Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές (updated)

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Ψήφοι: 42

jane_do

# 21 στις 28/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Χμμμ...εσύ έστησες την προβοκάτσια με το νικ μου στην άλλη ψηφοφορία εεε;

Φάε ένα σοκολατάκι τώρα και πήγαινε να δεις αν έρχομαι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από paranomos

Δεν υπαρχει στη λίστα αυτό που θα ψηφίσω. 

Τι δαγκωτο αρχοντουλα; 

Εδώ έβαλε μονη της υποψηφιότητα και εχασε από το διεγραμμενο Νικ.

¶ντε κοπέλα μου στο εκτός θεματος που θες και πολιτικά.

jane_do

# 22 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Έχεις δίκιο...εφόσον έβαλα το θέμα, οφείλω να δηλώσω ποιο κόμμα θα ψήφιζα...αυτό είναι το έντιμο.

ΑΝΤΑΡΣΥΑ θα ψήφιζα,όχι γιατί με εκφράζει ,διαφωνώ σε αρκετά έως πολλά,αλλά επειδή  δεν μου "πάει" η αποχή από την στιγμή που δεν είναι μαζική (να φτάσει στο 80% πχ) και επειδή ποτέ δεν έχω ψηφίσει κόμμα που να έχει μπει στη Βουλή οπότε δεν θέλω να σπάσω την παράδοση.

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από anassa_

Τζέην τι ψηφιζεις μας ειπες ... όχι νομίζω...

Εγώ δεν ψηφιζω τίποτα...την άλλη φορά εννοώ σε τέσσερα χρόνια που θα έχεις κόμμα  . 

Ούτε εδώ θα ψηφίσω τους σχαινομαι ρε σεις αλήθεια...

Sivilla_I

# 23 στις 29/5/2019
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.026
'Aρεσαν+: 0%

Πλάκα κάνεις έτσι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Hrakleitos3

Συριζα και με τα 2 χέρια...

Sivilla_I

# 24 στις 29/5/2019
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ιρλανδία
Απαντήσεις: 2.026

Δεν υπάρχει απο κανέναν τέτοιο πλάνο.

Το μόνο πλάνο που υπάρχει είναι το πώς θα μπουν πιο βαθιά τα χέρια τους στα

ευρωπαϊκά πακέτα.

Οι πιο επιτυχημένοι επαγγελματίας αυτή τη στιγμή στην ελλάδα είναι οι τοκογλύφοι

και οι μεσάζοντες για εσπα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από AlexLuckyCharm
Θα ψηφισω αυτον που θα εχει ρεαλιστικο πλανο για την ανανηψη της πραγματικης οικονομιας.Αυτον που θα ορισει το περιβαλλον ευνοικης χρηματοδοτησης για τις πολυ μικρες, μικρες και μεσαιες επιχειρησεις.Αυτον που θα επενδυσει στους δυο πυλωνες που η χωρα μας εχει συγκριτικο πλεονεκτημα και αυτα ειναι το διαμετακομιστικο εμποριο (χερσαιο, πλωτο η εναεριο) και ο πολιτισμος σε ολες του τις εκφανσεις.Αν απ ολους αυτους που αναφερονται υπαρχει καποιος, που να τα εξαγγειλει εστω, θα τον ψηφισω. Και ειναι καιρος η Αριστερα να πλησιασει την μεσαια ταξη και να δει ορθολογικα οτι κοινωνικο κρατος χωρις πραγματικη οικονομια δεν υφισταται.

Αρέσει στα μέλη Katia_80, Lena_7_ και σε ακόμα 3 μέλη.

equinox_

# 25 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγω δεν εχω δικαιωμα να ψυφισω.. αλλα και απουσιαζω γενικως απο τετοια θεατρινιστηκα
να δειτε πως μεχρι να μαθω το ονομα συριζα - ολο το ξεχνουσα - πιο ευκολο μου ηταν και το ελεγα τσιπριζα.
με τη νδ δεν ειχα αυτο το προβλημα, αλλα να σας πω ως ''ανεξαρτητος παρατηρητης'' εκλογων, εδω και 20 χρονια και συνηθως - εκ του αποτελεσματος και στη δικη μου πλατη, τι σκεφτομαι...
προβλεπω πως παλι θα γινει ...της νεας δημοκρατιλας

''θεος χωρεσ'την'' την κλεουσα
ε, αυτο. (καπου μεσα μου ξερω, γιατι την θυμητικα...)

sAvArA

# 26 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συριζα

Επειδη δεν θελω τον Κουλη και την παρεα του.. και επειδη δεν με εκφραζει, η α κ ι ν η σ ι α και η "θρησκευτικοτητα του κκε

ZHLIASOY

# 27 στις 29/5/2019
author
Γυναίκα / 77 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.160
Εγω θα ψηφισω ενα δικο μου κομμα που εχω σκεφτει το οποιο επειδη δεν εχει χορηγο να μπει στης εκλογες θα τους το βαλω εγω μεσα στο φακελο να το δουν!!Κ που ξερεις μπορει να τους δωσω ιδεα για το μελλον!!!Δυστηχως δεν μπορω να σας γραψω πως λεγεται γιατι θα κοπει απο την διαχειρηση του σαιτ!!! Εγω παντως θεωρω πως αν ειχα χορηγο θα εβγαινε πρωτο κομμα!!!
Αρέσει στα μέλη anassa_, alisida

jane_do

# 28 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ισοπαλία μέχρι στιγμής τα 2 κόμματα εξουσίας.

squirrel1968

# 29 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κ εγω ΑΝΤΑΡΣΥΑ ψηφισα κ ειδικα ο δημος μας ειναι ο μονος που εβγαλε ΑΝΤΑΡΣΥΑ  σε ολη την χωρα στις προηγουμενες εκλογες,κ παλι αυτον θα βγαλει.Ενας δημος που απο παντα ηταν ΝΔ..(.Αρβανιτες)

Μετα άλλαξε το προφιλ των δημοτων ,λογω του οτι ήρθαν απο πολλες περιοχες,γιατροι ,δημοσιοι υπαλληλοι ,τραγουδιστες ,καλλιτεχνες ,ηθοποιοι δηλ ηρθαν αρκετοι αριστεροι (λεμε τωρα ) οποτε μετα αρχισε να βγαινει ΠΑΣΟΚ..

Ονειρο ζωης να ερθουν σε ενα βπ προαστιο με οροφοδιαμερισματα κ μικρες μεζονετες,ήρθαν με τα τζιπακια τους σε εναν τοπο γεματο παρκα κ αρκετα πρασινο ( μεγαλωσαν κ τα συνορα του δημου μας ...) σε εναν τοπο με ταβερνες κ μπαρ σε μια περιοχη που ζει εικονικη πραγματικοτητα. (οχι εμεις ...οι άλλοι απο άλλες περιοχες)

Ο δημαρχος εκλεισε τα καταστηματα υγειονομικου ενδιαφεροντος που οφειλαν στον δημο χιλιαδες των χιλιαδων ευρω,κ μεγαλες αλυσιδες καφε,απελευθερωσε τους χωρους που ήταν τα τραπεζοκαθίσματα κ ειχαν κλεισει τα παντα..δεν υπηρχε χωρος για πεζους..(κ ακομα εχει πολυ δουλεια)Υπαρχει ο συλλογος ΡΕΜΑΤΙΑ που φροντιζει την καθαριοτητα του ρεματος κ υπαρχουν εθελοντες ( κ εγω ) οι οποιοι βρισκονται σε επιφυλακη κ ελεγχουν για τυχον πυρκαγιες κ βρισκεται ο δημαρχος κοντα σε ολο αυτο.Επισης δημιουργησε το ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΦΑΜΕ που ειναι μια δραση που συμβαινει στα σχολεια καθε 15 μερες με διαθεση αγροτικων προιοντων απο παραγωγους απο ολη τη χωρα κ πωλουνται σε χαμηλες τιμες .Εχει δημιουργησει κοινωνικο φαρμακειο κλπ.

Κατεβηκαν 11 υποψηφιοι

1 ανταρσυα,2 νδ,1 κκε, 7 δυσαρεστημενοι ανεξαρτητοι  πασοκ,αν προσθεσουμε τα ποσοστα...εμεις που τους ξέρουμε δηλ 

Ανταρσυα 32.34,

πρωην πασοκ 32.74

,ΝΔ 28,46,

ΚΚΕ 6,2 (το μονο κομμα που εχασε 5 μοναδες ειχε 11)

Αν ηταν εξυπνοι κ οι μεν ΝΔ κ οι δε ΠΑΣΟΚΟΣΥΡΙΖΑ θα εβγαιναν...αλλα μαλλον στην κουταλα θελει ο καθενας να ειναι μονος του...

Υ.Γ.

Αντε μαθατε κ που μενω..

..

Παράθεσηιο # 22 από jane_do

Έχεις δίκιο...εφόσον έβαλα το θέμα, οφείλω να δηλώσω ποιο κόμμα θα ψήφιζα...αυτό είναι το έντιμο.

ΑΝΤΑΡΣΥΑ θα ψήφιζα,όχι γιατί με εκφράζει ,διαφωνώ σε αρκετά έως πολλά,αλλά επειδή  δεν μου "πάει" η αποχή από την στιγμή που δεν είναι μαζική (να φτάσει στο 80% πχ) και επειδή ποτέ δεν έχω ψηφίσει κόμμα που να έχει μπει στη Βουλή οπότε δεν θέλω να σπάσω την παράδοση.

Το μέλος squirrel1968 έχει επισυνάψει το αρχείο: images (14).jpg (2.81KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 71 φορές

jane_do

# 30 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γενικά μαθαίνω ότι οι Ανταρσύτες,σε περιφερειακό/δημοτικό/κοινοτικό/τοπικό τέλος πάντων επίπεδο κάνουν καλή δουλειά...Εκεί που τα χαλάνε είναι στο... εθνικό επίπεδο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από squirrel1968

κ εγω ΑΝΤΑΡΣΥΑ ψηφισα κ ειδικα ο δημος μας ειναι ο μονος που εβγαλε ΑΝΤΑΡΣΥΑ  σε ολη την χωρα στις προηγουμενες εκλογες,κ παλι αυτον θα βγαλει.Ενας δημος που απο παντα ηταν ΝΔ..(.Αρβανιτες)

Μετα άλλαξε το προφιλ των δημοτων ,λογω του οτι ήρθαν απο πολλες περιοχες,γιατροι ,δημοσιοι υπαλληλοι ,τραγουδιστες ,καλλιτεχνες ,ηθοποιοι δηλ ηρθαν αρκετοι αριστεροι (λεμε τωρα ) οποτε μετα αρχισε να βγαινει ΠΑΣΟΚ..

Ονειρο ζωης να ερθουν σε ενα βπ προαστιο με οροφοδιαμερισματα κ μικρες μεζονετες,ήρθαν με τα τζιπακια τους σε εναν τοπο γεματο παρκα κ αρκετα πρασινο ( μεγαλωσαν κ τα συνορα του δημου μας ...) σε εναν τοπο με ταβερνες κ μπαρ σε μια περιοχη που ζει εικονικη πραγματικοτητα. (οχι εμεις ...οι άλλοι απο άλλες περιοχες)

Ο δημαρχος εκλεισε τα καταστηματα υγειονομικου ενδιαφεροντος που οφειλαν στον δημο χιλιαδες των χιλιαδων ευρω,κ μεγαλες αλυσιδες καφε,απελευθερωσε τους χωρους που ήταν τα τραπεζοκαθίσματα κ ειχαν κλεισει τα παντα..δεν υπηρχε χωρος για πεζους..(κ ακομα εχει πολυ δουλεια)Υπαρχει ο συλλογος ΡΕΜΑΤΙΑ που φροντιζει την καθαριοτητα του ρεματος κ υπαρχουν εθελοντες ( κ εγω ) οι οποιοι βρισκονται σε επιφυλακη κ ελεγχουν για τυχον πυρκαγιες κ βρισκεται ο δημαρχος κοντα σε ολο αυτο.Επισης δημιουργησε το ΜΑΖΙ ΝΑ ΤΑ ΦΑΜΕ που ειναι μια δραση που συμβαινει στα σχολεια καθε 15 μερες με διαθεση αγροτικων προιοντων απο παραγωγους απο ολη τη χωρα κ πωλουνται σε χαμηλες τιμες .Εχει δημιουργησει κοινωνικο φαρμακειο κλπ.

Κατεβηκαν 11 υποψηφιοι

1 ανταρσυα,2 νδ,1 κκε, 7 δυσαρεστημενοι ανεξαρτητοι  πασοκ,αν προσθεσουμε τα ποσοστα...εμεις που τους ξέρουμε δηλ 

Ανταρσυα 32.34,

πρωην πασοκ 32.74

,ΝΔ 28,46,

Αν ηταν εξυπνοι κ οι μεν ΝΔ κ οι δε ΠΑΣΟΚΟΣΥΡΙΖΑ θα εβγαιναν...αλλα μαλλον στην κουταλα θελει ο καθενας να ειναι μονος του...

Υ.Γ.

Αντε μαθατε κ που μενω..

..

squirrel1968

# 31 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από jane_do

Γενικά μαθαίνω ότι οι Ανταρσύτες,σε περιφερειακό/δημοτικό/κοινοτικό/τοπικό τέλος πάντων επίπεδο κάνουν καλή δουλειά...Εκεί που τα χαλάνε είναι στο... εθνικό επίπεδο.

Arxontoula_

# 32 στις 29/5/2019
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρός
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.744

Σχεδόν 100 χρόνια πριν

ο Δάσκαλος τα είχε πει όλα

Κατήντησα σχεδόν ανέστιος και πένης.
Αυτή η μοιραία πόλις, η Αντιόχεια όλα τα χρήματά μου τα Άφαγε:
αυτή η μοιραία με τον δαπανηρό της βίο.

Αλλά είμαι νέος και με υγείαν αρίστην.
Κάτοχος της ελληνικής θαυμάσιος
(ξέρω και παραξέρω Αριστοτέλη, Πλάτωνα
τί ρήτορας, τί ποιητάς, τί ό,τι κι αν πεις).
Από στρατιωτικά έχω μιαν ιδέα,
κι έχω φιλίες με αρχηγούς των μισθοφόρων.
Είμαι μπασμένος κάμποσο και στα διοικητικά.

Στην Αλεξάνδρεια έμεινα έξι μήνες, πέρσι
κάπως γνωρίζω (κι είναι τούτο χρήσιμον) τα εκεί:
του Κακεργέτη βλέψεις, και παλιανθρωπιές, και τα λοιπά.

Όθεν φρονώ πως είμαι στα γεμάτα
ενδεδειγμένος για να υπηρετήσω αυτήν την χώρα,
την προσφιλή πατρίδα μου Συρία.

ΣΆ ό,τι δουλειά με βάλουν θα πασχίσω
να είμαι στην χώρα ωφέλιμος. Αυτή είνΆ η πρόθεσίς μου.
Αν πάλι μΆ εμποδίσουνε με τα συστήματά τους -
τους ξέρουμε τους προκομμένους: να τα λέμε τώρα;
αν μΆ εμποδίσουνε, τί φταίω εγώ.

ΘΆ απευθυνθώ προς τον Ζαβίνα πρώτα,
κι αν ο μωρός αυτός δεν μΆ εκτιμήσει,
θα πάγω στον αντίπαλό του, τον Γρυπό.
Κι αν ο ηλίθιος κι αυτός δεν με προσλάβει,
πηγαίνω παρευθύς στον Υρκανό.

Θα με θελήσει πάντως ένας απΆ τους τρεις.

Κι είνΆ η συνείδησίς μου ήσυχη
για το αψήφιστο της εκλογής.
Βλάπτουν κι οι τρεις τους την Συρία το ίδιο.

Αλλά, κατεστραμμένος άνθρωπος, τί φταίω εγώ.
Ζητώ ο ταλαίπωρος να μπαλωθώ.
Ας φρόντιζαν οι κραταιοί θεοί
να δημιουργήσουν έναν τέταρτο καλό.
Μετά χαράς θα πήγαινα μΆ αυτόν.

Αρέσει στα μέλη anassa_, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

pythagoras

# 33 στις 29/5/2019
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Εγκρίνω ...

και επαυξάνω... (μέχρι πόσα δαγκώματα μπορώ

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Arxontoula_

Ζεην - Ντο,

Δαγκωτό

(το κείμενο ψηφίζει άλλο κόμμα)

achinos

# 34 στις 29/5/2019
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

λέω στις επόμενες εκλογές

να ψηφίσω κατευθείαν τις παγκόσμιες αγορές.
Έτσι για να μην ταλαιπωρείται το καημένο μου το δημοκρατικό δικαίωμα,
κάνοντας τέτοια μεγάλη παράκαμψη
από μένα
μέχρι εκεί που πρόκειται να πάει.
Αρέσει στα μέλη Katia_80, Lena_7_ και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 35 στις 29/5/2019
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.538

Απαπα παπα καλέ, να βγάζει τέτοια γλώσσα ...,,?

Αρέσει στο μέλος Enikos

Andreass66

# 36 στις 29/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τζενη να προσεχεις οσους θελουν να σε δαγκωσουν...να εχουν τουλαχιστον τα δοντακια τους ολα

anassa_

# 37 στις 29/5/2019
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.134

Εντάξει η επιλογή της ψήφου είναι δικαίωμα σου οπως όλων. 

Τώρα το ότι περιμένεις/ περιμένουμε την αποχή του 80% ως δια μαγείας με παραξενευει κάπως κ λέω κάπως γιατί ξερω τη φάρα μας ... 

Δεν είναι καλύτερα όσοι από εμάς που τελικά βλέπουμε πως δεν υπάρχει κάποιος να μας αντιπροσωπεύει, να απεχουμε συνειδητά ; αλλιώς πως θα πετύχει η αποχή; 

Αν πάμε όλοι στα μικρά ( 100.000.)κόμματα που λέει ο λόγος , που δεν βγάζουν ουτε 1 έδρα  αφήνουμε πάλι στο προσκήνιο τα δύο μεγαλύτερα που διοικούν στην ουσία μετά τη μεταπολίτευση ασχετου ονόματος, και συντηρουμε το δίπολο μαζί με την οικογενειοκρατία την κουτάλα τους και τις ρεμουλες τους.

¶λλο θα ήταν να μου ελεγες τους ψηφιζω γιατί τους πιστεύω.  

Ερριξα μια ματιά στο κόμμα της Ανταρσυας και σε καποια η αλήθεια ενδιαφεροντα άρθρα. Αριστερό κόμμα που έχει μαζέψει πολλά μικρά κόμματα τα οποία κατά τη γνώμη μου κάποια στιγμή θα κατακερματισουν την προσπάθεια... 

Το άλλο που με απασχολεί με την αριστερά με την οποία εχω μαλώσει από τότε που ψηφισα Φλωράκη κ μου βγήκε Μητσοτάκης, είναι πως τελικά κι αυτοί τη κουταλα κοιτανε να συντηρησουν ... βλεπε Φλωράκη + Μητσοτάκη 

Τσίπρα + Καμμένο 

Παπαρρηγα στρογγυλοκαθισμενη στο θρόνο της που δεν κουνάει ούτε για να διώξει τη μύγα απο τη μύτη της .

Νομίζω πως έχουμε να παθουμε πολλά ακόμα έως ότου μάθουμε... 

Ο δρακουμελσαν θα βγει κ θα βασιλευσει κ μετα  ως είθισται ο πρώτος Δήμος της χώρας θα δώσει τον επόμενο πρωθυπουργό, που έχει βγάλει αν δεν κανω λάθος τον γιο του Δήμο  ...  

Ελπίζω τον Δήμομπακογιαννοσαν  μην τον ψηφίσουν τα εγγόνια μου ... εγώ δεν θα ζω κι αν ζω, ψηφίζουν κ νωρίς τώρα, αν ακόμα είμαστε έτσι θα συνεχισω να απεχω ή  θα ανηκω σε εξτρεμιστική οργάνωση 

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από jane_do

Αρέσει στο μέλος oytwswste

anassa_

# 38 στις 29/5/2019
author

Στις δημοτικές αν υπάρχει άξιος άνθρωπος σε οποιο χώρο κ να ανήκει δεν τον χάνουμε ιδιαίτερα αν ανήκει στον προοδευτικό χώρο. 

*Αυτό περι προοδευτικού το γραφω γιατί κυκλοφορουν κ χ.αυγακια, κ σωρρακια κλπακια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από squirrel1968

Κατεβηκαν 11 υποψηφιοι

Ανταρσυα 32.34,

πρωην πασοκ 32.74

,ΝΔ 28,46,

Υ.Γ.

Αντε μαθατε κ που μενω..

..

Heptamer

# 39 στις 29/5/2019
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.026

Παρακαμπτεις την ιεραρχία!

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από achinos

λέω στις επόμενες εκλογές

να ψηφίσω κατευθείαν τις παγκόσμιες αγορές.
Έτσι για να μην ταλαιπωρείται το καημένο μου το δημοκρατικό δικαίωμα,
κάνοντας τέτοια μεγάλη παράκαμψη
από μένα
μέχρι εκεί που πρόκειται να πάει.

anassa_

# 40 στις 29/5/2019
author

Γιατί καλέ έχεις αμφιβολίες για την οδοντοστοιχία του Πυθαγόρα ... μπορεί να είναι κι από χρυσό κοβεις τσοι ψήφοι της κοπέλας ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Andreass66

Τζενη να προσεχεις οσους θελουν να σε δαγκωσουν...να εχουν τουλαχιστον τα δοντακια τους ολα

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, ZHLIASOY
Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε