Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοήθεια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Catman96

# 1 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%

Βοήθεια

Καλησπέρα. Τον Ιούνιο του 2017 πήγα για σεζόν σε ένα νησί στο Ιόνιο εκεί γνώρισα μία κοπέλα που ήταν από την Αθήνα εγώ είμαι από την Πάτρα και κάναμε κάτι και της εξήγησα ότι δεν γίνεται να το κρατήσουμε γιατί είναι η απόσταση αλλά το προσπάθησα γιατί έβλεπα να με θέλει.. ο χειμώνας 17-18 ήταν αθήνα-πάτρα Πάτρα Αθήνα ανά τακτά χρονικά διαστήματα εγώ δούλευα στην Πάτρα αυτή δεν δούλευε και το καλοκαίρι του 18 ξαναπήγαμε σεζόν σαν ζευγάρι.. εκεί άρχισε να μου λέει ότι ψάχνω δουλειά στην Αθήνα πλέον και ότι δεν θα ξαναπάει σεζόν εκεί αγχώθηκα λίγο αλλά δεν το έδειξα σαν να μου λέει θα τελειώσουμε.. το Φεβρουάριο λοιπόν του 19 βρήκες δουλειά στην Αθήνα και μου είπε ότι ήρθαν από δω και πέρα η ζωή της και ότι καλό θα ήταν να μην το κρατήσουμε γιατί δεν θα μπορεί να το διαχειριστεί εγώ είχα ξενερώσει και της είπα ότι okay άμα είναι έτσι καλύτερα να το αφήσουμε αλλά προσπαθούσα κράταγα μία επικοινωνία.. έφυγα εγώ για σεζόν και αυτή έμεινε στην Αθήνα μιλάγαμε που και που με έπαιρνε με κάμερα με έπαιρνε τηλέφωνο να με ρωτήσει τι κάνω και ότι αν τα περνάω καλά.. αλλά πάντα αυτές οι συζητήσεις καταλήγαμε στο ότι μου λείπεις ς αγαπάω σε σκέφτομαι και όλα αυτά..εγώ παραιτήθηκα από τη δουλειά γιατί δεν μπορούσα να συνεχίσω και με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει ότι τρεις μέρες θα είναι ελεύθεροι στην Αθήνα και άμα θέλω να πάω εγώ προφανώς είπα θα πάω και πήγα.. ήταν ένα δυνατό τριήμερο αλλά εγώ μέσα μου ήλπιζα και μου λεγε και λόγια οπου πιάστηκα.. τέλος τέλος πάντων η κοπέλα αυτή πλέον δεν μου μιλάει της είπα να σταματήσεις να μου μιλάει γιατί δεν ξέρει τι τη θέλει τη ζωή της τη μία μου έλεγε πάμε την άλλη μου λεγε δεν πάμε την άλλη μου λεγε μου λείπεις την άλλη δεν μου λείπεις της έλεγα ότι είμαι διατεθειμένος να ανέβω στην Αθήνα δεν με άκουγε μου έλεγε να κοιτάξω τη ζωή μου μετά μου έλεγε ότι θέλει να με δει μετά ότι δεν θέλει να με δει μετά μου λέει ότι δεν έχει χρόνο για αυτή και μαθαίνω ότι όλο το καλοκαίρι πηγαίνει τριήμερα και διήμερα στο χωριό της διακοπές έχει κανονίσει να φύγει 15 μέρες στο εξωτερικό και όλα αυτά ενώ εμένα μου λέει δεν έχει χρόνο πλέον και ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι και ότι δουλεύει 10 μέρες συνεχόμενες και δεν έχει χρόνο καθόλου για αυτήν... Ξέρω δεν με θέλει στη ζωή της αλλά γιατί το κάνει αυτό το πράγμα γιατί με ενοχλεί μία φορά στις δέκα μέρες γιατί της λείπω γιατί ανεβάζει φωτογραφίες που την έχω τραβήξει εγώ γιατί μου κάνει like στο facebook γιατί ανεβάζει περίεργα story στο instagram σαν να μου λέει μου λείπεις αλλά αλλά δεν κάνει κάτι για αυτό.. δέθηκα πολύ την αγάπησα την θέλω θέλω να γυρίσει αλλά εγωισμός μου δεν την ενοχλεί πλέον.. για να συνοψίσω η κοπέλα από ότι φαίνεται δεν ξέρει τι θέλει μία μου λέει έτσι μία αλλιώς και εγώ δεν ξέρω πώς να το διαχειριστώ . όταν βρεθήκαμε μου είπε ότι σε ένα μήνα μπορεί αυτή να είναι ερωτευμένοι και να παντρευτεί καλό θα ήταν μου λέει να με σβήσει από το facebook ενώ μετά μου είπε ότι αν θέλω αν ξαναπάω στην Αθήνα να την πάρω τηλέφωνο να βρεθούμε και πιο πριν ότι άμα ξαναπάω στην Αθήνα να μην την πάρω τηλέφωνο δεν θα ρθει να με βρει ξανά τι σου χω κάνει κακό τι να κάνω πώς να το διαχειριστώ

konstandinos73

# 2 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 54
Φαινεσαι καλο παιδι. Η κοπελα, μια απ τις πάμπολλες που δεν ξερει τι θελει στη ζωη της (τοξικη...το ιδιο βεβαια ισχυει και για εμας τους ανδρες). Προφανώς, πιο κατω θα βρει αλλον να "δηλητηριαζει", εκτος απο σενα. Η γνωμη των τριτων που ζητας, θα επιβεβαιώσει αυτο που ηδη ξερεις, οτι δηλ. πρεπει να απομακρυνθείς απο αυτη τη κατάσταση...απλα, δε μπορεις τωρα να το κανεις επειδή κυριαρχει το συναίσθημα εμαντι της λογικης...ενα " κλικ" ειναι φιλε μου...γυρνα αλλιως τον "διακοπτη".
Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, COSTAS42 και σε ακόμα 3 μέλη.

Hellboy_

# 3 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 16

σβηστα ολα μαν facebook instagram τα παντα να μην βλεπεις τι κανει ειναι καλυτερα!Ξεχασε την και προχωρα παρακατω το ιδιο κανει και αυτη,η κοπελα το βλεπεις και συ ειναι gtp κοιτα να μην εισαι εκει οταν θα σε θυμηθει ξανα δεν οδηγει πουθενα!

Αρέσει στα μέλη alisida, COSTAS42 και σε ακόμα 3 μέλη.

froufrou2017

# 4 στις 8/9/2019
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Απαντήσεις: 182
Τι να διαχειριστεις; Αφού μόνος σου έδωσες την απάντηση!! Δεν ξέρει τι θέλει... Σε κρατάει ομως ζεστό (το γνωστό ασ' τον να υπάρχει, δεν ξέρεις τι γίνεται, μπορεί να χρειαστεί στο μέλλον). Παψε εντελώς ν' ασχολεισαι προτού σε τρελλανει
Αρέσει στα μέλη alisida, Persefoni__ και σε ακόμα 4 μέλη.

Catman96

# 5 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

Κωνσταντίνος

Απλά είχα βγει από άσχημη σχέσηΚαι με την συγκεκριμένη κοπέλα δέθηκαΉξερα ότι κάποια στιγμή θα τελειώσει Είναι λογικόΑλλά πλέον μετά από λόγια που είπε άσχημαΠεριμένω το κάρμα να γυρίσει..Περιμένω να Μ στειλει να μου εξηγήσειΝα τρέχει από πίσω κάποια στιγμήΔεν θέλω κάτι άλλο Να νιώσει όπως ένιωσα θελω

Enikos

# 6 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.080

Δεν χρειαζονται τοσες σκεψεις και τοσες αποριες...

Δεν ειναι για να ειναι και το εχεις καταλαβει μια χαρα...

Ε...τι περιμενεις...

Δεν...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, COSTAS42 και σε ακόμα 2 μέλη.

Catman96

# 7 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

απλα θελω να γυρισει πισω 
να με κυνηγησει για να καταλαβει τι αφησε..
για να κοιταξει την παρτυ της και μονο
ΚΑΡΜΑ!!!

ΚΑΡΜΑ!!!

sun_world

# 8 στις 8/9/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 167

Θα συμφωνήσω με όσους σου απάντησαν. Όσο για το τελευταίο σου σχόλιο μου θυμιζεις γυναικούλα... Αν δεν ξέρεις εσύ τι άφησε πίσω της τότε ούτε θα μάθει και αυτή ποτέ...

Και επειδή μίλησες για κάρμα, σου έδωσε μάθημα να έχεις όρια στο τι δίνεις και να μην γίνεσαι παιχνίδι κανενός αλλά ούτε και εσύ να παίζεις με κανέναν 

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, agapimou11 και σε ακόμα 5 μέλη.

Catman96

# 9 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

αφησε δυναμιτη να ξερεις!!
διαθετιμος για ολα..
δεν εχω βαλει ξανα τοσο εγωισμο σε ανθρωπο..
γενικα ευχαριστω για το σαπορτ που δειχνετε

γενικα ευχαριστω για το σαπορτ που δειχνετε

Jiannis7

# 10 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 20

Ουδείς αναντικατάστατος

Βρε συ catman96 , όλο αυτό το κείμενο και η φασαρία για να γυρίσει πίσω μια κοπέλα !!! Και να καταλάβει τι έχασε ?? !! Ουδείς αναντικατάστατος !!
 Είσαι σε ηλικία πλέον που πρέπει να καταλάβεις ότι η κάθε γυναίκα μπορεί να έχει τις δίκες τις επιλογές στη ζωή . Στο μέλλον και άλλες γυναίκες θα σε αφήσουν , και θα σε απορρίψουν όπως και εσύ θα αφήσεις πίσω για δικούς σου λόγους κάποιες γυναίκες .
Τώρα κοιτά μπροστά και σίγουρα θα κάνεις πολλές γνωριμίες στη ζωή σου .

Τώρα κοιτά μπροστά και σίγουρα θα κάνεις πολλές γνωριμίες στη ζωή σου .
Αρέσει στα μέλη alisida, panagiotismp90 και σε ακόμα 3 μέλη.

galactica-

# 11 στις 8/9/2019
author
Γυναίκα / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 432

Μπορεί να το "πάθει" με κάποιον άλλον. Εσένα τι σε κόφτει; 

όσο ζεις για να το δεις να συμβαίνει, χάνεις πολύτιμο χρόνο από τη δική σου ζωή.

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Catman96

Δεν θέλω κάτι άλλο Να νιώσει όπως ένιωσα θελω

Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, sun_world και σε ακόμα 1 μέλος.

Catman96

# 12 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

επισης με εχει παρει ενα τηλεγωνο και μου ελεγε τι κανω και εμαθε οτι εχω κοπελα
και μ πηγε στην συζητηση οτι γνωρισε εναν και θα εκανε κατι οτι ειναι καλο παιδι
και οτι περναει καλα και τετοια 
λες και ημασταν φιλοι ξερω εγω
δεν ξερω βγαζω μισος πλεον οσο σκεφτομαι οτι μλκιες μ εχει πει !!!

COSTAS42

# 13 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 1.067

Δεν ειναι νορμαλ αντιμετωπιση αυτη να ξερεις και εισαι και μικρος ακομα

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Catman96

επισης με εχει παρει ενα τηλεγωνο και μου ελεγε τι κανω και εμαθε οτι εχω κοπελα
και μ πηγε στην συζητηση οτι γνωρισε εναν και θα εκανε κατι οτι ειναι καλο παιδι

Αρέσει στα μέλη Jiannis7, sun_world και σε ακόμα 4 μέλη.

konstandinos73

# 14 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 54
Επανέρχομαι, αν και δε το συνηθιζω...οι απαντησεις των εδω συνομιλητων, δεν σου "διδαξαν" τιποτα προφανως..δικαίωμα σου...γι αυτο οπως λεω "οι τοξικοι άνθρωποι βρίσκουν εδαφος και τα κανουν.." ...οποτε, απο εδω και περα μην κλαψομουνιζεις...100% αποκλειστικά υπεύθυνος εσυ και κανεις αλλος.
Αρέσει στα μέλη sun_world, giannhsn και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 15 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.080

Ομολογησε οτι εισαι τρολ!!!...

Και εγω θα σου δειξω κι αλλο σαπορτ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Catman96

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, sun_world

sun_world

# 16 στις 8/9/2019
author
#14 κλαψοοο... χαχαχαχαχαχαχαχαμικρό κείμενο, μεγάλα γέλια χαχαχαχαχα α α α
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, giannhsn και σε ακόμα 1 μέλος.

sun_world

# 17 στις 8/9/2019
author
#9 αγαπητέ θεματοθετη λυπάμαι που στο λέω αλλά καλά να πάθεις αφού είσαι τρελά διαθέσιμος, δεν φταίει αυτός που μας πάτησε, εμείς φταίμε που στήνουμε πλάτη
Αρέσει στα μέλη froufrou2017, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

achinos

# 18 στις 8/9/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.390

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από sun_world
#9 αγαπητέ θεματοθετη λυπάμαι που στο λέω αλλά καλά να πάθεις αφού είσαι τρελά διαθέσιμος, δεν φταίει αυτός που μας πάτησε, εμείς φταίμε που στήνουμε πλάτη

Μωρέ αυτός που μας πάτησε φταίει... αλλά όπως είπαμε κ στο άλλο μάθημα, τα αδικήματα στα ερωτικά δεν εμπίπτουν στον ποινικό δίκαιο.

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, giannhsn και σε ακόμα 1 μέλος.

Catman96

# 19 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα

οχι δεν ειμαι τρολλ ;ρρ
παιδια δεθηκα και τωρα το πληρωνωωω

παιδια δεθηκα και τωρα το πληρωνωωω

123xristos

# 20 στις 8/9/2019
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 389

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Jiannis7

Είσαι σε ηλικία πλέον που πρέπει να καταλάβεις ότι η κάθε γυναίκα μπορεί να έχει τις δίκες τις επιλογές στη ζωή .  

σε λιγο καιρο, που θα εχει γεμισει η ελλαδα ταλιμπαν αυτο δεν θα ισχυει.

τα κοριτσια του φορουμ να ξεχασουν οτι ηξεραν και οτι νομιζουν οτι εμαθαν

εχει και ο καιρος γυρισματα!

Αρέσει στο μέλος giannhsn
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε