Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Φλερτ ανδρων και γυναικων

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Vect0r

# 1 στις 7/10/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Φλερτ ανδρων και γυναικων

Απο συζητησεις σε διαφορα φορουμ ή fb κυριως νεων αλλα και μεγαλυτερων , λενε οι γυναικες πως δεν υπαρχουν ανδρες που να αξιζουν για να τις φλερταρουν. Το αναλογο λενε οι ανδρες για τις γυναικες οτι δεν αξιζουν και ειναι απροσιτες. Ετσι αυξανεται η μοναξια και γεμιζουν οι σελιδες γνωριμιων με μοναχικους ανθρωπους. Η απογοητευση ετεροφυλων μερικες φορες φερνει ανθρωπους του ιδιου φυλου 'πιο κοντα' .
Τι πιστευετε οτι ισχυει;

alisida

# 2 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.191
'Aρεσαν+: 0%

Α!

Μην το λέτε κύριε ...

Στο φλερτ όλοι μια χαρά τα πάμε ...

Στη σ-χεσει τα χαλάμε ...

Το τελευταίο δεν το έπιασα ,δηλ αλλάζουμε "γούστα" επειδή δεν βρίσκουμε σύντροφό ?

Πού το διάβασες αυτό ,θα ήθελα να το γνωρίζω 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vect0r

Φλερτ ανδρων και γυναικωνΑπο συζητησεις σε διαφορα φορουμ ή fb κυριως νεων αλλα και μεγαλυτερων , λενε οι γυναικες πως δεν υπαρχουν ανδρες που να αξιζουν για να τις φλερταρουν. Το αναλογο λενε οι ανδρες για τις γυναικες οτι δεν αξιζουν και ειναι απροσιτες. Ετσι αυξανεται η μοναξια και γεμιζουν οι σελιδες γνωριμιων με μοναχικους ανθρωπους. Η απογοητευση ετεροφυλων μερικες φορες φερνει ανθρωπους του ιδιου φυλου 'πιο κοντα' .
Τι πιστευετε οτι ισχυει;

Αρέσει στα μέλη jeyrum, VASILIS53 και σε ακόμα 3 μέλη.

wish_

# 3 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.041

ναι απ την απογοητευση alisida και εγω ετσι το καταλαβα.

παει να πει τον πονο του σε εναν άλλο βρισκει και ο άλλος να πει το δικο του,συμπασχουν και ερχονται πιο κοντα ωστε να γινει το μοιραιο.Απογοητευμενοι και διψασμενοι γι αγαπη το γυρνάνε.Καπως να δικαιολογηθουν και αυτοι που τους βγαινει αφου εχουν κανει οικογενεια και παιδια!

Αρέσει στα μέλη agrotis53, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 4 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 43 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.115

Αυτό που  βλέπω , τοσο από προσωπική εμπειρία , όσο και από εκμυστηρεύσεις φίλων ειναι η αλλαγή των κωδικών προς το ...κινεζικοτερο...

Οι γυναίκες πάντα γοητεύονται από τον άνδρα που θα φλερτάρει με ένταση και δεν θα φοβηθεί να κάνει το πρώτο βήμα (το πρώτο Ε ? Όχι όλο το κουπί μόνος του , για να σας προλάβω )

Ορισμένοι άνδρες έχουν κάτσει στ αυγά τους είτε από φόβο χυλόπιτας, είτε από ωχαδερφισμο και περιμένουν την πρώτη κίνηση από τα κορίτσια . Όταν αυτό δεν έρχεται , βαφτίζουν την κοπέλα «απρόσιτη» . 

Προσωπικά , είτε εχω δίκιο , είτε είμαι λάθος , γούστα ειναι αυτά στο φιναλε , πιο πιθανά θα πάω στο μοναστήρι με τις καλόγριες και τις θηλυκές κατσίκες , παρα να πάω να την πέσω σε άντρα . 

Αυτός που φοβάται να με ρωτήσει με τον τροπο του αν θελω , ειναι κάτι παραπάνω από βέβαιο οτι θα φοβηθεί πολλές φορές ακόμα στην πορεία . 

Τώρα για τη μοναξιά και τα σουξου μουξου με το ίδιο φύλο , δυσκολακι αγαπητέ . Εύκολη παρερμηνεία μου ακούγεται .

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Vect0r

Φλερτ ανδρων και γυναικωνΑπο συζητησεις σε διαφορα φορουμ ή fb κυριως νεων αλλα και μεγαλυτερων , λενε οι γυναικες πως δεν υπαρχουν ανδρες που να αξιζουν για να τις φλερταρουν. Το αναλογο λενε οι ανδρες για τις γυναικες οτι δεν αξιζουν και ειναι απροσιτες. Ετσι αυξανεται η μοναξια και γεμιζουν οι σελιδες γνωριμιων με μοναχικους ανθρωπους. Η απογοητευση ετεροφυλων μερικες φορες φερνει ανθρωπους του ιδιου φυλου 'πιο κοντα' .
Τι πιστευετε οτι ισχυει;

Αρέσει στα μέλη jeyrum, agrotis53 και σε ακόμα 2 μέλη.

agaph40

# 5 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 650

τι εννοεις "πιο κοντα"??

γιατι αν εννοεις αυτο που καταλαβα...θα ισιωσω τις μπουκλες μου

Αρέσει στα μέλη VASILIS53, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

agaph40

# 6 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 69 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 650

αυτο που ξερω εγω ειναι οτι..οι αντρες μολις κατακτησουν το καστρο,ξεχνανε το φλερτ

οι δε γυναικες οντως δεν φλερταρουν,ορμανεεε..(τσ τσ τσ λυσσαρες)

alisida

# 7 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.191

#6αγαπη

Έτσι είναι ..Δε φλερτάρουμε ,μας λένε παγόβουνα ..Φλερτάρουμε ? Μας λένε ότι πάμε να τους πάρουμε το ρόλο ...Πφφφ...Εσύ ισιωσε τις μπούκλες σου ,εγώ θα βάψω το μαλλί κυπαρισσί

Enikos

# 8 στις 7/10/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.239

Ξαναγυρισαμε στις καλες εποχες...

Οπου ενας αθρωπος, με σαραντα τρεις προβληματιζμους...

Ανοιγε σαραντατρια θεματα...

Του ιδιου περιεχομενου...

Τωρα...για τα μηδια, τι να πω...

Εκ του αποτελεζματος βλεπω οτι, γυναικα-αντρας ακομα δε μαθαμε τι ειναι, αλλα μαθαμε τα...μηδια και τις κοινωνιες τους...

Τοσο πολυ καλα, που...

Στα γεραματα, εμπιστευομαστε περισσοτερο αυτες τις αγνωστες κοινωνιες, παρα...

...την κριση-θεση-σταση-αξιες-ενστικτο μας...

Συγγνωμην κιολας...

Δεν ηθελα να φανω...οπισθοδρομικης, ορθολογιστικης αντιληψεως...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 4 μέλη.

Enikos

# 9 στις 7/10/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.239

Ποιος θεωρει καστρο, τι, ρε παιδια?...

Αντρας κιολας!!!...

Παναια μ, σωσε!!!...

Αρέσει στα μέλη jeyrum, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.

archagellos

# 10 στις 7/10/2019
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.334

man ,

το θεμα του φλερτ πλεον θα πρεπει να προσδιοριστει . Διοτι οι εποχες εχουν αλλαξει καθως και οι συνηθειες. 

Γραφεις οτι εισαι 49 ετων ...οποτε σε αυτες τις ηλικιες μπορουμε να μιλησουμε για φλερτ και για καταστασεις τις οποιες γνωριζαμε στην δεκατια 80 και μεχρι τα μεσα του 90...

Στο 2019 ...μεχρι και οι 40αρες plus ( οχι ολες ...)  σου ζητανε instagram και facebbok ...να τσεκαρουν λενε τι τυπος εισαι !!!

Εχει χαθει η προσωπικη επαφη και εχουμε περασει πλεον σε αλλη ...πιστα ... 

Σε ηλικιες  35 και κατω ...γνωριμιες γινονται ( οχι απολυτα και 100% )  απο Instagram Facebook και αλλα μεσα κοινωνικης δικτυωσης .

Δεν εχουμε διαβασει λιγα θεματα ( και σε αυτον εδω τον χ.ωρο )  .."Τον ειχαμε απο το facebook " " Τα ειχαμε απο το messenger "...τον ειδα μετα απο 6 μηνες που τα ειχαμε απο το messenger και δεν ηταν θερμος μαζι μου ...

Το θεμα τις προσεγγισεις ειναι πλεον τελειος διαφορετικο ...

Οι γυναικες πχ περιμενουν να τους πεις "Καλησπερα ..." και να ακουσουν τρομερη ατακα ...να σκασουν στα γελια  για να σε προσεξουν...Διοτι εαν δεν πεις ατακα ...τι να σε κανουν ...Και ποιος ειμαι καλη μου ? Ο Σεφερλης ??? !!!

Οι αντρες ...την κοιτανε απο πανω μεχρι κατω ...και δουν εαν εχει οπισθια αλλα pippa middleton  ...για να δωσουν σημασια ...

Ολη αυτη η υπερ εκθεση στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης ...εχει αλλαξει τα στανταρ που γνωριζαμε .

Αυτα παντα κατα την γνωμη μου ...

Βεβαια θα το γραψω ακομα μια φορα ...δεν ειναι στο 100% ετσι ...αλλα ειναι σε ενα μεγαλο ποσοστο . Που ολο τινει να μεγαλωνει .

Η νεα μοδα ειναι suggar daddy ...και ποιος νοιαζεται για Αισθηματα και ολα τα υπολοιπα που δεν δινει κανεις σημασια ...

Οποτε , ο καθενας αναλογα τον χαρακτηρα του ...πρατει και αναλογα . 
Εαν θες σχεση με συναισθημα ...κανεις μια σοβαρη γνωριμια και δεν κοιτας τι φωτο εχει η αλλη στο insta...και εαν το "φεγγαρι" της ειναι ...καλο ... 
Αυτα 

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη jeyrum, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 5 μέλη.

26-29-31

# 11 στις 7/10/2019
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Απαντήσεις: 3.478

Όλες οι απορίες του θεματοθετη μαζεμένες δευτεριατικα...

Αυτο με την απογοήτευση που φέρνει πιο "κοντά" ανθρώπους του ίδιου φύλου... 

και μόνο σαν σκέψη είναι έτη φωτός μπροστά..

Αρέσει στα μέλη VASILIS53, agrotis53 και σε ακόμα 3 μέλη.

archagellos

# 12 στις 7/10/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από 26-29-31
Όλες οι απορίες του θεματοθετη μαζεμένες δευτεριατικα...Αυτο με την απογοήτευση που φέρνει πιο "κοντά" ανθρώπους του ίδιου φύλου, και μόνο σαν σκέψη είναι έτη φωτός μπροστά..

man ,

και αυτο μοναχικος ειναι μαλλον 

Το μέλος archagellos έχει επισυνάψει το αρχείο: Ah1BC.jpg (492.32KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 87 φορές
Αρέσει στα μέλη jeyrum, tzoulia59 και σε ακόμα 7 μέλη.

Persefoni__

# 13 στις 7/10/2019
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 358

Γράφεις για τη νέα μοδα suggar daddy. Βγήκα με κάποιον από εδώ ,αν θέλω να είμαι ειλικρινής παραδέχομαι πως σαν άντρας απλά βλεπόταν,όχι κάτι ιδιαίτερο ,στη συζήτηση ήταν οκ, υπήρχαν αρκετά  κοινά ώστε να κρατηθεί μια συζήτηση, ηλικιακά κοντά μου, έδειξε ενδιαφέρον... ήταν κι ενδιαφέρων τύπος (δεν μιλώ για εξωτερική εμφάνιση εδώ) ... Εκεί πάνω στο δικό του 3 ή 4 ποτό ,τώρα αν έκανα σωστά ή όχι δεν ξέρω -κατά τη γνώμη μου σωστά έκανα - τον ρώτησα αν έχει βγει και με άλλες είτε από εδώ είτε από άλλα σάιτ...Με εξέπληξε η απάντησή του. Ήταν γραμμένος και φυσικά είχε βγει ραντεβού με κατά πολύ μικρότερές του επί πληρωμή .. ενώ εδώ που τα λέμε δεν ήταν τόσο χάλια ,ούτε μεγαλόδειχνε και μπορούσε άνετα να βγει αν όχι με μια 20άρα το πολύ με 27-28άρα Τον ρώτησα γιατί θέλησε το επί πληρωμή (ενώ δεν το είχε ανάγκη ) του άρεσε ο ρόλος του sugar daddy Και κάπως έτσι  το έληξα εκεί... Όχι πως αφορά κάποιον η ιστορία αυτή, αλλά αυτό δεν το κατάλαβα ποτέ. Εννοείται ακόμη τώρα δεν έχω καταλάβει γιατί αρέσει στους άντρες του σούγκαρ νταντιλίκι  

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από archagellos

man ,

το θεμα του φλερτ πλεον θα πρεπει να προσδιοριστει . Διοτι οι εποχες εχουν αλλαξει καθως και οι συνηθειες. 

Γραφεις οτι εισαι 49 ετων ...οποτε σε αυτες τις ηλικιες μπορουμε να μιλησουμε για φλερτ και για καταστασεις τις οποιες γνωριζαμε στην δεκατια 80 και μεχρι τα μεσα του 90...

Στο 2019 ...μεχρι και οι 40αρες plus ( οχι ολες ...)  σου ζητανε instagram και facebbok ...να τσεκαρουν λενε τι τυπος εισαι !!!

Εχει χαθει η προσωπικη επαφη και εχουμε περασει πλεον σε αλλη ...πιστα ... 

Σε ηλικιες  35 και κατω ...γνωριμιες γινονται ( οχι απολυτα και 100% )  απο Instagram Facebook και αλλα μεσα κοινωνικης δικτυωσης .

Δεν εχουμε διαβασει λιγα θεματα ( και σε αυτον εδω τον χ.ωρο )  .."Τον ειχαμε απο το facebook " " Τα ειχαμε απο το messenger "...τον ειδα μετα απο 6 μηνες που τα ειχαμε απο το messenger και δεν ηταν θερμος μαζι μου ...

Το θεμα τις προσεγγισεις ειναι πλεον τελειος διαφορετικο ...

Οι γυναικες πχ περιμενουν να τους πεις "Καλησπερα ..." και να ακουσουν τρομερη ατακα ...να σκασουν στα γελια  για να σε προσεξουν...Διοτι εαν δεν πεις ατακα ...τι να σε κανουν ...Και ποιος ειμαι καλη μου ? Ο Σεφερλης ??? !!!

Οι αντρες ...την κοιτανε απο πανω μεχρι κατω ...και δουν εαν εχει οπισθια αλλα pippa middleton  ...για να δωσουν σημασια ...

Ολη αυτη η υπερ εκθεση στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης ...εχει αλλαξει τα στανταρ που γνωριζαμε .

Αυτα παντα κατα την γνωμη μου ...

Βεβαια θα το γραψω ακομα μια φορα ...δεν ειναι στο 100% ετσι ...αλλα ειναι σε ενα μεγαλο ποσοστο . Που ολο τινει να μεγαλωνει .

Η νεα μοδα ειναι suggar daddy ...και ποιος νοιαζεται για Αισθηματα και ολα τα υπολοιπα που δεν δινει κανεις σημασια ...

Οποτε , ο καθενας αναλογα τον χαρακτηρα του ...πρατει και αναλογα . 
Εαν θες σχεση με συναισθημα ...κανεις μια σοβαρη γνωριμια και δεν κοιτας τι φωτο εχει η αλλη στο insta...και εαν το "φεγγαρι" της ειναι ...καλο ... 
Αυτα 

Keep Walking

Αρέσει στο μέλος alisida

archagellos

# 14 στις 7/10/2019
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Persefoni__

Γράφεις για τη νέα μοδα suggar daddy. Βγήκα με κάποιον από εδώ ,αν θέλω να είμαι ειλικρινής παραδέχομαι πως σαν άντρας απλά βλεπόταν,όχι κάτι ιδιαίτερο ,στη συζήτηση ήταν οκ, υπήρχαν αρκετά  κοινά ώστε να κρατηθεί μια συζήτηση, ηλικιακά κοντά μου, έδειξε ενδιαφέρον... ήταν κι ενδιαφέρων τύπος (δεν μιλώ για εξωτερική εμφάνιση εδώ) ... Εκεί πάνω στο δικό του 3 ή 4 ποτό ,τώρα αν έκανα σωστά ή όχι δεν ξέρω -κατά τη γνώμη μου σωστά έκανα - τον ρώτησα αν έχει βγει και με άλλες είτε από εδώ είτε από άλλα σάιτ...Με εξέπληξε η απάντησή του. Ήταν γραμμένος και φυσικά είχε βγει ραντεβού με κατά πολύ μικρότερές του επί πληρωμή .. ενώ εδώ που τα λέμε δεν ήταν τόσο χάλια ,ούτε μεγαλόδειχνε και μπορούσε άνετα να βγει αν όχι με μια 20άρα το πολύ με 27-28άρα Τον ρώτησα γιατί θέλησε το επί πληρωμή (ενώ δεν το είχε ανάγκη ) του άρεσε ο ρόλος του sugar daddy Και κάπως έτσι  το έληξα εκεί... Όχι πως αφορά κάποιον η ιστορία αυτή, αλλά αυτό δεν το κατάλαβα ποτέ. Εννοείται ακόμη τώρα δεν έχω καταλάβει γιατί αρέσει στους άντρες του σούγκαρ νταντιλίκι  

Αγαπητη,

ειλικρινα δεν μπορω να σου απαντησω για ποιο λογο  μπορει να επιλεξει κατι τετοιο καποιος 

Θα επρεπε να τον ρωτησεις ετσι ωστε ...να εχεις μια ολοκληρωμενη απαντηση απο την πηγη του θεματος .

Βεβαια στο καδρο αυτο θα πρεπει να βαλεις και τις κοπελες που προσφερονται για κατι τετοιο .

...Εκεινες  γιατι το κανουν ??? 

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Enikos και σε ακόμα 3 μέλη.

dimitrisx66

# 15 στις 7/10/2019
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Απαντήσεις: 64

κανε χωρο στα μηνυματα σου γιατι σε βλεπω να μπλεκεις ασχημα!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Helenaki4

Αυτό που  βλέπω , τοσο από προσωπική εμπειρία , όσο και από εκμυστηρεύσεις φίλων ειναι η αλλαγή των κωδικών προς το ...κινεζικοτερο...

Οι γυναίκες πάντα γοητεύονται από τον άνδρα που θα φλερτάρει με ένταση και δεν θα φοβηθεί να κάνει το πρώτο βήμα (το πρώτο Ε ? Όχι όλο το κουπί μόνος του , για να σας προλάβω )

Ορισμένοι άνδρες έχουν κάτσει στ αυγά τους είτε από φόβο χυλόπιτας, είτε από ωχαδερφισμο και περιμένουν την πρώτη κίνηση από τα κορίτσια . Όταν αυτό δεν έρχεται , βαφτίζουν την κοπέλα «απρόσιτη» . 

Προσωπικά , είτε εχω δίκιο , είτε είμαι λάθος , γούστα ειναι αυτά στο φιναλε , πιο πιθανά θα πάω στο μοναστήρι με τις καλόγριες και τις θηλυκές κατσίκες , παρα να πάω να την πέσω σε άντρα . 

Αυτός που φοβάται να με ρωτήσει με τον τροπο του αν θελω , ειναι κάτι παραπάνω από βέβαιο οτι θα φοβηθεί πολλές φορές ακόμα στην πορεία . 

Τώρα για τη μοναξιά και τα σουξου μουξου με το ίδιο φύλο , δυσκολακι αγαπητέ . Εύκολη παρερμηνεία μου ακούγεται .

Sourya

# 16 στις 7/10/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μοιαζει του υδραυλικου μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από archagellos

man ,

και αυτο μοναχικος ειναι μαλλον 

Aggelo

# 17 στις 7/10/2019
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.061

Οταν αρχιζεις τα δεν υπαρχουν,δεν κανουν,δεν δειχνουν κτλ. περιμενεις να κανεις δουλεια
και στο τελος κλαψουριζουνε και οι ανδρες και οι γυναικες οτι ειναι μονοι-ες...
Εξαρτατε ποσο ψηλα βαζεις το πηχη των σχεσεων...και ποσο θα δειξεις αποφασιστικοτητα,

γιατι αποτυχιες,αστοχιες σε σχεσεις θα εχεις...αλλα το θεμα ειναι να εχεις σωστη κριση

να διαλεξεις τον καταλληλο-η.

Κατα τη γνωμη μου οι μεγαλοι ερωτες συμβανουν στο καταλληλο timing που ισως δεν το

οριζουμε εμεις......για μπορει να προσπαθεις για μηνες να κανεις μια σχεση

και να μην γινεται τιποτα και στο ξαφνικο να σου σκασουνε  2-3 περιπτωσεις και να

μην ξερεις ποιον-α να πρωτοδιαλεξεις...χρειαζεται βουληση και δραση φυσικα...

εκτος αν εισαι ο Banderas στα νιατα του......

που κανουν παρελαση εξω απο το σπιτι σου......

lollipop_123

# 18 στις 7/10/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ωραιο το φλερτ αμα γουσταρεις ... αναζωογονηση !!!

Spiros--

# 19 στις 8/10/2019
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Απαντήσεις: 672

Μισό για να το καταλάβω εγω τώρα . . .

... μας ρωτάς αν μας χαλάσει η πρώτη ... αν θα παμε με την ... όπισθεν ???
Αρέσει στα μέλη tzoulia59, 26-29-31 και σε ακόμα 1 μέλος.

VASILIS53

# 20 στις 8/10/2019
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.344

Έχω απαντήσει δύο φορές στην ίδια ερώτηση σε άλλον συνάδελφο ο οποίος την είχε κάνει με δύο διαφορετικά νικ (όχι ως θέμα).  Το θεωρώ πλεονασμό να απαντήσω και τρίτη. 

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε