Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πρώτο ραντεβού και το μετά

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Gerasimos_H

# 41 στις 14/6/2019
author
Ανδρας / 47 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 51
'Aρεσαν+: 0%
Φίλε ,δε σε πιστεύω ρε ...Όλα αυτά τα κατεβατα είναι ανάλυση για το πώς θα προτείνεις ραντεβού ; Πάει ,το χάσαμε εντελώς .Πάρε τηλέφωνο γιατί διστάζεις δεν καταλαβαίνω .Μετράς πόσες φορές πήρες εσύ και πόσες εκείνη .Άμα τα βρείτε και σου στέλνει όλη μέρα θα έχεις άλλο παράπονο μετά .xaxaxaxaxa
Αρέσει στα μέλη lollipop-123, Eydoksos

Eydoksos

# 42 στις 14/6/2019
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11
Ο ευδοξος ο κνιδιος ειμαι ρε συ λοιπον δεκτες ολες οι αποψεις επραξα και θα πραττω οπως νομιζω οτι είναι σωστότερο και φυσικα οπως καποιοι απο εσας προτείνατε. Τωρα καποιοι οπως ο αγροτης και η ζηλιασου καλο θα ηταν να μάθετε να διαβαζετε τι γραφει ο αλλος γιατι απο εξυπνακιδες και φαντασμενους χορτασαμε και εδω και στην πραγματικη ζωή. Να ζητησω και ενα συγγνωμη απο τη ζηλιασου που ΤΟΛΜΗΣΑ να ζητησω την αποψη σας σε ενα θεμα που ειχα, μιας και κατα τη γνωμη της αυτο δειχνει οτι ενα 22χρονο δεν ξερει να φερθει σε ενα 18χρονο και οχι οτι απλα ηθελα να δω διαφορετικες αποψεις απο την δικη μου. Πολλοι πισω απο την ανωνυμία που σας προσφερει τι ιντερνετ το παίζετε ιστορία,ποσο μαλλον οταν ειστε 'παλιοι' σε ενα σαιτ και εχετε την υποστήριξη κάποιον μελών. Προσωπικα σας λυπαμαι και αισθανομαι ασχημα να σας χαλαω αυτην την ψευδαίσθηση οπότε δεν θα συνεχισω να απαντάω σε αυτα τα άτομα. Για ολους τους υπολοιπους που μπηκατε απλα να βοηθησετε,να πω πως αν και δεν το περίμενα ο λακωνικος κατα καποιους τροπος που επέλεξα απεδωσε καρπους εν τελει. Οποτε θα ξαναβγουμε και θα κανω κινηση. Σας ευχαριστώ πολυ

ZHLIASOY

# 43 στις 15/6/2019
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 2.846
Εισαι πολυ " μικρος" για να το παιξεις ιστορια!

squirrel1968

# 44 στις 15/6/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.138

Σχόλιο #43απο zhlia

Η νιότη...αχ αυτή η νιότη...

με το γερασμένο κ κολλημενο μυαλό...?

Ποτέ πρόλαβες κ χορτασες ...στα 22 σου...?

εξυπνακηδες κ φαντασμενους ?

Σιγουρα είσαι 22..?

Αμφιβάλλω...

κ

που ξέρεις ποιοι είναι παλιοί κ ποιοι 

καινούργιοι...εδώ?

κ ποιοι υποστηριζουν ποιους...

παρακολουθεις κ τα λαικ...?

Πολύ χωμένος είσαι για τόσο  μικρούλης...

Ρητορικά ερωτήματα...

agrotis53

# 45 στις 15/6/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.384

εγω δεν ειμαι ανωνυμος... εσυ εισαι.. και πολλα αλλα εισαι...   αντε τωρα και καλους απογονους αφου απεδωσε το λακωνικο στυλ σου ... προσωπικα , φαινεστε, οτι και να κανεται φαινεστε... υποψην  

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Eydoksos
Ο ευδοξος ο κνιδιος ειμαι ρε συ λοιπον δεκτες ολες οι αποψεις επραξα και θα πραττω οπως νομιζω οτι είναι σωστότερο και φυσικα οπως καποιοι απο εσας προτείνατε. Τωρα καποιοι οπως ο αγροτης και η ζηλιασου καλο θα ηταν να μάθετε να διαβαζετε τι γραφει ο αλλος γιατι απο εξυπνακιδες και φαντασμενους χορτασαμε και εδω και στην πραγματικη ζωή. Να ζητησω και ενα συγγνωμη απο τη ζηλιασου που ΤΟΛΜΗΣΑ να ζητησω την αποψη σας σε ενα θεμα που ειχα, μιας και κατα τη γνωμη της αυτο δειχνει οτι ενα 22χρονο δεν ξερει να φερθει σε ενα 18χρονο και οχι οτι απλα ηθελα να δω διαφορετικες αποψεις απο την δικη μου. Πολλοι πισω απο την ανωνυμία που σας προσφερει τι ιντερνετ το παίζετε ιστορία,ποσο μαλλον οταν ειστε 'παλιοι' σε ενα σαιτ και εχετε την υποστήριξη κάποιον μελών. Προσωπικα σας λυπαμαι και αισθανομαι ασχημα να σας χαλαω αυτην την ψευδαίσθηση οπότε δεν θα συνεχισω να απαντάω σε αυτα τα άτομα. Για ολους τους υπολοιπους που μπηκατε απλα να βοηθησετε,να πω πως αν και δεν το περίμενα ο λακωνικος κατα καποιους τροπος που επέλεξα απεδωσε καρπους εν τελει. Οποτε θα ξαναβγουμε και θα κανω κινηση. Σας ευχαριστώ πολυ

COSTAS42

# 46 στις 28/7/2019
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.050

Τελικα δεν μαθαμε τι εγινε τελικα

lollipop-123

# 47 στις 28/7/2019
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 113

βρε συ αγροτη

κουραστηκα κ μονο που ρολαρα το ποντικι

που να το διαβαζα κιολας

καλα πως το εγραψες  οοολο αυτο ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από agrotis53

ακου παληκαρι μου και εσυ... απαντω σε οτι διαβαζω, και αυτο που διαβαζω ειναι αυτα που γραφετε εσεις, εδω μεσα... κατανοητο αυτο ??... παμε παρακατω  ...εγραψα

<πως μπορεις να λες οτι εκανες μακροχρονιες σχεσεις , και να μην ξερεις να προσεγγιζεις μια κοπελα...τι ακριβως ερωτικο να περιμενες απο ενα πρωτο ραντεβου σε μια γνωριμια 5 ημερων ???οκ η κοπελα πιθανων να μην εχει ξανακανει σχεση,, ασχετα αν περιγραφικα ξερει περι σχεσεων,,, σε τετοιες περιπτωσεις θελει χρονοοο, ,, τι ακριβως περιμενες η περιμενεις σεξ την δευτερη φορα???και γιατι παρακαλω εφοσον βγηκατε δεν της εστειλες μηνυμα?? μια καλημερα, ενα πως εισαι , τιποτα...μαχαιρια βγαλατε οταν χωρισατε απο το βραδυ??? τι ακατανοητα ειναι αυτα... περιμενεις εσυ να σου στειλη αυτη μυνημα,,, κανενας φιλος εξυπνος στο ειπε αυτο?/ η οι σχεσεις διαρκειας που εκανες... μα το συμπαν ολο, παληκαρι μου εχεις ξανακανει σχεση??? μπααα...>... ΑΥΤΟ φιλε μου δεν ειναι ειρωνια... ειναι απορια και ερωτησεις... οι ποιες ισχυουν ακομη...

ΚΑΙ το παραδοξο το γραφεις μονος σου... δηλαδη λες, οτι δεν εχεις εμπειρια... λες οτι εκανες μονο μακροχρονιες σχεσεις... και λες , οτι εσυ εκανες το πρωτο βημα για να βγητε πρωτη φορα... Συγνωμη αλλα εσυ τα συνδυαζεις αυτα??? εσυ τα λες, ετσι δεν ειναι ???  αν εκανες δηλαδη 3 σχεσεις 1 χρονου, αυτο δεν ειναι εμπειρια , γαι τη στιγμη που βγαινεις με μια ας το πω 4 κοπελα??? παντως απειρια δεν το λες...

παμε παρακατω...για ξεπετες δεν μιλησα καθολου, μην βαζεις λογια και εννοιες που δεν ειπα... απλα οπως φαινεται σε ρωτησα τι περιμενες απο ενα πρωτο ραντεβου, που τα παργματα απο φυσικου τους ειναι σφιγμενα και εξερευνιτικα... μη μου πεις οτι και αυτο δεν το γνωριζεις, και θελει και εμπειρια ??

μου επιτιθεσε σαν καποιος που με ξερει εδω μεσα, αλλα τεσπα αυτο... μου γραφεις...<Τριτον οταν επιδιωκω πρωτη επαφη εγω, της στελνω μηνυμα 2 φορες εγω και κανονιζω ραντεβου εγω ειναι λογικο να περιμενω απο αυτην εστω και μια ελαχιστη αντιδραση σε ολα αυτά. Δεν μπορει να δινω δινω δινω,να μην παιρνω απολυτως τίποτα και να συνεχιζω να δινω. Αυτα δεν ισχυουν πλεον ισως είναι τερτιπια ξεπερασμενων εποχων>> 

ΤΩΡΑ να μην σε ειρωνευτο?? ΟΤΑΝ εσυ λες δινω δινω δινω... σε μια γνωριμια 5 ημερων... και οταν εσυ ο ιδιος παλι γραφεις...ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΣΤ <<<Μετα απο εκεινη τη μερα που βγηκαμε εχουν περασει 2 μερες οπου δεν εστειλα και δυστυχως ουτε εκεινη. Σκοπευα να περιμενω αλλη μια μερα να δω εαν θα στείλει κανα μήνυμα και εαν οχι να στείλω εγω ή να παρω τηλεφωνο και να της προτεινω να ξαναβγουμε. Ποιες ειναι οι γνωμες σας και ποιος θα ηταν ο καλυτερος τροπος να το χειριστω;>>>> ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΟΣΤ...<<Οπως και να χει και εγω σκεφτομουν να την παρω τηλ και να της προτεινω να ξαναβγουμε μια συγκεκριμένη μερα πχ σαββατο. Εαν μου πει ομως οτι δεν μπορει και δεν προτεινει καποια αλλη μερα απο μονη της,σκεφτομαι να το αφησω και εγω και να μην ασχοληθω.>>>> ΚΑΙ μετα απευθυνεσαι σε μενα και μου λες, οταν εγω ΔΙΝΩ ΔΙΝΩ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ... εχεις μια πιο απειρη απο εσενα κοπελα απο τα γραφομενα σου..., βγηκατε ενα ραντευου και ολα καλα οπως λες εσυ ο ιδιος,,, ... 2 μερες δεν εκανες παλι τιποτα εσυ, ασχετα η κοπελα,,, εσυ... και λες σαν να κουραστηκες σε 2 μερες,,, δινω δινω δινω και αυτα ειναι ξεπερασμενα τερτιπια??? ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΚΑΛΩ και εσενα και τον η την εδω μεσα ...ΑΥΤΟ ΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ??? για να μην πω εγω...

και ενω εγω παραθετω τα δικασου γραφομενα και κυριως απορω και ρωτο...ερχεσαι εσυ και λες τη βλακεια σου...<<<Τελος με αποκαλεις και ασχετο επειδη αφησα λιγες μερες μετα το ραντεβου να κοψω κινηση. Δεν ξερω αν εχω ξαναδει άνθρωπο με τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του. Εσυ οχι μονο δεν συζητας πράγματα για τα οποια υπαρχουν πολλες αποψεις αλλα παιρνεις ως δεδομενο οτι αυτο που ειπες ηταν Η ΣΟΦΙΑ χαχαχα.>>>>...ΟΧΙ δεν ειμαι σοφως και σε 900 ποστ εδω μεσα ουδεποτε το ισχυριστικα η το αφησα να εννοειθη, και πολλες φορες εχω αυτοσατυρισει τον εαυτο μου... αλλα το αφηνω αυτο... Παληκαρι μου... οταν γραφεις κατι μενει, περα απο της εισημανσεις στα λογια σου που εκανα... αλλη μια τελευταια που εχεις παλι εσυ στο δικο σου ποστ προς εμενα...σαν 22 χρονων θα πρεπει να γνωριζεις, οτι... 

ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕΣ...με το...ΔΙΝΩ ΔΙΝΩ ΔΙΝΩ...και αυτο σε διαστημα 5 ημερων... εεε να πω εγω που το διαβαζω τι? γιατι αυτο διαβαζω που γραφεις...για πες εσυ... ειναι σοφια αυτο που λεω? Η ΑΠΛΟΥΣΤΕΡΗ ΛΟΓΙΚΗ...και απαντησε ... αυτο το οτι το αφησες επιτηδες για να κοψεις κινηση ... σε πιο απο τα 2 προηγουμενα ποστ το ξεκαθαριζες?? αλλα εγραφες ετσι δεν ειναι ?? 

αυτα τα ολιγα περι του θεματος σου...και σε οτι μου αφορα...ααα μια στιγμη κλεινομε το τελος που εγραψα στο κατα εσε ειρωνικο μου ποστ

<<δεν νομιζω ρε παληκαρι μου να τρωει ανθρωπους η κοπελιτσα... παρε τηλ. ρωτα τη κανει, πως ειναι, αν περασε καλα που βγηκατε, αν θελει να ξαναβγητε, πες της οτι εσυ περασες ομορφα, προτεινε εναν καφε... αν σου πει οχι οκ οχι τη να γινει ... αλλα γιατι να σου πει οχι ,,, εκτος αν απλωσες κανα χερι ετσι βιαστηκα και φοβηθηκε η κοπελα... διαφορετικα γιατι να πει οχι???... 

lollipop-123

# 48 στις 28/7/2019
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 113

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Gerasimos_H
Φίλε ,δε σε πιστεύω ρε ...Όλα αυτά τα κατεβατα είναι ανάλυση για το πώς θα προτείνεις ραντεβού ; Πάει ,το χάσαμε εντελώς .Πάρε τηλέφωνο γιατί διστάζεις δεν καταλαβαίνω .Μετράς πόσες φορές πήρες εσύ και πόσες εκείνη .Άμα τα βρείτε και σου στέλνει όλη μέρα θα έχεις άλλο παράπονο μετά .xaxaxaxaxa

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε