Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν διασκεδάζουμε μαζι

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Paralia48

# 161 στις 22/6/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 7.512
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 156 από MiltosRNLI1930

Οταν το καλοκαιρι τα κοριτσια στο Μπαρουταδικο του Αιγαλεω εκαναν μπανιο σε βαρελι της Mobil ,η Madame Paralie κολυμπαγε στου Σκαραμαγκα .

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από 26-29-31

#156 Μίλτος Σε μονοήμερη εκδρομή με ολόσωμο μπανιερο...

έχω την εντύπωση , ότι γνωριζόμαστε  κύριοι!

αλλά στο Σκαραμαγκά για μπάνιο δεν πήγαινα. Στην Ελευσίνα,ναι

ΚΑΙ  στο  Αιγάλεω !

Αρέσει στο μέλος 26-29-31

Paralia48

# 162 στις 22/6/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από lamprand

χαχαχα  τι λες μαριι ;  καλέ αν πας σε βραχώδη παραλία δεν πατώνεις συνήθως . ποια 200 μέτρα για καναν κολυμβητή αθλητή περνάς εναν 60 αρι ;

το δικό μου είναι το στοιχείο του το νερό , πολλές άλλες ράτσες δεν το αγαπάνε το νερό .

εντάξει τον περνάω στο κολύμπι αλλά για πόσο ; δεν θα κουραστείς ; θα κουραστείς ! έε τότε θα σε φτάσει και το σώσιμο δεν το γλυτώνεις , και όπως θα είσαι και κουρασμένος καταλαβαίνεις χαχα 

τα σκυλιά έχουν μεγάλη αντοχή . δες εδώ  αγριογούρουνα πόσα μιλια θα έχουν κολυμπίσει :

https://www.youtube.com/watch?v=yWU4ds7CJyw

τότε, τι στενοχωριέσαι καλέ, όταν πάει να μπει στο νερό για να σε ...σώσει;

Ας έρθει κοντα σου να κολυμπήσετε παρέα.

Paralia48

# 163 στις 22/6/2019
author
Αλλη χώρα

Τώρα τι σκέφτηκα;

Θυμάστε πριν δυο χρόνια που παραλίγο να πλακωθούμε με κάτι σκαφάδες που βγήκαν με τα σκάφη έξω έξω;

Ακούστε παιδιά. Πάμε λοιπόν με τα σκυλάκια της Λένας στην συγκεκριμένη παραλία ενώ βρίσκονται οι σκαφάδες με τις σαμπάνιες τους και τα σκάφη τους σε βάθος 2 μέτρων και αμολάμε τα σκυλιά όλα στη θάλασσα. Θα κάνουμε και τις επιστημονικές μας έρευνες ,θα κολυμπήσουμε , θα διασκεδάσουμε κιόλας. Και ας τολμήσει κάποιος σκαφάς να διαμαρτυρηθεί!!  Χα χα χα    (φατσούλα με κακιασμένο γέλιο)

Αρέσει στα μέλη Lena_7_, lamprand και σε ακόμα 1 μέλος.

lamprand

# 164 στις 22/6/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Λακωνίας / Σπάρτη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.299

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από Paralia48

τότε, τι στενοχωριέσαι καλέ, όταν πάει να μπει στο νερό για να σε ...σώσει;

Ας έρθει κοντα σου να κολυμπήσετε παρέα.

χαχα αυτό λέω να τον μάθω Παραλι φέτος . να κολυμπάει δίπλα μου και όχι πάνω μου . 

δεν διάβασες καλά τι έγραψα μου φαίνεται . προσπαθεί να με σώσει ή να παίξει προσπαθώντας να ανέβει πάνω μου και με γρατσουνάει .

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Paralia48

# 165 στις 22/6/2019
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από lamprand

χαχα αυτό λέω να τον μάθω Παραλι φέτος . να κολυμπάει δίπλα μου και όχι πάνω μου . 

δεν διάβασες καλά τι έγραψα μου φαίνεται . προσπαθεί να με σώσει ή να παίξει προσπαθώντας να ανέβει πάνω μου και με γρατσουνάει .

μόνο κάπνισμα μην τον μάθεις Λαμπραντ!

Αρέσει στο μέλος lamprand

Lena_7_

# 166 στις 22/6/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.624

Α, εσύ το χειρορευεις...

Για συνέχισε, για συνέχισε...

Φτιάξε μου και τη βδομάδα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από Paralia48

κοίτα, εκεί στο Αριστοτέλειο,έχει σχολή  φυσικής αγωγής, όπως επίσης και τμήμα κτηνιατρικής. Μπορείτε λοιπόν να οργανώσετε ένα κοινό projekt με θέμα την αθλητική επιβάρυσνη στα σκυλιά, ή την  ενστικτώδη εκμάθηση κολύμβησης  στα σκυλιά ή  τεχνικές χαλάρωσης και διαλογισμού στα σκυλιά ή βελτιστοποίηση της τεχνικής ελεύθερης κολύμβησης στα σκυλιά !

Μιλάμε για την επανάσταση της επιστήμης !      Τέσσερις διαδακτορικές διατριβές 

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Paralia48

Lena_7_

# 167 στις 22/6/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

Σε πειράζω βρε Παραλία,

θέλω να τονίσω την υπερβολή στην "όχληση" απέναντι σε ζώα,

που δείχνουν κάποιοι,

ενώ κάνουν χειρότερα προς όλους...

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από Paralia48

ρε συ Λένα, δεν το είπα επειδή <<λέρωσε>> το σκυλί. Δε λέρωσε ούτε ήταν αγενής. Απλά χαζούλης ήταν,διότι μπέρδεψε τα διαμερίσματα ,από κει ξεκίνησα.

Δεν το κρύβω,ότι τρόμαξα μόλις τον είδα να τρέχει μπροστά μου,ήταν και κάποιων διαστάσεων και από πίσω τη θείτσα να τρέχει επίσης. Είχε πλάκα το σκηνικό.

Ασφαλώς την προσέχω τη θάλασσα, το σπίτι μου. Τι υπουργός προστασίας περιβάλλοντος θα ήμουν;

Και τα αποτσίγαρα είναι ο χειρότερος εχθρός της θάλασσας, μαζί με το πλαστικό.

Lena_7_

# 168 στις 22/6/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

Τοχω κανει αυτο Παραλι,

όχι σε θάλασσα, αλλά στο βουνό που πάμε βόλτα.

Βγαίνουμε βόλτα στο βουνό 11-2  το βράδυ η 5-7 τα ξημερώματα τα Σαββατοκύριακα,

με αποτέλεσμα η να διώχνουμε τα θηράματα με τα ποδοβολητα και τα γαυγίσματα αποβραδίς

η να τους συναντάμε 5 η ώρα το πρωί και να τους χαλάμε το κυνήγι η το λαθροκυνηγι τους...

Πρέπει να δεις τα μούτρα τους...

Ο αγαπημένος σκύλος Μήτσος, είναι ένα από αυτά τα σκυλιά που παράτησαν εκεί,

επειδή δεν έκανε καλά τη δουλειά τους...

και τυχερος,που βρήκε το σπιτι του, χωρίς μεγάλη ταλαιπωρία.

Πλέον, μια αγαπημένη του συνήθεια είναι να χορεύουμε μαζί το Βαλς του Δουναβεως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 163 από Paralia48

Τώρα τι σκέφτηκα;

Θυμάστε πριν δυο χρόνια που παραλίγο να πλακωθούμε με κάτι σκαφάδες που βγήκαν με τα σκάφη έξω έξω;

Ακούστε παιδιά. Πάμε λοιπόν με τα σκυλάκια της Λένας στην συγκεκριμένη παραλία ενώ βρίσκονται οι σκαφάδες με τις σαμπάνιες τους και τα σκάφη τους σε βάθος 2 μέτρων και αμολάμε τα σκυλιά όλα στη θάλασσα. Θα κάνουμε και τις επιστημονικές μας έρευνες ,θα κολυμπήσουμε , θα διασκεδάσουμε κιόλας. Και ας τολμήσει κάποιος σκαφάς να διαμαρτυρηθεί!!  Χα χα χα    (φατσούλα με κακιασμένο γέλιο)

Αρέσει στο μέλος Paralia48

marie_la_journaliste

# 169 την Πέμπτη στις 20:31
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 383

δε μου λες κουκλα μου...

Ασε το οτι δε βγαίνετε...ισως επειδη δε δουλευεις τα χρηματα να μη φτανουν για τα εξοδα του σπιτιου και εκεινος να προσπαθει με καθες τροπο να κανει οικονομια...το ενα μετα φέρνει τ αλλο...εχετε τη ρουτινα της καθημερινοτητας ισως λιγη τηλεοραση...λιγο ιντερνετ παραπανω ..ειναι και τα παιδια ολη την ψρα στα πόδια σας ..που κουράγιο για εξοδους..τα περασα και ξερω! Σεξ όμως κάνετε; Εκείνες τις ωρες που μένετε μόνοι τα πρωινά σε κυνηγαει; Σε δείχνει ότι σε γουστάρει; Ευ απο την άλλη τον προκαλείς με καμια ωραία πρόταση..να πατε ενα διήμερο κάπου κοντά ενα σκ...κατι;;; είναι ζεστό το κρεβάτι σας; Αγκαλιάζεστε τρυφερά;η με όλη αυτή τη συσσωρευμένη ρουτίνα γίνατε ξενοι;Πρέπει να κάνεις κατι να τον καρτάς ζεστό γιατι σε λιγα χρόνια δε τα βλεπω καλά τα πραγματα. οι πειρασμοί ειναι πολλοί εκεί έξω...κι εσυ αναρωτιέμαι γιατί είσαι εδω;;Κοίτα να δεις τι θα κάνεις πριν είναι αργα

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Tinasp

Δεν διασκεδάζουμε μαζι

Γεια σας είμαι 34 και ο άντρας μου 44 Με τον άντρα μου είμαστε μαζί 12 χρόνια και έχουμε 4 παιδιά. Τα πρώτα χρόνια είχαμε σοβαρά προβλήματα με τους δικούς μας που με το καιρό τα βάλαμε σε μια τάξη. Είναι πολύ καλός πατέρας, σύγκατικος και γενικά μέσα στο σπίτι μοιραζόμαστε όλες τις αρμοδιότητες όσον αφορά το σπίτι και τα παιδιά. Το πρόβλημα μου είναι το εξής... Ποτέ μα ποτέ δεν βγαίνουμε. Τα πρώτα χρόνια η δικαιολογία ήταν ότι δεν είχαμε βοήθεια με τα παιδιά κάποιον να μας τα κρατάει. Αυτό άλλαξε μιας και η πεθερά μου είναι πρόθυμη να μας τα κρατήσει. Όταν λοιπόν έρχεται από το χωριό και πάλι δεν κάνουμε τίποτα διαφορετικό. Δεν πάμε ούτε για έναν καφέ . Δεν αλλάζει καθόλου η ρουτίνα μας. Να σας πω ότι δεν είχα επαφή με την μητέρα του για 5 χρόνια και ένα από τα ισχυρότερα επιχειρήματα του ήταν ότι θα μας βοηθάει με τα παιδιά για να μπορέσουμε να κάνουμε κάποια πράγματα. Τώρα πλέον προσπαθεί να με πείσει ότι πρέπει να δεχτώ ότι ίσως να διασκεδάζουμε χωριστά. Και ότι δεν έχουμε βοήθεια. Εκείνος ποτέ δεν βγαίνει ούτε για έναν καφέ. Εγώ από την άλλη το προσπαθώ για να καταλάβετε εκείνος κρατάει τα παιδιά όταν θέλω να βγω, δεν έχει ακόμη πρόβλημα ακόμη και όταν ξέρει ότι θα βγω μόνη για ποτό χωρίς παρέα. Από την αρχή της σχέσης μας δεν βγαίναμε κάναμε και τα παιδιά πολύ γρήγορα και μπλέξαμε. Έχουμε πάει μια φορά διακοπές, 4 φορές cinema και άλλες τόσες για ποτό και πάντα με κάποιον φίλο του που εγώ το κανονιζα.

Εγώ δεν δουλεύω (άφησα την δουλειά μου για να μεγαλώσω μόνη τα παιδιά δική μου απόφαση)και εκείνος έχει σχετικά χαλαρό πρόγραμμα είναι αρκετά πρωινά στο σπίτι ενώ λείπουν τα παιδιά. Δεν ξέρω τι να κάνω στην αρχή γκρινιαζα, παραπονιομουν μα τίποτα δεν αλλάζει. Δεν ζητάω πολλά ούτε κάτι το ιδιαίτερο μια κίνηση μόνο να βρεθούμε έξω από το σπίτι οι δύο μας. Έστω και αν πάμε μια βόλτα με το αμάξι. 

Νιώθω μόνη , ότι μεγαλώνω , ότι χάνω πράγματα που συμβαίνουν. είμαι όλη μέρα μπροστά από μια τηλεόραση ή αγκαλιά με το κινητό μου. Δεν ξέρω τι να κάνω. Φοβάμαι ότι δεν έχουμε τίποτα άλλο πέρα από την οικογένεια μας. Δεν είμαι μόνο μητέρα όμως είμαι και γυναίκα, άνθρωπός θέλω να ζήσω τις στιγμες... Ζω μέσα σε μια κουζίνα χάνω τις μέρες,τους μήνες, τα χρόνια . Τι να κάνω? Έχει τελειώσει?

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost