Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πάλι εδώ.

Σελίδα : 1

Nikoleta2

# 1 στις 22/9/2019
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

πάλι εδώ.

Λοιπόν θα ήθελα να σας γραψω και για κάτι καινούργιο που συνέβη... Με τον νεαρό που σας έχω εξηγήσει το τι συμβαίνει... Λοιπόν θα τα πάρω από την αρχή θα γράψω πράγματα που δεν σας τα έγραψα λοιπόν  ήταν αρραβωνιασμενος 1 Χρόνο με μια κοπέλα η οποία τον χωρισε για κάποιον αλλο... επειτα πριν 2 μήνες πεθανε την αδερφή του μετά από χρόνιο πρόβλημα με τον καρκίνο... Ο πατέρας του είχε κάνει επέμβαση στην καρδιά και η μητέρα του είχε πάθει θρωμβοση και παραλίγο να χάσει και εκείνη... Τώρα που σας έγραψα και στα μηνύματα μου ότι δεν βγαίνουμε για έναν καφέ και νιώθο πολύ θυμό μου εξηγήσε σήμερα ότι ο πατέρας του είναι στο νοσοκομείο εδώ και μέρες αλλά δεν μου είχε πει τίποτα... Γενικά σκέφτηκα σήμερα ότι ίσως έχω γίνει εγώ υπερβολική  και ότι βλέπω πως περνάει κάποιες δυσκολίες και δεν θέλω να τον πιέσω... πραγματικά αν μου μιλούσε νωρίτερα ίσως να μην νευριαζα τόσο πολύ μαζί του ...Τώρα μιλάμε στα μηνύματα για το πως περνάμε την ημέρα μας τα νέα μας αλλά δεν του λέω να βγούμε ούτε και αυτός σε εμένα το μόνο που μου είπε είναι πως του έλειψα...

archagellos

# 2 στις 22/9/2019
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.113

Αγαπητη ,

απο οτι φαινετα ιο τυπος ...ειναι λιγο παραπανω ζορισμενος παο το κανονικο ...και του εχουν πεσει αρκετα ...

Καλο θα ειναι να μην τον ζορισεις ...παραολο ...που θα μπορουσες να κανεις μια επισκεψη στο νοσοκομειο που ειναι ο πατερας του ...να του πεις ενα γεια ...

Μια που σου ειπε οτι του ελειψες ...χωρις παραπανω επεκτασεις επι του θεματος ...

Ειναι ιδιατερη περιπτωση και ..μη πιεσης ...δεν θα ειναι καλο .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη sun_world, jane_do και σε ακόμα 3 μέλη.

valia-12

# 3 στις 22/9/2019
author
Γυναίκα / 45 / Χήρα
Ν. Κεφαλληνίας / Σάμη
Απαντήσεις: 31

Με τόσα που του έχουν συμβεί ,έχεις σκεφτεί μήπως δεν έχει το "μυαλό" να ασχολείται με κοπέλες που νευριάζουν εύκολα και είναι γκρινιάρες?

Λέω εγω τώρα...
Αρέσει στα μέλη marriedwithchildren, MadameShuShu40 και σε ακόμα 4 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 22/9/2019
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.654

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από valia-12

Με τόσα που του έχουν συμβεί ,έχεις σκεφτεί μήπως δεν έχει το "μυαλό" να ασχολείται με κοπέλες που νευριάζουν εύκολα και είναι γκρινιάρες?

Λέω εγω τώρα...

Αρέσει στο μέλος peripli

alisida

# 5 στις 22/9/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 5.774

Βρε Νικολέτα μου ..

.Αν -λεω αν -

...Δεν τον έχεις καψουρευτει ακόμα 

...Μήπως -λεω μήπως - ..

.Να κοιτάξεις κάπου αλλού ??

Σίγουρα ,αν ήδη εισασταν μαζί ,θα του συμπσραστεκοσουν ,θα σου έλεγα κάνε υπομονή και στήριξε τον γτι είναι ο άνθρωπός σου ..

.Όμως ,με το παλικάρι δεν έχεις τίποτα ακόμα και σε βλέπω ότι δίψας για σχέση και συντροφικότητα ..

.Αν ξεκινήσεις με τόσα προβλήματα , πώς θα εξελιθειτε σαν ζευγάρι ,τι προοπτικές υπάρχουν να επικεντρωθεί στο βαθμό που χρειάζεται σ εσένα ?

Είσαι πολύ μικρούλα για να αντιμετωπίσεις τέτοιες καταστάσεις με έναν άγνωστο ουσιαστικά για εσένα άνθρωπο ...

Λέω τώρα...

Αρέσει στα μέλη nikoslambr, archagellos
οσα δεν εχω πει

wish_

# 6 στις 22/9/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 2.291

καλό θα ηταν νικολέτα να μην ανοιγεις ένα νεο θεμα καθε φορα που θέλεις να πει κατι αλλα να πατας την επιλογη απαντηση στο ηδη υπάρχων θέμα σου.

Αρέσει στα μέλη jane_do, Nikoleta2 και σε ακόμα 2 μέλη.

konstandinos73

# 7 στις 22/9/2019
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 64
Οταν υπαρχει θεμα υγειας τοτε ...ο θυμος δε κολλαει φιλη μου...τι ναι αυτα που μας λες? Θελεις και να δικαιολογηθεις? Εγω βασικα στη θεση του παιδιού, θα ετρεχα...μακρυα! Προς το ...παρον, σου συνιστώ: σιωπη!! ( το λεω ευγενικα, αν καταλαβες..).
Αρέσει στο μέλος Nikoleta2

loveANDaffection

# 8 στις 22/9/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αν ηθελε θα ηταν εκει ο,τι κ αν γινοταν

Προσπερασε

Ακου τη διαισθηση σου

Enikos

# 9 στις 23/9/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.375

Πολυ ψωμι, το νεο επεισοδιο της σειρας, με τα νεα στοιχεια για την εξαφανιση του Χαραλαμπου απο το ανω Λιοπυρι τσι Ευρυτανιας...

Ανοιγεις ενα θεμα, ανοιγεις ενα αλλο θεμα, ξανανοιγεις αλλο ενα θεμα, για το ιδιο θεμα...

Σε καθε θεμα, μας παραθετεις "νεα στοιχεια"...το λες και Φωσκολιαδα, με τραγικες ανατροπες...

Εδω εγω που ειμαι ξενος και σε εχω για τρολ...φαντασου να ισχυουν ολα αυτα στην πραγματικη ζωη σου...

Αν δε...φερεσαι και στο παλληκαρι αυτο ετσι...

Οχι για καφε δεν θα ερθει...

Αλλα και στην ουρα που πληρωνουμε το νερο να σε δει, θα κοψει λασπη και ας του το κοψουνε και ας μεινει απλυτος δυο μηνες η ας κορακιασει...ειναι βεβαιο αυτο...

Ενα θυμιατισμα το θες οσο ναναι...

Αρέσει στα μέλη sun_world, jane_do και σε ακόμα 2 μέλη.

jane_do

# 10 στις 23/9/2019
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.582

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Enikos

Πολυ ψωμι, το νεο επεισοδιο της σειρας, με τα νεα στοιχεια για την εξαφανιση του Χαραλαμπου απο το ανω Λιοπυρι τσι Ευρυτανιας...

Ανοιγεις ενα θεμα, ανοιγεις ενα αλλο θεμα, ξανανοιγεις αλλο ενα θεμα, για το ιδιο θεμα...

Σε καθε θεμα, μας παραθετεις "νεα στοιχεια"...το λες και Φωσκολιαδα, με τραγικες ανατροπες...

Εδω εγω που ειμαι ξενος και σε εχω για τρολ...φαντασου να ισχυουν ολα αυτα στην πραγματικη ζωη σου...

Αν δε...φερεσαι και στο παλληκαρι αυτο ετσι...

Οχι για καφε δεν θα ερθει...

Αλλα και στην ουρα που πληρωνουμε το νερο να σε δει, θα κοψει λασπη και ας του το κοψουνε και ας μεινει απλυτος δυο μηνες η ας κορακιασει...ειναι βεβαιο αυτο...

Ενα θυμιατισμα το θες οσο ναναι...

Αρέσει στο μέλος Enikos

MadameShuShu40

# 11 στις 23/9/2019
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.159

Χρυσό μου, πολλά βάσανα έχει το παλληκάρι, που και αυτά για τους ανθρώπους είναι, αλλά εσύ γιατί δεν τα έγραφες όλα αυτά στο προηγούμενο θέμα σου, και ταλαιπωρίες κι εμάς να ψάχνουμε παλιά θέματα να βρούμε τι είχες πει??

Λίγο ελεο!!!

Art_Phil

# 12 στις 24/9/2019
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 15
Θα σου τι θα μπορούσε να συμβαίνει.Για μένα, περνάει πολύ δύσκολα, έχει δυο γονείς με θέματα υγείας οι οποίοι έχασαν μόλις το παιδί τους και ο ίδιος να προσπαθεί να συμπαρασταθεί και στους γονείς του αλλά και στον ίδιο που έχασε την αδερφή του.
Στο σπίτι επικρατεί στεναχώρια. Αν ήσουν ο άνθρωπός του δηλαδή τα είχατε πριν συμβούν όλα αυτά θα αντιμετωπίζατε μαζί τις δυσκολίες. Το ότι μπορεί να δυσκολευόταν να χωρίσει με την αρραβωνιαστικιά του για παράδειγμα μπορεί να έχει σχέση με το ότι όταν όλα είναι μετέωρα και δύσκολα θέλει έναν άνθρωπο δίπλα του.
Εσείς είστε στα αρχικά στάδια και είναι κάτι διαφορετικό. Σου στέλνει γιατί θέλει ξεχαστεί από την πίκρα που υπάρχει γύρω του και να νιώσει όμορφα.
Σπουδαίος ρόλος και ο ένας αλλά και ο άλλος.
Θα μπορούσε φυσικά να σου πει πραγματικά την φάση του, πιθανόν δεν θέλει να ξαναζωντανεύει την καθημερινότητα του, θέλει απλά μια πιο ανάλαφρη και ομορφη επικοινωνία.
Αυτό ίσως έχει ανάγκη.
Δεν ξέρω αν είναι σε φάση για φλερτ και όλος αυτός ο θυμος που ένιωθες στην περίπτωσή αυτή είναι τελείως άτοπος.Η γνώμη μου είναι να είσαι εκεί, χωρίς ιδιαίτερες προσδοκίες, παράλληλα να συνεχίσεις τη ζωή σου και το μέλλον θα δείξει...
Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε