Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως μπορεις να διορθωσεις το αδιορθωτο;

Σελίδα : 1

SdG237

# 1 στις 21/8/2019
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Θα το πω αστεια και χωρις λεπτομερειες πολλές.Αγορι γνωριζει κορίτσι.Κοριτσι γουστάρει,αγορι όχι.Αγορι το σκέφτεται,τελικα γουστάρει.Κοριτσι όχι.Αγορι τρελαίνεται.Αμφισβητεί.Προσβάλει.Χανει το μυαλό του.Κοριτσι του λεει οτι την ενοχλεί.Περναει καιρός.Ζουν την ζωη τους.Αγορι βρισκει νεο κορίτσι.Κοριτσι φίλες με το Κορίτσι.Αγορι χανει ενδιαφερον για νεο κορίτσι.Αγορι παθαινει κοκομπλοκο.Αγορι θελει συγχώρεση για το ποσο μεγάλος μπούφος ήταν.Πως διορθώνεται;Δεν ειναι απαραιτητο να σμιξω με την κοπέλα,απλα δεν ξέρω πως να προχωρησω την ζωη μου,χωρις μια ειλικρινή συγχώρεση.Γιατι την γουσταρω,εννοειται.Εχω τύψεις που εγινα χοντρομαλάκας.Οι πιθανότητες να ειμαι μαζι της ειναι -0,1 εως 0,2%.Διορθωνεται η αποψη μιας γυναίκας που την προσβάλει ένας ανόητος;

Spiros--

# 2 στις 21/8/2019
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 543

Φορουμίστας μπερδεμένος ...

... δύο κορίτσια, ένα αγόρι, πολλά λάθη ... Ποιο το έγκλημα που ζητάς συγχώρεση? Γουστάρεις τώρα που δεν γουστάρει ενώ δεν γούσταρες όταν γούσταρε. Γούστο έχει, αλλά αυτά συμβαίνουν. Δεν υπάρχει κάτι για διόρθωση, παρά μόνο το timing που αντιδράς. Έχεις χαμηλές στροφές στην εκκίνηση. Δούλεψε λίγο τους χρόνους αντίδρασης σου στην αρχή του παιχνιδιού και όλα θα πάνε καλά την επόμενη φορά...

Αρέσει στα μέλη ElizaO, SdG237 και σε ακόμα 1 μέλος.

sun_world

# 3 στις 21/8/2019
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 571
Ένα πεντάχρονο που ζει στο σώμα ενός σαραντάρη, αν ισχύει το προφίλ σου. Δεν έμαθες ακόμα τι ακριβώς θες από την ζωή σου, τι σου αρέσει και τι όχι; Η μήπως την εχεις δει ότι είσαι κελεπούρι και θες παρακάλια; Και ότι αφορά τις χοντράδες, δεν έχεις κοινωνοικοποιηθει ακόμα;
Αρέσει στα μέλη SdG237, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Sourya

# 4 στις 21/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Οχι ρε φιλε ,δεν διορθωνεται. Αφου καταλαβες οτι εισαι ανοητος εισαι σε καλο δρομο ομως για μπροστα μονον.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από SdG237

Θα το πω αστεια και χωρις λεπτομερειες πολλές.Αγορι γνωριζει κορίτσι.Κοριτσι γουστάρει,αγορι όχι.Αγορι το σκέφτεται,τελικα γουστάρει.Κοριτσι όχι.Αγορι τρελαίνεται.Αμφισβητεί.Προσβάλει.Χανει το μυαλό του.Κοριτσι του λεει οτι την ενοχλεί.Περναει καιρός.Ζουν την ζωη τους.Αγορι βρισκει νεο κορίτσι.Κοριτσι φίλες με το Κορίτσι.Αγορι χανει ενδιαφερον για νεο κορίτσι.Αγορι παθαινει κοκομπλοκο.Αγορι θελει συγχώρεση για το ποσο μεγάλος μπούφος ήταν.Πως διορθώνεται;Δεν ειναι απαραιτητο να σμιξω με την κοπέλα,απλα δεν ξέρω πως να προχωρησω την ζωη μου,χωρις μια ειλικρινή συγχώρεση.Γιατι την γουσταρω,εννοειται.Εχω τύψεις που εγινα χοντρομαλάκας.Οι πιθανότητες να ειμαι μαζι της ειναι -0,1 εως 0,2%.Διορθωνεται η αποψη μιας γυναίκας που την προσβάλει ένας ανόητος;

archagellos

# 5 στις 21/8/2019
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.313

man ,

τι πως να προχωρησεις ? τι ακριβως δεν μπορεις να κανεις ? 

Εκανες την πατατα σου ...κοιτα να δεις τι ενοχλεις εσενα πρωτα απο ολα . 

Εαν σου αρεσει να κανεις καφριλες ...οκ...απλα ετσι εισαι . Προσβαλες λες ...και το καταλαβες μετα ...και στην αρχη δεν ηθελες αλλα μετα ηθελες ...και επειδη δεν σε ηθελε η αλλη ...εγινες αξεστος ... και ?

Αυτος εισαι ...δεν αλλαζεις !!!...εαν σεβοσουνα ...θα σεβοσουνα σε οποια φαση . 

Και τωρα δεν μπορεις να προχωρησεις στη ζωη σου ...και τωρα εσυ στα 40...πιστευεις οτι μπορεις να κρατησεις σχεση με αυτη την νοοτροπια ...ΟΚ ...

Αλλα ασες την κοπελα ησυχη και τραβα παρακατω .

Αρέσει στα μέλη SdG237, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

nikoslambr

# 6 στις 22/8/2019
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 217

Εγω το εχασα. Μπερδευτηκα. Πολλα αγορια και κοριτσια...

Hepatica

# 7 στις 22/8/2019
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 102

Αν θίξεις εγωισμό κ αξιοπρέπεια γυναίκας άστο, δεν διορθώνεται. Είναι άσχημο να έχετε κάποια χωρίς να την γουστάρετε πραγματικά, είναι σα να την κοροιδεύεις ενώ εκείνη δεν είχα τέτοια πρόθεση ως προς εσένα. Την αδίκησες κ τώρα σε τρώνε οι τύψεις. Αλλά αφού σε καίει στείλε απλά ένα μνμ κ ζήτησε της συγγνώμη. Σίγουρα θα το διαβάσει...

Αρέσει στο μέλος SdG237

Sourya

# 8 στις 22/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ολα καλα, αλλα βρε παιδι μου οι πατατες τι σχεση εχουν;

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από archagellos

man ,

τι πως να προχωρησεις ? τι ακριβως δεν μπορεις να κανεις ? 

Εκανες την πατατα σου ...κοιτα να δεις τι ενοχλεις εσενα πρωτα απο ολα . 

Εαν σου αρεσει να κανεις καφριλες ...οκ...απλα ετσι εισαι . Προσβαλες λες ...και το καταλαβες μετα ...και στην αρχη δεν ηθελες αλλα μετα ηθελες ...και επειδη δεν σε ηθελε η αλλη ...εγινες αξεστος ... και ?

Αυτος εισαι ...δεν αλλαζεις !!!...εαν σεβοσουνα ...θα σεβοσουνα σε οποια φαση . 

Και τωρα δεν μπορεις να προχωρησεις στη ζωη σου ...και τωρα εσυ στα 40...πιστευεις οτι μπορεις να κρατησεις σχεση με αυτη την νοοτροπια ...ΟΚ ...

Αλλα ασες την κοπελα ησυχη και τραβα παρακατω .

Lonelyguy95

# 9 στις 22/8/2019
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Απαντήσεις: 22

Νομίζω πρέπει να προχωρήσεις και να αφήσεις τα κολλήματα αυτά..τα έχουμε ζήσει οι περισσότεροι ...ανεκπλήρωτοι μεγάλοι έρωτες 

Αρέσει στα μέλη SdG237, VASILIS53

Enikos

# 10 στις 22/8/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.787

Αγορι καβαλημενο σε καλαμι, παει τσιτα γκαζια...

Κοριτσι βλεπει αγορι που παει σα περα και δισταζει...

Αγορι πανω σε καλαμι, δεν θελει κοριτσι που τον θελει, διοτι εκει πανω στον αγερα εχει δροσια...

Κοριτσι εχει φιλη, λεει αγορι..."γυναικα η μια, γυναικα και η αλλη"...

Καλαμι αρχιζει και ρεταρει, αγορι πεφτει σε κενο αγερος...

Κοριτσια εχουν παρει χαμπαρι αγορι...

Καλαμι χανει υψος, με καπνους απο κινητηρα...

Αγορι πεφτει στον βαλτο με τους βατραχους...

Θυμαται οτι ειναι 40 και λεει να το εκμυστηρευτει στους βατραχοι...

Βατραχοι που ειναι και η εποχη ζευγαρωματος του λενε...

"Να σου βαλουμε λαδια και βενζινα στο καλαμι, να ξαναπας πανω στον αγερα, γιατι αναστατωνεις τον βαλτο?"...

Αγορι εχει πλακα...

Αρέσει στα μέλη SdG237, Kristina_ και σε ακόμα 5 μέλη.

sun_world

# 11 στις 22/8/2019
author
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Enikos

Αγορι καβαλημενο σε καλαμι, παει τσιτα γκαζια...

Κοριτσι βλεπει αγορι που παει σα περα και δισταζει...

Αγορι πανω σε καλαμι, δεν θελει κοριτσι που τον θελει, διοτι εκει πανω στον αγερα εχει δροσια...

Κοριτσι εχει φιλη, λεει αγορι..."γυναικα η μια, γυναικα και η αλλη"...

Καλαμι αρχιζει και ρεταρει, αγορι πεφτει σε κενο αγερος...

Κοριτσια εχουν παρει χαμπαρι αγορι...

Καλαμι χανει υψος, με καπνους απο κινητηρα...

Αγορι πεφτει στον βαλτο με τους βατραχους...

Θυμαται οτι ειναι 40 και λεει να το εκμυστηρευτει στους βατραχοι...

Βατραχοι που ειναι και η εποχη ζευγαρωματος του λενε...

"Να σου βαλουμε λαδια και βενζινα στο καλαμι, να ξαναπας πανω στον αγερα, γιατι αναστατωνεις τον βαλτο?"...

Αγορι εχει πλακα...

Αρέσει στο μέλος Enikos

sun_world

# 12 στις 22/8/2019
author
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Έχουν σχέση με το αρνάκι που πάνε πακέτο για τον φούρνο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Sourya

Ολα καλα, αλλα βρε παιδι μου οι πατατες τι σχεση εχουν;

VASILIS53

# 13 στις 23/8/2019
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Απαντήσεις: 1.344

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από SdG237

Έτσι είναι η ζωή, έχει δράμα έχει τραγωδία έχει και κωμωδία. Ο άνθρωπος είναι συγκρουσιακό ον γιαυτό και τραγικό. 

Συγχώρεσε εσύ τον εαυτό σου και μη σκας, θα τον βρείτε τον δρόμο σας και εσύ και αυτή.

Δεν χρειάζονται τόσες ενοχές. Εκείνο που χρειάζεται είναι τα παθήματα να γίνονται μαθήματα.

Ξεκόλλα. Άσχημο πράγμα το κόλλημα. Είμαστε ζωντανοί άνθρωποι, θα κάνουμε και λάθη.

Αρέσει στο μέλος SdG237

wish_

# 14 στις 23/8/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 2.849

Μήπως δεν είναι έρωτας άλλα εγωισμός?

Οσο και αν αγαπάς δεν προσβάλεις,δεν αμφισβητείς,φέρθηκες ασχημα και το πληρωσες.Σου κακοφαίνεται?Δεν μπορείς να έχεις τα πράγματα όπως θες όταν θες.Είχες την ευκαιρία σου,δε τα ζύγιασες όμως καλα ούτε εκτίμησες την κατάσταση και την κοπέλα που είχε αισθηματα για σενα και έφτασες σε σημείο να το μετανιώσεις.

Ασε τον καιρό να περάσει,με το κορίτσι μπορεί να έχεις μια πιθανοτήτα αν αφήσεις τον καιρό να περάσει,σκεφτεί και σκεφτείς και έπειτα αν θες κανεις μια τελευταια προσπάθεια,ομορφα και ωραία,την φλερτάρεις,την δείχνεις ενδιαφέρον και την κάνεις να σε δει ξανά με άλλο μάτι και απ΄την αρχή.

Πλήγωσες δυο κορίτσια,τώρα θα πρεπει να προχωρήσεις ακομά και με τυψεις τώρα και με γνώση όλων αυτων που εκανες ωστε να μην τα ξανακάνεις γιατί και συγχώρεση να θες αυτά με το ζορι δεν γινονται.

Αρέσει στο μέλος SdG237

Aggelo

# 15 στις 24/8/2019
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.022

Το εχασα λιγο με το αγορι και το κοριτσι...και τουμπαλιν......αλλα για να πω την

αληθεια δεν βλεπω προβλημα...οτι την προσβαλες δεν ειναι οτι καλυτερο,αγενεια ειναι,

αλλα το πληρωσες..οκ

Η ζωη συνεχιστηκε πηγες παρακατω τι το ψαχνεις παλι, στην τελικη ας μην σε συγχωρησει

ποτε,τι ειλικρινη συγχωρεση θες..?,πλακα κανεις......φροντισε να μην επαναλαβεις τα ιδια

λαθη και τραβα μπροστα...

Αρέσει στο μέλος SdG237

Decisive

# 16 στις 24/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σαράντα χρονών αγόρι πάντως δε θα σε πω, αν και η όλη σου συμπεριφορά μάλλον υποδηλώνει νεότερο πρόσωπο (για να το θέσω όλως κομψά). 

SdG237

# 17 στις 25/8/2019
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Δράμας / Δράμα
Απαντήσεις: 8
Ευχαριστώ πολυ ολους σας.Και η ειρωνεία ωραία,γέλασα.Η ζωη τα φέρνει σε κάποιους ανθρώπους να είναι ευαίσθητοι.Φερνει να μην εχουν εμπειρία σε καποια θεματα και να ξεσκίζουν σε άλλα.Ξερω τους ανθρωπους,μπορω να πουλήσω οτιδήποτε σε οποιονδήποτε.Σε αισθηματικα θεματα,το χάνω.Ειμαι ωραίος,εχω πολυ καλη δουλειά,φιλους καλούς,γνωστούς όσον δεν χωραει ο νους,αλλα χάνω στο αισθηματικό.Για αυτο ζηταω συμβουλές.Δεν μ αρεσει να αδικω κανέναν και το έμαθα απο την δουλειά μου και την οικογένειά μου.Δυστυχώς ειμαι ευαίσθητος,δηλ στατιστικά στο 10%,και δεν μπορω να συνεχίσω την ζωη μου αν εχω αδικησει κάποιον.Απλα δεν κοιμάμαι εύκολα.Μου ειναι δύσκολο.Τελος παντων,σας ευχαριστώ.Νομιζω οτι η γενικη αποψη ειναι να το γράψω και να προχωρήσω,αλλα εγω έγραψα γιατι δεν μπορω να το κάνω αυτό.Δεν υπαρχει περίπτωση συγχώρεσης δηλ,απλα λήθη.

agapimou11

# 18 στις 25/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η ουσία είναι να μάθεις τον εαυτό σου, τι θέλεις και τι όχι όσον αφορά τις σχέσεις σου. Τότε δεν θα τα χάνεις στα αισθηματικα!!! 

Όχι, να μην το γράψεις και να προχωρήσεις, να αναλύσεις την συμπεριφορά σου, να πάρεις το μάθημα σου και να προχωρήσεις!!! 

Αν έχεις ανάγκη από την συγχώρεση της, καλό είναι αυτό για σένα, εεε μιλά της!!!

CKDMZK

# 19 στις 25/8/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Για αρχή, γιατί να διορθώσεις το αδιορθωτο;

Ίσως κάποια πράγματα πρέπει να μένουν ως έχουν. Γενικά. Τώρα ειδικα για την ιστορία, δε νομίζω ότι έχει νόημα να πάρεις συγχώρεση αφού δε σε ενδιαφέρει να είσαι με το κορίτσι. Νομίζω θες απλά επιβεβαίωση για να φύγουν οι τύψεις. Δεξου το λάθος κ προχωρά. Αν βελτιώθεις από αυτή την εμπειρία τότε είναι σα να έκανες το καλύτερο κ για το κορίτσι.
Αρέσει στο μέλος SdG237
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost