Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να σταματησω να τον βοηθαω??

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Hellboy_

# 41 στις 13/9/2019
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Εγω διαφωνώ! 

τι ζητησε στην τελικη ενα χαρτζιλικακι να πινει τον καφε του το παιδι μεχρι να σταθει στα ποδια  του αφου στο ειπε!

μετα θα ειστε παλι μαζι αφου σαγαπαει και αντι να το εκτιμησεις αυτο..
ακαρδες γυναικες!

ακαρδες γυναικες!

mars1981

# 42 την Παρασκευή στις 23:28
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 29

θα σου απαντησω στο ερωτημα που εθεσες αλλα πρωτα απο ολα θελω να σχολιασω κατι που αναφερθηκε μετα

καλα ρε κοπελια καθεσαι και του δινεις λεφτα αυτο εσενα δε σε ξενερωνει? ο αξιοπρεπης ανθρωπος δανειζεται μονο σε μεγαλη αναγκη , εγω παντως ντρεπομαι παρα πολυ σε μια σχεση να παρω λεφτα απο την κοπελα μου ποτε μου δεν το εχω κανει και αποψη μου δεν ειναι καλο σημαδι για σενα 
τωρα οσον αναφορα αμα αλλαξεις χαρακτηρα και μαθεις να λες οχι αυτο δεν αλλαζει εντελως αλλα μπορεις ομως να εχεις καλους ανθρωπους γυρω σου που δε θα σε εκμεταλευονταιαυτος ο ανθρωπος που λες για παραδειγμα ειναι πολυ κακος για σενα και πρεπει να τον κοψεις οριστικαοι γυναικες πολλες φορες σκεφτονται συναισθηματικα εδω στη περιπτωση σου λιγη λογικη θελει οποτε θελει εκεινος εσυ του λες ναι και τον βοηθας και οικονομικα κοψε και μην του ξαναμιλησεις εκεινος θα χασει οχι εσυ, εκεινος σε εχει αναγκη και ζηταει βοηθεια 
και αντρα γενικα που καθεται και σου ζηταει λεφτα να μην τον παιρνεις πολυ στα σοβαραειναι πολυ ασχημο αντρας να παιρνει λεφτα απο γυναικα, δεν ξερω εμενα ετσι μου κανει
Αρέσει στο μέλος giannhsn

Kandy26

# 43 το Σάββατο στις 14:59
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 8
Έχετε δίκιο...Όλοι σας...να Σας πω τι έγινε???είδε ότι αραιωνα και άρχισε τα παραμύθια.. το πρωι σ αγαπάω δεν σου δίνω ψεύτικες ελπίδες θέλω να ξανα προσπαθήσουμε.. τον παίρνω τηλέφωνο το απόγευμα για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου γιατί δεν ένιωθα όπως παλιά και εγώ πάντα του μίλαγα ξεκάθαρα και το τηλέφωνο το σήκωσε η κοπέλα που ήταν μαζί της εκείνη την ώρα...βγήκα εκτός εαυτού πρώτη φορά...του χτύπησα ότι είχα κάνει για εκείνον και για τα λεφτα τον έβρισα και με έβρισε και εκείνος λες και έφταιγα εγώ για όλο αυτό...θύμωσα που δεν με σεβάστηκε έστω.. να μην έδινε το τηλέφωνο στην άλλη κοπέλα..να με σεβαστεί..εγινε έξω φρενών που του τα χτύπησα όλα όσα έκανα μου είπε να μην τον ενοχλήσω ποτέ ξανά και ότι πέθανα για εκείνον...Δεν Έχω σκοπό να τον ενοχλήσω γιατί αδειασα...κενό...ουτε εκεινος θα παρει μετα απο αυτα που του ειπα...Δεν ζηλεύω που είναι με άλλη απλά απογοητεύτηκα για τον άνθρωπο αυτό και για αυτά που έκανα...και το πως το αντιμετώπισε...

alisida

# 44 χθες στις 16:02
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 5.534

Ξέχνα το και προχώρα.

Μην αναλώνεται σε αναλύσεις ,την επόμενη φορά θα αναγνωρίσεις πιο εύκολα τις παθογονες καταστάσεις .

(φατσούλα φιλάκι)

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από Kandy26
Έχετε δίκιο...Όλοι σας...να Σας πω τι έγινε???είδε ότι αραιωνα και άρχισε τα παραμύθια.. το πρωι σ αγαπάω δεν σου δίνω ψεύτικες ελπίδες θέλω να ξανα προσπαθήσουμε.. τον παίρνω τηλέφωνο το απόγευμα για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου γιατί δεν ένιωθα όπως παλιά και εγώ πάντα του μίλαγα ξεκάθαρα και το τηλέφωνο το σήκωσε η κοπέλα που ήταν μαζί της εκείνη την ώρα...βγήκα εκτός εαυτού πρώτη φορά...του χτύπησα ότι είχα κάνει για εκείνον και για τα λεφτα τον έβρισα και με έβρισε και εκείνος λες και έφταιγα εγώ για όλο αυτό...θύμωσα που δεν με σεβάστηκε έστω.. να μην έδινε το τηλέφωνο στην άλλη κοπέλα..να με σεβαστεί..εγινε έξω φρενών που του τα χτύπησα όλα όσα έκανα μου είπε να μην τον ενοχλήσω ποτέ ξανά και ότι πέθανα για εκείνον...Δεν Έχω σκοπό να τον ενοχλήσω γιατί αδειασα...κενό...ουτε εκεινος θα παρει μετα απο αυτα που του ειπα...Δεν ζηλεύω που είναι με άλλη απλά απογοητεύτηκα για τον άνθρωπο αυτό και για αυτά που έκανα...και το πως το αντιμετώπισε...

Αρέσει στα μέλη Kandy26, 19asteraki
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost