Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μου τη πέφτει η παντρεμένη συναδελφός μου ναι η οχι??

Επιλέξτε σελίδα: (1-13)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

123xristos

# 41 στις 11/5/2019
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 389
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Mindthegap-

Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...

μην γινοσαστε αφελεις, δεν χαρακτηρισα την  sAvArA αλλα το σχολιο της το οποιο σιγουρα ηταν λαθος.

εσεις ομως καταφερατε το κανατε και το εχετε ξανακανει.

δεν εντυπωσιαζομαι δεν ξερω τι ζορι τραβατε με τους αντρες 

καλο ειναι να το κοιταξετε

Lena_7_

# 42 στις 11/5/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
#41 Με τους αντρες; Όλους εννοεις; Μα δεν περίμενα και κάτι καλύτερο, από αυτό το κρυφτούλι πίσω από τους παντελονατους! Βολεύουν οι γενικεύσεις, γιατί καταπίνουν τις ιδιαιτερότητες, δηλ τους μισογυνηδες. Θα χει πλακα να πιστεύεις ότι αυτά τα καλλιτεχνικά υποτιμητικά, που σερβίρεις κάθε φορά όμως, τα πιστεύουν όλοι οι άντρες!
Αρέσει στα μέλη Sagittarius1312, Mindthegap- και σε ακόμα 5 μέλη.

Lena_7_

# 43 στις 12/5/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
#40 Αν εγώ φορέσω μίνι φούστα η ανοιχτό μπούστο και κάνω σεξουαλικού τύπου αστειακια δεν σημαινει οτι προκαλω τα ανάλογα σχόλια, επιθεσεις η και βιασμούς ακόμα η ειμαι διαθέσιμη για τα πάντα! Τα σχόλια, οι σεξουαλικές επιθέσεις η και βιασμοί θα πραγματοποιηθούν από συγκεκριμένες ομάδες ανθρώπων, που από την δικη τους οπτική, κουλτούρα, παιδεια και νοοτροπία, θα ερμηνεύσουν ανάλογα αυτές τις προτιμήσεις. Συνήθως, είναι η βολική μετατόπιση ευθυνων. Δεν είναι αυτοί βιαστές, το θηλυκό είναι η μανταμίτσα στην καλύτερη, η πόρνη στην χειρότερη...

123xristos

# 44 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Lena_7_
#41 Με τους αντρες; Όλους εννοεις; Μα δεν περίμενα και κάτι καλύτερο, από αυτό το κρυφτούλι πίσω από τους παντελονατους! Βολεύουν οι γενικεύσεις, γιατί καταπίνουν τις ιδιαιτερότητες, δηλ τους μισογυνηδες. Θα χει πλακα να πιστεύεις ότι αυτά τα καλλιτεχνικά υποτιμητικά, που σερβίρεις κάθε φορά όμως, τα πιστεύουν όλοι οι άντρες!

εγραψα για την Mindthegap 

τωρα σχετικα με το θεμα αν θες να εστιασω μονο σε αυτο δεν καταλαβαινω το προβλημα σου.

σε εμενα πχ δεν μου αρεσει η κυτταριτιδα γιατι  ετσι ειναι το γουστο μου αυτο δεν με κανει μισογυνη οπως και μια γυναικα που δεν της αρεσουν οι κοντοι δεν ειναι μισανδρη

ομως αν καταλαβες, οσες εχουν την μυγα μυγιαζονται και αρπαζονται και μαλιστα πολυ ευκολα οι μισανδρες δηλαδη γιατι το κομπλεξ τους προς το αντρικο φυλο δεν τις αφηνει.

τωρα αν νομιζεις οτι εγω εγραψα για την κυτταριτιδα ετσι για να κανω κουβεντα κανεις λαθος. εγραψα μονο για να γελασω  με ολες οσες γραψαν για μισογυνισμο 

Thanos_K_

# 45 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 35 / Παντρεμένος
Απαντήσεις: 115

Κύριε giwrgosrave 

..δεν υπάρχουν πονηροί άνθρωποι 

αλλά πονηρά μυαλά...

..πρόσεχε το δικό σου...
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

Sivilla_I

# 46 στις 12/5/2019
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Lena_7_

Πάντως,

όσοι δεν τα πιστεύουν

περνούν καλύτερα με τον εαυτό τους

και με τις γυναίκες.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

AlexLuckyCharm

# 47 στις 12/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Θεματοθετη , 

Δεν σου την "πεφτει" η κοπελα. 

Εσενα σου "ανυψωνεται" το ανηθικο.

Σε χωρους που συνυπαρχουμε με γυναικες πολλα χρονια, τα υπονοουμενα πανε κι ερχονται αβερτα.

Lena_7_

# 48 στις 12/5/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
#44 Καταρχήν, όντως το γελιο θεραπεύει το υποτιθέμενο απο σένα "πρόβλημα μου" Ειδικά εκεί που τα προσωπικά σου γούστα περι κυτταριτιδας, τσουπ! το γυρνάς πάλι στην γενίκευση περι αντρικού φύλου. Το είπαμε, βολεύει πολύ, μας έπεισες
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, MadameShuShu40 και σε ακόμα 1 μέλος.

lamprand

# 49 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 60 / Διαζευγμένος
Ν. Λακωνίας / Σπάρτη
Απαντήσεις: 1.452

δεν ξέρω τι λέτε για τις τέτοιου είδους πλάκες , αλλά εγώ άκουσα την παρουσιάστρια (την... πως την λένε ) του παουερ οφ λαβ να λέει σε έναν παίκτη που είπε ότι "πλάκα έκανα δεν το εννοούσα ", ότι συνήθως αυτό το χιούμορ λέει αυτό που πιστευουμε ή θα θέλαμε .

και το πιστευω και γω αυτό . άλλο αν θα το κάνει και πράξη αυτό που κατα βάθος θέλει το ασυνειδητό της .αν θεματοθέτη δεν την προκάλεσες εσύ αλλά αυτή κατα βάθος θέλει.

απο σένα εξαρτάται !

εγω θα σου έλεγα να μείνεις στο φλερτάρισμα εν είδη πλάκας αφού έχεις δεσμό . δεν θα αξίζει στο τέλος.  δεν ξέρεις τι μπορεί να προκύψει άσχημο για σενα και αυτή !

Αρέσει στο μέλος Red_Season

anastasia356

# 50 στις 12/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σίγουρα σας ίντριγκα η ιδέα, σαν φαντασίωση όμως για να περνάτε τα βράδια , μιας και γυναίκα διπλά σας μόνο επί π>>>>

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από giwrgosrave

Μου τη πέφτει η παντρεμένη συναδελφός μου ναι η οχι??

Εχω προβλημα παιδια.Ειναι μια συναδελφος 38 χρονων,(εγω ειμαι 27 με δυο χρονια σχεση) πολυ ωραια γυναικα,με δυο παιδακια η οποια οταν ημαστε μονοι μας μου πεταει υπονουμενα τυπου ''θα μου την βαλεις λιγο'' (την κουτα στην θεση της) η ''ριξε μου ενα'' (email),και μου ριχνει χαμογελακι.Υπαρχειι περιπτωση να θελει οντος κατι απο μενα η τσαμπα εχω τσιμποισει εγω γιατι ειναι ωραια γκομενα και με ιντριγκαρει η ιδεα να κανουμε κατι???

anastasia356

# 51 στις 12/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το κάνετε συχνά και εσείς φαίνετε, χωρίς να κάνετε και ερωτήσεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Heptamer

Χουφτωθτη, χουφτωθτη!!! 

Μα κάτι ερωτήσεις που κάνεις κι εσύ... 

anastasia356

# 52 στις 12/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Είστε και εσείς μανταμιτσα και το ξέρεται μάλλον εφόσον έχετε και τη λύση έτοιμη, ευκαιρία να γνωριστείτε εδώ που είστε , άντρας δεν θα τα έγραφε όπως τα γράφεται σίγουρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Hepatica
Εσενα σε ενδιαφερει να σε φλερταρει? Αν σε ενδιαφερει καλυτερα να αφησεις την αλλη κοπελα ως έχει κ να συνεχισεις να ανταποκρινεσαι στις αντιδρασεις της η κ να το ξεκινας κ ο ιδιος. Αν δεν σε ενδιαφερει τι το συζητας? Για να ειμαστε κ ρεαλιστες δεν ειμαστε κ στο μυαλο της ωστε να ξερουμε αν σε γουσταρει η οχι η αλλη. Ωστοσο δεν βρισκω κ το φλερτ της τοσο "ποιοτικο", χωρια το οτι ειναι μεγαλυτερη σου με οικογενεια,χωρια το οτι εισαι στη δουλεια. Ξερεις τα μετεπειτα πιθανα σεναρια ετσι? Το να κανει πλακα δεν παιζει? Υπάρχει κ αυτο σαν πιθανοτητα. Βεβαια υπαρχουν κι αλλοι 150 καλυτεροι τροποι ωστε να κανεις με τους συναδελφους σου. Οποτε γενικα μην τσιμπας! Παντως πεταξε της κ εσυ κατι παρομοιου τυπου οταν σου ξαναπει η ιδια κ θα δεις αν θα μαζευτει η οχι. Πχ "ριξε μου ενα" e mail, " θα σου ριξω" η "Βαλ την μου λιγο στην θεση της", "θα στην βαλω" κλπ κλπ. Εκει την θελω την μανταμιτσα...

anastasia356

# 53 στις 12/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να πάλι η μανταμιτσα, και φυσικά θέλουν σέρβις και οι μανταμιτσες , αλλά και αυτές όχι από κάτι σαν εσάς, αλλά από ΑΝΔΡΕΣ αν καταλαβαίνεται, εσείς θα παρακαλούσατε να είχατε έστω και μανταμιτσα με κυτταρίτιδα που γελάσατε ποιο πριν, αλλά και αυτό δεν

Ότι και να απαντήσετε στη συνέχεια

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από funkyxx
Η μανταμιτσα θελει αλλαγη λαδιων και ολα τα φιλτρα.Κανε της και εναν ελεγχο καυσαεριων και θα βγαλει και αλλα χιλιομετρα, απροβληματιστα.

Enikos

# 54 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.442

Οταν πεσει πανω στον καταλληλο...

Α Ν Ε Τ Α . . . . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Sivilla_I

Δηλαδή κάποια που κάνει σεξουαλικά αστειάκια

προκαλεί το βιασμό της?

Enikos

# 55 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.442

Οπως εγραψα...ειναι μην πεσει η κοπελα που εχει ντυθει ετσι αλλα και φερεται "παιχνιδιαρικα", στον καταλληλο βαρεμενο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Lena_7_
#40 Αν εγώ φορέσω μίνι φούστα η ανοιχτό μπούστο και κάνω σεξουαλικού τύπου αστειακια δεν σημαινει οτι προκαλω τα ανάλογα σχόλια, επιθεσεις η και βιασμούς ακόμα η ειμαι διαθέσιμη για τα πάντα! Τα σχόλια, οι σεξουαλικές επιθέσεις η και βιασμοί θα πραγματοποιηθούν από συγκεκριμένες ομάδες ανθρώπων, που από την δικη τους οπτική, κουλτούρα, παιδεια και νοοτροπία, θα ερμηνεύσουν ανάλογα αυτές τις προτιμήσεις. Συνήθως, είναι η βολική μετατόπιση ευθυνων. Δεν είναι αυτοί βιαστές, το θηλυκό είναι η μανταμίτσα στην καλύτερη, η πόρνη στην χειρότερη...

Αρέσει στο μέλος Lena_7_

ZHLIASOY

# 56 στις 12/5/2019
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 2.890
Δηλαδη αν σου πουμε ναι σου την πεφτει εσυ τι θα κανεις? Θα πεσεις? Η αν πουμε οχι δεν στην πεφτει τοτε τι?? Θα την δεις αλλιως?? Γιατι πιστευω πως οτι κ να πουμε εσυ τανασκελα εισαι ηδη...
Αρέσει στα μέλη agrotis53, Skorpina244 και σε ακόμα 2 μέλη.

123xristos

# 57 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Lena_7_
#44 μας έπεισες

ωραια!

Sivilla_I

# 58 στις 12/5/2019
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Απαντήσεις: 2.026

Ο βιαστής θα βιάσει χωρίς πρόκληση.

Δεν χρειάζεται πρόκληση.

Θα βιάσει έτσι κι αλλιώς.

Γιατί ο λόγος που βιάζει δεν είναι η υπερβολική του όρεξη για σεξ

έτσι ώστε όταν προκληθεί να ορμήσει.

Ο βιασμός είναι έγκλημα βιας.  Δεν προκαλείται απο το θύμα. Με την ίδια λογική

που όταν μπαίνει κάποιος στο σπίτι σου να σε ληστέψει και σε σκοτώσει

δεν τον έχεις προκαλέσει εσυ ακόμα κι αν έκανες κίνηση εναντίον του

Έτσι λένε αυτοί που ξέρουν και μελετούν αυτά τα πράγματα. 

Ο μόνος που φταίει στο βιασμό είναι ο βιαστής.

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Enikos

Οταν πεσει πανω στον καταλληλο...

Α Ν Ε Τ Α . . . . 

Αρέσει στα μέλη Sagittarius1312, Helenaki4 και σε ακόμα 3 μέλη.

Helenaki4

# 59 στις 12/5/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 884

Έχετε πραγματικά γούστο . Σας διαβάζω καιρό κι ειναι κάτι παραπάνω από έκδηλο οτι τα γραφόμενα σας πλημμυρίζουν χολή . 

Τώρα σας φταίει η mindthegap...

Ας κοιτάξουμε ο καθένας την καμπούρα του λέω εγω ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από 123xristos

μην γινοσαστε αφελεις, δεν χαρακτηρισα την  sAvArA αλλα το σχολιο της το οποιο σιγουρα ηταν λαθος.

εσεις ομως καταφερατε το κανατε και το εχετε ξανακανει.

δεν εντυπωσιαζομαι δεν ξερω τι ζορι τραβατε με τους αντρες 

καλο ειναι να το κοιταξετε

Heptamer

# 60 στις 12/5/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.722

Λάθος!!! 

Εγω ρωτάω πρώτα!!! 

Κυκλοφορούν και ξαναστροφες!!! 

Ζορισαν οι καιροί! 

(το "χουφτωθτη" είχε χιουμοριστικη χροιά bytheway... ) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από anastasia356

Το κάνετε συχνά και εσείς φαίνετε, χωρίς να κάνετε και ερωτήσεις

Αρέσει στο μέλος alisida
Επιλέξτε σελίδα: (1-13)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε