Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τελιωσε !!!

Σελίδα : 1

Lizaaki

# 1 στις 9/10/2019
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%

Τελιωσε !!!

Με άδειασε κανονικά και με πολύ άσχημο υφακι μπορώ να πω έχω ξαναγράψει εδώ για ένα φίλο μου που ήταν αρραβωνιασμένος και χώρισε και ήθελε να κανουμε κάτι αλλά σταμάτησε να μου στέλνει μηνύματα ... Οπως το φοβόμουν έγινε γύρισε στην πρώην του μπορεί να το έκρυβε αλλά τους είδα με τα ίδια μου τα μάτια !! Μου στέλνει μηνύμα μετά από πολλές ημέρες σαν να μην έγινε τίποτα και μου έλεγε πως έχει τα δικά του και πώς θέλει να βρεθούμε εννοείται πως άρχισα να του λέω πως δεν είμαι χαζή και ότι τον είδα με την πρώην του σε μία καφετέρια εκεί άρχισε να λέει εε και δεν μπορώ να πάω για καφέ? Και τι πειράζει ? Και άρχισε τα ακου λιζα εγώ θέλω την πρώην μου αλλά κι εσένα και γυρναω και του λέω εμένα μη με υπολογιζεις δεν θέλω να έχω καμιά σχέση μαζί σου πλέον χαλασες μία φιλία για το τίποτα ... Δεν περίμενα από το συγκεκριμένο άτομο που τον ξέρω χρόνια να μου φερθεί έτσι μου είπε στα ίσια πως θέλει να βρισκόμαστε ερωτικά και τα κατέστρεψε όλα! Μα πάνω από όλα την φιλία μας !δεν θέλω να τον ξαναδώ ποτέ μου ούτε και να μου μιλήσει θέλω επεσε πολύ στα μάτια μου !!!

sun_world

# 2 στις 9/10/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 190

οκ... και τώρα τι θες να σου πούμε εμείς;

Αρέσει στα μέλη agrotis53, loushian1984 και σε ακόμα 5 μέλη.

achinos

# 3 στις 9/10/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.424

να της πούμε να ξεσκαρτάρει τους "φίλους" της τουλάχιστον...

Δεν είναι αυτό που βλέπεις αυτό που είναι...

σχεδόν ποτέ.
Αρέσει στα μέλη agrotis53, galactica- και σε ακόμα 4 μέλη.

achinos

# 4 στις 9/10/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό

Λοιπόν να σας πω κ γω την ιστορία μου με έναν φίλο.

Είμασταν 15, βγαίναμε μόνοι οι δυο μας κ περνούσαμε τέλεια...

φανταστείτε ότι ήμουν εγώ στον αφρό κ αυτός βούταγε χωρίς αναπνευστήρες κ μπουκάλες κυνηγούσε ροφούς.
Κ εγώ ήμουν εκεί μη πάθει τίποτα να τον σηκώσω.
Δεν είχαμε πιάσει κανένα βέβαια, αλλά όλη αυτή η διαδικασία κ πολλές άλλες ήταν ότι έπρεπε για την ανισορροπία μας, είχαμε ταιριαστές ανισορροπίες.
Εγώ την είχα πατήσει μαζί του αλλά τσιμουδιά. Αυτός όλο ερωτευόταν... άλλες...
Όταν πήγαμε για σπουδές, στην ίδια πόλη στην ίδια σχολή εγώ ξέφυγα... 
Άρχισα να γράφω το σενάριο της ζωής μου με τους δικούς μου πρωταγωνιστές.
Ασχετους.

Κάποια στιγμή στα 20πλας, ξανασυναντηθήκαν οι δρόμοι μας κ τότε μου την έπεσε. 

Τώρα μου το λες; του είπα.
Κ συνεχίσαμε τις ζωές μας.

Αργότερα, λίγο πριν τα τριάντα ξανασυναντηθήκαμε κ του τόσκασα το μυστικό, ότι τον είχα ερωτευτεί στα 15!!!
- ΑΑΑ γιαυτό μου είχες πει "τώρα μου το λες" είπε.

Συνεννόηση άστα να πάνε δλδ, πιο ετεροχρονισμένη δε γινόταν...

Από τότε δεν ξαναβρεθήκαμε, κάναμε οικογένειες, κάναμε καριέρες, κάπου είναι στη χώρα, όταν γυρνούσα στη home town δεν ήταν αυτός, όταν ερχόταν δεν ήμουν εγώ χαθήκαμε...

Αλλά τι να σας πω ακόμα τον θυμάμαι με αγάπη κ ξέρω... ξέρω ότι αν οι δρόμοι μας μας ξαναφέρουν κοντά θα είμαστε όπως τότε, δεκαπεντάχρονα...
Αρέσει στα μέλη agrotis53, Lizaaki και σε ακόμα 11 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 5 στις 9/10/2019
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.656

Eχει ο Πηνειος ροφους ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από achinos

Λοιπόν να σας πω κ γω την ιστορία μου με έναν φίλο.

Είμασταν 15, βγαίναμε μόνοι οι δυο μας κ περνούσαμε τέλεια...

φανταστείτε ότι ήμουν εγώ στον αφρό κ αυτός βούταγε χωρίς αναπνευστήρες κ μπουκάλες κυνηγούσε ροφούς.
Κ εγώ ήμουν εκεί μη πάθει τίποτα να τον σηκώσω.
Δεν είχαμε πιάσει κανένα βέβαια, αλλά όλη αυτή η διαδικασία κ πολλές άλλες ήταν ότι έπρεπε για την ανισορροπία μας, είχαμε ταιριαστές ανισορροπίες.
Εγώ την είχα πατήσει μαζί του αλλά τσιμουδιά. Αυτός όλο ερωτευόταν... άλλες...
Όταν πήγαμε για σπουδές, στην ίδια πόλη στην ίδια σχολή εγώ ξέφυγα... 
Άρχισα να γράφω το σενάριο της ζωής μου με τους δικούς μου πρωταγωνιστές.
Ασχετους.

Κάποια στιγμή στα 20πλας, ξανασυναντηθήκαν οι δρόμοι μας κ τότε μου την έπεσε. 

Τώρα μου το λες; του είπα.
Κ συνεχίσαμε τις ζωές μας.

Αργότερα, λίγο πριν τα τριάντα ξανασυναντηθήκαμε κ του τόσκασα το μυστικό, ότι τον είχα ερωτευτεί στα 15!!!
- ΑΑΑ γιαυτό μου είχες πει "τώρα μου το λες" είπε.

Συνεννόηση άστα να πάνε δλδ, πιο ετεροχρονισμένη δε γινόταν...

Από τότε δεν ξαναβρεθήκαμε, κάναμε οικογένειες, κάναμε καριέρες, κάπου είναι στη χώρα, όταν γυρνούσα στη home town δεν ήταν αυτός, όταν ερχόταν δεν ήμουν εγώ χαθήκαμε...

Αλλά τι να σας πω ακόμα τον θυμάμαι με αγάπη κ ξέρω... ξέρω ότι αν οι δρόμοι μας μας ξαναφέρουν κοντά θα είμαστε όπως τότε, δεκαπεντάχρονα...

Αρέσει στα μέλη agrotis53, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 4 μέλη.

achinos

# 6 στις 9/10/2019
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από MiltosRNLI1930

Eχει ο Πηνειος ροφους ?

Μωρέ κ κροκοδείλους έχει ο πηνειός αλλά πού να σου εξηγώ τώρα...

https://www.youtube.com/watch?v=UZ1Zjq6o6ak&list=RDUZ1Zjq6o6ak&start_radio=1

Αρέσει στα μέλη agrotis53, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 4 μέλη.

alisida

# 7 στις 10/10/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 5.790
Α!! Επιτέλους το κατάλαβες ...
Αρέσει στο μέλος agrotis53

Enikos

# 8 στις 10/10/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.385

Καπως ετσι εληξε και η βαθεια φιλια, μεταξυ...

Ραικου-Παπαγγελοπουλου...

Τι να πεις...

Αρέσει στα μέλη agrotis53, archagellos

froufrou2017

# 9 στις 10/10/2019
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βύρωνας
Απαντήσεις: 191
Θα συναντήσεις κι' άλλα τέτοια στη ζωή σου... Λες ότι χάλασε τη φιλία σας. Να μου επιτρέψεις να σου πω πως ουσιαστικη φιλια δεν υπάρχει ή είναι τόσο σπάνια που ελάχιστοι τη συναντανε στη ζωή τους. Μονο παρέα υπάρχει!! Ενώ τον θεωρούσες βαρύ χαρτί ο "φιλος" σου βγήκε φούσκα. Πήρες ένα μάθημα, κοίτα να είσαι επιφυλακτικη ακόμα και μ' αυτούς που ξέρεις μια ζωή
Αρέσει στα μέλη agrotis53, archagellos και σε ακόμα 2 μέλη.

maraki_lar_1980

# 10 στις 10/10/2019
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 1.150

Παιδια(Αχινε+Μιλτο) ετσι γιατι εχω ορεξη σημερα...να σας πω κι εγω το Λαρισαικο μπουμπουκακι οτι ,αν κ βουτιες στο ποτάμι μας δε κανω,εχω ακουστα οτι εχει πλουσια χλωριδα κ πανιδα,παρολες τις καταστροφικες προς τη φυση ανθρωπινες,εντελως αναισθητες ενεργειες.

Αρα...εσυ Αχινε πιασε κανα ροφο(κοντα εισαι) κ φατονε-ωραια,ρομαντικη η ιστορια σου by the way- κι εσυ Μιλταρα μου λατρεια,, αστο -ταχα μου τωρα για το ροφο ήθελες να μάθεις,ωραία τη σερβιρες την ειρωνεία σου κ στοχευμενα,μου αρεσε,αλλα...να σου πω...καλες οι παραβολες σου,εγω γουστάρω που αφηνομαι να παιδευεις το μυαλουδακι μου μεχρι να καταλαβω τι θελεις να πεις-αλλά ρε φιλε απο καμια φορά,έτσι γι αλλαγη,πεστα χυμα να σε χαρω κι εγω κ οι άλλες μαγκιορες εδω μεσα.Ουφ τα ειπα!

Υ.Γ: μπαρουταδικα εδω δεν εχουμε,αλλα κ ροφο δεν εχω φαει(k den kserw k pote leme kapoion rofo),mono gia ta goyrlwta toys matia exw akousei,αυτο θα ειναι μαλλον...!xexe!!

Αρέσει στα μέλη agrotis53, archagellos και σε ακόμα 3 μέλη.
Τιποτα δε γίνεται τυχαια...ουτε τ'ασχημα,ουτε τα ωραια!

Paralia48

# 11 την Παρασκευή στις 10:48
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 7.721

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από maraki_lar_1980

Παιδια(Αχινε+Μιλτο) ετσι γιατι εχω ορεξη σημερα...να σας πω κι εγω το Λαρισαικο μπουμπουκακι οτι ,αν κ βουτιες στο ποτάμι μας δε κανω,εχω ακουστα οτι εχει πλουσια χλωριδα κ πανιδα,παρολες τις καταστροφικες προς τη φυση ανθρωπινες,εντελως αναισθητες ενεργειες.

Αρα...εσυ Αχινε πιασε κανα ροφο(κοντα εισαι) κ φατονε-ωραια,ρομαντικη η ιστορια σου by the way- κι εσυ Μιλταρα μου λατρεια,, αστο -ταχα μου τωρα για το ροφο ήθελες να μάθεις,ωραία τη σερβιρες την ειρωνεία σου κ στοχευμενα,μου αρεσε,αλλα...να σου πω...καλες οι παραβολες σου,εγω γουστάρω που αφηνομαι να παιδευεις το μυαλουδακι μου μεχρι να καταλαβω τι θελεις να πεις-αλλά ρε φιλε απο καμια φορά,έτσι γι αλλαγη,πεστα χυμα να σε χαρω κι εγω κ οι άλλες μαγκιορες εδω μεσα.Ουφ τα ειπα!

Υ.Γ: μπαρουταδικα εδω δεν εχουμε,αλλα κ ροφο δεν εχω φαει(k den kserw k pote leme kapoion rofo),mono gia ta goyrlwta toys matia exw akousei,αυτο θα ειναι μαλλον...!xexe!!

Μαράκι,ωραία τα λες.

Ξέρεις αυτόν τον Μίλτο τον έχουμε  αγαπήσει με τον τρόπο του. Αν τα πει αλλοιώς, δε θα είναι ο Μίλτος μας.

Όσο για το ροφό, αν βρεις, μην τον αφήσεις. Είναι ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟ ψάρι!

Αρέσει στο μέλος jeyrum
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε