Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πρώτο ραντεβού και το μετά

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Eydoksos

# 1 την Τρίτη στις 9:30
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Γεια σας παιδια. Θα μπω κατευθειαν στο ψητο. Βγηκαμε ραντεβου σε ενα μπαρακι μετά απο δική μου πρόταση. Περασαμε ωραια μιλαγαμε ολη την ωρα χωρις αμηχανιες ειχαμε και πειράγματα και καποιες εστω λιγες πιο προσωπικες ερωτησεις. Ωστόσο,γενικα δεν μου εβγαλε αυτο που λενε ερωτικο vibe απο την ολη βραδια. Και επειδη οι συνθηκες που γνωριστήκαμε ηταν κάπως περίεργες ισως να μην εχει καταλαβει καν τις προθεσεις μου. Ισως δηλαδη νομιζει οτι βγηκαμε σαν φιλοι. Αυτο δυστυχώς δεν μπορω να το ξερω. Αλλα που πρεπει να σας πω ειναι οτι εγω ειμαι 22 και αυτη 18. Και οτι δεν εχει  μεχρι τωρα καποια σχεση. Μετα απο εκεινη τη μερα που βγηκαμε εχουν περασει 2 μερες οπου δεν εστειλα και δυστυχως ουτε εκεινη. Σκοπευα να περιμενω αλλη μια μερα να δω εαν θα στείλει κανα μήνυμα και εαν οχι να στείλω εγω ή να παρω τηλεφωνο και να της προτεινω να ξαναβγουμε. Ποιες ειναι οι γνωμες σας και ποιος θα ηταν ο καλυτερος τροπος να το χειριστω; Νομιζω πιο πολυ με μπερδεύει το οτι δεν εχει ξανακανει σχεση και ισως δεν εχει την  εμπειρια να χειριστει τετοιες καταστάσεις. Αν ξαναστειλω να βγουμε μηπως δείχνει απελπισία και την πριζω; Ολες οι γνωμες δεκτες. 

Αρέσει στο μέλος TheGreekMan

Helenaki4

# 2 την Τρίτη στις 9:47
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Απαντήσεις: 635

Καλημέρα θεματοθετη 

Με καθε ειλικρίνεια , δεν ξερω πια τι γινεται στις ηλικίες σας (σιτεψα!) , η λογική των μεγαλύτερων παντως λέει οτι εφόσον το κορίτσι ειναι άπειρο , ισως περιμένει από σένα ένα μήνυμα  κι αυτή τη στιγμή φαντάζεται το ίδιο , οτι δηλαδή δε σου άρεσε γι αυτό έκανες πίσω . 

Όταν έχεις να κανεις με τοσο άπειρη κοπέλα , ή παίρνεις πάνω σου τη φάση ή την αφήνεις και πας γι αλλα χωρίς να περιμένεις εκείνη να εκδηλωθεί πρώτη . 
Η κοπέλα ήρθε να σε συναντήσει , πράγμα που σημαίνει οτι ενδιαφέρεται , μην τρελλαθουμε. 

Αρέσει στα μέλη Chaotic75, agrotis53 και σε ακόμα 4 μέλη.

archagellos

# 3 την Τρίτη στις 10:57
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.026

man ,

τι να περιμενεις ? Στα ειπε και η Helenaki4 
περιμενεις τι ? το γαλα να βρασει ? Παρε ενα τηλ και πες της να ξαναβγειτε . Εαν ναι ...οκ ...εαν οχι ...κλεινεις το θεμα και πας παρακατω.
Σιγα να μη το κανεις και ζητημα ...Δνε ξανα ειχε σχεση ...και αυτο τι σημαινει ? Την ρωτησες γιατι ?
Μπορει η κοπελα να ειναι πολυτη προσεχτικη με ποιον θα κανει κατι ...και οχι του κοπαδιου .

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη agrotis53, sun_world και σε ακόμα 3 μέλη.

26-29-31

# 4 την Τρίτη στις 11:00
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.657

Πηγαινε παρακατω λοιπον,δεν χρειαζεται να ταλαιπωρηθει η κοπελα

και να τσιμπηθει μαζι σου,και να τραβιεται μεσα της κανα διχρονο...

Φερσου σαν αντρας...θα το βρεις μπροστα σου!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Eydoksos

Ωστόσο,γενικα δεν μου εβγαλε αυτο που λενε ερωτικο vibe απο την ολη βραδια.

Αρέσει στα μέλη Dimitrisssss777, e_lp19 και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 5 την Τρίτη στις 11:44
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.235

Δεν έχει ξανακάνει σχέση... Στο είπε αυτό εκείνη ή το συμπέρανες μόνος σου;

Το "άπειρη στις σχεσεις" και "χωρίς αμηχανίες και πειράγματα" δεν κολλάνε συναμεταξυ τους. Ρε μπας και στο πε για να μην τη θεωρήσεις ξεπεταγμενη; Μπας και είναι σιγανοπαπαδιά και ξέρει μια χαρά να "χειρίζεται τέτοιες καταστασεις" και είπε να μη σε ξενερωσει; ; 

Εν ετει 2019 και 18χρονη να μην ξέρει τα βασικά, δεν παίζει! 

Για τσέκαρε το! 

Οσο άπειρη ίσως κι αν είναι, δεν είναι χαζή να μη γνωρίζει πως άντρες και γυναίκες κατά κανόνα δε βγαίνουν φιλικά. 

Αν δε σου έκανε κλικ γιατί θες να την ξαναδεις οεο; 
Η χυλόπιτα δεν έχει φύλο ξέρεις...Εχεις δικαίωμα να την προσφέρεις κι εσύ! 

Το πρόβλημα σου δεν εινα άλυτο. 

Άφησες να περάσει το προβλεπομενο 48ωρο, οπότε αν πραγματικά τελικά σε ενδιαφέρει, στέλνεις και  αβαδιστα, αβίαστα, αβασάνιστα προτείνεις "εμπέδωση" της πρώτης συνάντησης και κόβεις αντιδραση.

Αν όντως είναι άπειρη, φρόντισε να εκπροσωπήσεις επάξια το φύλο σου και να τη βοηθήσεις να μάθει "να χειρίζεται τέτοιες καταστασεις"... Μη χάσει πάσα ιδέα για τους άντρες, νέα κοπέλα!... ?

Το νου σου! 

Αν και αμφιβάλλω αν κι εσύ μπορείς να χειρίζεσαι τέτοιες "καταστάσεις" επίσης. Απειρουλης είσαι κι εσύ στα 22 σου, μη κορδωνεσαι! Δεν έφαγες "καταστάσεις" με το κουτάλι! 

Αν είχες την εμπειρία, δε θα μας ρώταγες.εξαλλου... 

Αρέσει στα μέλη Dimitrisssss777, e_lp19 και σε ακόμα 1 μέλος.

Dimi63geor

# 6 την Τρίτη στις 11:45
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Απαντήσεις: 17
Φιλαράκι...θα πάρεις ένα μπουκέτο κόκκινα τριαντάφυλλα και θα πας στο σπίτι της αιφνιδιαστικά...θά της πεις " έφερα στο λουλούδι...ένα μπουκέτο λουλούδια!!!". ...και θά κάνεις ένα χειροφιλημα στο δεξί της χέρι...και μετά θα τη πάρεις να πάτε για καφέ!!! Τα δίνουμε όλα στις γυναίκες!!!
Αρέσει στο μέλος Eydoksos

Mindthegap-

# 7 την Τρίτη στις 12:03
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.721

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Dimi63geor
Φιλαράκι...θα πάρεις ένα μπουκέτο κόκκινα τριαντάφυλλα και θα πας στο σπίτι της αιφνιδιαστικά...θά της πεις " έφερα στο λουλούδι...ένα μπουκέτο λουλούδια!!!". ...και θά κάνεις ένα χειροφιλημα στο δεξί της χέρι...

Ναι...ναι...να της βαλει κι αυτο να ακουσει  να την αποτελειωσει...

https://www.youtube.com/watch?v=BwwREvJ0OUI

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Dimitrisssss777 και σε ακόμα 8 μέλη.

Eydoksos

# 8 την Τρίτη στις 12:10
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις. Το οτι δεν εχει κανει σχεση μου το ειπε η ιδια πανω σε μια συζητηση που ειχαμε. Γενικα ειναι πολυ κοινωνικη γιαυτο και δεν ειχαμε προβλημα επικοινωνιας. Προσωπικά μπορω να χειριστω τα πραγματα αλλα δεν ειπα ποτε οτι εχω την απολυτη εμπειρια μιας και μεχρι τωρα εχω μονο καποιες σχετικα μεγαλες σχεσεις και αρα οχι πολλες. Δεν εννοουσα οτι δεν μου εκανε το κλικ. Εννοουσα οτι δεν ενιωσα αυτο το ραντεβου ως πλήρως ερωτικο. Οπως και να χει και εγω σκεφτομουν να την παρω τηλ και να της προτεινω να ξαναβγουμε μια συγκεκριμένη μερα πχ σαββατο. Εαν μου πει ομως οτι δεν μπορει και δεν προτεινει καποια αλλη μερα απο μονη της,σκεφτομαι να το αφησω και εγω και να μην ασχοληθω. Καποιος μπορει να μου ελεγε να προτεινω γενικα το σαββατοκυριακο και να μου πει αυτη ποτε μπορει αλλα θέλω να της δωσω μια διεξοδο να αρνηθει ευγενικα εαν δεν θελει. Αλλος μπορει να μου συνιστουσε να της προτεινω και μια 2η μερα εαν δεν μπορει την 1η και αν δεν ανταποκριθεί ουτε στην 2η τοτε να κοψω. Να σημειωθει οτι εγω ημουν αυτος που της έστειλε πρώτος μηνυμα(και αρα που επεδιωξα την επικοινωνια μας) και εγω προτεινα το 1ο ραντεβου(το οποιο βεβαια δεχτηκε χωρις να δειξει καποιον ενδοιασμο). Γι'αυτό και σκεφτομαι μηπως την πριζω εαν της στείλω παλι εγω να βγουμε κτλ. Δεν θα μπορουσε να στειλει εστω ενα περασα πολυ ωραια να ξανακανονισουμε;
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Helenaki4

# 9 την Τρίτη στις 12:33
author

Δε χρειαζεται τόση σκηνοθεσία βρε αγορι μου ! Ειναι πιο απλά τα πράγματα !

Παρε τηλ , πρότεινε το Σάββατο , ορθώς εμιλησες.

Αν μπορεί , καλά να περάσετε .

Αν δε μπορεί και γουστάρει , θα αντιπροτείνει .

Αν δε μπορεί και δε γουστάρει , δε θα αντιπροτείνει ή θα το αφήσει φλου για «μια άλλη φορά» .

Κάνε την κίνηση σου ντε ! Καλό βόλι ! 

Και μην ξεχάσεις να γράψεις εδώ , στους θείους και τις θείες τα νέα ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Eydoksos
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις. Το οτι δεν εχει κανει σχεση μου το ειπε η ιδια πανω σε μια συζητηση που ειχαμε. Γενικα ειναι πολυ κοινωνικη γιαυτο και δεν ειχαμε προβλημα επικοινωνιας. Προσωπικά μπορω να χειριστω τα πραγματα αλλα δεν ειπα ποτε οτι εχω την απολυτη εμπειρια μιας και μεχρι τωρα εχω μονο καποιες σχετικα μεγαλες σχεσεις και αρα οχι πολλες. Δεν εννοουσα οτι δεν μου εκανε το κλικ. Εννοουσα οτι δεν ενιωσα αυτο το ραντεβου ως πλήρως ερωτικο. Οπως και να χει και εγω σκεφτομουν να την παρω τηλ και να της προτεινω να ξαναβγουμε μια συγκεκριμένη μερα πχ σαββατο. Εαν μου πει ομως οτι δεν μπορει και δεν προτεινει καποια αλλη μερα απο μονη της,σκεφτομαι να το αφησω και εγω και να μην ασχοληθω. Καποιος μπορει να μου ελεγε να προτεινω γενικα το σαββατοκυριακο και να μου πει αυτη ποτε μπορει αλλα θέλω να της δωσω μια διεξοδο να αρνηθει ευγενικα εαν δεν θελει. Αλλος μπορει να μου συνιστουσε να της προτεινω και μια 2η μερα εαν δεν μπορει την 1η και αν δεν ανταποκριθεί ουτε στην 2η τοτε να κοψω. Να σημειωθει οτι εγω ημουν αυτος που της έστειλε πρώτος μηνυμα(και αρα που επεδιωξα την επικοινωνια μας) και εγω προτεινα το 1ο ραντεβου(το οποιο βεβαια δεχτηκε χωρις να δειξει καποιον ενδοιασμο). Γι'αυτό και σκεφτομαι μηπως την πριζω εαν της στείλω παλι εγω να βγουμε κτλ. Δεν θα μπορουσε να στειλει εστω ενα περασα πολυ ωραια να ξανακανονισουμε;

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, Dimitrisssss777 και σε ακόμα 5 μέλη.

alisida

# 10 την Τρίτη στις 13:14
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 4.774

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Mindthegap-

Ναι...ναι...να της βαλει κι αυτο να ακουσει  να την αποτελειωσει...

https://www.youtube.com/watch?v=BwwREvJ0OUI

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, agrotis53

alisida

# 11 την Τρίτη στις 13:18
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 4.774

Βρε παιδί ..

Αφού δεν ενοιωσες ούτε στο ελάχιστο ερωτική ατμοσφαιρα και αφού δε σου έκανε το κλικ.

Γιατί να ξαναβγειτε ?

Μόνο και μόνο να κερδίσεις το κορίτσι ?

Δεν είν' κακό ξέρεις να μη μας έλκουν όλα τα άτομα του άλλου φύλου .

Κάποιες γυναίκες μπορείς να τις έχεις μόνο φιλες ,δε θα σε παρεξηγήσει κάνεις γι αυτό .  

Ούτε θα πουν " βγήκαν και δεν την έριξε " 

Μην τρελαθουμε κι όλας ,με το ζόρι να σου βγει ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Eydoksos

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, agrotis53

ZHLIASOY

# 12 την Τρίτη στις 14:40
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.772

Παιζει ρολο το δεξι η αριστερο χερι?

Το ρωταω μηπως ειναι κατι σοβαρο κ μπερδευτει το παιδι κ φιλησει το αριστερο..να προλαβουμε το κακο

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Dimi63geor
Φιλαράκι...θα πάρεις ένα μπουκέτο κόκκινα τριαντάφυλλα και θα πας στο σπίτι της αιφνιδιαστικά...θά της πεις " έφερα στο λουλούδι...ένα μπουκέτο λουλούδια!!!". ...και θά κάνεις ένα χειροφιλημα στο δεξί της χέρι...και μετά θα τη πάρεις να πάτε για καφέ!!! Τα δίνουμε όλα στις γυναίκες!!!

Αρέσει στα μέλη agrotis53, alisida

Eydoksos

# 13 την Τρίτη στις 14:49
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Alisida δεν ειπα οτι δεν με ελκύει. Καταρχας τοσο άγχος για να βγουμε και τοσο που το σκεφτομαι μετα δείχνει οτι δεν την βλεπω φιλικα. Απλως ίσως πρεπει να γινω λιγο πιο ξεκάθαρος μιας και δεν ειναι εμπειρη.
Αρέσει στο μέλος alisida

Heptamer

# 14 την Τρίτη στις 15:10
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.235

Γιατί αναρωτιεσαι που δεν είδες κάτι ερωτικο; 

Το πρώτο ραντεβού είναι (συνήθως) μονο αναγνωριστικο. 

Δεν είναι απαραίτητο να έχει ερωτικο χαρακτήρα. 

Αν της προτείνεις δύο μέρες, της δινεις μεν τη δυνατότητα να επιλέξει αυτή που τη βολευει περισσότερο, συγχρόνως όμως τη στριμωχνεις και τη δυσκολεύεις να αρνηθεί την πρόταση σου σε περίπτωση που το θέλει ή το σκέφτεται. 

Αλιευσε προσεκτικά διαθέσεις με μια ήπια τηλεφωνική κρούση και πραξε ανάλογα... 

Δίχως πατέντες η στρατηγικές από αμφίβολα εγχειρίδια. ... 

Δεν πας σε πόλεμο... 

Αρέσει στα μέλη alisida, Eydoksos

TheGreekMan

# 15 την Τρίτη στις 16:39
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 152

Eydoksos τα πραγματα ειναι απλα αλλα τα κανεις δυσκολα γιατι πλαθεις πολλα σεναρια στο μυαλο σου...

παρτην τηλ και πεστης οτι θελεις να βγειτε για ενα καφε...

αν και εφοσον δεχτει...

πεστης ομορφα τις σκεψεις σου οτι ενδιαφερεσαι για κεινη...και θα δεις αντιδρασεις...

να εισαι ετοιμος ομως και για την αρνηση της...

Dimi63geor

# 16 την Τρίτη στις 17:45
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Απαντήσεις: 17
Είπαμε: όλα για τις γυναίκες!!! Όχι μισά πράματα!!! Ολααα!!!

agrotis53

# 17 την Τρίτη στις 19:34
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 885

ουφφφ τωρα εγω πρεπει να γινω παλι ο κακος της παρεας...  

πως μπορεις να λες οτι εκανες μακροχρονιες σχεσεις , και να μην ξερεις να προσεγγιζεις μια κοπελα...

τι ακριβως ερωτικο να περιμενες απο ενα πρωτο ραντεβου σε μια γνωριμια 5 ημερων ???

οκ η κοπελα πιθανων να μην εχει ξανακανει σχεση,, ασχετα αν περιγραφικα ξερει περι σχεσεων,,, σε τετοιες περιπτωσεις θελει χρονοοο, ,, τι ακριβως περιμενες η περιμενεις σεξ την δευτερη φορα???

και γιατι παρακαλω εφοσον βγηκατε δεν της εστειλες μηνυμα?? μια καλημερα, ενα πως εισαι , τιποτα...μαχαιρια βγαλατε οταν χωρισατε απο το βραδυ??? τι ακατανοητα ειναι αυτα...

περιμενεις εσυ να σου στειλη αυτη μυνημα,,, κανενας φιλος εξυπνος στο ειπε αυτο?/ η οι σχεσεις διαρκειας που εκανες... μα το συμπαν ολο, παληκαρι μου εχεις ξανακανει σχεση??? μπααα

μα οταν γραφεις αυτο...Οπως και να χει και εγω σκεφτομουν να την παρω τηλ και να της προτεινω να ξαναβγουμε μια συγκεκριμένη μερα πχ σαββατο. Εαν μου πει ομως οτι δεν μπορει και δεν προτεινει καποια αλλη μερα απο μονη της,σκεφτομαι να το αφησω και εγω και να μην ασχοληθω...

σημαινει οτι τρεμεις ολοκληρος απο φοβο και ανασφαλεια...εστω και μια γνωριμια 10 ημερων να εκανες με κοπελα δεν θα τα εγραφες αυτα που γραφεις...

και το αστειο ειναι οτι λες , οτι εσυ εκανες τα πρωτα βηματα, τα οποια η κοπελα τα δεχθηκε,, και τωρα δισταζεις για το ποιο απλο και φυσιολογικο δευτερο βημα 

και με αποτελειωνης με το τελος εδω...Γι'αυτό και σκεφτομαι μηπως την πριζω εαν της στείλω παλι εγω να βγουμε κτλ. Δεν θα μπορουσε να στειλει εστω ενα περασα πολυ ωραια να ξανακανονισουμε;... ολη η απειρια, ο φοβος, η ανασφαλεια, η ασχετοσυνη, ολα μαζεμενα εδω...

δεν νομιζω ρε παληκαρι μου να τρωει ανθρωπους η κοπελιτσα... παρε τηλ. ρωτα τη κανει, πως ειναι, αν περασε καλα που βγηκατε, αν θελει να ξαναβγητε, πες της οτι εσυ περασες ομορφα, προτεινε εναν καφε... 

αν σου πει οχι οκ οχι τη να γινει ... αλλα γιατι να σου πει οχι ,,, εκτος αν απλωσες κανα χερι ετσι βιαστηκα και φοβηθηκε η κοπελα... διαφορετικα γιατι να πει οχι??? 

τι αλλο να πω ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Eydoksos

Αρέσει στα μέλη e_lp19, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

paranomos

# 18 την Τρίτη στις 21:23
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Απαντήσεις: 173

Εμενα αν μου αρεσε..θα της ζητουσα μια βολταα ακομη..και θα ευχομουν να πει οχι.

Αν ελεγε ναι..θα βγαιναμε..θα της την επεφτα και θα επεδιωκα να πει παλι οχι.

Αν ελεγε οχι..

Θα της ελεγα ..συγνωμη νομιζα οτι το ηθελες και συ.

Μετα δεν θα εκανα τιποτα.

Helenaki4

# 19 την Τετάρτη στις 9:18
author

Ααααχ καλε Κύριε δώστε μου κι εμένα μια γουλιτσα ...

Δεν ειναι σωστό να το πίνετε όλο μόνος σας !

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από paranomos

Εμενα αν μου αρεσε..θα της ζητουσα μια βολταα ακομη..και θα ευχομουν να πει οχι.

Αν ελεγε ναι..θα βγαιναμε..θα της την επεφτα και θα επεδιωκα να πει παλι οχι.

Αν ελεγε οχι..

Θα της ελεγα ..συγνωμη νομιζα οτι το ηθελες και συ.

Μετα δεν θα εκανα τιποτα.

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, e_lp19 και σε ακόμα 3 μέλη.

marie_la_journaliste

# 20 την Τετάρτη στις 9:18
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 366

Τελικα τι εγινε με το κοριτσι;

αντε γιατι σκασαμε απο περιεργεια...ενα μηνυμα ρε φιλε!...ενα μηνυμα θα  ηταν αρκετο!!!,,,

περασα πολυ ωραια. θελεις να το επαναλαβουμε;
Αρέσει στα μέλη alisida, Eydoksos και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε