Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γαμος

Επιλέξτε σελίδα: (1-13)
Σελίδες Αρχική«3456789101112Τελ.»

Heptamer

# 141 στις 11/8/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.452
'Aρεσαν+: 0%

Στην καρδιά ποιου; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 137 από agaph40

ουπςςς...αυτο ηταν μαχαιρια στην καρδια

Αρέσει στο μέλος peripli

Amalia_28k

# 142 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Γάμος ανίκατε μάχαν ...ποιος θα κάνει τον λαμάκαν!

Ψήφοι κατά! Πρακτικός ¶ρρεν: 1. Δεν έχει δουλειά σταθερή. Ε, ρε να 'χα φράγκα να ' κανα το μάγκα...2. Δεν έχει προίκα η νύφη. Δεν δίνει φράγκο ο πεθερός για το γάμο. Που να πληρώνει μόνος τα γαμ...τικα; Πεθεροφοβικός : 3. Θα μείνουνε στα πεθερικά για κπ διάστημα...ουδέν μονιμότερον του προσωρινού. 4. Θα μου κάτσει στον σβέρκο η πεθερά μαζί με την κόρη. 5. Δεν τον εγκρίνουν τα πεθερικά...αρπάζει την ευκαιρία. Ερωτικός: 6. Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα! Παρθενοκυνηγός: 7. Δεν είναι παρθένα η νύφη. ¶νθρακας ο θησαυρός! Γκουρμεδιάρης: 8. Δεν του αρέσει το γαμοπίλαφο...τον σφίγγει. 9. Ο κόκκορας στου παιδιού την χαρά αποδεικνύεται κότα. Μουσικοκουλτουριάρης: 10. Κρούουν τα νταούλια και δεν το λένε Στέργιο ...θέλει άλλη μουσική επιλογή και η νύφη γίνεται Κυρία Κοκοβίκου όχι ο γαμπρός για να του αλλάξουν το όνομα στην αφιέρωση. Μοντερνολουκάτος: 11. Τελευταία τον ξυρίζουν το γαμπρό και είναι της μόδας τα μούσια. Συριζαίος: 12. Δεν φοράει ποτέ γραβάτα και κοστούμι. Ποδοσφαιρόφιλος οπαδός : 13. Έχει αγώνα η ομάδα...δεν γίνεται να χάσει όλους τους αγώνες του τσαμπιονς λιγκ, Γιουρόπα λιγκ, γουόρλντ καπ, κόπα Αμέρικα κοκ. 14. Πιστεύει στο θεό της μπάλας Μέσι.. αδύνατο ο γάμος να μην γίνει στο γήπεδο. 15. Δεν παρέχει δωρεάν εισιτήριο διαρκείας για τους επόμενους αγώνες η ενορία. Ο αρραβωνιάρης: 16. Στρίβειν δια του αρραβώνος...η αποστολή εξετελέσθη. Οπισθοπηδήκουλας: 17. Ο γαμπρός εξ' ορισμού ...χτυπάει από εμπρός όταν αυτός έχει μάθει να μπαίνει από την πίσω πόρτα. Ο γλεντζάκιας: 18. Μια ζωή την έχουμε κι αν δεν την γλεντήσουμε...Ο προσφάτως αποφυλακισμένος: 19. θα ζήσω ελεύθερο πουλί, κι όχι κορόιδο στο κλουβί. Ο μαμάκιας: 20. Αν δεν μείνει κι η μαμά μαζί με το ζευγάρι; Μια είναι η καλύτερη και πιο αφοσιωμένη γυναίκα για κάθε άντρα ...η μαμά του. Η μαμά ξέρει καλύτερα...και θα του βρεί αυτή που του ταιριάζει...και δεν την βρήκε ακόμα.

7-imeri

# 143 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ζόρια λεμεεε 

Καλά που δεν παντρεύτηκα ποτέ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Amalia_28k

Γάμος ανίκατε μάχαν ...ποιος θα κάνει τον λαμάκαν!Ψήφοι κατά! Πρακτικός ¶ρρεν: 1. Δεν έχει δουλειά σταθερή. Ε, ρε να 'χα φράγκα να ' κανα το μάγκα...2. Δεν έχει προίκα η νύφη. Δεν δίνει φράγκο ο πεθερός για το γάμο. Που να πληρώνει μόνος τα γαμ...τικα; Πεθεροφοβικός : 3. Θα μείνουνε στα πεθερικά για κπ διάστημα...ουδέν μονιμότερον του προσωρινού. 4. Θα μου κάτσει στον σβέρκο η πεθερά μαζί με την κόρη. 5. Δεν τον εγκρίνουν τα πεθερικά...αρπάζει την ευκαιρία. Ερωτικός: 6. Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα! Παρθενοκυνηγός: 7. Δεν είναι παρθένα η νύφη. ¶νθρακας ο θησαυρός! Γκουρμεδιάρης: 8. Δεν του αρέσει το γαμοπίλαφο...τον σφίγγει. 9. Ο κόκκορας στου παιδιού την χαρά αποδεικνύεται κότα. Μουσικοκουλτουριάρης: 10. Κρούουν τα νταούλια και δεν το λένε Στέργιο ...θέλει άλλη μουσική επιλογή και η νύφη γίνεται Κυρία Κοκοβίκου όχι ο γαμπρός για να του αλλάξουν το όνομα στην αφιέρωση. Μοντερνολουκάτος: 11. Τελευταία τον ξυρίζουν το γαμπρό και είναι της μόδας τα μούσια. Συριζαίος: 12. Δεν φοράει ποτέ γραβάτα και κοστούμι. Ποδοσφαιρόφιλος οπαδός : 13. Έχει αγώνα η ομάδα...δεν γίνεται να χάσει όλους τους αγώνες του τσαμπιονς λιγκ, Γιουρόπα λιγκ, γουόρλντ καπ, κόπα Αμέρικα κοκ. 14. Πιστεύει στο θεό της μπάλας Μέσι.. αδύνατο ο γάμος να μην γίνει στο γήπεδο. 15. Δεν παρέχει δωρεάν εισιτήριο διαρκείας για τους επόμενους αγώνες η ενορία. Ο αρραβωνιάρης: 16. Στρίβειν δια του αρραβώνος...η αποστολή εξετελέσθη. Οπισθοπηδήκουλας: 17. Ο γαμπρός εξ' ορισμού ...χτυπάει από εμπρός όταν αυτός έχει μάθει να μπαίνει από την πίσω πόρτα. Ο γλεντζάκιας: 18. Μια ζωή την έχουμε κι αν δεν την γλεντήσουμε...Ο προσφάτως αποφυλακισμένος: 19. θα ζήσω ελεύθερο πουλί, κι όχι κορόιδο στο κλουβί. Ο μαμάκιας: 20. Αν δεν μείνει κι η μαμά μαζί με το ζευγάρι; Μια είναι η καλύτερη και πιο αφοσιωμένη γυναίκα για κάθε άντρα ...η μαμά του. Η μαμά ξέρει καλύτερα...και θα του βρεί αυτή που του ταιριάζει...και δεν την βρήκε ακόμα.

Sourya

# 144 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Διαλεγω τον γλετζακια. Ω ρε μανα μου γλεντια

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Amalia_28k

Γάμος ανίκατε μάχαν ...ποιος θα κάνει τον λαμάκαν!Ψήφοι κατά! Πρακτικός ¶ρρεν: 1. Δεν έχει δουλειά σταθερή. Ε, ρε να 'χα φράγκα να ' κανα το μάγκα...2. Δεν έχει προίκα η νύφη. Δεν δίνει φράγκο ο πεθερός για το γάμο. Που να πληρώνει μόνος τα γαμ...τικα; Πεθεροφοβικός : 3. Θα μείνουνε στα πεθερικά για κπ διάστημα...ουδέν μονιμότερον του προσωρινού. 4. Θα μου κάτσει στον σβέρκο η πεθερά μαζί με την κόρη. 5. Δεν τον εγκρίνουν τα πεθερικά...αρπάζει την ευκαιρία. Ερωτικός: 6. Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα! Παρθενοκυνηγός: 7. Δεν είναι παρθένα η νύφη. ¶νθρακας ο θησαυρός! Γκουρμεδιάρης: 8. Δεν του αρέσει το γαμοπίλαφο...τον σφίγγει. 9. Ο κόκκορας στου παιδιού την χαρά αποδεικνύεται κότα. Μουσικοκουλτουριάρης: 10. Κρούουν τα νταούλια και δεν το λένε Στέργιο ...θέλει άλλη μουσική επιλογή και η νύφη γίνεται Κυρία Κοκοβίκου όχι ο γαμπρός για να του αλλάξουν το όνομα στην αφιέρωση. Μοντερνολουκάτος: 11. Τελευταία τον ξυρίζουν το γαμπρό και είναι της μόδας τα μούσια. Συριζαίος: 12. Δεν φοράει ποτέ γραβάτα και κοστούμι. Ποδοσφαιρόφιλος οπαδός : 13. Έχει αγώνα η ομάδα...δεν γίνεται να χάσει όλους τους αγώνες του τσαμπιονς λιγκ, Γιουρόπα λιγκ, γουόρλντ καπ, κόπα Αμέρικα κοκ. 14. Πιστεύει στο θεό της μπάλας Μέσι.. αδύνατο ο γάμος να μην γίνει στο γήπεδο. 15. Δεν παρέχει δωρεάν εισιτήριο διαρκείας για τους επόμενους αγώνες η ενορία. Ο αρραβωνιάρης: 16. Στρίβειν δια του αρραβώνος...η αποστολή εξετελέσθη. Οπισθοπηδήκουλας: 17. Ο γαμπρός εξ' ορισμού ...χτυπάει από εμπρός όταν αυτός έχει μάθει να μπαίνει από την πίσω πόρτα. Ο γλεντζάκιας: 18. Μια ζωή την έχουμε κι αν δεν την γλεντήσουμε...Ο προσφάτως αποφυλακισμένος: 19. θα ζήσω ελεύθερο πουλί, κι όχι κορόιδο στο κλουβί. Ο μαμάκιας: 20. Αν δεν μείνει κι η μαμά μαζί με το ζευγάρι; Μια είναι η καλύτερη και πιο αφοσιωμένη γυναίκα για κάθε άντρα ...η μαμά του. Η μαμά ξέρει καλύτερα...και θα του βρεί αυτή που του ταιριάζει...και δεν την βρήκε ακόμα.

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: fb36da0af27e683efc6fcecba562d0df.jpg (96.1KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 61 φορές

VASILIS53

# 145 στις 12/8/2019
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.344

Παράθεση:
Σχόλιο # 121 από Sourya

Κριμα αργησες Βασιλακη. Ειχαμε καποτε μια ετσι οπως σου λεει ο φιλος σου. Τωρα δεν ξερω αν εχει μπει με αλλο νικ

...λες να πρέπει να σε προσέχω περισσότερο!!!

agaph40

# 146 στις 12/8/2019
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 645

Παράθεση:
Σχόλιο # 141 από Heptamer

Στην καρδιά ποιου; 

στην καρδια του ιδανικου κι αναξιου εραστη που κυκλοφορει αναμεσα μας

Sourya

# 147 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ας με προσεχες, περαστικα σου

Παράθεση:
Σχόλιο # 145 από VASILIS53

lollipop-123

# 148 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μαζι σου !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 134 από Sourya

Την επιβεβαιωση την παιρνω μονο απο τον εαυτο μου, δεν εχω ανασφαλειες.Θεωρω ειρωνια να την αναζητουμε απο τους αλλους, ετσι εχουμε μεγαλωσει αναζητουμε επιβεβαιωση απο τα ρουχα που θ αγορασουμε μεχρι και τον συντροφο που θα διαλεξουμε. Οχι δεν με νοιαζει η επιβεβαιωση των αλλων,κανω αυτο που μ αρεσει.

Sourya

# 149 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Lolipop

Καλα κανεις γιατι...

Το μέλος Sourya έχει επισυνάψει το αρχείο: 9dc09bbbb69997498db79e7481e17f0f.jpg (30.73KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 45 φορές

peripli

# 150 στις 12/8/2019
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.876

Σωστος ς ς! ! ! ! !

Παράθεση:
Σχόλιο # 117 από VASILIS53

Το μάτιασμα εννοώ βρε, που κάνεις πως δεν κατάλαβες, το άλλο μάτι είναι καλό, διακριτικά πάντα. Αν και είναι μερικές εδώ μέσα που έχουν κάτι ματάρες αμάν Παναγία μου, λες από τέτοια μάτια χαλάλι και το μάτιασμα.

--- --- ---

Πες του φιλου σου οτι, ο καληνυχτατζης και η αρεστη παρεα του, ο φιλος σου δλδ, κανουν  καταθεση λευκης επιταγης και θα βρεθουν χωρις σωβρακο!

Δεν ειναι ολες οι γυναικες το ιδιο, μη μασας...υπαρχει γαμα μικρο και Γαμα Κεφαλαιο! Γυναικα δλδ!!!

Εαν εγκεφαλικα δεεεν...βρασε ορυζα!!! Εσυ θα μιλας για τον Αριστοτελη...κι αυτη θα σκεφτεται τον Ωναση...!

Χαοοος...πιο χαααάος δεεεν... εξαρταται και τί ζητας φυσικα...μελανουρι στην ιχθυοσκαλα...ή...μαδημενη κοτα στην κρεαταγορα...?   Εδω σε εχω...!    

Παράθεση:
Σχόλιο # 118 από VASILIS53

... 

Μου λέει: "Ξέρω τι λες από μέσα σου". Τον κοίταξα ερωτιματικά και συνέχισε. "Κοίτα με κάτι μακάκες που πάνε οι ωραίες γυναίκες, Ξέρεις πόσες φορές το ακούω αυτό πίσω από την πλάτη μου" και μετά μου έριξε την πρόκα "Όταν το ακούς αυτό από καληνυχτατζή είναι κοπλιμέντο" 

Αρέσει στο μέλος VASILIS53

Sourya

# 151 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και τα δυο εχουν περαση περιπλακη, και τα μελανουρια και οι μαδημενες κοτες, εξαρταται την λυγουρα

VASILIS53

# 152 στις 12/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 134 από Sourya

Την επιβεβαιωση την παιρνω μονο απο τον εαυτο μου, δεν εχω ανασφαλειες.Θεωρω ειρωνια να την αναζητουμε απο τους αλλους, ετσι εχουμε μεγαλωσει αναζητουμε επιβεβαιωση απο τα ρουχα που θ αγορασουμε μεχρι και τον συντροφο που θα διαλεξουμε. Οχι δεν με νοιαζει η επιβεβαιωση των αλλων,κανω αυτο που μ αρεσει.

Αν το έχεις καταφέρει Σουρία μου αυτό είσαι πολύ μπροστά (το λέω από καρδιάς). Για μένα είναι στόχος, δεν έχω φτάσει ακόμα, όμως το παλεύω.

Αρέσει στο μέλος peripli

Lolaya

# 153 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ομορφε εσυ καλα θα κανεις να προσεξεις εμενα

Παράθεση:
Σχόλιο # 145 από VASILIS53

VASILIS53

# 154 στις 12/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από Sourya

Ας με προσεχες, περαστικα σου

Ε, δεν έπαθα και κάτι για να μου περάσει, απλά κάποιες συνεπαγωγικές διαπιστώσεις κάνω.

Sourya

# 155 στις 12/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κανονικα εγω θα επρεπε να παιρνω επιδομα συμβουλατορα, γνωμη μου που ειναι και πολυ σωστη

Παράθεση:
Σχόλιο # 152 από VASILIS53

Αν το έχεις καταφέρει Σουρία μου αυτό είσαι πολύ μπροστά (το λέω από καρδιάς). Για μένα είναι στόχος, δεν έχω φτάσει ακόμα, όμως το παλεύω.

VASILIS53

# 156 στις 12/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από Lolaya

Ομορφε εσυ καλα θα κανεις να προσεξεις εμενα

Δεν την ξαναπατάω, βάλε μία φωτογραφία να σε δω, θέλω να δω τα μάτια σου, λατρεύω το μάτιασμα από ωραία μάτια ή κάνε μου λεπτομερή περιγραφή, δεν πιστεύω να είσαι ...ασφαλίστρια. Το λέω γιατί μου αρέσουν πολύ οι ασφαλίστριες...!

Αρέσει στο μέλος peripli

VASILIS53

# 157 στις 13/8/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 155 από Sourya

Κανονικα εγω θα επρεπε να παιρνω επιδομα συμβουλατορα, γνωμη μου που ειναι και πολυ σωστη

Υπάρχει καλύτερο επίδομα από την αγάπη μου βρε Σουρία, που ξέρεις ότι την έχεις εξασφαλισμένη;

Αρέσει στο μέλος peripli

Lolaya

# 158 στις 13/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πια σε πληγωσε γλυκε μου να τις τα ψαλω; Τι θες να σου πω; εχω μεγαλα τσακιρικα ματακια μελαχρινη μετριο υψος και κανονικα κιλα. Τα αλλα οταν τα βρουμε.και δεν ειμαι ασφαλιστρια αλλα ζαχαροπλαστης

Παράθεση:
Σχόλιο # 156 από VASILIS53

Δεν την ξαναπατάω, βάλε μία φωτογραφία να σε δω, θέλω να δω τα μάτια σου, λατρεύω το μάτιασμα από ωραία μάτια ή κάνε μου λεπτομερή περιγραφή, δεν πιστεύω να είσαι ...ασφαλίστρια. Το λέω γιατί μου αρέσουν πολύ οι ασφαλίστριες...!

Sourya

# 159 στις 13/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Χιχι, οποιος καιγεται με τον  χυλο, φυσα και το γιαουρτι;

Παράθεση:

Heptamer

# 160 στις 13/8/2019
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.452

Δεν έχουν τύχη οι ασφαλιστριες στο φόρουμ Βασίλη! 

Και οι ζαχαροπλαστισσες την ίδια τύχη θα έχουν. 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη peripli, VASILIS53
Επιλέξτε σελίδα: (1-13)
Σελίδες Αρχική«3456789101112Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε