Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοήθεια!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Latina13

# 1 στις 3/5/2019
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Γρεβενών / Αβδέλλα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%

Βοήθεια!!

Καλησπέρα σε όλους! Πρώτη μου φορά εδώ και θα ήθελα τη βοήθεια σας γιατί πραγματικά πνιγομαι.

Είμαι 29 ετών και είχα περάσει σε μια σχολή στα 24 μου και επειδή είδα στο 5ο έτος ότι δεν μπορώ να την βγάλω είπα να φύγω και να πάω να κάνω καινούρια αρχή σε μια ιδιωτική σχολή και σε άλλη πόλη. Πήρα την απόφαση λοιπόν να το πω στους γονείς μου και μόνο χέρι που δεν σήκωσαν πάνω μου. Με έκλεισαν στο χωριό όπου μένουν και δεν με άφηναν να φύγω. Στην πολη που θέλω να πάω είναι κ το αγόρι μου αλλά εκείνη ξέρουν ότι έχω χωρίσει μαζί του.. δεν τους είπα ποτέ ότι τα ξανά βρήκαμε γιατί ήξερα πως δεν θα με άφηναν να πάω εκεί επειδή είναι εκείνος εκεί. Εγώ όμως δεν θέλω να πάω επειδή είναι μόνο εκείνος εκεί.. θέλω να πάω επειδή μου αρέσει η πόλη και η σχολή που θέλω να πάω.. Με βρίζουν άσχημα,με απειλούν πως θα τους βρω μπροστά μου και πως δεν θα με αφήσουν να πάω πουθενά.. θα πάρουν λένε τηλέφωνο εκείνον κ την οικογένεια του θεέ μου ξεφτίλα.. παιδιά θέλω να φύγω δεν ξέρω τι να κάνω βοήθεια.. έχω και συγγενή εκεί και μπορώ να μείνω για λίγο μέχρι να μαζέψω κάποια λεφτά.. δεν βασίζομαι στο αγόρι μου.. τα μαθήματα ξεκινάνε Οκτώβρη και μέχρι τότε θα έχω μαζέψει αξιόλογο ποσο. Τι να κάνω τους φοβάμαι έτσι όπως κάνουν.. ήθελαν ντε και καλά εκείνη τη σχολή και να γίνω επιστήμονας. Λένε πως θα κάνουν εκείνοι ότι θέλουν στη ζωή μου. Να τους πω ότι τα ξανά βρήκα μαζί του και είναι ένας λόγος παραπάνω που πάω στην συγκεκριμένη πόλη ή απλά να φύγω και να πάρω τον δρόμο μου; Σας ευχαριστώ και συγνώμη για όλο αυτό το κείμενο!

Allcina

# 2 στις 3/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εισαι αρκετα μεγαλη για να αποφασισεις μονη σου για την δικη σου ζωη. Γονεις ειναι και καποτε θα το καταλαβουν.

alisida

# 3 στις 3/5/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 6.098

1) να βρεις μια δουλεια στην πολη που θελεις 

2) Να αγορασεις μια ωραια βαλιτσουλα,να βαλεις μεσα τα απαραιτητα και να πας στο συγγενη

3) να πεις στο "ρεμαλι" το αγορι σου να σκεφτειτε σοβαρα να συγκατοικησετε για να μοιραστειτε τα εξοδα 

4) να κανεις μια προσπαθεια να τελειωσεις τη σχολη σου,κριμα ειναι μετα απο 5 χρονια διαβασμα να τα παρατησεις ..

.5) αρχισε να ζεις συμφωνα με το τι θελεις εσυ να κανεις στη ζωη σου ,εχεις ακομα ( λιγα) χρονικα περιθωρια να ξεκινησεις κατι αλλο

...Υ/Γ :: Πριν απο ολα τα παραπανω,πες καταμουτρα στους γονεις σου οτι σε αυτη τη φαση της ζωης σου απλα δεν υπαρχουν διοτι εχεις να σκεφτεις το μελλον σου .

Αρέσει στο μέλος Senseofhonour
οσα δεν εχω πει

wish_

# 4 στις 3/5/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.321

Γιατι βρε καλο μου κοριτσι δεν τελειωσες τη σχολη?τι σχολη ηταν αληθεια?

νομιζεις ολες οι σχολες είναι ευκολες?και εκει στην ιδιωτικη αν πας νομιζεις θα ναι ευκολα?στη ιδωτικη τι σχολη θες?

θα μπορουσες να τελειώσεις και μετα να πας και εκει.δεν σε πηραν και τα χρονια.
γνωμη μου είναι να την τελειώσεις αν μπορεις και εχεις τη δυνατοτητα.
όπως και να χει μεχρι τον οκτωβριο απ το να καθεσαι βρες μια δουλεια να μαζεψεις χρηματα στο σπιτι σου χωρις να φυγεις ακομα.ασε να ερθει και το καλοκαιρι και τα ξανασκέφτεσαι πιο ωριμα και συνετα.μην αναφέρεις κατι για το παλικαρι.οι αντρες ερχονται και φευγουν δεν ξερεις πως θα εξελιχθουν τα πραγματα.

οι γονεις αντιδραν γιατι θεωρουν ότι περασες καπου καλα και ισως μπορουσες μ εκεινη τη σχολη να κανεις κατι και εσυ αντι να προσπαθήσεις βαζεις και ένα γκομενο στη μεση και κανεις τα δικα σου.

δεν λεω μπορει να τα πας και καλα μπορει και όχι όλα ρισκο είναι μα σκεψου τα καλα πρις παρεις την αποφαση.η ιδωικη σχολη θελει χρηματα και εκει που θα πας θα μπορεις για ποσα χρονια να μενεις στο συγγενή σου?

η θα συγκατοικήσεις με τον φιλο σου που αυτό συνεπάγεται και δουλειες του σπιτιου και σχολη που πρεπει να εισαι αφοσιωμενη?

Αρέσει στο μέλος lamprand

Heptamer

# 5 στις 3/5/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.779

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Latina13

Να τους πω ότι τα ξανά βρήκα μαζί του και είναι ένας λόγος παραπάνω που πάω στην συγκεκριμένη πόλη ή απλά να φύγω και να πάρω τον δρόμο μου; 

Και τα δύο. 

Εισαι ενήλικη και κανεις δεν οφείλει να επεμβαίνει στη ζωή σου, να προδιαγραφει την πορεία σου, ούτε να σε απειλεί. 

Ούτε καν ο γονιός. 

Εχεις δικαίωμα στα λάθη σου. 

Αρέσει στο μέλος Latina13

Ash-11

# 6 στις 3/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν αφορά την αυτοβελτίωσή σου... Να πας!

Αν αυτός είναι η πυξίδα σου και δείχνει πού θα πας... Να μην πας!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Latina13

Βοήθεια!!

Καλησπέρα σε όλους! Πρώτη μου φορά εδώ και θα ήθελα τη βοήθεια σας γιατί πραγματικά πνιγομαι.

Είμαι 29 ετών και είχα περάσει σε μια σχολή στα 24 μου και επειδή είδα στο 5ο έτος ότι δεν μπορώ να την βγάλω είπα να φύγω και να πάω να κάνω καινούρια αρχή σε μια ιδιωτική σχολή και σε άλλη πόλη. Πήρα την απόφαση λοιπόν να το πω στους γονείς μου και μόνο χέρι που δεν σήκωσαν πάνω μου. Με έκλεισαν στο χωριό όπου μένουν και δεν με άφηναν να φύγω. Στην πολη που θέλω να πάω είναι κ το αγόρι μου αλλά εκείνη ξέρουν ότι έχω χωρίσει μαζί του.. δεν τους είπα ποτέ ότι τα ξανά βρήκαμε γιατί ήξερα πως δεν θα με άφηναν να πάω εκεί επειδή είναι εκείνος εκεί. Εγώ όμως δεν θέλω να πάω επειδή είναι μόνο εκείνος εκεί.. θέλω να πάω επειδή μου αρέσει η πόλη και η σχολή που θέλω να πάω.. Με βρίζουν άσχημα,με απειλούν πως θα τους βρω μπροστά μου και πως δεν θα με αφήσουν να πάω πουθενά.. θα πάρουν λένε τηλέφωνο εκείνον κ την οικογένεια του θεέ μου ξεφτίλα.. παιδιά θέλω να φύγω δεν ξέρω τι να κάνω βοήθεια.. έχω και συγγενή εκεί και μπορώ να μείνω για λίγο μέχρι να μαζέψω κάποια λεφτά.. δεν βασίζομαι στο αγόρι μου.. τα μαθήματα ξεκινάνε Οκτώβρη και μέχρι τότε θα έχω μαζέψει αξιόλογο ποσο. Τι να κάνω τους φοβάμαι έτσι όπως κάνουν.. ήθελαν ντε και καλά εκείνη τη σχολή και να γίνω επιστήμονας. Λένε πως θα κάνουν εκείνοι ότι θέλουν στη ζωή μου. Να τους πω ότι τα ξανά βρήκα μαζί του και είναι ένας λόγος παραπάνω που πάω στην συγκεκριμένη πόλη ή απλά να φύγω και να πάρω τον δρόμο μου; Σας ευχαριστώ και συγνώμη για όλο αυτό το κείμενο!

agrotis53

# 7 στις 3/5/2019
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.642

θες να πας γιατι ειναι εκεινος εκει, απλα τα πραγματα τα αλλα ειναι δικαιολογιες. εισαι 29 δικαιωμα σου ειναι, να κανεις οτι θελεις. ξεκαθαρισετο με τον εαυτο σου και καντο.,,, συμβουλη μονο , Ωριμασε λιγο θα ειναι καλο για σενα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Latina13

Βοήθεια!!

Αρέσει στα μέλη Gioula_123, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

Nikola-s

# 8 στις 3/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να φύγεις να πάρεις το δρόμο σου.;-) Μην ακούς κανέναν.;-) Μονο τον εαυτό σου.;-) Σήκω φυγε τώρα !!!;-)

Latina13

# 9 στις 3/5/2019
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Γρεβενών / Αβδέλλα
Όχι,δεν είναι εκείνος η πυξίδα μου. Κατάφερα και έφυγα σήμερα από το σπίτι,αλλά φοβάμαι μην έρθει εδώ ο πατέρας μου και με με πάρει με το ζόρι. Η μαμά μου εμαθε την αλήθεια για το αγόρι μου και απλά με άφησε να φύγω λέγοντας μου να μην την ξανά ενοχλήσω. εγώ γύρισα Γιάννενα όπου κ μένω σε ένα δωμάτιο που μου παραχώρησε το πανεπιστήμιο και το.δικαιουμε μέχρι τον Ιούλιο. Έχω σκοπό να δουλέψω μέχρι τότε και να φύγω μετα. Θα δουλέψω και θα τα καταφέρω δεν με φοβάμαι. Πάντα δούλευα από μικρή. Το θέμα είναι ότι θα ήθελα την ψυχολογική υποστήριξη τους γιατί όσο σκέφτομαι ότι τους απογοήτευσα και τους πλήγωσα με πονάει και δεν μπορώ να σηκωθώ..

Heptamer

# 10 στις 3/5/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Latina13
Το θέμα είναι ότι θα ήθελα την ψυχολογική υποστήριξη τους γιατί όσο σκέφτομαι ότι τους απογοήτευσα και τους πλήγωσα με πονάει και δεν μπορώ να σηκωθώ..

Μη νιώθεις ενοχές. Σε κρατούν πίσω. Και δεν έχεις  και κανένα  λόγο να νιώθεις άλλωστε. 

Οι γονείς σου πληγώνουν εσένα, όχι το αντίστροφο.

Δε ζεις για τους γονείς σου, μα για σενα! 

Αρέσει στο μέλος alisida

alisida

# 11 στις 3/5/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 6.098
Θα μας τρελανεις ? Με ποιο δικαιωμα να ερθει να σε παρει ο πατερας σου με το ζορι ? Εισαι 29 ...Το πρωτο που κανεις αυριο ειναι να ψαξεις για δουλεια αν δεν εχεις βρει ακομα...Μιλα με τον φιλο σου και με τον συγγενη που εχεις ,προσπαθησε να μη βρισκεσαι μονη και σκεφτεσαι ασχημα πραγματα...Εισαι ελευθερη να κανεις αυτο που θελεις...Συντομα θα αποκτησεις και νεους φιλους ,θα το δεις... Δεν υπαρχει λογος για ενοχες .
Αρέσει στο μέλος Paralia48

Andreass66

# 12 στις 4/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κατι μου λεει οτι δεν μας τα λες ολα...μηπως εχεις εξαρτηση απο τους γονεις για καποιο λογο?

Ισως για σοβαρο λογο υγειας?

Αν δεν ειναι κατι τετοιο,  η λυση ειναι μια και ακραια. Κατεφυγε στην αστυνομια ωστε να συνετισουν τους γονεις σου μια και νιωθεις οτι απειλεισαι.

Απο κει και περα δοθηκαν και αλλες λυσεις παραπανω.

Πρεπει να μαθεις να πατας στα ποδια σου, το σιγουρο ειναι οτι χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηριξη για να αποκτησεις την αυτοπεποιθηση που χρειαζεσαι.

achinos

# 13 στις 4/5/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.444

Δλδ έφτασες στο πέμπτο έτος χωρίς να έχεις περάσει κανένα μάθημα; 

Κ έλεγες τόσο καιρό στους δικούς σου ότι όλα ήταν σούπερ;
Κ πληρώναν;
 γιατί ρε μωρό;

Οι άνθρωποι θα τα είδαν όλα τώρα...
Κ κύρια τη δική τους αποτυχία.
Αυτό που σπούδασες μπορείς να το ξαναπιάσεις αργότερα; Γιατί πενταετής σχολή μπορεί να σου προσφέρει μια δουλειά που έχει μεγαλύτερο εισόδημα από της τριετούς, πρώτον...
κ β, τώρα όλα τα παιδάκια κάνουν μάστερ κτλ για να χτυπήσουν καλύτερες ευκαιρίες... λέω τώρα...
Οχι πως το να συνεχίσεις να σπουδάζεις είναι αναγκαστικά κακό.
Θα πρέπει να τους κάνεις να καταλάβουν ότι μαζί με την ωριμότητα έρχονται κ οι διαφορετικές επιλογές.
Κ φυσικά να τους εξηγήσεις ότι δεν χρειάζεσαι υποχρεωτικά οικονομική στήριξη, ό, τι μπορούν...
Αυτό που τους ζητάς είναι να σε στηρίξουν ψυχολογικά στην καινούργια αρχή σου.
Αυτό περιμένεις.

Ενηλικίωση λέγεται.

Μεγάλη αλλαγή κ για σένα κ γι αυτούς.

Υπομονή.
Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Enikos

# 14 στις 4/5/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 19.745

Ειναι απλο...

Παιρνεις τις ευθυνες και το βαρος των επιλογων σου και κανεις οτι θελεις...

Δυσκολο?...

Ε?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Latina13

Βοήθεια!!

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, alisida

Enikos

# 15 στις 4/5/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 19.745

Και υποχρεωση να αναλαβει το κοστος τους...

Η οχι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Heptamer

Εχεις δικαίωμα στα λάθη σου. 

Αρέσει στα μέλη squirrel1968, alisida

Heptamer

# 16 στις 4/5/2019
author

Εκ των ων ουκ άνευ. 

Όλα έχουν κόστος. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Enikos

Και υποχρεωση να αναλαβει το κοστος τους...

Η οχι...

anassa_

# 17 στις 4/5/2019
author
Γυναίκα / 57 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.917

Μόνο εσύ κ μόνο εσυ μπορείς να σε βοηθησεις

Οι γονείς σου έχουν δίκιο που σου συμπεριφέρονται σαν να εισαι στην εφηβία, δεν συνάδει η συμπεριφορά σου με τα 29 χρόνια σου.

Ευτυχώς είσαι νεα κ μπορείς να το διορθώσεις. 

Όλες οι σχολές έχουν δυσκολίες, για να πετύχεις θέλει σκληρό διάβασμα κ οι ιδιωτικές  έχουν παραπάνω δυσκολία της μη αναγνώρισης στην αγορά εργασίας κ την διαδικασία της πιστοποίησης έναντι των δημοσίων σχολών. 

Βασικά θα πρέπει να αποφασισεις αν έχεις τα κοτσια και την ενέργεια και την ικανότητα (πνευματική)  να ανταπεξελθεις σε σπουδές σοβαρά + εργασία ... 
Ή  μόνο  εργασία κ αυτονομία.  

Το αγόρι είναι άλλο   "καπέλο"     και οι γονείς επίσης. 

Είσαι αντιμέτωπη με τον εαυτό κ τις ευθύνες προς το παρόν και το μέλλον σου.

Paralia48

# 18 στις 8/5/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 7.771
Δύσκολη φάση.
Παιδιά, η σχολή είναι ιδιωτική, δεν είναι απλά παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω, διότι κάποιος πρέπει να πληρώνει δίδακτρα εκεί.
Από την άλλη, αν η σχολή που είσαι  δεν προχωρά με τίποτα, είναι χάσιμο περισσότερου χρόνου. Ξέρω άνθρωπο που <<σπουδάζει>> στο Μαθηματικό ενώ είναι 39 ετών!
Είναι πράγματι ανθρωπίνως αδύνατο να πάρεις το ένα πτυχίο; Αν το πάρεις, θα βουλώσεις πολλά στόματα και θα έχεις στα χέρια σου έναν τίτλο. Γιατί τόσα χρόνια δεν προχώρησε; Ήσουν ανοργάνωτη; Είναι πάνω από τις δυνάμεις σου; Χρωστάς πολλά μαθήματα; Ξεκίνα από κει και  οργανώσου.
Αν πράγματι δεν πάει άλλο, τότε ενημερώσου για την καινούργια σου σχολή και εξήγησε στους γονεις σου τους λόγους που πήρες τη νέα σου απόφαση. Όσον αφορά το αγόρι σου, καλά ειναι προς το παρόν να το αφήσεις το θέμα στην άκρη και να κοιτάξεις σοβαρά το μέλλον σου. Αν σκοπεύετε να έχετε κοινό μέλλον, τότε μπορείς να βάλεις και αυτόν στη ζωή σου και να το αναφέρεις στους γονείς σου, ειδάλλως άστο.
Αυτά τα υστερικά πες να τα αφήσουν, δε σε βοηθάνε.
Σκέφτομαι, ότι αν ερχόταν το παιδί μου στα 29 και μού λεγε, ότι μετά από 10 χρόνια σταματά το πανεπιστήμιο και πάει σε ιδιωτική σχολή σε περιοχή που μένει η γκόμενα, θα πάθαινα και γω πατατράκ! Θα έλεγα, τώρα αυτού πήραν τα μυαλά αέρα και εγώ πρέπει να χρηματοδοτώ τα μαμησέικα και τις επιπόλαιες αποφάσεις.  Γιαυτό εξήγησε με επιχειρήματα , γιατί πήρες αυτή την απόφαση και πείσε τους ότι δεν ήταν επιπολαιότητα. Θα  πάρει χρόνο να ξεπεράσουν το σοκ τους.
Υπάρχουν φοιτητικά δάνεια; Υπάρχουν υποτροφίες; Ρωτώ,γιατί χρειάζεσαι χρηματοδότηση
Αρέσει στο μέλος Red_Season

Paralia48

# 19 στις 8/5/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 7.771

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Latina13
Όχι,δεν είναι εκείνος η πυξίδα μου. Κατάφερα και έφυγα σήμερα από το σπίτι,αλλά φοβάμαι μην έρθει εδώ ο πατέρας μου και με με πάρει με το ζόρι. Η μαμά μου εμαθε την αλήθεια για το αγόρι μου και απλά με άφησε να φύγω λέγοντας μου να μην την ξανά ενοχλήσω. εγώ γύρισα Γιάννενα όπου κ μένω σε ένα δωμάτιο που μου παραχώρησε το πανεπιστήμιο και το.δικαιουμε μέχρι τον Ιούλιο. Έχω σκοπό να δουλέψω μέχρι τότε και να φύγω μετα. Θα δουλέψω και θα τα καταφέρω δεν με φοβάμαι. Πάντα δούλευα από μικρή. Το θέμα είναι ότι θα ήθελα την ψυχολογική υποστήριξη τους γιατί όσο σκέφτομαι ότι τους απογοήτευσα και τους πλήγωσα με πονάει και δεν μπορώ να σηκωθώ..

εδώ προχώρησε τοθέμα, δεν το είδα!

Ψυχολογική υποστήριξε έχεις από το αγόρι σου.  Αν κάνει καμιά τέτοια ενέργεια ο πατέρας σου, νομίζω θα μπορούσες ακόμα και στην αστυνομία να πας.

Latina13

# 20 στην 1/6/2019
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Γρεβενών / Αβδέλλα
Καλησπέρα σε όλους! Με τους γονείς μου όλα καλά και θα με στηρίξουν σε αυτό τελικά. Το παιδί με άφησε και όχι απλά με άφησε αλλά μου συμπεριφέρθηκε σα να του σκότωσα τον πατέρα του! Πριν με αφήσει όμως είχα πληρώσει και τη σχολή και το σπίτι και δεν ξέρω με τι δύναμη να το κάνω πια... Είμαι τόσο πληγωμένη που πνιγομαι. Φοβάμαι πως αν πάω εκεί θα καταστραφώ και θα τον βλέπω με μια άλλη που επέλεξε ενώ δύο μέρες πριν μου έλεγε πόσο με λατρεύει και περιμένει να πάω εκεί να μείνω..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε