Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γαμος

Επιλέξτε σελίδα: (1-13)
Σελίδες Αρχική«45678910111213

tzoulia59

# 181 στις 16/8/2019
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.292
'Aρεσαν+: 0%

ο βασιλης ειναι ερωτευμενος ..

με καποια που τον εχει βαλτωσει ,,,και απ οτι καταλαβα δεν το ξερει ...

σουρια σου επιτρεπω να μεσολαβησεις ...τα υπολοιπα με τον βασιλη ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από Sourya

Βασιλακη προσεχε παιδι μου, δεν σε βλεπω καλα με δαυτην

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, VASILIS53

Sourya

# 182 στις 18/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εγω θα τραβηξω παλι κουπι, ας προσεχε του τοπα.Αυτες οι ηλικιες ειναι επικυνδηνες

.Αυτες οι ηλικιες ειναι επικυνδηνες

Παράθεση:
Σχόλιο # 181 από tzoulia59

ο βασιλης ειναι ερωτευμενος ..

με καποια που τον εχει βαλτωσει ,,,και απ οτι καταλαβα δεν το ξερει ...

σουρια σου επιτρεπω να μεσολαβησεις ...τα υπολοιπα με τον βασιλη ,,,

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: acbcd54361fe0d14dbe8417fe7243120.jpg (60.55KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 84 φορές

VASILIS53

# 183 στις 18/8/2019
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.344

Δεν ακού κιόλας αλλά ούτε και προσέχω. 

Η γιαγιούλα μου μου έλεγε: Στραβά πηγαίνεις κάβουρα θα δω την προκοπή σου.

Βρε όλα μου τα είχε πει εκείνη η γιαγιά!

...αλλά και ανεπρόκοφτος που είμαι μου αρέσω πολύ...

...Οποίος ναρκισισμός!!!
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, peripli

peripli

# 184 στις 19/8/2019
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.876

Καθε αλλο . . .

<<Όποιος δεν εχει πληγη στο χερι του μπορει ν'αγγιξει  αφοβα το δηλητηριο. Δεν υπαρχει κακο γι'αυτον που δεν κανει κακο!>>  Βουδας!

Αυτογνωσια το λενε, ο εαυτος μας μας μιλαει, εαν τον ακουσουμε εχουμε λυσει ολα μας τα προβληματα...οταν μας αρεσει ο εαυτος μας...ολα δουλευουν ρολοϊ...ο μονος που δεν σε προδιδει ειναι ο εαυτος σου...αρκει να τον σεβεσαι και να τον ακους!

Σε καλο δρομο εισαι...δεν το λενε ναρκισισμο...αγαπη για τον εαυτο σου ειναι!  

Παράθεση:
Σχόλιο # 183 από VASILIS53

...Οποίος ναρκισισμός!!!

Αρέσει στο μέλος VASILIS53

Sourya

# 185 στις 19/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αντε και μια φωτο απο το πλοιο που γυρναω στην πολη .Τι να πω φετος 5 ημερες στο νησι 5 στην πολη εγω πρεπει να παω στον παραδεισο

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 20190819_152423.jpg (1.83MB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 93 φορές

peripli

# 186 στις 20/8/2019
author

Αυτα ειναι!

Τα λεω εγω...αλλά δε μ'ακουνε!!!
Η ζωη μικρη...πολυ μικρη...μπρος στην αιωνιοτητα...ζηστε τωρα!!!  Γεια σου Αννουλα...αν εξαιρεσεις το παπορο τετοια φωτο θα εστελνα κι εγω...εαν μπορουσα...δεεεν ομως!
Εισαι στον Παραδεισο...ειμαι...τί παραπανω εχει..ολοι εκει ειναι τωρα...φρακαρε η Κολαση...και τους στελνουν ολους εκει πακετο!!! 
Ετσι...   (γαμος ειπες? )...μπααα...εδω ειν'ο Παραδεισος κι η Κολαση εδω!!!   

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, konstandinos73

Sourya

# 187 στις 20/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βασιλακη ετσι σε κοβω,πες μου αν κανω λαθος.

Παράθεση:

...Οποίος ναρκισισμός!!!

Παράθεση:

...Οποίος ναρκισισμός!!!

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: e44f30bf5030ed901d49ad96a5bc92aa.jpg (192.35KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 84 φορές

Sourya

# 188 στις 20/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ακριβως, επιλεγουμε να ειμαστε ο εαυτος μας και να του κανουμε ολα τα χατηρια. Και σ οποιον αρεσουμε, για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 184 από peripli

Καθε αλλο . . .

<<Όποιος δεν εχει πληγη στο χερι του μπορει ν'αγγιξει  αφοβα το δηλητηριο. Δεν υπαρχει κακο γι'αυτον που δεν κανει κακο!>>  Βουδας!

Αυτογνωσια το λενε, ο εαυτος μας μας μιλαει, εαν τον ακουσουμε εχουμε λυσει ολα μας τα προβληματα...οταν μας αρεσει ο εαυτος μας...ολα δουλευουν ρολοϊ...ο μονος που δεν σε προδιδει ειναι ο εαυτος σου...αρκει να τον σεβεσαι και να τον ακους!

Σε καλο δρομο εισαι...δεν το λενε ναρκισισμο...αγαπη για τον εαυτο σου ειναι!  

Sourya

# 189 στις 20/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν τοπιασες περιπλακη. Στο νησι παω γιατι εχω 3 αντρες να νταντεψω. Στην πολη παλι 3 εγγονια να νταντεψω, ε ειναι να παω στην κολαση με τοσο ιδρωτα που ριχνω;

Παράθεση:
Σχόλιο # 186 από peripli

Αυτα ειναι!Τα λεω εγω...αλλά δε μ'ακουνε!!!
Η ζωη μικρη...πολυ μικρη...μπρος στην αιωνιοτητα...ζηστε τωρα!!!  Γεια σου Αννουλα...αν εξαιρεσεις το παπορο τετοια φωτο θα εστελνα κι εγω...εαν μπορουσα...δεεεν ομως!
Εισαι στον Παραδεισο...ειμαι...τί παραπανω εχει..ολοι εκει ειναι τωρα...φρακαρε η Κολαση...και τους στελνουν ολους εκει πακετο!!! 
Ετσι...   (γαμος ειπες? )...μπααα...εδω ειν'ο Παραδεισος κι η Κολαση εδω!!!   

peripli

# 190 στις 20/8/2019
author

Ελα παραπονιαρα.

Στον Παραδεισο εισαι. Η ζωη χωρις τρεχαλα ειναι θανατος. Να'σαι καλα να τρεχεις. Ωραιο το μερος και το νησι ωραιο, ολα ωραια.

Εφοσον ειμαστε ορθιοι, ολα καλα. Ειπαμε στην Κολαση δεν παει κανεις πια, φρακαρε, ολοι στον Παραδεισο!!!

Εδω με τους γαμους τί γινεται? Δε βλεπω κινηση...την κοπανησαν ολοι κατα γιαλο μερια...να'χαμε να λεγαμε!

Sourya

# 191 στις 20/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ετσι μου λεει και ο αδελφος... αν δεν ταθελες δεν θα τακανες. Παμε παρακατω, ειναι ενας στο νησι που μου λεει ...θα σεχω στον παραδεισο. Τι να εννοει, οτι θα γυρναω τσιτσιδη και θα τρωω μηλα;

Παράθεση:
Σχόλιο # 190 από peripli

Ελα παραπονιαρα.

Στον Παραδεισο εισαι. Η ζωη χωρις τρεχαλα ειναι θανατος. Να'σαι καλα να τρεχεις. Ωραιο το μερος και το νησι ωραιο, ολα ωραια.

Εφοσον ειμαστε ορθιοι, ολα καλα. Ειπαμε στην Κολαση δεν παει κανεις πια, φρακαρε, ολοι στον Παραδεισο!!!

Εδω με τους γαμους τί γινεται? Δε βλεπω κινηση...την κοπανησαν ολοι κατα γιαλο μερια...να'χαμε να λεγαμε!

VASILIS53

# 192 στις 21/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 187 από Sourya

Βασιλακη ετσι σε κοβω,πες μου αν κανω λαθος.

Δεν τα πνίγω Σουρία μου, στην φόρα τα βγάζω όλα, αλλά μου τα πνίγουν άλλοι. Μπορώ όμως, ακόμη και αντιστέκομαι και αυτό νομίζω είναι κάτι. 

Αρέσει στο μέλος peripli

peripli

# 193 στις 22/8/2019
author

Εχμ. . . . .θα σου'λεγα τι εννοει,

...αλλά ειναι ακαταλληλο το μερος...και θα μου το κοψουν... θα το πω κομψα: Θα σε κανει να βλεπεις...αστερακια  ...και στη βαρυσυννεφια ...ε μα...! Νταξ' τωρα? 

(...αγναρης εν τ'αγοριν  ...αδαπεσκαικά αλαλητη... )   Φιλασμαν...  

Παράθεση:
Σχόλιο # 191 από Sourya

Ετσι μου λεει και ο αδελφος... αν δεν ταθελες δεν θα τακανες. Παμε παρακατω, ειναι ενας στο νησι που μου λεει ...θα σεχω στον παραδεισο. Τι να εννοει, οτι θα γυρναω τσιτσιδη και θα τρωω μηλα;

Amoyda

# 194 στις 23/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και γω νόμιζα ότι δεν πρόλαβε ο ναυαγοσώστης

VASILIS53

# 195 στις 24/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 191 από Sourya

Το μεσημέρι πήγα να πιω έναν καφέ με την ξαδέλφη μου την Γιωργία. Είναι η μεγαλύτερη ξαδέλφη μου 85 ετών αλλά είναι πανηγύρι σκέτο. 

Μου είπε λοιπόν ότι την Κυριακή στον άγιο Εφραίμ όταν σκόλασε η εκκλησιά και κάθισε σε ένα παγκάκι να φάει το αντιδωράκι της κάθισε δίπλα της και ένας γέρος και της έκανε κόρτε. 

Και τι σου είπε βρε Γιωργία; Μου είπε ότι θα με έχει στον Παράδεισο. Θυμήθηκα την Σουρία και έσκασα στα γέλια.

Της λέω, σου άρεσε; Καλός ήταν και κοτσονάτος αλλά δεν είχε δόντια. Έσκασα πάλι στα γέλια, θυμήθηκα τον Ενικό με την οπλισμένη τσιμεντόκολα.

Το απόγευμα πάω στον κουρέα μου, δεν μπορούσε να με κουρέψει γιατί κάθε τόσο χοροπήδαγα στην καρέκλα από ένα νευρικό γέλιο που με έπιανε κατά κύματα. Θυμόμουνα τον Ενικό που έλεγε: Μα επίτηδες μου το κάνουν αυτό. Δεν εξηγείται.

Έμπλεξα σας λέω, εγώ ήμουν σοβαρός άνθρωπος σκεπτόμουν συνέχεια ανώτερα πράγματα. Πως με καταντήσατε έτσι να χαζογελάω όλη την ώρα. 

Peripli ευτυχώς που είσαι και συ και λες καμμιά σοβαρή κουβέντα...

...μα τι λέω, ξέχασα την κουμπάρα μου που με πήρε τηλέφωνο και μου λέει: κουμπάρε καιρό έχω να σε δω σε' πεθύμησα ...Δε μου' μεινε άντερο!!!   Θυμήθηκα τις βολές της Peripli. 

Γενικά είναι μια μέρα με πολύ γέλιο σήμερα. Μπα σε καλό σας. ...σε καλό να μου βγεί.

Αρέσει στο μέλος peripli

Sourya

# 196 στις 25/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε τωρα κι εσυ με συγκρινες με την 85 ετων Γεωργια; Ειπαμε γιαγια ναι, αλλα νεα γιαγια βασιλακη.Καλο το γελιο ειμαι φαν του.

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 45419a7912797fa0a0ade88bc30f97dd.jpg (37.48KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 34 φορές

peripli

# 197 στις 30/8/2019
author

Δλδ και πού να πω και τα υπολοιπα. . . .

Σε καλο θα σου βγει, γελα! Χωρις φοβο, αλλά με παθος! Δεν υπαρχει το σοβαρος. Όποιος γελαει μακραινει την ζωη του. Και κυριως ξανανιωνει. Σημασια εχει εκτος απο τη γνωση, να μην ξεχναμε οτι την αναποδη ζωη μπορουμε να τη δαμασουμε με κεφι, χιουμορ, χαρα και γελιο!

Οταν γελας εκ βαθεων, εισαι χαρουμενος, δε χαζογελας. Το οτι εμπλεξες...το δεχομαι, γιατι μια μερα με πολυ γελιο ειναι μια ευτυχισμενη ημερα!!! Με βολες, τοξα και στοχο...χμμμ...σε βλεπω...χοροπηδας κατα κυματα  !

Και το βασικοτερο με παθος και αγαπη για ο,τι κανουμε!!!  Ειναι η μυστικη συνταγη της ευτυχιας και της επιτευξης καθε στοχου!  Μονο σε σενα τη λεω...κανεις δεν ακουει...μπαα...μεταξυ μας !!!

Παράθεση:

Σχόλιο # 195 από VASILIS53

Το μεσημέρι πήγα να πιω έναν καφέ με την ξαδέλφη μου την Γιωργία. Είναι η μεγαλύτερη ξαδέλφη μου 85 ετών αλλά είναι πανηγύρι σκέτο. 

Μου είπε λοιπόν ότι την Κυριακή στον άγιο Εφραίμ όταν σκόλασε η εκκλησιά και κάθισε σε ένα παγκάκι να φάει το αντιδωράκι της κάθισε δίπλα της και ένας γέρος και της έκανε κόρτε. 

Και τι σου είπε βρε Γιωργία; Μου είπε ότι θα με έχει στον Παράδεισο. Θυμήθηκα την Σουρία και έσκασα στα γέλια.

Της λέω, σου άρεσε; Καλός ήταν και κοτσονάτος αλλά δεν είχε δόντια. Έσκασα πάλι στα γέλια, θυμήθηκα τον Ενικό με την οπλισμένη τσιμεντόκολα.

Το απόγευμα πάω στον κουρέα μου, δεν μπορούσε να με κουρέψει γιατί κάθε τόσο χοροπήδαγα στην καρέκλα από ένα νευρικό γέλιο που με έπιανε κατά κύματα. Θυμόμουνα τον Ενικό που έλεγε: Μα επίτηδες μου το κάνουν αυτό. Δεν εξηγείται.

Έμπλεξα σας λέω, εγώ ήμουν σοβαρός άνθρωπος σκεπτόμουν συνέχεια ανώτερα πράγματα. Πως με καταντήσατε έτσι να χαζογελάω όλη την ώρα. 

Peripli ευτυχώς που είσαι και συ και λες καμμιά σοβαρή κουβέντα...

...μα τι λέω, ξέχασα την κουμπάρα μου που με πήρε τηλέφωνο και μου λέει: κουμπάρε καιρό έχω να σε δω σε' πεθύμησα ...Δε μου' μεινε άντερο!!!   Θυμήθηκα τις βολές της Peripli. 

Γενικά είναι μια μέρα με πολύ γέλιο σήμερα. Μπα σε καλό σας. ...σε καλό να μου βγεί.

Αρέσει στα μέλη alisida, VASILIS53

COSTAS42

# 198 στις 30/8/2019
author
Ανδρας / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.404

Τι εγινε εχουμε κανα γαμο;

Αρέσει στα μέλη hns1602, Mindthegap- και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 199 στις 30/8/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 7.999

Εμένα πάντως με ξέχασαν αρραβωνιασμένη ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 198 από COSTAS42

Τι εγινε εχουμε κανα γαμο;

Αρέσει στα μέλη tzoulia59, hns1602 και σε ακόμα 2 μέλη.

VASILIS53

# 200 στις 30/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 196 από Sourya

Ε τωρα κι εσυ με συγκρινες με την 85 ετων Γεωργια; Ειπαμε γιαγια ναι, αλλα νεα γιαγια βασιλακη.Καλο το γελιο ειμαι φαν του.

Α, Σουρία μου με παρεξήγησες, εγώ την ατάκα σύγκρινα, όχι τις ηλικίες. 

Προσέξτε μόνο γιατί βλέπω τελικά ότι όλοι οι άντρες σε όλες τις ηλικίες ότι θα σας πάνε στον παράδεισο λένε. 

Εκτός από μένα. Εγώ όταν μου λέει μια όμορφη γυναίκα τι θέλεις από μένα, της λέω, θέλω να μου κάνεις τη ζωή μου κόλαση. 

Με τραβάει η ακολασία τον αμαρτωλό!!!

Αρέσει στα μέλη peripli, COSTAS42
Επιλέξτε σελίδα: (1-13)
Σελίδες Αρχική«45678910111213
Δεν μπορείτε να απαντήσετε