Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εδω και 2 χρονια χωρισαμε αλλα θελω οσο τιποτα να ειμαστε μαζι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

GiorgosEvi2003

# 1 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 43
'Aρεσαν+: 0%

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Ειμαι σε πληρη απογνωση και για να φτασω να δημοσιευσω την ιστορια μου θελω βοηθεια.

Πριν 16 χρονια γνωρισα την πρωην μου. Οταν την ειδα ερωτευτηκα οσο τιποτα. Επεσα πανω της,Ερωτας, Δωρα, εκδρομες, αγαπη οσο τιποτα. εδωσα τον εαυτο ΜΟΥ ΟΛΟ.. ομως ημουν και ανωριμος μαζι. λιγο καταπιεστικος στην αρχη, αρκετα τα τελευταια χρονια. ημουν εγωιστης. Η συμπεριφορα μου χειροτερευε. καταπιεση. γιατι ψωνισες αυτο ;; γιατι πηγες εκει;; ζηλεια.. ολα τα σκατα πανω μου..Επινα, αδιαφορουσα για την οικογενια.Στοιχημα και αλλες μλκ.ες.. μιλουσα με μια αλλη στο Facebooκ και με επιασε.  Με συχωρεσε γιατι καταλαβε οτι ενω εγω της εδινα ολη μου την αγαπη αυτη ηταν κρυα. Με αγαπουσε ομως. Εγω ειχα χασει το μυαλο μου, αυτοπεποιθηση μηδεν. ελεγχο της καταστασης καθολου. η κοπελα ειδε κι απο ειδε και εφυγε.

Εχουμε 2 παιδακια και τον Μαϊο του 17 εφυγε.

οΠΩς ΜΠΟΡΕΙτε να φανταστειτε, πονος, πονος, πονος. κλαμα, δακρυα. Πολλα γιατι.. οι ψυχοσωματικοι πονοι ηταν αφορητοι.. Ψυχολογοι. ΕΚκλησια. αυπνια..

Εφαγα δυνατη σφαλιαρα. Ξυπνησα...Απο τοτε 2 χρονια κανω οτι μπορω να την κερδισω. Ολα τα εκοψα. ασχολουμε μονο με τα παιδια μου και τιποτα αλλο. Εχω το κακο να τους λεω οτι αγαπαω πολυ τη μαμα τους ενω εκεινη τους εχει πει οτι οι γονεις και να ζουνε χωριστα δεν ειναι κακο.Θυμωνει γι'αυτο. παρα πολυ... Τα παιδια ειναι πολυ δεμενα μαζι μου, 4 και 7. πολλες φορες δεν θελουν να φευγουν απο εμενα. Τους δειχνω οση αγαπη μπορω.

Της εχω δειξει το ποσο την θελω πισω και οτι θελω να της δωσω οσα της στερησα και οτι αλλο μπορω.. Φυσικα και δεν θελει.
Συζητησεςι παρακαλητα, παντα αρνηση.  δεν με πιστευει. δεν με εμπιστευεται με τιποτα.

και σημερα το πρωι, μετα απο συζητηση παλι , μου ειπε οτι οτι και να κανω ,δεν γυριζει εκει που πονεσε. και ο τι εχει πλεον ενα σπιτι ευτυχισμενο, φιλους που τους αγαπαει και εναν συντροφο που της προσφερει οτι θελει..

Για να μην τα πολυ λεω...

Τι μπορω να κανω; Ειμαι πραγματικα σε απογνωση και εχω καταρρεευσει... Θελω την οικογενεια μου και την γυναικα μου..

Ευχαριστω

alisida

# 2 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

...καταπιεστικος_ εγωιστης- ζηλιαρης- πότης .

Δικές σου λέξεις ..

."Έχασε την εμπιστοσύνη της κ δε σε πιστεύει "

Και τώρα "έχει συντροφο που της προσφέρει ο,τι θέλει "..

.Ειλικρινά πες μου - γράψε 2-3 λόγους για τους οποίους θα σκεφτεί ( έστω φευγαλέα) να γυρίσει σ εσένα ..

.Μπράβο που ασχολείσαι με τα παιδιά σου ,μην αποδειχτεί όμως ότι το κάνεις μόνο για να την κερδίσεις ξανά ..

.Τα παιδιά να σκέφτεσαι από εδώ κ στο εξής κ άσε τη γυναίκα ήσυχη ...

Αρέσει στα μέλη mrsopi, archagellos και σε ακόμα 8 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

jane_do

# 3 στις 20/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Κάλλιο αργά παρά ποτέ...για σένα θεματοθέτη.

Για να επανορθώσεις την σχέση σου με την  πρώην σου όμως είναι ήδη αργά.

Καλό και άγιο που ασχολείσαι με τα παιδιά σου,όπως λέει και η αλυσίδα...από εκεί και πέρα προχώρα μπροστά και το πάθημα ας γίνει μάθημα για τις επόμενες σχέσεις σου.

agaph40

# 4 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 656
αν την αγαπας πραγματικα...να την αφησεις στην ησυχια της επιτελους
εσυ κοιτας μονο τον εαυτο σου και τον εγωισμο σου και την θελεις πισω
ειναι καλα χωρις εσενα...τι δεν καταλαβαινεις???
αυτο δεν θελουμε για τους ανθρωπους που αγαπαμε??να ειναι καλα
Αρέσει στα μέλη agrotis53, alisida

Sivilla_I

# 5 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από GiorgosEvi2003

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Ειμαι σε πληρη απογνωση και για να φτασω να δημοσιευσω την ιστορια μου θελω βοηθεια.

Πριν 16 χρονια γνωρισα την πρωην μου. Οταν την ειδα ερωτευτηκα οσο τιποτα. Επεσα πανω της,Ερωτας, Δωρα, εκδρομες, αγαπη οσο τιποτα. εδωσα τον εαυτο ΜΟΥ ΟΛΟ.. ομως ημουν και ανωριμος μαζι. λιγο καταπιεστικος στην αρχη, αρκετα τα τελευταια χρονια. ημουν εγωιστης. Η συμπεριφορα μου χειροτερευε. καταπιεση. γιατι ψωνισες αυτο ;; γιατι πηγες εκει;; ζηλεια.. ολα τα σκατα πανω μου..Επινα, αδιαφορουσα για την οικογενια.Στοιχημα και αλλες μλκ.ες.. μιλουσα με μια αλλη στο Facebooκ και με επιασε.  Με συχωρεσε γιατι καταλαβε οτι ενω εγω της εδινα ολη μου την αγαπη αυτη ηταν κρυα. Με αγαπουσε ομως. Εγω ειχα χασει το μυαλο μου, αυτοπεποιθηση μηδεν. ελεγχο της καταστασης καθολου. η κοπελα ειδε κι απο ειδε και εφυγε.

Εχουμε 2 παιδακια και τον Μαϊο του 17 εφυγε.

οΠΩς ΜΠΟΡΕΙτε να φανταστειτε, πονος, πονος, πονος. κλαμα, δακρυα. Πολλα γιατι.. οι ψυχοσωματικοι πονοι ηταν αφορητοι.. Ψυχολογοι. ΕΚκλησια. αυπνια..

Εφαγα δυνατη σφαλιαρα. Ξυπνησα...Απο τοτε 2 χρονια κανω οτι μπορω να την κερδισω. Ολα τα εκοψα. ασχολουμε μονο με τα παιδια μου και τιποτα αλλο. Εχω το κακο να τους λεω οτι αγαπαω πολυ τη μαμα τους ενω εκεινη τους εχει πει οτι οι γονεις και να ζουνε χωριστα δεν ειναι κακο.Θυμωνει γι'αυτο. παρα πολυ... Τα παιδια ειναι πολυ δεμενα μαζι μου, 4 και 7. πολλες φορες δεν θελουν να φευγουν απο εμενα. Τους δειχνω οση αγαπη μπορω.

Της εχω δειξει το ποσο την θελω πισω και οτι θελω να της δωσω οσα της στερησα και οτι αλλο μπορω.. Φυσικα και δεν θελει.
Συζητησεςι παρακαλητα, παντα αρνηση.  δεν με πιστευει. δεν με εμπιστευεται με τιποτα.

και σημερα το πρωι, μετα απο συζητηση παλι , μου ειπε οτι οτι και να κανω ,δεν γυριζει εκει που πονεσε. και ο τι εχει πλεον ενα σπιτι ευτυχισμενο, φιλους που τους αγαπαει και εναν συντροφο που της προσφερει οτι θελει..

Για να μην τα πολυ λεω...

Τι μπορω να κανω; Ειμαι πραγματικα σε απογνωση και εχω καταρρεευσει... Θελω την οικογενεια μου και την γυναικα μου..

Ευχαριστω

Αμαν και συ βρε παιδάκι μου!

Δεν άφησες κουσούρι για κουσούρι που να μην το λούσεις στη σχέση σου!

Εγω λεω να αφήσεις τα πράγματα ως έχουν. Κοίτα να βρεις τις δικές σου ισορροπίες ως προς τις κακές

σου συνήθειες, να παλαντζάρεις τον εαυτό σου, κι αν είναι κάποτε να ξανασυναντηθούν οι δρόμοι σας

ως σύντροφοι, έχει καλώς. Αλλιώς,  θα σου μείνει απο όλη αυτή την ιστορία ενας καλύτερος εαυτός.

Και σου λεω να το αφήσεις το έργο-προς το παρόν-γιατί 16 χρόνια με όσα περιγράφεις, δεν σβήνονται

με λόγια και παρακάλια. Δεν ξέρω καν αν σβήνονται, πάντως όχι έτσι.

Ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά. Κι αν δεν πάνε, πάλι καλά θα είναι.

Αρέσει στα μέλη agrotis53, COSTAS42 και σε ακόμα 1 μέλος.

GiorgosEvi2003

# 6 στις 20/5/2019
author
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς

2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ, ΚΑΙ ΟΤΙ Eχω αλλαξει. 2 χρονια , πολεμαω για την οικογενεια μου. ουτε αλλη εψαξα, ουτε ηπια, ουτε φασαριες , μονο προσπαθεια. 

Στα παιδια επεσα γιατι δεν θελω να τα δω στεναχωρημενα.

Της εδωσα ολα τις οικονομιες μας, οτι ζηταει το δινω. Σκοτωσα τον προηγουμο μου εαυτο. τελειωσα με εκεινο το εκτρωμα. το μονο που με ενδιαφερει εινια αυτη και τα παιδια μας..

πιστευα επειδη η ιδια μου ειπε οτι με αγαπησε,. οτι εφοσον εβλεπε την αλλαγη και εφοσον το εκανε για τα παιδια οτι εκανε. θα γυριζε...

Lena_7_

# 7 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 52 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744
Αν ισχύουν για τον εαυτο σου οσα γραφεις, σημαινει οτι η συμβια σου τα ανεχόταν ολα αυτα, ολα τα χρονια, και κάποια στιγμή την εκανε. Το οτι δε λες να παρεις χαμπαρι εδώ και δύο χρόνια ότι χωρισατε και δεν συνειδητοποιείς την υπάρχουσα κατάσταση, σημαίνει ότι όπως τότε, δεν συνειδητοποιούσες την τότε κατάσταση και κρατησε τοσα χρονια, δεν σεβοσουν την θεση της και ειχες τον κεντρικο καταστροφικο ρολο της σχεσης, χωρίς να κανεις κάτι για να αλλάξει, ουτε και σημερα ουσιαστικά άλλαξες κάτι σε σένα. Συνεχίζεις να μην συνειδητοποιείς την τωρινή κατάσταση, να υποτιμάς την δική της θέση, να επιμένεις να κρατήσεις τον κεντρικό ρόλο της σχέσης, παραγκωνιζοντας την θέση και τα θέλω της, με υψωμενο λαβαρο τα παιδια. Έχετε καλομαθει στο ούτε γάτα, ουτε ζημιά. Προσγείωσου...Και γω και ολοι μας θελουμε πολλα, αλλα...Ας πρόσεχες. Είχες πολλά χρόνια για να επανορθώσεις. Αστην ήσυχη επιτέλους!
Αρέσει στα μέλη loushian1984, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

agrotis53

# 8 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.461
Τιποτα δεν αλλαξες. Αν αλλαζες θα τηΝ αφηνες ελευθερη εκει που πλεων ειναι καλλα. δεν θα εβαζες τα παιδια στη μεση. Γιατι αυτο κανεις εκβιαζεις καταστασης. Ασε που εχεις μια ουσιαστικη αντιφαση καπου που σε ακυρωνη σε οτι λες. Παραμυθια και καλα κανει η κοπελα...
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, loushian1984 και σε ακόμα 4 μέλη.

froufrou2017

# 9 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 280
Παρ'το απόφαση ότι έχει τελειώσει. Μόνος σου την εδιωξες με τη συμπεριφορά σου, τώρα που είναι καλά τι να σε κάνει; Αυτο που έπαθες να σου γίνει μάθημα ώστε να φερθεις καλυτερα στην επόμενη, οποτε κι' αν βρεθεί. Δώσε όση περισσότερη αγάπη μπορείς στα παιδιά σου κι' άσε την κοπέλα ησυχη, σταμάτα να την ενοχλείς και να της κλαιγεσαι γιατί θα σε σιχαθεί στο τέλος
Αρέσει στα μέλη archagellos, loushian1984 και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 10 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.444

Αν θέλεις μια απάντηση στο 

""Δύο χρόνια προσπαθώ να αποδείξω...""'

Η απάντηση έχει ήδη δοθεί από εσένα τον ίδιο .

Δύο χρόνια,δηλ από τότε που σε χώρισε κι έπειτα προσπαθείς .

Αν προσπαθούσες για εκείνη ή για τα παιδιά σας,θα είχε ξεκινήσει η προσπάθεια νωρίτερα .

Ξεκίνησες μετά το χωρισμό για να κερδίσεις ξανά τη θέση σου δίπλα της .

Το κάνεις για εσένα και μόνο 

( ή τουλάχιστον έτσι φαίνεται ) 

Αυτό δεν στο έχει πει ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από GiorgosEvi2003

2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΘΕΛΩ, ΚΑΙ ΟΤΙ Eχω αλλαξει. 2 χρονια , πολεμαω για την οικογενεια μου. ουτε αλλη εψαξα, ουτε ηπια, ουτε φασαριες , μονο προσπαθεια. 

Της εδωσα ολα τις οικονομιες μας, οτι ζηταει το δινω. Σκοτωσα τον προηγουμο μου εαυτο. τελειωσα με εκεινο το εκτρωμα. το μονο που με ενδιαφερει εινια αυτη και τα παιδια μας..

πιστευα επειδη η ιδια μου ειπε οτι με αγαπησε,. οτι εφοσον εβλεπε την αλλαγη και εφοσον το εκανε για τα παιδια οτι εκανε. θα γυριζε...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

COSTAS42

# 11 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 1.440

Η γυναικα οσο και να αγαπαει και να υπομενει οταν πει τελος ειναι τελος.Καλο ειναι να το παρεις αποφαση και να προχωρησεις στην ζωη σου χωρις να ξανακανεις τα ιδια λαθη

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, froufrou2017 και σε ακόμα 5 μέλη.

MadameShuShu40

# 12 στις 20/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Έχουμε ένα χούι, όμως, να κλαίμε πάνω από το χυμένο γάλα.

Όταν κλωτσαμε την καρδαρα, τι νομίζουμε ότι θα συμβεί, θα μείνει το γάλα στην θέση του???

COSTAS42

# 13 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Απαντήσεις: 1.440

Εμ πιστευουμε ενδομυχα οτι μετραμε και δεν θα μας αφησουν με τιποτα...και οταν συμβει χανουμε την γη κατω απο τα ποδια μας..

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από MadameShuShu40

Έχουμε ένα χούι, όμως, να κλαίμε πάνω από το χυμένο γάλα.

Όταν κλωτσαμε την καρδαρα, τι νομίζουμε ότι θα συμβεί, θα μείνει το γάλα στην θέση του???

Αρέσει στα μέλη alisida, agrotis53

26-29-31

# 14 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.509

Πριν 16 χρόνια την γνώρισες...και ήσουνα καταπιεστικός από την αρχή... Τα παιδιά είναι 4-7 χρονών και χωρισμένοι 2 χρόνια... 

Η εξίσωση δεν μού βγαίνει για να είναι άμοιρη ευθυνών και η πρώην... δλδ ήξερε με ποιόν πάει να κάνει παιδιά... 

Αν την ρωτήσει κάποιος τρίτος θα πει "ελπιζα ότι θα αλλάξει "κλπ... 

Τεσπα τώρα είναι αργά που λέει και το τραγούδι...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

GiorgosEvi2003

# 15 στις 20/5/2019
author
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς

Καταλαβαινω ολα οσα λετε.. Ολοι συνηγορειτε να την αφησω . Σιγουρα με ποναει οσο, τιποτα.
Ζητησα τα παιδια μια μερα παραπανω. Ελπιζω να μου τα δωσει
Οταν δεν θελεις καποιον τον αντιμεπτωπιζεις πολυ ανετα και αυτο κανει και αυτη.
Στεναχωριεμαι που δεν με πιστευετε το ποσο πολυ εχω αλλαξει και την θελω πισω. Αλλα σεβαστα ολα.
Δεν θελω αλλη γυναικα και φανταζομαι γι αρκετα χρονια δεν θα θελησω αλλη ,παρα μονο τα παιδια μου. Τι να πω;; Ειχα δωσει ολο μου το ειναι σε αυτην και δεν αφησα κατι για μενα..
Ειναι πολυ δυσκολο να ξερεις οτι αυτη που αγαπας ειναι με αλλον.

GiorgosEvi2003

# 16 στις 20/5/2019
author
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς

Alysida, αν το καταλαβαινα πιστεψε με δε θα αφηνα να γιενει αυτο. Εχω πολυ ευθυνη και δεν μου αρεσει να πληγωνω κανεναν ποσο μαλιστα την γυναικα που λατρεψα

Enikos

# 17 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.651

Σου εκανα μπολντ, την φραση κλειδι...

Θεωρησες την εμπιστοσυνη του αλλου ανθρωπου εξασφαλισμενη-δεδομενη και εσυ απλα, εδειξες οτι δεν ησουν αξιος να σε εμπιστευτει...

Αυτο ειναι που ποναει τοσο πολυ τον ανθρωπο για τον οποιο μιλας...

Οτι τον πουλησες και αυτον και την καλη του προθεση...

Δεν ειναι κατι το οποιο διορθωνεται πια και ξερεις γιατι?...

Επειδη και εκεινη ειναι σιγουρη οτι δεν διορθωνεται και προχωρησε την ζωη της...

Μια φραση μπορω να πω...

Ας προσεχες οταν επρεπε, τωρα δεν υπαρχει λογος να προσεχεις...εχεις χαρακτηριστει ως αναξιος εμπιστοσυνης ηδη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από GiorgosEvi2003

δεν με πιστευει. δεν με εμπιστευεται με τιποτα.

Αρέσει στα μέλη archagellos, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 18 στις 20/5/2019
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.651

Ναι...μονο που ολα αυτα τα λες σε αγνωστους και δεν τρεχει τιποτε...

Εκεινη εχει απορριψει ΚΑΙ εσενα ΚΑΙ τις προσπαθειες σου...

Και το οτι της δινεις χρηματα, γιατι το αναφερεις?...

Δεν θα επρεπε η κατι θες να εξαγορασεις?...

Τεχνητη νοημοσυνη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από GiorgosEvi2003

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

agaph40

# 19 στις 20/5/2019
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 656
ασχετο ...αλλα σοβαρο για οσους ενδιαφερονται
δεν βαζουμε φωτο απο fb  κλπ κλπ γιατι ειναι πανευκολο να μας βρουν
εκτος κι αν αυτο ,θελουμε

GiorgosEvi2003

# 20 στις 20/5/2019
author
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς

Πολλοι μου ειπαν αφου την αγαπας, μην το αφησεις. Κυνηγησε το.. Ειναι κριμα και για τα παιδια και για σας.  Τι να πω; Τα γιατι πολλα. Γιατι να ειμαι τετοιοσ;; Γιατι δεν το καταλαβαινα; Γιατι να μην υπαρχει μια ακομα ευκαιρια. Θελω να αντεξω ιγια τα παιδακια μου.. Θελω να ειμαι ευτυχισμενος μαζι τουσ

Αρέσει στο μέλος Georgia_44
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε