Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να και κατι που ισως δεν ηξερες!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

tangerinedream

# 41 στις 6/6/2019
author
Ανδρας / 49 / Σε διάσταση
Τουρκμενιστάν
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 3.520
'Aρεσαν+: 0%

...εγώ παλι νομίζω ότι η ζωή είναι εκεί που ο καθένας νιώθει οτι την ζεί...οπουδήποτε και άν βρίσκεται κάποιος απλά ζει...η ποιότητα και τα χαρακτηριστικά της ζωής του μπορούν να καθοριστούν μόνο απο αυτόν και απο κανέναν άλλο...το διαδίκτυο και η οθόνη μπορούν να χαρίζουν απίστευτες στιγμές σε κάποιον αντίστοιχες και ανάλογες με εκείνες που προσφέρονται σε κάποιον άλλο που κάνει σαφάρι στην κενυα, σκαρφαλώνει στα ιμαλάϊα, κλέβει σταφύλια κάπου στην Κρήτη, συνευρίσκεται με 2-3 σούπερ γκόρτζιας ή σερφάρει στη χαβάϊι...ή απλώς τρώει 2 2πλά-απ'όλα σουβλάκια στον τρελλό γάϊδαρο με μια παγωμένη κάϊζερ...ή στον αριστοφάνη...ή μερικά κεμπάμπ στον θανάση στην Πλάκα-τέρμα Μητροπόλεως με ρετσίνα Μαλαματίνα, παγάκια και κόκα...

Αρέσει στα μέλη marie_la_journaliste, agrotis53 και σε ακόμα 4 μέλη.

Red_Season

# 42 στις 6/6/2019
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Απαντήσεις: 1.635

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από tangerinedream

...εγώ παλι νομίζω ότι η ζωή είναι εκεί που ο καθένας νιώθει οτι την ζεί...οπουδήποτε και άν βρίσκεται κάποιος απλά ζει...η ποιότητα και τα χαρακτηριστικά της ζωής του μπορούν να καθοριστούν μόνο απο αυτόν και απο κανέναν άλλο...το διαδίκτυο και η οθόνη μπορούν να χαρίζουν απίστευτες στιγμές σε κάποιον αντίστοιχες και ανάλογες με εκείνες που προσφέρονται σε κάποιον άλλο που κάνει σαφάρι στην κενυα, σκαρφαλώνει στα ιμαλάϊα, κλέβει σταφύλια κάπου στην Κρήτη, συνευρίσκεται με 2-3 σούπερ γκόρτζιας ή σερφάρει στη χαβάϊι...ή απλώς τρώει 2 2πλά-απ'όλα σουβλάκια στον τρελλό γάϊδαρο με μια παγωμένη κάϊζερ...ή στον αριστοφάνη...ή μερικά κεμπάμπ στον θανάση στην Πλάκα-τέρμα Μητροπόλεως με ρετσίνα Μαλαματίνα, παγάκια και κόκα...

Πες μου ότι δεν είσαι ο Μίλτος μεταλλαγμένος 

Αρέσει στα μέλη agrotis53, peripli

tangerinedream

# 43 στις 6/6/2019
author
Τουρκμενιστάν

...όχι ρε φίλε είμαι ο Πάνος και αμετάλλαχτος...

Αρέσει στο μέλος agrotis53

Enikos

# 44 στις 6/6/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.080

Οχι, δεν ειμαι για οσους δεν το αξιζουν...

Να φυγετε, να πατε αλλου!!!...

Οσο για τις πολιτκες μου πεποιθησεις, ασε...δεν εισαι σε θεση ουτε να τις ξερεις, ουτε και να τις κατανοησεις αν κατι ψυχανεμιστεις με αυτοσχεδιασμους...καλη ωρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από peripli

Εισαι γενικως χαρμα.

Μια περιφερομενη γλυκα να το πω, με τον καλο λογο στο στομα, με την αδολη σκεψη, με τη φιλειρηνικη διαθεση, με την αποδοχη προσωποποιημενη...αθωωο μου παιδι... ειναι και το εκλογικο αποτελεσμα που σε ταραξε...κατανοω!!!     

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, peripli και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 45 στις 6/6/2019
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 2.847
Ποσο εξυπνα μερικα σχολια...ανατριχιασα !Ποσο εξυπναδα πια μπουκωσα ...διαβαζουν λεει πισω απο τσι λεξεις? Πωωω ρε φιλε ευφυες!!!Οσο για το τσατ συχναζουν εκει κατι ευφυεις (δεν μιλω για ολους μην παρεξηγηθω αλλα για καποιους)που πρεπει ναχεις στομαχι γερο!! Μπαινεις λοιπον στο τσατ κ τσουπ η κυρια των τιμων η ευφυεις βεβαιως βεβαιως σε πεταει εξω!! Ετσι γιατι της ηρθε η κατρακεφαλια...μπαινεις αλλου παιζει ραδιο βαλ...πας διπλα διαβαζεις σεξουαλικη διαπεδαγωγηση ..κλπ κλπ...Τσατ...
Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, Lena_7_ και σε ακόμα 5 μέλη.

peripli

# 46 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.754

Πωωω...

Ανατριχιασα! Ευτυχως που η λεξη αξια (γι'αυτον που την εχει) εχει αναλογη αξιολογηση με τη δυναμικη του καθε ατομου.

Και ο καθεις/καθεμια εχουν διαφορετικη δυναμικη, οπότε εκεινο που δεν εχει αξια για καποιον, ειναι αξιολογο για καποιον αλλον.

Παρολα αυτα εγω βρισκω γλυκο ολον τον κοσμο! Ετσι γινεται η ημερα μου ομορφοτερη.

Εχεις αναφαιρετο δικαιωμα να εχεις αποψη, εστω κι αν παντα τα βλεπεις ολα ασχημα παντου.

Εγω θα υπερασπισθω το δικαιωμα σου αυτο, ασχετα εαν εγω τα βρισκω ολα ομορφα. Εχω αλλη θεωρηση για την ζωη.

Και το λεμονι ειναι ξινο, οπως λεμε, αλλα ειναι λιαν ευεργετικο φρουτο. Ολοι και ολα εχουν αξια!   

Υ.Γ. ((Δεν παω πουθενα...πουθενα...εδω θα μεινω...κλπ...))   

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Enikos

Οχι, δεν ειμαι για οσους δεν το αξιζουν...

Να φυγετε, να πατε αλλου!!!...

Οσο για τις πολιτκες μου πεποιθησεις, ασε...δεν εισαι σε θεση ουτε να τις ξερεις, ουτε και να τις κατανοησεις αν κατι ψυχανεμιστεις με αυτοσχεδιασμους...καλη ωρα...

Αρέσει στο μέλος tangerinedream

Mindthegap-

# 47 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.051

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από ZHLIASOY
Οσο για το τσατ συχναζουν εκει κατι ευφυεις (δεν μιλω για ολους μην παρεξηγηθω αλλα για καποιους)που πρεπει ναχεις στομαχι γερο!! Μπαινεις λοιπον στο τσατ κ τσουπ η κυρια των τιμων η ευφυεις βεβαιως βεβαιως σε πεταει εξω!! Ετσι γιατι της ηρθε η κατρακεφαλια...μπαινεις αλλου παιζει ραδιο βαλ...πας διπλα διαβαζεις σεξουαλικη διαπεδαγωγηση ..κλπ κλπ...Τσατ...

Α... αυτα τα ωραια γινονται μεσα στο τσατ...;;;

Καταλαβα...

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, MadameShuShu40 και σε ακόμα 4 μέλη.

tangerinedream

# 48 στις 7/6/2019
author
Τουρκμενιστάν

...θεωρώ ότι ένα ανοιχτό γενικό τσατ θα ήταν η καλύτερη ιστορία, ενώ παράλληλα τα μέλη θα μπορούσαν να έχουν τα δικά τους τσατ-δωμάτια...κάπου το ανέφερε ο καλός μας φίλος "αγροτις" και συμφωνώ απόλυτα!!! ...

Αρέσει στο μέλος agrotis53

marie_la_journaliste

# 49 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 404

χαχαχαχα εγω ειμαι της σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης

τι να κανω;;; Με τις μελιτζανες δε το χω!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από ZHLIASOY
Ποσο εξυπνα μερικα σχολια...ανατριχιασα !Ποσο εξυπναδα πια μπουκωσα ...διαβαζουν λεει πισω απο τσι λεξεις? Πωωω ρε φιλε ευφυες!!!Οσο για το τσατ συχναζουν εκει κατι ευφυεις (δεν μιλω για ολους μην παρεξηγηθω αλλα για καποιους)που πρεπει ναχεις στομαχι γερο!! Μπαινεις λοιπον στο τσατ κ τσουπ η κυρια των τιμων η ευφυεις βεβαιως βεβαιως σε πεταει εξω!! Ετσι γιατι της ηρθε η κατρακεφαλια...μπαινεις αλλου παιζει ραδιο βαλ...πας διπλα διαβαζεις σεξουαλικη διαπεδαγωγηση ..κλπ κλπ...Τσατ...

Αρέσει στο μέλος ZHLIASOY

marie_la_journaliste

# 50 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 404

για να εχεις δικαιωματα σ αυτη τη ζωη

πρεπει να πληρωσεις!

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από tangerinedream

...θεωρώ ότι ένα ανοιχτό γενικό τσατ θα ήταν η καλύτερη ιστορία, ενώ παράλληλα τα μέλη θα μπορούσαν να έχουν τα δικά τους τσατ-δωμάτια...κάπου το ανέφερε ο καλός μας φίλος "αγροτις" και συμφωνώ απόλυτα!!! ...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Lena_7_

# 51 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744

Οταν βροντοφώναζει ποιος είναι και τι έχει κάνει στη ζωή του,

ως μόνος άνθρωπος πάνω στη γη, εκεί να δεις..

Όμως είπαμε, πρώτα από όλα αγάπη και ταπεινότης

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από alisida

Ο καθένας σε κάθε ηλικία έχει φυσικά δικαίωμα να πιστεύει και να πράττει ο,τι θέλει . 

Εκεί που αντιδρώ είναι όταν βγαίνει και βροντοφωνει πως ειναι κάτι άλλο από αυτό που είναι.

(βούλωσε το αλισιδα ...είπα μην αρχίζεις...)

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 52 στις 7/6/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εμπνευσμενο...

Ως συνηθως...

Αν και χωρις μουτζες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από peripli

Πωωω...

Ανατριχιασα! Ευτυχως που η λεξη αξια (γι'αυτον που την εχει) εχει αναλογη αξιολογηση με τη δυναμικη του καθε ατομου.

Και ο καθεις/καθεμια εχουν διαφορετικη δυναμικη, οπότε εκεινο που δεν εχει αξια για καποιον, ειναι αξιολογο για καποιον αλλον.

Παρολα αυτα εγω βρισκω γλυκο ολον τον κοσμο! Ετσι γινεται η ημερα μου ομορφοτερη.

Εχεις αναφαιρετο δικαιωμα να εχεις αποψη, εστω κι αν παντα τα βλεπεις ολα ασχημα παντου.

Εγω θα υπερασπισθω το δικαιωμα σου αυτο, ασχετα εαν εγω τα βρισκω ολα ομορφα. Εχω αλλη θεωρηση για την ζωη.

Και το λεμονι ειναι ξινο, οπως λεμε, αλλα ειναι λιαν ευεργετικο φρουτο. Ολοι και ολα εχουν αξια!   

Υ.Γ. ((Δεν παω πουθενα...πουθενα...εδω θα μεινω...κλπ...))   

Αρέσει στα μέλη peripli, Lena_7_

Enikos

# 53 στις 7/6/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Διορθωσις-edit, στα Ελληνικα . . . . .

Εμπνευσμενο...

Ως συνηθως...

Αν και χωρις μουτζες...

Που αναγνωριζουν, την αυτοδιαθεση στην εκφραση...

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, peripli

peripli

# 54 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 2.754

Ενα σατυρικο τραγουδι για τη Δημοκρατια ηταν.

Οπως παρομοια εχεις βαλει κι εσυ και αρκετοι αλλοι χρηστες. Δεν ειναι προσβλητικο για κανεναν, ει μη μονον για το "συστημα".

Αλλωστε δεν συνηθιζω να μουντζωνω ποτέ και κανεναν και πουθενα. Ειναι σα να μουντζωνω την ζωη, την οποία σεβομαι. Στο παρελθον ριχνω δυο φασκελα και παω γι'αλλα, μονο εκει. 

Ευπειθως παντοτε.  

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Enikos

Διορθωσις-edit, στα Ελληνικα . . . . .

Εμπνευσμενο...

Ως συνηθως...

Αν και χωρις μουτζες...

Που αναγνωριζουν, την αυτοδιαθεση στην εκφραση...

galactica-

# 55 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 432

Κάθε μέλος του Sxeseis.gr με το κατάλληλο επίπεδο πρόσβασης μπορεί να δημιουργήσει το δικό του room. Ο δημιουργός του κάθε room είναι ταυτόχρονα και ο Operator του, έχοντας την ευθύνη να τήρησης των όρων χρήσης της υπηρεσίας. Ο δημιουργός του κάθε room έχει το δικαίωμα να δέχεται στο room του, ή να αποβάλλει μέλη κατά την απόλυτη κρίση του.

όσο για το ράδιο "βαλ", "παίζει" πιο ευχάριστη μουσική από το ράδιο "δίλεπτη" που ακούγαμε κάποτε...

έτσι για την ιστορία...

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από ZHLIASOY

Αρέσει στο μέλος peripli

ZHLIASOY

# 56 στις 7/6/2019
author
Αλλη χώρα

Μαρι μου σορυ κιολας αλλα ουτε με την σεξουαλικη διαπεδαγωγηση τοχεις.. το πας πολυ μονοτερμα βρε αδερφε κ δεν μπορει να συμετεχει κανεις στο θεμα πολυ μπιρι μπιρι βρε παιδακι μου...ανασα δε παιρνεις οταν λοιπον εμπαινα στο τσατ  κ εδινες διαλεξη περι σεξουαλικων σου επιδοσεων μου ερχοταν αυτο στο μυαλο: αντρας βαρυς κ ασηκωτος προς γκομενα: κ που λες ομορφη εμενα που με βλεπεις ειμαι ατρομητητος..πιανω την τιγρη απο τα αυτια κ την πεταω κατω...την παταω κ την λιωνω με το ποδαρι μου αμεεε...την ωρα που τα λεει ακουγεται μπουμπουνηταριο πεφτει κατω κ λυποθυμαει ο ατρομητος

Με νοας?

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από marie_la_journaliste

χαχαχαχα εγω ειμαι της σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης

τι να κανω;;; Με τις μελιτζανες δε το χω!!!

Αρέσει στα μέλη Enikos, Lena_7_

TheGreekMan

# 57 στις 7/6/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο μπαινετε τσατ αφου δεν σας αρεσει. Και αντε δεν σας αρεσει γιατι προσβαλετε οσους συχναζουν εκει? ειναι σαν να βγαζετε τα προσωπικα μηνυματα στον αερα. Το τσατ εχει μια πιο ελευθερη φιλοσοφια απο το φορουμ, πιο χαλαρη θα ελεγα. Με τη αδεια του διαχειριστη εχουν φτιαχθει αυτοι οι χωροι που την βασικη ευθυνη την εχουν οι oper κατω απο το προσωπικο. Απλως σας ενημερωνω πως λειτουργει ενας τετοιος χωρος. Βεβαια αν ξεφυγει καποιο μελος εχει δικαιωμα καποιο αλλο μελος και εφοσον ενοχληθηκε να κανει αναφορα στο προσωπικο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από ZHLIASOY

Sourya

# 58 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 3.945

Ποσα πρεπει; Οχι τιποτις αλλο, αλλα μηπως μου δωσει ρεστα

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από marie_la_journaliste

για να εχεις δικαιωματα σ αυτη τη ζωη

πρεπει να πληρωσεις!

Αρέσει στα μέλη peripli, Lena_7_

Lena_7_

# 59 στις 7/6/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.744

Και μη χειρότερα να λέμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από ZHLIASOY

Μαρι μου σορυ κιολας αλλα ουτε με την σεξουαλικη διαπεδαγωγηση τοχεις.. το πας πολυ μονοτερμα βρε αδερφε κ δεν μπορει να συμετεχει κανεις στο θεμα πολυ μπιρι μπιρι βρε παιδακι μου...ανασα δε παιρνεις οταν λοιπον εμπαινα στο τσατ  κ εδινες διαλεξη περι σεξουαλικων σου επιδοσεων μου ερχοταν αυτο στο μυαλο: αντρας βαρυς κ ασηκωτος προς γκομενα: κ που λες ομορφη εμενα που με βλεπεις ειμαι ατρομητητος..πιανω την τιγρη απο τα αυτια κ την πεταω κατω...την παταω κ την λιωνω με το ποδαρι μου αμεεε...την ωρα που τα λεει ακουγεται μπουμπουνηταριο πεφτει κατω κ λυποθυμαει ο ατρομητος

Με νοας?

Αρέσει στα μέλη Enikos, ZHLIASOY

ZHLIASOY

# 60 στις 7/6/2019
author
Αλλη χώρα

Πρωτον : μου αρεσε ο πληθυντικος κυρ Αντρε

1. Δευτερον : αν εχεται προσεξει μπαινω πολυ σπανια κ για πενταλεπτο.
  2. Τριτον: δεν μπαινω οπου ναναι...
  3. Τεταρτον: δε μειωνω κανεναν που δεν εχει λογο να μειωθει!
  4. Πεμπτον: δεν θελω δικηγορο στα σχολια μου!
  5. Εκτον: ας αντιδρασει ο θιγμενος ελευθερα!
  6. Εβδομο:  το προνομιο αυτο να βγαζετε προσωπικα σας δημοσια το εχετε εσεις οχι εγω!
  7. Ογδοο: δεν ειδα στο τσατ να υπαρχει ελευθερη φιλοσοφια αν κρινω απο καποιους(μερικους οχι ολους το τονιζω)
  8. Ενατο:δεν θελω ενημερωσεις απο εσας ..προτιμω να ενημερωνομαι απο μενα την ιδια με προσωπικη αποψη κ κριση αφου υπηρξα θαμωνας του τσατ για καποιο διαστημα
  9. Δεκατον:αυτη ειναι η αποψη μου κ αν δεν σας αρεσει προσπεραστετην!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από TheGreekMan

Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο μπαινετε τσατ αφου δεν σας αρεσει. Και αντε δεν σας αρεσει γιατι προσβαλετε οσους συχναζουν εκει? ειναι σαν να βγαζετε τα προσωπικα μηνυματα στον αερα. Το τσατ εχει μια πιο ελευθερη φιλοσοφια απο το φορουμ, πιο χαλαρη θα ελεγα. Με τη αδεια του διαχειριστη εχουν φτιαχθει αυτοι οι χωροι που την βασικη ευθυνη την εχουν οι oper κατω απο το προσωπικο. Απλως σας ενημερωνω πως λειτουργει ενας τετοιος χωρος. Βεβαια αν ξεφυγει καποιο μελος εχει δικαιωμα καποιο αλλο μελος και εφοσον ενοχληθηκε να κανει αναφορα στο προσωπικο.

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε