Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θελει μονο να παιξει

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

akispanou123

# 1 στις 10/7/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Αγιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Θελει μονο να παιξει

Τον τελευταιο καιρο γνωριστηκα με μια κοπελα στο τει λαρισας αυτή στα τελειωματα και εγω στη μεση την βλεπω δυο φορες την εβομαδα στην εξεταστικη οποτε εχουμε χρονο να μιλαμε στα μεγαλα κοινα που υπαρχουν μεταξυ των εξετασεων.Την πρωτη μιλησαμε για καμια ωρα και λιγο πριν μπει μπει για να δωσει με ρωτα αν ειμαι ελευθερος. της λεω οτι αυτη την εποχη ειμαι μου απανταει ωραια και φευγει.Την δευτερη φορα που την ειδα την πλησιασα και μιλησαμε για ενα μισαωρο και λιγο πριν φυγει της εδωσα την καρτα με το τηλεφωνο μου που εχω απο τη δουλεια και της ζητησα να βγουμε.Με ρωτησε αν θελω να βγουμε φιλικα και της απανταω οτι τη βλεπω σαν γυναικα και οχι σαν φιλη.Οταν της το ειπα δεν θελησε να παρει τη καρτα μου και λεει οτι θα τα ξαναπουμε και φευγει.Περνανε λιγες μερες τη συνανταω τυχαια στην κεντρικη πλατεια της πολης ερχεται καθεται κοντα μου πιανει το χερι και αρχιζει τις ερωτησεις για μένα και τη γνωμη μου για σχεσεις.Της λεω οτι ειμαι σχεσακιας και θελω κατι βαθυτερο αυτη τη στιγμη απο ζωη μου(και ειναι η αληθεια δεν της ειπα ψεμματα) και στο τελος της συζητησης μου ζηταει το τηλεφωνο μου.Αναπτερωθηκαν οι ελπιδες μου και ειπα στον εαυτο μου την πρωτη φορα που της ζητησα να βγουμε ξαφνιαστηκε και οτι μετα αλλαξε γνωμη.Περναει μια εβδομαδα χωρις να παρει τηλεφωνο και βρισκομαστε στο τει, πανω στη συζητηση μου πιανει το χερι και με φιλαει στο μαγουλο και με ρωταει αν τωρα τελευταια μου αρεσει καποια κοπελα.Της λεω ναι μου αρεσεις πολυ εσυ, και με ρωταει αν θελει να βγουμε να γνωριστουμε καλυτερα.Της λέω το τηλεφωνο μου το εχεις και οποτε θελεις επικοινωνησε μαζί μου.Περναν δεκα μερες και ουτε φωνη ουτε ακροαση, την ξαναβλεπω στο τει με χαιρεταει την χεραιταω και πηγαινει και καθεται σε διαφορετικο μερος απο μενα και συνεχως να ριχνει κλεφτιες ματιες χωρις εγω να παω κοντα της.Δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη συμπεριφορα, τη μια με αποριπτει την αλλη μου ζηταει το τηλεφωνό μου αλλα δεν παιρνει, τη μιά ερχεται πολυ κοντα με αγγιζει με φιλαει την αλλη φευγει και καθεται μακρια μου.Μου λεει οτι περναει πολυ καλα μαζι μου και, γελαει συνεχεια με αυτα που της λέω.Δεν ξερω αν θελει απλα επιβεβαιωση η ενδιαφερεται πραγματικα και με φοβαται.Πως ειναι δυνατον με τετοια τρομερη εμφανιση να χρειαζεται επιβεβαιωση;Μου εχει πει και η ιδια οτι της λενε πολλα συνεχεια οι αντρες για αυτην και οτι ειμαι απο τους λιγους που της συμπεριφερεται ευγενικα.Να της ξαναζητησω να βγουμε ή να το ληξω εδω το θεμα;

andy12

# 2 στις 10/7/2019
author
Ανδρας / 73 / Χήρος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 51

Αυτη ειναι η γατα και εσυ το ποντικι, ισως ειναι καιρος να αλλαξετε ρολους γιατι σε βλεπω σε ψυχολογο ετσι οπως σε παιζει.

Δειξτης οτι εισαι αντρας και οχι αγορακι.

Ελεος. Ολα εδω περιμενεις να τα μαθεις?

Ειναι γνωστο οτι ειμαστε προχωρημενοι στη σελιδα αυτη γιαυτο ζητανε ολοι τη βοηθεια μας.

(αστειο ειναι αυτο)

Αρέσει στα μέλη e_lp19, Persefoni__ και σε ακόμα 4 μέλη.

Spiros--

# 3 στις 10/7/2019
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 168

Μάλλον φίλε δεν είναι ελεύθερη η κοπέλα ή σου κάνει νάζια ή κάποιο λάκκο έχει η φάβα, γιατί η συμπεριφορά της είναι αν μη τι άλλο παράξενη (αν δεν ισχύουν τα 2 πρώτα).

Εσύ ήσουν ξεκάθαρος πως την γουστάρεις, της αρέσεις κι εσύ, αλλά από απόσταση... Νοτ γκουντ!

Ότι ήταν να κάνεις, το έκανες φίλε. Γνώμη μου είναι πως πρέπει να της δώσεις χώρο και χρόνο, οπότε μην της ξαναζητήσεις να βγείτε αλλά κράτα μια cool και ευχάριστη στάση όταν βρίσκεστε στο ίδιο μέρος. Ούτε ζέστη, ούτε κρύο από εσένα και ότι είναι να γίνει, αν είναι να γίνει, θα γίνει στον χρόνο της.

Η ελεγχόμενη αδιαφορία σε τέτοιες καταστάσεις όπως περιγράφεις, κάνει θαύματα!

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, _Bellezza_ και σε ακόμα 1 μέλος.

123xristos

# 4 στις 10/7/2019
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 296

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από akispanou123

Πως ειναι δυνατον με τετοια τρομερη εμφανιση να χρειαζεται επιβεβαιωση;και οτι ειμαι απο τους λιγους που της συμπεριφερεται ευγενικα.

ολες θελουν επιβεβαιωση ως γυναικες και οχι ως αντικειμενα για σεξ.

οτι οι πολλοι δεν ειναι ευγενικοι μαζι της θα επρεπε να σε βαλει σε υποψιες οτι  τετοιους διαλεγει και την διαλεγουν.

οτι εισαι ευγενικος δεν σημαινει τιποτα για αυτη αλλιως δεν θα συνεβαινε αυτο που εγραψα πιο πανω.

συμπερασμα. δεν ξερει τι της γινεται ουτε αυτη ουτε εσυ!

ψαξε για καποια φυσιολογικη που δεν θα σου πει ποτε οτι εισαι απο τους λιγους ευγενικους μαζι της.

τωρα αν θες μια γκομενα αλλο αυτο.

αλλα τοτε να μην την χαρακτηριζεις ως κοπελα γιατι μπερδευεσαι

Αρέσει στα μέλη Heptamer, reta-33

tzoulia59

# 5 στις 10/7/2019
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 6.846

υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερεται γι αλλον ..

υπαρχει περιπτωση να θελει να τελειωσει η εξεταστικη και μετα ν ασχοληθει με ερωτες 

υπαρχει περιπτωση να σ εχει παρει γραμμη οτι της αρεσεις πολυ και σε παιζει ,,,

εγω στην θεση σου ξερεις τι θα εκανα ;

χωρις πλακα ,,

θα εβρισκα αλλη και θα περνουσα χερι χερι ,,με τον νεο μου ερωτα ,,

αυτη την ευκαιρια της την πηρε ..

,,κι αυτο ηταν ολο ,,,

μην επιμεινεις καθολου ,,και μην κανεις τιποτε αλλο γι αυτην ,,,

Παράθεση:

Θελει μονο να παιξει

Τον τελευταιο καιρο γνωριστηκα με μια κοπελα στο τει λαρισας αυτή στα τελειωματα και εγω στη μεση την βλεπω δυο φορες την εβομαδα στην εξεταστικη οποτε εχουμε χρονο να μιλαμε στα μεγαλα κοινα που υπαρχουν μεταξυ των εξετασεων.Την πρωτη μιλησαμε για καμια ωρα και λιγο πριν μπει μπει για να δωσει με ρωτα αν ειμαι ελευθερος. της λεω οτι αυτη την εποχη ειμαι μου απανταει ωραια και φευγει.Την δευτερη φορα που την ειδα την πλησιασα και μιλησαμε για ενα μισαωρο και λιγο πριν φυγει της εδωσα την καρτα με το τηλεφωνο μου που εχω απο τη δουλεια και της ζητησα να βγουμε.Με ρωτησε αν θελω να βγουμε φιλικα και της απανταω οτι τη βλεπω σαν γυναικα και οχι σαν φιλη.Οταν της το ειπα δεν θελησε να παρει τη καρτα μου και λεει οτι θα τα ξαναπουμε και φευγει.Περνανε λιγες μερες τη συνανταω τυχαια στην κεντρικη πλατεια της πολης ερχεται καθεται κοντα μου πιανει το χερι και αρχιζει τις ερωτησεις για μένα και τη γνωμη μου για σχεσεις.Της λεω οτι ειμαι σχεσακιας και θελω κατι βαθυτερο αυτη τη στιγμη απο ζωη μου(και ειναι η αληθεια δεν της ειπα ψεμματα) και στο τελος της συζητησης μου ζηταει το τηλεφωνο μου.Αναπτερωθηκαν οι ελπιδες μου και ειπα στον εαυτο μου την πρωτη φορα που της ζητησα να βγουμε ξαφνιαστηκε και οτι μετα αλλαξε γνωμη.Περναει μια εβδομαδα χωρις να παρει τηλεφωνο και βρισκομαστε στο τει, πανω στη συζητηση μου πιανει το χερι και με φιλαει στο μαγουλο και με ρωταει αν τωρα τελευταια μου αρεσει καποια κοπελα.Της λεω ναι μου αρεσεις πολυ εσυ, και με ρωταει αν θελει να βγουμε να γνωριστουμε καλυτερα.Της λέω το τηλεφωνο μου το εχεις και οποτε θελεις επικοινωνησε μαζί μου.Περναν δεκα μερες και ουτε φωνη ουτε ακροαση, την ξαναβλεπω στο τει με χαιρεταει την χεραιταω και πηγαινει και καθεται σε διαφορετικο μερος απο μενα και συνεχως να ριχνει κλεφτιες ματιες χωρις εγω να παω κοντα της.Δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη συμπεριφορα, τη μια με αποριπτει την αλλη μου ζηταει το τηλεφωνό μου αλλα δεν παιρνει, τη μιά ερχεται πολυ κοντα με αγγιζει με φιλαει την αλλη φευγει και καθεται μακρια μου.Μου λεει οτι περναει πολυ καλα μαζι μου και, γελαει συνεχεια με αυτα που της λέω.Δεν ξερω αν θελει απλα επιβεβαιωση η ενδιαφερεται πραγματικα και με φοβαται.Πως ειναι δυνατον με τετοια τρομερη εμφανιση να χρειαζεται επιβεβαιωση;Μου εχει πει και η ιδια οτι της λενε πολλα συνεχεια οι αντρες για αυτην και οτι ειμαι απο τους λιγους που της συμπεριφερεται ευγενικα.Να της ξαναζητησω να βγουμε ή να το ληξω εδω το θεμα;

Αρέσει στα μέλη reta-33, 123xristos και σε ακόμα 5 μέλη.

agrotis53

# 6 στις 10/7/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 1.187

βασικα δεν σε αποριπτει,, εφοσον δεν βγηκατε καν μαζι, δεν εχετε σχεση, τιποτα, φευγαλεες συναντησεις μονο και διερευνητικα ας το πουμε λογια, , 

τωρα αν ειναι οπως μας τα λες, και ειναι και πολυ ομορφη, οπως λες, και ακουει και διαφορα, οκ καταλαβαινω πανω κατω τι,  και απο την συμπεριφορα της οπως την περιγραφης, δεν μου βγαζει κατι ασχημο , αυτό, ιδιως ειναι και αυτο που μας λες εδω...<.της εδωσα την καρτα με το τηλεφωνο μου που εχω απο τη δουλεια και της ζητησα να βγουμε.Με ρωτησε αν θελω να βγουμε φιλικα και της απανταω οτι τη βλεπω σαν γυναικα και οχι σαν φιλη.Οταν της το ειπα δεν θελησε να παρει τη καρτα μου και λεει οτι θα τα ξαναπουμε και φευγει.Περνανε λιγες μερες τη συνανταω τυχαια στην κεντρικη πλατεια της πολης ερχεται καθεται κοντα μου πιανει το χερι και αρχιζει τις ερωτησεις για μένα και τη γνωμη μου για σχεσεις.Της λεω οτι ειμαι σχεσακιας και θελω κατι βαθυτερο αυτη τη στιγμη απο ζωη μου(και ειναι η αληθεια>>

οκ τι θες να κάνη;;; εννοειτε οτι θα σε τεστάρη , και οτι το σκεφτεται, ... βασικα μια χαρα σοβαρη και λογικη τη βλεπω... λογικα και θα προσπαθει να μαθει και πληροφοριες για σενα,,,κατι ομως δε μου βγαζεις εσυ, , τεσπα... τελικα ποσο εισαι;; 32 η 23;;μαλλον 23 και εκανες λαθος... κανε λιγο αυτη τη διευκρινησει...

Παράθεση:

Θελει μονο να παιξει

Αρέσει στα μέλη jane_do, paraponiaris66 και σε ακόμα 5 μέλη.

archagellos

# 7 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 3.042

man ,

σε γλενταει η τυπισσα στεγνα και εσυ καθεσαι σαν χάνος και περιμενεις κανενα ξεροκοματο .

Το οτι σπαει πλακα μαζι σου ? ...σου εχει περασει απο το μυαλο ? 
Οταν την ξαναδεις ...μη δωσεις καθολου σημασια 

Και εαν σου ξανα πει κανενα ...θες να βγουμε ...πες της οτι " Σφυριξες και εληξε "...
τελος 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη sun_world, COSTAS42 και σε ακόμα 5 μέλη.

Paralia48

# 8 στις 11/7/2019
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 7.512
Πιστεύω ότι η κοπέλα είναι νέα, άπειρη και έχει τους ενδοιασμούς της. Δεν ξέρω τις αληθινες  ηλικίες σας, αλλά αν λές φοιτητές, μάλλον είστε σε ηλικία που το παιχνίδι επικρατεί στον έρωτα. Πιθανά να παίζει, αλλά όχι απαραίτητα με ασχημο στόχο. Απλά, τώρα είναι η ηλικία που θα ...παίξει. Και αν και συ έχεις διαθεση, θα απολαύσεις το παιχνίδι. Δεν ξέρω , αν έχεις διάθεση για τέτοιο παιχνίδι. Μάλλον περνά καλά μαζί σου, αλλά δε βιάζεται  να προχωρήσει μαζί σου, μάλλον δεν καίγεται. Νομίζω, ότι είσαι ένας από πολλούς μνηστήρες και πρέπει να την κερδίσεις. Έχεις όρεξη να παίξεις για την κερδίσεις; Αν ναι, μείνε!
Αρέσει στο μέλος agrotis53

Daniel32

# 9 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Απαντήσεις: 489

Το μοτιβο αυτο ειναι χιλιοπαιγμενο: 

Δεν ενδιαφερεται για σενα, αλλα για το ενδιαφερον που της δειχνεις - και μονο. Όταν της το δειχνεις σε πλησιαζει. Όταν το παιρνει απομακρυνεται - αφου πηρε τη δοση της - και οταν το ξαναχρειαστει επανερχεται.

Εσυ απο την αλλη τσιμπας το δολωμα και μενεις σε ολο αυτο παντα με την ελπιδα οτι τελικα κατι θα γινει μεταξυ σας - το οποιο ομως και δε θα γινει ποτε 

Σε καθε περιπτωση προκειται για μια ψευδαισθηση - ενα παιχνιδι που δε μπορεις να κερδισεις ποτε - επειδη ειναι χαμενο εξαρχης - οτι και να κανεις

Στη θεση σου δε θα συνεχιζα τιποτα με ατομα που η σταση τους δειχνεις οτι δε ξερουν τι θελουν. 

Αυτο το μια κρύο μια ζεστη (ειδικα δε απο την αρχη τηε μια γνωριμιας) ειναι προαγγελος προβληματικων (και νοσηρων) καταστασεων - κατα συνεπεια σου προτεινω να μεινεις μακρυα απ' ολο αυτο

Αρέσει στα μέλη _Bellezza_, arianos44 και σε ακόμα 3 μέλη.

akispanou123

# 10 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Αγιά

ψ

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από andy12

Αυτη ειναι η γατα και εσυ το ποντικι, ισως ειναι καιρος να αλλαξετε ρολους γιατι σε βλεπω σε ψυχολογο ετσι οπως σε παιζει.

Δειξτης οτι εισαι αντρας και οχι αγορακι.

Ελεος. Ολα εδω περιμενεις να τα μαθεις?

Ειναι γνωστο οτι ειμαστε προχωρημενοι στη σελιδα αυτη γιαυτο ζητανε ολοι τη βοηθεια μας.

(αστειο ειναι αυτο)

Την επομενη φορα που θα τη δω και μου πιασει το χερι και ερθει κοντα μου,  θα της πιασω και εγω το αλλο και θα την τραβηξω στην αγκαλια μου και θα της ψιθηρισω στο αυτι με τον ενα η τον αλλο τροπο εγω θα βγω μαζι σου οτι και να γινει ακομα και αν δεν θελεις.

Αρέσει στο μέλος andy12

akispanou123

# 11 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Αγιά

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από tzoulia59

υπαρχει περιπτωση να ενδιαφερεται γι αλλον ..

υπαρχει περιπτωση να θελει να τελειωσει η εξεταστικη και μετα ν ασχοληθει με ερωτες 

υπαρχει περιπτωση να σ εχει παρει γραμμη οτι της αρεσεις πολυ και σε παιζει ,,,

εγω στην θεση σου ξερεις τι θα εκανα ;

χωρις πλακα ,,

θα εβρισκα αλλη και θα περνουσα χερι χερι ,,με τον νεο μου ερωτα ,,

αυτη την ευκαιρια της την πηρε ..

,,κι αυτο ηταν ολο ,,,

μην επιμεινεις καθολου ,,και μην κανεις τιποτε αλλο γι αυτην ,,,

Δυστυχως αυτη τη περιοδο μονο με φλερτ στο δρομο και σε μαγαζια μπορω να βρω ταιρι, κατι που οπως καταλαβαινεις ειναι σχεδον σδυνατο.Θα εξαντλησω τις πιθανοτητες και οτι θελει ας γίνει

Lena_7_

# 12 στις 11/7/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.624

Και καλά η μαγκιά του νεοσσου;

Κι έτσι αντρευουν οι νεοσσοί ε;;

Ζημια που θα πάθει η κοπελιά μετά το σφύριξες και έληξες ομως

Το λιγότερο που θα πει ...σε τι νιαουρονιανιαρο έπεσα πάλι...

Keep walking ...στις επόμενες συμβουλές ωριμότητας

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από archagellos

man ,

σε γλενταει η τυπισσα στεγνα και εσυ καθεσαι σαν χάνος και περιμενεις κανενα ξεροκοματο .

Το οτι σπαει πλακα μαζι σου ? ...σου εχει περασει απο το μυαλο ? 
Οταν την ξαναδεις ...μη δωσεις καθολου σημασια 

Και εαν σου ξανα πει κανενα ...θες να βγουμε ...πες της οτι " Σφυριξες και εληξε "...
τελος 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη jane_do, paraponiaris66 και σε ακόμα 3 μέλη.

Lena_7_

# 13 στις 11/7/2019
author
Γυναίκα / 50 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.624

Οταν μια γυναίκα όμορφη και περιζήτητη όπως λες, περιτριγυριζεται από πολλούς μνηστήρες, καλώς ή κακως έχει το αβαντάζ της επιλογής και αυτή η επιλογή  της έχει και τις απαιτήσεις της. Θα προχωρήσει μ'αυτόν που θα κάνει δυναμικά τη διαφορά, με πράξεις, όχι με τυπους που προβληματιζονται ακομα με σκεψεις " μα εχει το τηλέφωνο, δε με παιρνει" και αλλα τετοια ξενερωτα.

Παρε πρακτικες πρωτοβουλιες και γινε αρσενικο. Αν τη θες πραγματικά, θα την κυνηγήσεις εσύ, δεν θα περιμένεις αιώνια από αυτήν να πάρει πρωτοβουλία. Έχεις θετικά σημάδια. Αυτό που λείπει από την ιστορία για αυτόν τον τύπο γυναίκας είσαι εσύ, όπως δεν λειτουργείς.

Και κυριως μην ακους ανθρωπους που το μονο που ξερουν ειναι να υποτιμουν συνεχεια γυναικες, που δείχνουν αυτοδυναμία στον ερωτικό τομέα και που ποτε δεν ειχαν το θαρρος να πλησιασουν.

Ουτε ανθρώπους, κυρίως γυναίκες, που "διδασκουν" τιμωρητικη συμπεριφορά και απαξιωση  προς γυναικες, που παντα θα ήθελαν να είναι και δεν τους εκατσε η ζηλεύουν.

Αρέσει στα μέλη jane_do, agrotis53 και σε ακόμα 5 μέλη.

alisida

# 14 στις 11/7/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 5.052

Μαδα μια μαργαρίτα ..

. Ειλικρινά δεν βρίσκω κάτι άλλο να πω 

...Εναλλακτικά ,περνα από το καφενείο του σκαφ για διπλό ελληνικό --- σκέτο μόνο διαθέτουμε αυτή την εποχη --

-,κατά προτίμηση ημέρα Τετάρτη πρωί που έχει η Αλεζαντρα το ρεπό της ..

(τρολοφατσουλα)

Αρέσει στα μέλη agrotis53, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

panagiotismp90

# 15 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 38
Απαντήσεις: 2.257

αρχικα πως γνωριστηκατε? γτ δεν ειστε ιδιο ετος.

andy12

# 16 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 73 / Χήρος
Απαντήσεις: 51

Μπραβο ρε Ακη το επιασες το νοημα...σχιστην τη γατα ...και σε βλεπω με γρατζουνιες απο τα νυχια της

(Εχεις καμμια σχεση με το μεγαλο Ακη Πανου)

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από akispanou123

ψ

Την επομενη φορα που θα τη δω και μου πιασει το χερι και ερθει κοντα μου,  θα της πιασω και εγω το αλλο και θα την τραβηξω στην αγκαλια μου και θα της ψιθηρισω στο αυτι με τον ενα η τον αλλο τροπο εγω θα βγω μαζι σου οτι και να γινει ακομα και αν δεν θελεις.

Αρέσει στο μέλος VASILIS53

akispanou123

# 17 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Αγιά

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Lena_7_

Οταν μια γυναίκα όμορφη και περιζήτητη όπως λες, περιτριγυριζεται από πολλούς μνηστήρες, καλώς ή κακως έχει το αβαντάζ της επιλογής και αυτή η επιλογή  της έχει και τις απαιτήσεις της. Θα προχωρήσει μ'αυτόν που θα κάνει δυναμικά τη διαφορά, με πράξεις, όχι με τυπους που προβληματιζονται ακομα με σκεψεις " μα εχει το τηλέφωνο, δε με παιρνει" και αλλα τετοια ξενερωτα.

Παρε πρακτικες πρωτοβουλιες και γινε αρσενικο. Αν τη θες πραγματικά, θα την κυνηγήσεις εσύ, δεν θα περιμένεις αιώνια από αυτήν να πάρει πρωτοβουλία. Έχεις θετικά σημάδια. Αυτό που λείπει από την ιστορία για αυτόν τον τύπο γυναίκας είσαι εσύ, όπως δεν λειτουργείς.

Και κυριως μην ακους ανθρωπους που το μονο που ξερουν ειναι να υποτιμουν συνεχεια γυναικες, που δείχνουν αυτοδυναμία στον ερωτικό τομέα και που ποτε δεν ειχαν το θαρρος να πλησιασουν.

Ουτε ανθρώπους, κυρίως γυναίκες, που "διδασκουν" τιμωρητικη συμπεριφορά και απαξιωση  προς γυναικες, που παντα θα ήθελαν να είναι και δεν τους εκατσε η ζηλεύουν.

Την επομενη φορα που θα ρθει τοσο κοντα μου θα την αρπαξω και θα τη φιλησω και οτι γινει

Αρέσει στο μέλος andy12

Heptamer

# 18 στις 11/7/2019
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.402

Κράνος να φοράς!

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από akispanou123

Την επομενη φορα που θα ρθει τοσο κοντα μου θα την αρπαξω και θα τη φιλησω και οτι γινει

Αρέσει στα μέλη Paralia48, paraponiaris66

alisida

# 19 στις 11/7/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 5.052

Α ρε Άκη ...

Εγώ περίμενα να πεις την κλασική ατάκα :

Θα την πιάσω από το μαλλί και θα τη συρω στησπηλιά μου 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη jane_do, archagellos και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 20 στις 11/7/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 760

Θεματοθετη , προβλέπεται ταλαιπωρία (δικη σου ).

Διάβασε προσεκτικά τι γράφει ο Daniel στο #9.

Σίγουρα δε φέρθηκες με τόλμη ως όφειλες. Αν έφταιγε αυτό όμως , το κορίτσι απλά θα έκανε πίσω , χωρίς παιχνιδάκια και διφορουμενιές.

Εχω σχηματίσει κι εγω την εικόνα μιας κοπέλας που ψάχνει εναγωνίως για επιβεβαίωση . Ειναι πιθανό να έχει σχέση .

Η ομορφιά δεν ειναι αντιστρόφως αναλογη της ανασφάλειας . 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη archagellos, paraponiaris66 και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε