Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απάντηση στην εξέλιξη!!!

Σελίδα : 1

Anthi1998

# 1 στις 22/7/2019
author
Γυναίκα / 21 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 26
'Aρεσαν+: 0%

Απάντηση στην εξέλιξη!!!

Διάβασα τα τελευταία μηνύματα σας που θα θέλατε να μάθετε τι έγινε τέλικα με το αγόρι μην πω το καθίκι(το είπα ) Η εξέλιξη δεν ήταν καθόλου καλη τελικά κάνοντας κάτι ερωτικο μαζί του έγινε καπνός μου έστειλε μήνυμα πως πιστεύει πως θα έχουμε μπερδέματα και καλύτερα να το σταματήσουμε... Εγώ δεν τον πίστεψα αλλά μου έλεγε αλλά έκανε.. Τον πίεσα να μου μιλήσει για το λόγω που θέλει να σταματήσουμε ξαφνικά.. Μου είπε πως γνωρίζεί τον πρώην μου τον αδερφό του και πως ο πρώην μου του είπε να μου στείλει μήνυμα να γνωριστούμε και να μου κάνει ότι μου έκανε... ¶ρχιζε έπειτα να με στολιζει ότι μην το πεζώ τώρα ιστορία και μια χαρά με είδε κάθισα και δεν ήμουν και πολύ δύσκολη κλπ κλπ.. Και να προσθέσω ότι ο πρώην μου μετά από 9 μηνες μέ ενοχλεί ακομη... Δεν ξέρω πως να τους χαρακτηρίσω και τους δύο μαζι... Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτό με πόνεσε πάρα πολύ και ακομη όλο αυτό δεν μπορώ να το ξεχάσω... προσπαθω να κάνω αλλά πράγματα να ξεφεύγω και να μην το σκεφτομαι... 

sakis141

# 2 στις 22/7/2019
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 54

Μπροστα

Είσαι πολυ νεαρή σε ηλικία.μπραβο σου που προσπαθεις να κανεις αλλα πραγματα.αυτος ειναι υγιης τροπος σκεψης, θα γνωρισεις αξιολογοτερους ανθρωπους απο αυτον κ ο ερωτας θα σου χτυπησει ξανα την πορτα.

Αρέσει στο μέλος VASILIS53

Anatroph

# 3 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 23 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 59
Λυπαμαι που το ακουω Ανθη μου! Να σκεφτεσαι οτι ηταν μια δυσαρεστη εμπειρια που πρεπει να σου γινει μαθημα να προσεχεις τα ατομα που βαζεις στην ζωη σου. Να προσεχεις τον εαυτο σου και να παιζεις με τους δικους σου κανονες. Και τετοια ατομα κρατα τα μακρια.
Αρέσει στο μέλος VASILIS53

e_lp19

# 4 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 20 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 51

Με τον πρωην σου ειχατε σοβαρη σχεση; Ποσο καιρο ησασταν μαζι;

galactica-

# 5 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 373

no more charcoal plz

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anthi1998

Απάντηση στην εξέλιξη!!!

Διάβασα τα τελευταία μηνύματα σας που θα θέλατε να μάθετε τι έγινε τέλικα με το αγόρι μην πω το καθίκι(το είπα ) Η εξέλιξη δεν ήταν καθόλου καλη τελικά κάνοντας κάτι ερωτικο μαζί του έγινε καπνός μου έστειλε μήνυμα πως πιστεύει πως θα έχουμε μπερδέματα και καλύτερα να το σταματήσουμε... Εγώ δεν τον πίστεψα αλλά μου έλεγε αλλά έκανε.. Τον πίεσα να μου μιλήσει για το λόγω που θέλει να σταματήσουμε ξαφνικά.. Μου είπε πως γνωρίζεί τον πρώην μου τον αδερφό του και πως ο πρώην μου του είπε να μου στείλει μήνυμα να γνωριστούμε και να μου κάνει ότι μου έκανε... ¶ρχιζε έπειτα να με στολιζει ότι μην το πεζώ τώρα ιστορία και μια χαρά με είδε κάθισα και δεν ήμουν και πολύ δύσκολη κλπ κλπ.. Και να προσθέσω ότι ο πρώην μου μετά από 9 μηνες μέ ενοχλεί ακομη... Δεν ξέρω πως να τους χαρακτηρίσω και τους δύο μαζι... Αυτό που ξέρω είναι ότι αυτό με πόνεσε πάρα πολύ και ακομη όλο αυτό δεν μπορώ να το ξεχάσω... προσπαθω να κάνω αλλά πράγματα να ξεφεύγω και να μην το σκεφτομαι... 

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

Jajaja

# 6 στις 23/7/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Υπαρχου δυστυχως και τετοι κοπροσκυλα θα ελεγα. Προσεχετε με ποιους μπλεκετε

Anthi1998

# 7 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 21 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 26

e_lp19Απαντηση

Είχα 3 χρόνια σχεση με τον πρώην μου

Art_Phil

# 8 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 6
Η αλήθεια είναι πως όσο δύσκολο και επίπονο είναι αυτό που βιώνεις το καλύτερο θα ήταν να δώσεις σημασία στο συναίσθημα σου, να το αφήσεις να εκφραστεί και να ξεσπάσει
Μην το αγνοήσεις και μην προσπαθείς να το απωθήσεις.
Αν το καταπιείς αμάσητο ελλοχεύει ο κίνδυνος να βγαίνει προς τα έξω και αργότερα..Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να το επεξεργαστεί να το αφομοιώσει και σιγά σιγά θα επουλωθεί η πληγή σου.
Το σημαντικότερο είναι να μην πάψεις να ανοίγεσαι και να μην πάψεις να εμπιστεύεσαι τους ανθρώπους ή να απέχεις από τις ερωτικές σχέσεις χάριν αυτού του τύπου, δεν του αξίζει..Βέβαια ο τύπος απότι κατάλαβα εξαρχής σου έκανε νερά. Εξαρχής ένιωθες ότι άλλα έλεγε και άλλα έκανε. Σε αυτές τις περιπτώσεις κοίτα μόνο το τι κάνει ο άλλος και όχι τι λέει. Το ενδιαφέρον φαίνεται στις μικρές κινήσεις και όχι στα λόγια, αυτά ξέχνα τα. Οπότε είτε γινόταν αυτό που έγινε είτε όχι φαινόταν εξαρχής πως η ιστορία δεν θα είχε αίσιο τέλος, γιατί και εκείνος δεν ήταν κοντά σου.Όσο για τους τύπους αυτούς η γνώμη μου είναι πως χρειάζονται ένα μικρό μάθημα.Γιατί αν το έκανε σε σένα, κάπου κάποτε θα ξανατραυματίσει και θα ξανασκορπίσει κακό.Χρειάζονται ένα φρένο σίγουρα.
Αρέσει στα μέλη Anthi1998, maraki_lar_1980

Enikos

# 9 στις 23/7/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 18.676

Αληθεια τωρα...

Ποιοι ηταν που ρωτησαν?...

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, archagellos

galactica-

# 10 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 373

κι εσύ βρε τζάτζα που είσαι και λεύτερο κορίτσι! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Jajaja

Υπαρχου δυστυχως και τετοι κοπροσκυλα θα ελεγα. Προσεχετε με ποιους μπλεκετε

Αρέσει στο μέλος agrotis53

achinos

# 11 στις 23/7/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.314

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Enikos

Αληθεια τωρα...

Ποιοι ηταν που ρωτησαν?...

το maraki lar ρώτησε κούλη, στο λέω γιατί βλέπω ενδιαφέρεσαι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από galactica-

κι εσύ βρε τζάτζα που είσαι και λεύτερο κορίτσι! 

χαχαχα είναι , στα ισπανικά βεβαίως-βεβαίως...

Alezandra

# 12 στις 24/7/2019
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 281
Εσένα δηλαδή δεν σου άρεσε αυτό που έκανες η το έκανες από υποχρέωση τι παραπονιέσαι τώρα.

Enikos

# 13 στις 24/7/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 18.676

Α, καλα...

Γουτσου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από achinos

το maraki lar ρώτησε κούλη, στο λέω γιατί βλέπω ενδιαφέρεσαι...

Maximos11

# 14 στις 31/7/2019
author
Ανδρας / 75 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4

Μια ταπεινή γνώμη.

Αχ βρε Ανθή έχεις και πολύ όμορφο όνομα! Ο τύπος αυτός έκανε υπομονή μέχρι να πάρει αυτό που ήθελε. Το πήρε και άρχισε τις δικαιολογίες. Δεν τιμάνε κάτι τέτοιοι τα παντελόνια τους ούτε το φύλο που τους έφερε στην ζωή! Το κακό είναι ότι πέρνει και τους υπόλοιπους η μπάλα. ¶ντε τώρα να ξανα εμπιστευτείς εσύ. Καλό θα είναι να πας παρακάτω και να το δεις όλο αυτό θετικά όσο μπορείς βέβαια! Ψάξε για το καλό παιδί για την αδερφή ψυχή που λένε και προσπάθησε να μην δίνεσαι και χαρίζεσαι εύκολα. Πρέπει να αρχίσετε εσείς οι κοπέλες να μας ψήνετε το ψάρι στα χείλη όσο αναφορά το ερωτικό κομμάτι. Πλέον όλοι κυνηγάνε την ηδονή και τα ένστικτα και ξεχνάνε ότι οι άνθρωποι έχουν συναισθήματα και πληγώνονται.Ιδιαίτερα οι γυναίκες. Συμβουλή μου? Απομακρύνσου, δες το όσο μπορείς θετικά και πήγαινε παρακάτω. Το πάθημα γινεται μάθημα λένε σκέψου ότι στην επόμενη σχέση θα μπορείς έστω και λίγο καλύτερα να καταλάβεις τις προθέσεις του άλλου. Καλή τύχη!
Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε