Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αχαριστία.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Alezandra

# 21 στην 1/10/2019
author
Γυναίκα / 45 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 310
'Aρεσαν+: 0%
Ζήτα της να σου κάνει μια δική σου εργασία και δωστης αντάλλαγμα μια μάσκαρα .Εκεί να δεις πόσο σε υπολογίζει

Silektis

# 22 στην 1/10/2019
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3

Μήπως έμαθες ότι  για τις άλλες εργασίες πλήρωσε και αισθάνθηκες κορόιδο;

sparaskeg

# 23 στην 1/10/2019
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 16
Να πληρώσει; ούτε για αστείο. Ούτε καν. Παιδιά συγγνώμη αλλά το να σου πει ένας άνθρωπος ευχαριστώ από την καρδιά του δεν είναι αντάλλαγμα. Αντάλλαγμα είναι χρήματα δώρο ή οτιδήποτε. Δεν περίμενα κάτι, περίμενα απλά μια καλύτερη συμπεριφορά. Εννοείται ότι το έκανα γιατί το ήθελα δε με πίεσε κανένας. Αλλά μην τρελαθούμε κιολας ότι όλο το φταιξιμο το έχω εγώ.Εννοείται ότι μίλησα. Της είπα αν ήθελε μια καλύτερη εργασία να την έδινε σε άλλο άτομο με πληρωμή να της την έκανε καλύτερη.

agapimou11

# 24 στις 2/10/2019
author
Γυναίκα / 41 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 541

Αν η φίλη σου είχε καλό χαρακτήρα και ήταν σωστή και υπεύθυνη δεν θα ζητούσε από κάποιον άλλο να της κάνει την εργασία!!! 

Άλλο να ζητήσει κάποια βοήθεια κι άλλο αυτό!!! Κι εσύ κατά τη γνώμη μου δεν έπρεπε να θυσιασεις ένα μήνα από τη ζωή σου για να κάνεις κάτι που οφειλε να το κάνει μόνη της!!! 

Από τέτοια άτομα μην περιμένεις καλή συμπεριφορά. Η φίλη σου ξέρει τι είναι όπως και ξέρει τι είσαι εσύ, οπότε από κακία και πιθανόν ζηλεια, δεν θα σου πει ευχαριστώ!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost