Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εδω και 2 χρονια χωρισαμε αλλα θελω οσο τιποτα να ειμαστε μαζι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Enikos

# 161 στις 24/5/2019
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.666
'Aρεσαν+: 0%

Η εξομολογηση στον παπά και οι προτροπες-προβλεψεις, στον πασχοντα...

Ποτε θα μπουν?...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

jane_do

# 162 στις 24/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εγώ είμαι ανιδιοτελής βρε,για ποια με περάσατε;

(Θα σου στείλω να σου πω...).

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από Helenaki4

Πο (σο) στο ... ???

jane_do

# 163 στις 24/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μήπως την πεθερά σου την λένε Ελπίδα;

Παράθεση:
Σχόλιο # 155 από GiorgosEvi2003

Γιατι ρε αλυσιδα. 2 Χρονια ειμαι κυριος. Σοβαρος. Τα παιδια μου μονο σκεφτομαι και περιμενω,.. Ενταξει δεν λεω. Ξενερωσε ,με σιχαθηκε..

Αλλα λεω .. Μηηηπωσσσ

Heptamer

# 164 στις 24/5/2019
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.678

Αν ο παπάς έχει κι αυτός, οπως όλη η Ελλάδα, βάλει υποψηφιότητα για δημοτικός... 

... μάλλον η εξομολόγηση τουλ. θα αργήσει. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 161 από Enikos

Η εξομολογηση στον παπά και οι προτροπες-προβλεψεις, στον πασχοντα...

Ποτε θα μπουν?...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Red_Season

# 165 στις 24/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 156 από agrotis53

στοιχημα επαιζες σωστα? οταν το αποτελεσμα στο 94 ειναι 3-0, γινεται 3-4?? της ιδιες πιθανοτητες εχεις να την ξανακερδισεις...δικαιωμα σου να πονταρεις... αλλα εγω δεν θα σου ελεγα βαλε τα λεφτα σου...θεμα εμπειριας ειναι

Ούτε η Γιουνάιτεντ δεν γυρνά τέτοιο αποτέλεσμα στα χασομέρια 

agrotis53

# 166 στις 25/5/2019
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.463
Ρεντ. Για αυτο το εβαλα στο 94. Το ειχα υποψην χαχα.

Hepatica

# 167 στις 30/5/2019
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 102

Κάνε ένα βήμα πίσω γιατί και η τόση διεκδίκηση κάπου πνίγει τον άλλον. Δεν ξέρω αν έχει προχωρήσει με άλλο άτομο ή αν θα γυρίσει και εγώ να σου πω την αλήθεια μου, χωρίς να είμαι μέντιουμ ή και θεός, σε μεγάλο ποσοστό δε νομίζω να επιστρέψει. Το μήνυμα πως την θέλεις το έχει πάρει κ η ίδια, άστην και αν θέλει ας γυρίσει μόνη της κάποια στιγμή. Μην δημιουργείς από μόνος σου ευκαιρίες κ επιμένεις συνέχεια. Δηλαδή και με το ζόρι κανένας δεν επιστρέφει... Έχεις όμως ένα μεγάλο χαρτί, το ότι άλλαξες προς το καλύτερο για σένα κυρίως, ότι είσαι σούπερ μπαμπάς και αυτό θα σας συνδέει μια ζωή μαζί...τα παιδάκια σας. Εγώ εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!

Αρέσει στο μέλος GiorgosEvi2003

GiorgosEvi2003

# 168 στις 7/6/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 43

Εδω και λιγες εβδομαδες, αυτο κανω.. Εκανα πισω και με την συμπεριφορα μου της το δειχνω οτι πλεον ειναι ελευθερη να κανει οτι νομιζει.

Μου ειχε γραψει οτι εχει εναν συντροφο, δεν εχω λογο να μην την πιστεψω. Δεν ελεγε ψεμματα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 167 από Hepatica

κάνε ένα βήμα πίσω γιατί και η τόση διεκδίκηση κάπου πνίγει τον άλλον. Δεν ξέρω αν έχει προχωρήσει με άλλο άτομο ή αν θα γυρίσει και εγώ να σου πω την αλήθεια μου, χωρίς να είμαι μέντιουμ ή και θεός, σε μεγάλο ποσοστό δε νομίζω να επιστρέψει. Το μήνυμα πως την θέλεις το έχει πάρει κ η ίδια, άστην και αν θέλει ας γυρίσει μόνη της κάποια στιγμή. Μην δημιουργείς από μόνος σου ευκαιρίες κ επιμένεις συνέχεια. Δηλαδή και με το ζόρι κανένας δεν επιστρέφει... Έχεις όμως ένα μεγάλο χαρτί, το ότι άλλαξες προς το καλύτερο για σένα κυρίως, ότι είσαι σούπερ μπαμπάς και αυτό θα σας συνδέει μια ζωή μαζί...Τα παιδάκια σας. Εγώ εύχομαι τα καλύτερα από καρδιάς!

GiorgosEvi2003

# 169 στις 11/6/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 43

Επανερχομαι .κατι σαν να αλλαξε.. μπορει και να ειναι στο μυαλο μου.

Οπως σας εχω πει. Πριν κανεναν μηνα της τηλφωνησα και της ειπα (κλαιγοντας, δυστυχωσ) οτι εφοσον ειναι ευτυχισμενη με αυτον που ειναι (αν ειναι) τοτε δεν θα την ξαναενοχλησω απλα θελω τα παιδια μου να βλεπω παραπανω.
Παραλληλα με την βοηθεια μια φιλης μου χωρισμενη κι αυτη καναμε ενα πλανο. Δεν θα της ξαναεστελνα μνμ ουτε θα την ενοχλουσα ξανα..
Ετσι κι εκανα
Τις τελευταιες μερες ημουν εντελως αδιαφορος. Μου μιλουσε ενω παραλαμβανα τα παδια και εγω εφευγα χωρις σημασια.. Το πιο προηγουμενο σαββατο που ειχα τα παιδια και ενω δεν μου εστελνε μνμ ,αρχισε να μου στελενει μντ να προσεσω το ενα, το αλλο. Ηθελε να μιλησει στα παιδια,πραγματα δλδ που δεν τα εκανε στα 2 χρονια .Εγω αδιαφορος.. Τωρα το περασμενο σαββατο (που εχει αυτη τα παδια) λοιπον ενω εγω ημουν εκτος πολης μου εστειλε ενα μνμ να παω να παρω τον μικρο γιατι ειχε σκασει μεσα στο σπιτι. Η μικρης μας ηταν αρρωστη.. Και ενω εχει την μαμα της και τν μπαμπα της που τα αφηνει καθε μερα σχεδον και πηγαινει αυτη για καφε, ζητησε να παω εγω.Βεβαια το μνμ δεν ηρθε ποτε εκεινη την ωρα, παρα την επομενη το πρωι. Την κυριακη λοιπον το πρωι ξανα στελενει μνμ και λεει "θα ηταν καλυτερα αν απαντουσεσ"/. Δεν ξερω αν διακρινετε κατι. Γιαιτ να γραψει αυτο το μνμ. Τοσο καιρο με εβριζε και με απαρνιωταν.. Θα ηθελα την γνωμη σας..
Ευχαριστω!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost