Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισμός

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Sentinel_

# 21 στις 18/9/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αγαπητή μου τα πράγματα είναι δύσκολα, πιθανότατα κάνει άστατη ζωή και σίγουρα όχι μαζί σου.
Αν μπορείς να το δεχτείς για χάρη του παιδιού σου και κάνεις μια σοβαρή συζήτηση μαζί του θα είναι καλά. Αλλά αφού δήλωσε ο ίδιος ότι θέλει διαζύγιο δεν έχεις άλλη επιλογή.
Αρχισε να φτιάχνεις τη ζωή σου χωρίς εκείνον σιγά σιγά.

Σου εύχομαι καλή τύχη.

Alezandra

# 22 στις 18/9/2019
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 310
'Aρεσαν+: 0%
Δεν έχεις επιλογή αγάπη μου ,αφού ζήτησε διαζύγιο δωστο και ζητά με τη σειρά σου να κρατήσεις το σπιτι και το αυτοκίνητο ,θα σου χρειαστεί με το παιδί μέχρι να γίνει 18.Και ζητα και μια γερή διατροφή να του φύγει η μαγκια.Παρακαλα επίσης να μην έχει πολλά πολλά με το παιδί μην το κάνει σαν τα μούτρα του.
Αρέσει στο μέλος Jasmine2014

satsok_65

# 23 στις 18/9/2019
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Μεσσηνίας / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Jasmine2014

Χωρισμός

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα την γνώμη σας.ειμαι παντρεμενη 6 χρόνια κι έχω ένα παιδάκι 5 ετών.η σχεση με τον άντρα μου ήταν σχετικά καλή,με προστριβές κυρίως επειδή κάθε λίγο έβαζε προφιλ σε διάφορα σαιτ για ραντεβού,έλεγε ότι δεν το έκανε για κάποιο λόγο απλά για πλακα.ενω ειμασταν πολύ καλά,πριν από ένα μήνα πήγε ξαφνικα σε δικηγόρο,ζήτησε διαζύγιο χωρίς καν να Μ ενημερώσει,βάζει ένα σωρό ηλίθιες δικαιολογιες του στυλ τσακωνομαστε κτλ.κλεινεται στην τουαλετα και μιλάει στο messenger το κινητό είναι παντού μαζί του, κλειδωμένο με δακτυλικό αποτύπωμα,επίσης διαπίστωσα ότι ενώ έχει ένα σεβαστό μισθό,διπλάσιο από τον δικό μου, προσφέρει πιο λίγα χρηματα από μένα στο σπίτι κι ενώ θεωρούσα ότι θα έχει βάλει κάτι στην άκρη,όχι μόνο δεν έχει,αλλά ξεμενει πριν το τέλος του μήνα και ζητάει δανεικά από συναδέλφους του.μιλαμε ότι ξοδεύει ένα ποσο γύρω στα 850€,χωρίς λογο.θεωρω ότι υπάρχει άλλη,του τ είπα και βρήκα το μπελα μου ότι τον υποπτευομαι χωρίς λόγο .τι θεωρείτε ότι συμβαίνει;

μηπως δινει τα χρηματατου σε εκκλησια  και δεν το γνωριζεις ?

Αρέσει στο μέλος VASILIS53

satsok_65

# 24 στις 18/9/2019
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Μεσσηνίας / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 9

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Jasmine2014
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας,δεν γνώριζα για την οικονομική κατάσταση επειδή δεν έχουμε κοινό πορτοφόλι,και θεώρησα ότι τα χρήματα που δεν ξοδεύει στο σπίτι τα βάζει στην άκρη,τελικά έκανα λάθος...είδα για τα σάιτ όταν άνοιξα στο λαπ τοπ να στείλω κάποια μέιλ και είχα ξεχάσει το μέιλ του ανοιχτό με χιλιάδες ειδοποιήσεις...

ειναι και εδω στο sxeseis?

jeyrum

# 25 στις 23/9/2019
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 67

Το τι κάνει,είναι ξεκάθαρο,το ξέρεις και εσύ,στο γράφουν και ένα σωρό φίλοι.Στην θέση σου θα κοίταγα να δω πως θα προχωρήσω την ζωή μου και να εξασφαλίσω το καλύτερο δυνατό για το παιδί μου και για μένα,μιας και η συγκεκριμένη σχέση (γάμος) έχει τελειώσει.

panagiotismp90

# 26 στις 24/9/2019
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.326

Φανταζομαι θα κανει καθε μερα 10 μπανια και θα αρωματιζεται, καινουργια εσωρουχα κλπ. Γενικα ο παντρεμενος δεν χωριζει, για να το προχωρησε ο δικος σου, ειναι σοβαρα τα πραγματα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost