν' αλλάξει κάτι που δεν αλλάζει τελικά. Έκανε την επιλογή της, ξέχασέ την. Αν όμως κάποια στιγμη ξαναγυρίσει να έχεις το νου σου γιατί θα' χει ξεμείνει γι' αυτό και θα σ' εχει ξαναθυμηθεί!! Ευτυχώς να λες που έγινε νωρίς αυτο κι' έδειξε τον πραγματικό της χαρακτήρα
Αρέσει στα μέλη Blonde_31, hns1602 και σε ακόμα 6 μέλη.

sun_world

# 4 στις 29/4/2019
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 571

Σώθηκες αγαπητέ...

Θα σου περάσει εύχομαι σύντομα.

Σώθηκες από μια κοπέλα που ψάχνει παιχνιδάκια για να αντέχει την σχέση της.

Υποψιάζομαι θα ξαναγυρίσει...

Θα είναι τεράστιο λάθος σου αν  την ξαναδεχτείς...
Αρέσει στα μέλη hns1602, Mindthegap- και σε ακόμα 4 μέλη.

kostis922

# 5 στις 29/4/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Σερρών / Αμφίπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4

Οσο ημασταν μαζι ηταν απιστευτα κολλημενη σε μενα . δεν μπορουσε ουτε ωρα να μην μιλησουμε 

Εγω δεθηκα και τωρα που εγινε ολο αυτο νιωθω απιστευτα ασχημα δεν μπορω να την ξεχασω 
Αρέσει στα μέλη arianos44, Helenaki4

tzoulia59

# 6 στις 30/4/2019
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292

μην τα βαζεις με πρωην ,γυναικας 

,εχεις χασει απο χερι ,,

αλλαξε 180 μοιρες κλπ ,,,

τιποτα δεν καταλαβες ,,,

3 μηνες ειναι λιγο θα σου περασει ,,,

α και να μην ξεχασω αν ξαναγυρισει ...θα την εχει αδειασει ο αλλος ,,,

μην ερμηνευσεις παλι λαθος τα σημαδια ,,

την αλλη βδομαδα να εχεις βρει αλλη ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kostis922

Θελω γνωμες

Είχα ξεκινήσει κατι με μια κοπελα πριν 3 μηνες.Τα πηγαιναμε πολυ καλα καναμε πραγματα μαζι εκανα ταξιδι μεχρι την Αθηνα που σπουδαζε για να την γνωρισω καλυτερα και ολα πηγαιναν καθοδόν για σχεση καθως οι φιλες της μου λεγανε οτι μαζι μου περναει πολυ καλα και εχει αρχισει να νιωθει συναισθήματα.

Ολα ξεκινησαν ομως οταν πηγαμε μαζι στην πολη μας για τις γιορτες στις Σέρρες . Εκει εξαφανίστηκε για καποιο καιρο. εγω καταλαβα οτι κατι τρεχει και της εδωσα λιγο χρονο. Οσο περνουσαν ομως οι μερες απομακρυνοταν ολο και περισσοτερο και αρχισα να ανυσηχω ..

Μετα απο λιγες μερες αφου ειχαμε βρεθει κιολας για καφε εμαθα οτι την ενοχλούσε ο πρώην της με τον οποιο ειχαν αρκετα χρονια σχεση και αυτη τον χωρισε γιατι της εκανε συνεχεια σκηνες.Αυτος προφανως ζηλεψε που μας ειδε μαζι και γυρισε μετανιωμενος.Ετσι καταλαβα οτι αυτη εχει αφησει ακομα την πορτα ανοιχτη παρολο που εδειχνε να την εχω αλλαξει και να περναει πολυ καλα μαζι μου.

Εν τελει ενω δεν μου ειπε ποτε τιποτα και αφου καταλαβε οτι ξερω καποια πραγματα για ολο το σκηνικό σταματησε καθε επικοινωνια μαζι μου, ενω επισημοποίησε και οτι ειναι μαζι με τον πρωην της.

~Γραφω αυτο το ποστ γιατι πληγώθηκα παρα πολυ και δεν μπορω να καταλαβω πως γινετε απο την μια μερα στην άλλη να αλλαζει μια κοπελα χαρακτηρα 180 μοιρες.

Περασα πολυ ασχημες γιορτες και θελω να μου πειτε αν πρεπει να την ξεχασω ή υπαρχει πιθανοτητα να γυρισει πισω και τι θα πρεπει να κανω εγω μετα.

Αρέσει στα μέλη 26-29-31, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 7 στις 30/4/2019
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.211

Μη μασάτε αγαπητέ θεματοθετη . 

Σε καμμία περίπτωση δεν θέλετε να κάνετε το μαϊντανό . Το κορίτσι σίγουρα θα γυρίσει κάποια στιγμή και θα λέει αυτά που θέλετε ν ακούσετε . 
Ελπίζω να τη στείλετε στην ευχή του Θεού . 
Αρέσει στα μέλη Daniel32, hns1602 και σε ακόμα 4 μέλη.

Andreass66

# 8 στις 30/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αβυσσος η ψυχη της γυναικας ποτε κολαση και ποτε ο παραδεισος

agrotis53

# 9 στις 30/4/2019
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.463

εσυ γραφτηκες μολις χθες, πως εμαθες να γραφης με παραγραφους κειμενο εδω , σαν εξηκοιωμενος και εμπειρος... τη ρωταω τωρα και εγω... 

οσο για το θεμα σου...σε επαιξε να κανει τον αλλον να ζηλεψει, και τελος το παραμυθι...

μαθημα πρωτης δημοτικου... οι χρονιοι δεσμοι δεν ξεπερνιουνται σε 2 μηνες, ιδιως στης γυναικες...

παραγραφος 1, αν θελετε να γραφετε τρολ θεματα τουλαχιστων καντε ελεγχο και τη γραφεται...

<Είχα ξεκινήσει κατι με μια κοπελα πριν 3 μηνες.Τα πηγαιναμε πολυ καλα καναμε πραγματα μαζι εκανα ταξιδι μεχρι την Αθηνα που σπουδαζε για να την γνωρισω καλυτερα και ολα πηγαιναν καθοδόν για σχεση καθως οι φιλες της μου λεγανε οτι μαζι μου περναει πολυ καλα και εχει αρχισει να νιωθει συναισθήματα.>Ολα ξεκινησαν ομως οταν πηγαμε μαζι στην πολη μας για τις γιορτες στις Σέρρες

εσυ σερρες αυτη αθηνα. κανατε πραγματα μαζι, αλλα πηγες μονο μια φορα αθηνα να τη γνωρισεις, οι φιλες της πως στα λεγανε ? αλλα φυγατε και μαζι για της σερρες απο αθηνα,

παραγραφος 2

Μετα απο λιγες μερες αφου ειχαμε βρεθει κιολας για καφε εμαθα οτι την ενοχλούσε ο πρώην της με τον οποιο ειχαν αρκετα χρονια σχεση και αυτη τον χωρισε γιατι της εκανε συνεχεια σκηνες.Αυτος προφανως ζηλεψε που μας ειδε μαζι και γυρισε μετανιωμενος.Ετσι καταλαβα οτι αυτη εχει αφησει ακομα την πορτα ανοιχτη παρολο που εδειχνε να την εχω αλλαξει και να περναει πολυ καλα μαζι μου.Εν τελει ενω δεν μου ειπε ποτε τιποτα και αφου καταλαβε οτι ξερω καποια πραγματα για ολο το σκηνικό σταματησε καθε επικοινωνια μαζι μου, ενω επισημοποίησε και οτι ειναι μαζι με τον πρωην της.

λεω τωρα, πηγατε σερρες, λεμε, τα πηγαινατε τοσο καλα , που απλα ηπιατε και ενα καφε μαζι, μετα απο μερες...εντωμεταξυ και ο ανντιπαλος απο της σερρες και αυτος...  και εσυ ολα αυτα τα εβλεπες σε γυαλινη σφαιρα...και μετα εσυ καταλαβες, αλλα και αυτη καταλαβε οτι καταλαβες...

αμα σου πω οτι δεν μπορω να γραψω απο τα γελια θα καταλαβης μαλλον...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kostis922

Θελω γνωμες

Αρέσει στο μέλος Enikos

panagiotismp90

# 10 στις 30/4/2019
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.653
οταν γνωρισες την κοπελα, ποσο καιρο ειχε χωρισει απο τον πρωην της?μηπως ηταν φιλοι? μιλαγανε αυτο το διαστημα, εστω και περιστασιακα?γιατι ειχανε χωρισει ξερεις?αυτα ειναι βνασικα ερωτηματα για να μπορεσεις να κανεις κατι μηπως την ξανακερδισεις.επισης πως το επισημοποιησε οτι ειναι μαζι?

Senseofhonour

# 11 στις 30/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν αλλαξε χαρακτηρα, βεβαια. Αλλαζει χαρακτηρα ο ανθρωπος; Απλα της δοθηκε εδαφος ωστε να αποκαλυψει ποσο προβληματικη ειναι κι αυτη... το εκανε.
Ξερω πως αυτη την στιγμη βρισκεσαι σε ασχημη κατασταση. Δεν ξερεις τι να κανεις, αν φταις, αν φταιει, ποιος σου φταιει, μπορει να κουτουλας σε εναν νοητο τοιχο, πιθανον και να μην βλεπεις μελλον. Κρατα, ομως, ολα τα σχολια που εχουν γινει στο ποστακι. Σε λιγο καιρο θα διαπιστωσεις οτι η απαλλαγη σου απο κατι ακρως τοξικο και μακροχρονια βλαβερο ηταν η δικη σου ανασταση.

alisida

# 12 στις 30/4/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444
Αυτα γινονται οταν δεν ξεκοβει κανεις απο τους/τις πρωην
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, hns1602 και σε ακόμα 3 μέλη.

Andreass66

# 13 στις 30/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συμφωνω και επαυξανω...μαχαιρι με τους/τις πρωην...εκτος αν ειναι πρων και εχετε παιδια μαζι...αλλα οχι αν μεγαλωσες τα παιδια της σαν δικα σου???

Θανατος στους/στις πρωην

alisida

# 14 στις 30/4/2019
author
"Ο καθενας επιλεγει να ζησει με αυτο που του αξιζει " (By : mary )
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

Andreass66

# 15 στις 30/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ολα για καποιο λογο γινονται ...ουφ γλυτωσαμε (By Ανδρεας)

Αλλα το φορουμ δεν γλυτωσε ακομη...θα ερθουν οι δικηγοροι σε λιγο

Που εισαι ρε sam

Heptamer

# 16 στις 30/4/2019
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.678

Ο θάνατος δεν αξίζει σε κανέναν / καμμια πρωην. 

Όλα εδώ πρεπει να πληρώνονται. 

Αντίποινα στους πρωην! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Andreass66

Θανατος στους/στις πρωην

Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

alisida

# 17 στις 30/4/2019
author

@#13,@#16

Για να ασχολειστε και να αναφερετε λεξεις οπως"θανατος" ,"αντιποινα"...σημαινει οτι ...ακομα ασχολειστε,απλα ...Αφηστε τις στην ακρη για να προχωρησετε,ειναι μεγαλο το βαρος να σερνει κανεις ολη τη ζωη του μαζι ,ζωντας με ολους τους πρωην
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

Heptamer

# 18 στις 30/4/2019
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.678

Οι πρώην είναι εκεί που αξίζουν. 

Άλλο η λήθη τους, άλλο η τιμωρία (των ανομηματων) τους... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από alisida

@#13,@#16Για να ασχολειστε και να αναφερετε λεξεις οπως"θανατος" ,"αντιποινα"...σημαινει οτι ...ακομα ασχολειστε,απλα ...Αφηστε τις στην ακρη για να προχωρησετε,ειναι μεγαλο το βαρος να σερνει κανεις ολη τη ζωη του μαζι ,ζωντας με ολους τους πρωην

Andreass66

# 19 στις 30/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μαστιγωμα στη τελευταια πρωην

Μαντεψε ποια ειναι η τελευταια

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από alisida

@#13,@#16Για να ασχολειστε και να αναφερετε λεξεις οπως"θανατος" ,"αντιποινα"...σημαινει οτι ...ακομα ασχολειστε,απλα ...Αφηστε τις στην ακρη για να προχωρησετε,ειναι μεγαλο το βαρος να σερνει κανεις ολη τη ζωη του μαζι ,ζωντας με ολους τους πρωην

Andreass66

# 20 στις 30/4/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μη χασεις εσυ

Εισαι κακος ανθρωπος εσυ, καλα σε καταλαβα

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Heptamer

Ο θάνατος δεν αξίζει σε κανέναν / καμμια πρωην. 

Όλα εδώ πρεπει να πληρώνονται. 

Αντίποινα στους πρωην! 

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.