Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Κρυψίνοια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Red_Season

# 21 την Παρασκευή στις 19:38
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Μονακό
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.545
'Aρεσαν+: 0%

Μπορεί κάποιος να θεωρεί ότι είναι 'κρυψίνους' αλλά να είναι ανοιχτό βιβλίο για τους υπόλοιπους 

Αρέσει στο μέλος Mythos031

VASILIS53

# 22 την Κυριακή στις 11:00
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 450

Σίλβερ, κρυψινοια δεν είναι το να μη θέλεις να βάλεις την φωτο σου, δεν βλάπτεις κανέναν. 

Η κρυψίνοια στο σάιτ δεν ευωχείται τόσο στο φόρουμ όσο στα κατ' ιδίαν μηνύματα. 

Ανειλικρινείς άνθρωποι σπέρνουν την δισπιστεία σε άτομα που μπαίνουν στο σαιτ με μόνη και αληθινή πρόθεση να γνωρίσουν κόσμο ή να ανταλάξουν απόψεις στο φόρουμ.

Το κέρδος αυτών των ανρθρώπων σκιών είναι το κέρδος που έχει ένας καθέξιν ρουφιάνος στον έξω κόσμο.

Γιαυτό όταν μιλάνε κάποιοι και κάποιες για σκουπηδαριό δεν τους πετάω εύκολα από το αυτί μου ασχέτως αν εγώ δεν γενικεύω. Προφανώς έχουν νοιώσει στο πετσί τους την δυσωσμία της ενεργούς και υποβόσκουσας κρυψίνοιας μέσα από τους διαύλους των μέσετζερ.

Για ποιούς μιλάμε ρωτάει ο φίλος Ενικός. Προφανώς το ερώτημα είναι ρητορικό. Τρεις μήνες είμαι στο φόρουμ και άτομα χωρίς να έχουν κανέναν λόγο να το κάνουν μόλυναν τις προθέσεις μου με δυσπιστεία. 

Ενώ κάλλιστα θα μπορούσαν να αναπτύξουν έναν διάλογο μαζί μου, ανταλαγής απόψεων είτε στο φόρουμ είτε στα μηνύματα προτιμησαν να ρίξουν το δηλητήριό τους για λόγους που πραγματικά δεν γνωρίζω, γιατί έτσι τους ευχαριστεί να δηλητηριάζουν παρουσιαζόμενοι με ψευτικες συστάσεις και με δόλιο τρόπο απόσπασης πληροφοριών.

Αυτές οι συζητήσεις δυστιχώς δεν πρόκειται να σταματήσουν ποτέ γιατί διαδοχικά κάποιοι θα πέφτουν θύματα της χολέρας της κρυψίνοιας και είτε θα επαναστατούν είτε θα σηκώνονται να φεύγουν από το σαιτ χάνοντας έτσι αυτή τη σπουδαία εμπειρία ανταλαγής απόψεων, της εναλκτικής ψυχαγωγίας αλλά και την καλιέργεια καλών γνωριμιών γιατί τα περισσότερα άτομα που βρίσκονται εδώ έχουν την αξία τους.

Αρέσει στα μέλη silver800, giannhsn και σε ακόμα 2 μέλη.

galactica-

# 23 την Κυριακή στις 12:46
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 374
Απορία ψάλτου...

το να βάζει κάποιος αρχικά, φωτογραφία 45αρη ξερω γω και μετά να σκάει μύτη ο κυριούλης 60 πλας,

τι είναι; 

ειλικρινής σύσταση; άδολη, αμόλυντη προσέγγιση;

Τελικά για ποιους μιλάμε και γιατί;

αμελητέοι...

Αρέσει στο μέλος Mythos031

Enikos

# 24 την Κυριακή στις 12:46
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 18.693

Εν προκειμενω, Μπιλι...

Δεν προκειται για κρυψινοια, οταν καποιος-οι δεν μοιραζονται στοιχεια τους με ολους τους υπολοιπους...

Προκειται καθαρα για λογους προληψης δυσαρεστων καταστασεων, που δοξα τω Θεω βριθει το νετ απο τετοιες καταστασεις...

Τωρα... 

Αν ο Σιλβερ θεωρει οτι προβολικα, θα βαλει τους αλλους να αλλαξουν προσωπικη αποψη για την διαχειριση του ΕΑΥΤΟΥ ΤΟΥΣ στο νετ, δειχνει μια ακριβεστατη κρυψινοια για τους λογους τους οποιους θελει να γινει κατι τετοιο...

Οσο για τους κανονες αγορας (το διαβασα κι αυτο), ειναι τουλαχιστον ατυχες σαν εκφραση και νοοτροπια...

Δεν μιλαμε για τα μαρουλια, στο κατω μερος του καφασιου, τα οποια εχει κρυψει ο μαναβης απο τον πελατη...

Απλα πραγματα...

Ατυχεστατη προσπαθεια...

Για να ειναι...θεμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από VASILIS53

Αυτές οι συζητήσεις δυστιχώς δεν πρόκειται να σταματήσουν ποτέ γιατί διαδοχικά κάποιοι θα πέφτουν θύματα της χολέρας της κρυψίνοιας και είτε θα επαναστατούν είτε θα σηκώνονται να φεύγουν από το σαιτ χάνοντας έτσι αυτή τη σπουδαία εμπειρία ανταλαγής απόψεων, της εναλκτικής ψυχαγωγίας αλλά και την καλιέργεια καλών γνωριμιών γιατί τα περισσότερα άτομα που βρίσκονται εδώ έχουν την αξία τους.

VASILIS53

# 25 την Κυριακή στις 16:07
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από galactica-
Απορία ψάλτου...

το να βάζει κάποιος αρχικά, φωτογραφία 45αρη ξερω γω και μετά να σκάει μύτη ο κυριούλης 60 πλας,

τι είναι; 

ειλικρινής σύσταση; άδολη, αμόλυντη προσέγγιση;

Τελικά για ποιους μιλάμε και γιατί;

αμελητέοι...

Καλή μου φίλη μιλάμε για αυτούς που δεν βγαίνουν με θάρρος να μιλήσουν η ακόμα και να αντιπαρατεθουν  οταν νοιώθουν ότι θίγονται, αλλά βάζουν άλλους να τους υπερασπιστούν.

μυθικη η γαινεοτης του ανδρός.

VASILIS53

# 26 την Κυριακή στις 16:07
author

Αν κάποια κυρία νομίζει ότι παραπλανήθηκε από τις φωτογραφίες μου, και αυτό που είδε από κοντά την απογοητευσε, παρακαλειτε να το δημοσίευση, πρόθυμα θα υποστώ κάθε συνέπεια από τη διευθυνση του σαιτ και θα ζητήσω δημόσια συγνώμη. 

Αρέσει στο μέλος silver800
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost