Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εγινα χοντρη και οι γονεις καμαρωνουν.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

papa-kitty

# 1 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 37 / Σε διάσταση
Αλλη χώρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 400
'Aρεσαν+: 0%

εγινα χοντρη και οι γονεις καμαρωνουν.

Εχω περασει πολλα ειναι η αληθεια και ηδη εχω κανει νεα αρχη. Η νεα μου κατασταση εφερε αγχος και αντι να διατηρησω την εξωτερικη εμφανιση που ειχα (λιγο η ελειψη χρονου, λιγο η αναγκη να αποδειξω οτι δε γκομενιαζω και κοιτω μονο να σταθω στα ποδια μου), εγινα χοντρη.μη φανταστειτε καμια χοντρη ομως 20κιλα πανω του κανονικου μου. φοραω καποια φαρδια φουτερ και συντηρητικα ρουχα. Βεβαια ουτε με νοιαζει να αρεσω στους αντρες, που αυτο απο μονο του ειναι και λιγο παγιδα γιατι με το να χασει καποιος την αναγκη να αρεσει αυτοματα αφηνεται κ ολο τρωει και τρωει και τρωει(και πως σταματαει..?). το προβλημα μου ομως ειναι οι γονεις μου που με καμαρωνουν οτι εγινα επιτελους γυναικα (θεουσα χοντρουλα με τριχες στο μουστακι). το οτι εχω αφεθει το αποδιδουν στο γεγονος οτι ωριμασα σωστα. δυστυχως οι ξαδερφες μου-ή μαλλον ευτυχως γιαυτες-εγιναν ακομα πιο ομορφες κ καλονες και μακαρι να ειχαν τη ταση συγκρισης οι γονεις μου.τωρα μοιαζω σαν θεια τους. οι γονεις μου ομως με κανουν να αισθανομαι σκατα,  θελω να ξαναγινω οπως ημουν. δεν εχω πλεον υποχρεωσεις που να με κρατανε ολες τις ωρες απασχολημενη, Εχω ελευθερο χρονο για μενα,τοσο ωστε να με σκεφτομαι. δεν αντεχω τους γονεις που οταν αποζηταω λιγη στηριξη ψυχολογικη,μου λενε οτι ειμαι μια χαρα κ οτι αδυνατισα κι ολας! ημουν 55κιλα κ τωρα ειμαι 65. ολα τα κιλα μπηκαν στη μεση κ ποπο κ μαγουλα, τι βλεπουν κ με θεωρουν ομορφη?αυτο που κανουν προς εμενα με απομακρυνει απο αυτους τοσο που οταν τους βλεπω δεν αισθανομαι το παιδι τους αλλα μια κοπελα πχγειτονισσα.ειδικα οταν φοραω φαρδια για να μην διαγραφεται ποσα κιλα πηρα και με λενε φτου φτου κουκλα,ειναι σαν να με κοροιδευουν.
Αυτα για τωρα. δεν ειπα πολλες λεπτομερειες ομως και γεγονοτα,δε θελω να επεκταθω προς το παρον.

wish_

# 2 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.325

Απο τη μια λες 20 κιλά πάνω απ το κανονικό και από την άλλη ότι ησουν 55 και εγινες 65 άρα δε σε λες χοντρή. 

Υπάρχουν γονείς που θα σου πουν "πως εγινε έτσι?ν΄αδυνατήσεις,δε σου πάει" (αλλο αν ειναι θέμα υγείας βεβαια και πάλι στο πουν διαφορετικά!) και υπάρχουν και γονείς που αν πραγματικά πριν ησουν πετσί και κόκκαλο  απλά να υποστηρίξουν τ΄οτι πάχυνες οχι γιατι δεν ενδιαφερονται αλλα αντιθετως γιατι μπορει να νιωθουν οτι δεν εισαι καλα και δεν θελουν να σε κανουν να νιωσεις χειροτερα,αφου ετσι νιωθεις και μαλλον το βλεπουν.ο καθενας εχει τον τροπο του. Αλλωστε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο,απο φαγητο ή ψυχολογία ήσουν περισσότερο εσυ υπεύθυνη για τα κιλά σου. Και εγω πέρσυ το καλοκαίρι ήμουν 54 και από χάλια ψυχολογία και γλυκά έφτασα 63. μου φαινόμουν χοντρή και ένιωθα χάλια ενώ οι γύρω μου απλά θέωρησαν οτι έγινα καλυτερη γιατί ήμουν πετσί και κόκκαλο.Που οντως ημουν απο φωτογραφιες που βλεπω.Ισως το ιδιο να συμβαίνει και σε σένα.

Αφού τώρα έχεις χρόνο και νιώθεις καλύτερα με την ψυχολογία σου,ξεκίνησε διατροφή και άσκηση,μη γινεσαι ομως υπερβολική με τους γονείς σου,με τον έναν η τον άλλο τρόπο ενδιαφέρονται και θέλουν εσύ ναι εισαι καλά.μεγαλό κορίτσι εισαι νομιζω θα πρεπε να το βλεπεις.

Αρέσει στα μέλη mars1981, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

papa-kitty

# 3 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 37 / Σε διάσταση
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 400

χοντρη-χοντρη δεν ειμαι, απλα αν ημουν αντρας δε θα με αρεζα για σχεση, περισσοτερο παρατημενη εμφανισιακα θα με ελεγα,παρα χοντρη γιατι αντικειμενικα τα δεκα κιλα ειναι μεν πολλα αλλα δεν ειναι κ αξεπεραστα. ψιλοαδυνατισα ομως τελευταια,εχασα δυο-τρια κιλα γιαυτο με ειπαν οτι αδυνατησα οι γονεις..  με ειρωνευονται? ειμαι " ασχημη" ετσι κι αλλιως που παρατησα τον εαυτο μου,αλλα με προσπαθεια σε κανα εξαμηνο ισως παρω τα πανω μου...ισως...

wish_

# 4 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη

το αν θ΄αρεζες δε το ξερεις,αν εβγαινες εξω και εσυ ενιωθες τελεια αυτο βγαινει προς τα εξω και φυσικα περισσοτερες πιθανοτητες θα χες να προσεγγίσεις καποιον με καλή ψυχολογία και πολλά κιλά παρά με χάλια ψυχολογία και λιγότερα κιλά. 

Επειδή ομως εσύ θελεις λίγα κιλά για να εχεις καλή ψυχολογία δεν έχεις παρά να το δουλέψεις και παράλληλα να δουλέψεις και την ψυχολογία σου και τον ευατό σου.Θελει το χρονο του και την υπομονη του και αυτό,λίγο γυμναστική και να κοψεις 2,3 πραγματακια και μια χαρά θα σαι,άσε τους γονεις κατά μερους,δεν σου φταινε αυτοί,αν δηλαδή ερχοντουσαν με διαιτες και συνδρομες γυμναστηριου θα ενιωθες καλύτερα?νομιζω οτι εχεις κολλησει ενώ στην ουσία ο ευατός σου,σου φταίει.
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Helenaki4

# 5 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 42 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 919

Αγαπητή θεματοθετρια 

Ο τρόπος με τον οποίο διατυπώνετε το πρόβλημα ειναι νομίζω το κλειδί . 

Δεν είστε παχουλή , έτσι αυτοπροσδιοριζεστε . Δεν ειναι τα κιλά που σας φταίνε , όσο το αυθαίρετο συμπέρασμα οτι όλοι πλέον πρεπει να σας βλέπουν χοντρή και άσχημη . 
Καπου λέτε οτι μοιάζετε και μεγαλύτερη . 
Χαμηλοεκτιμησητιδα...
Οι άνθρωποι που αγαπιούνται , δεν ειναι μοντέλα , ειναι άνθρωποι . Αντανακλούν όμως την αγάπη . 
Αρχίστε να συμπαθείτε τον εαυτό σας αντί να τον απαξιώνετε , και θα δείτε οτι σιγά σιγά ο καθρέφτης σας θα δείχνει μια ομορφότερη γυναίκα .

Υ.Γ. ...δουλειά έχετε ? Στόχους ? Όνειρα ? Ή παχύνατε και κατέρρευσε ο κόσμος ?

Αρέσει στα μέλη mars1981, wish_ και σε ακόμα 5 μέλη.

sun_world

# 6 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 351

Αυτό μου άρεσε πολύ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Helenaki4

Αγαπητή θεματοθετρια 

Ο τρόπος με τον οποίο διατυπώνετε το πρόβλημα ειναι νομίζω το κλειδί . 

Δεν είστε παχουλή , έτσι αυτοπροσδιοριζεστε . Δεν ειναι τα κιλά που σας φταίνε , όσο το αυθαίρετο συμπέρασμα οτι όλοι πλέον πρεπει να σας βλέπουν χοντρή και άσχημη . 
Καπου λέτε οτι μοιάζετε και μεγαλύτερη . 
Χαμηλοεκτιμησητιδα...
Οι άνθρωποι που αγαπιούνται , δεν ειναι μοντέλα , ειναι άνθρωποι . Αντανακλούν όμως την αγάπη . 
Αρχίστε να συμπαθείτε τον εαυτό σας αντί να τον απαξιώνετε , και θα δείτε οτι σιγά σιγά ο καθρέφτης σας θα δείχνει μια ομορφότερη γυναίκα .

Υ.Γ. ...δουλειά έχετε ? Στόχους ? Όνειρα ? Ή παχύνατε και κατέρρευσε ο κόσμος ?

MiltosRNLI1930

# 7 στις 27/10/2019
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 4.777

Aποκλειεται γυναικα να γραψει τετοια πραγματα .

Αρέσει στο μέλος Enikos

agapimou11

# 8 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 41 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 565
Κι όμως τίποτα σ αυτή τη ζωή δεν αποκλείεται.
Αρέσει στο μέλος Persefoni__

sun_world

# 9 στις 27/10/2019
author

Τίποτα δεν αποκλείεται σε αυτή την ζωή...

Όλα υπάρχουν 

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από MiltosRNLI1930

Aποκλειεται γυναικα να γραψει τετοια πραγματα .

Αρέσει στο μέλος jane_do

sun_world

# 10 στις 27/10/2019
author

Ταυτόχρονα; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από agapimou11
Κι όμως τίποτα σ αυτή τη ζωή δεν αποκλείεται.

Αρέσει στο μέλος agapimou11

agapimou11

# 11 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 41 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 565
Τα μεγάλα πνεύματα συναντιουνται sun world!!!
Αρέσει στο μέλος sun_world

alisida

# 12 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 6.189
Θα διαβάσω πρώτα όλα τα παλιά σου θέματα για να βρω κάποια άκρη ,γτι δεν μας τα λες καλά εδώ ,πολύ μπέρδεμα και δεν καταλαβαίνω τι ρωτάς
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, VASILIS53 και σε ακόμα 1 μέλος.

argaard

# 13 στις 27/10/2019
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 1.101

Εγω δεν κατάλαβα ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα είναι η εμφάνηση σου που δεν σου αρέσει η οτι οι γονείς σε ενθαρίνουν να μήνεις έτσι; 

το να ξαναπροσέξεις την εμφάνηση σου και να ικανοποιήσε απο αυτή υπάρχουν τρόποι να το πετύχεις φτάνει να το θέλεις.
Οι γονείς έχουν τις δικές τους απόψεις και πια στα 37 σου χρόνια δεν θα έπρεπε να σε επηρεάζουν ούτε καν να σε εκνευρίζουν γιατί απλά δεν τους πέφτει λόγος, και όταν δεν πέφτει λόγος σε άλλους σε κάποιο θέμα που μας αφορά τι κάνουμε; Ο λόγος τους από το ένα αυτί πρέπει να μπαίνει και απο το άλλο να βγαίνει. Αν καθόμασταν να βάζουμε μαράζι για την κάθε άποψη του καθενός θα είμασταν όλοι παρέα στο τρελάδικο. 

wish_

# 14 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη

xaxa ασε θα εκπλαγείς! μολις το κανα! (οχι να τα διαβασω φυσικά,απ τον τιτλο και μονο μπορει καποιος να καταλαβει!) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από alisida
Θα διαβάσω πρώτα όλα τα παλιά σου θέματα για να βρω κάποια άκρη ,γτι δεν μας τα λες καλά εδώ ,πολύ μπέρδεμα και δεν καταλαβαίνω τι ρωτάς

jane_do

# 15 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 2.760

Bαθύτερο είναι το πρόβλημα αγαπητή θεματοθέτρια...και να χάσεις τα παραπανίσια κιλά (που δεν ξέρουμε καν αν είναι και τόσο παραπανίσια σε σχέση με το ύψος σου πχ, τον σωματότυπό σου κλπ),πάλι κάτι θα σου φταίει...

jeyrum

# 16 στις 27/10/2019
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 239

#papa-kitty

Παρόλο που δεν είσαι "μικρή",νομίζω πως έχεις να μάθεις πολλά ακόμα όσο αφορά το τι κοιτάνε οι άντρες -γράφω άντρες για να το διαχωρίσω από τα "παιδάκια"-.
 Πέρα από αυτό,δεν έχω να σχολιάσω κάτι άλλο.
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, sun_world

agrotis53

# 17 στις 27/10/2019
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.693

τι σχεση εχουν οι γονεις σου;; χαζομαρες στα 37 σου... αν δεν σου αρεσει εσενα ο εαυτος σου αλλαξετον,, 

αν η γονεις σου λεγανε εγινες γουρουνακι, θα ηταν ψυχολογικη στηριξει;;;

πραγματικα δεν καταλαβαινο το θεμα σου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από papa-kitty

εγινα χοντρη και οι γονεις καμαρωνουν.Εχω περασει πολλα ειναι η αληθεια και ηδη εχω κανει νεα αρχη. Η νεα μου κατασταση εφερε αγχος και αντι να διατηρησω την εξωτερικη εμφανιση που ειχα (λιγο η ελειψη χρονου, λιγο η αναγκη να αποδειξω οτι δε γκομενιαζω και κοιτω μονο να σταθω στα ποδια μου), εγινα χοντρη.μη φανταστειτε καμια χοντρη ομως 20κιλα πανω του κανονικου μου. φοραω καποια φαρδια φουτερ και συντηρητικα ρουχα. Βεβαια ουτε με νοιαζει να αρεσω στους αντρες, που αυτο απο μονο του ειναι και λιγο παγιδα γιατι με το να χασει καποιος την αναγκη να αρεσει αυτοματα αφηνεται κ ολο τρωει και τρωει και τρωει(και πως σταματαει..?). το προβλημα μου ομως ειναι οι γονεις μου που με καμαρωνουν οτι εγινα επιτελους γυναικα (θεουσα χοντρουλα με τριχες στο μουστακι). το οτι εχω αφεθει το αποδιδουν στο γεγονος οτι ωριμασα σωστα. δυστυχως οι ξαδερφες μου-ή μαλλον ευτυχως γιαυτες-εγιναν ακομα πιο ομορφες κ καλονες και μακαρι να ειχαν τη ταση συγκρισης οι γονεις μου.τωρα μοιαζω σαν θεια τους. οι γονεις μου ομως με κανουν να αισθανομαι σκατα,  θελω να ξαναγινω οπως ημουν. δεν εχω πλεον υποχρεωσεις που να με κρατανε ολες τις ωρες απασχολημενη, Εχω ελευθερο χρονο για μενα,τοσο ωστε να με σκεφτομαι. δεν αντεχω τους γονεις που οταν αποζηταω λιγη στηριξη ψυχολογικη,μου λενε οτι ειμαι μια χαρα κ οτι αδυνατισα κι ολας! ημουν 55κιλα κ τωρα ειμαι 65. ολα τα κιλα μπηκαν στη μεση κ ποπο κ μαγουλα, τι βλεπουν κ με θεωρουν ομορφη?αυτο που κανουν προς εμενα με απομακρυνει απο αυτους τοσο που οταν τους βλεπω δεν αισθανομαι το παιδι τους αλλα μια κοπελα πχγειτονισσα.ειδικα οταν φοραω φαρδια για να μην διαγραφεται ποσα κιλα πηρα και με λενε φτου φτου κουκλα,ειναι σαν να με κοροιδευουν.
Αυτα για τωρα. δεν ειπα πολλες λεπτομερειες ομως και γεγονοτα,δε θελω να επεκταθω προς το παρον.

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, VASILIS53

tzoulia59

# 18 στις 27/10/2019
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 6.988

φαρδια ρουχα και φαρδια φουτερ ..;με 65 κιλα ;

.δες με στην φωτογραφια ειμαι 65 κιλα με υψος 1,60 

και ειναι προσφατη ...

δεν ξερω αν εισαι 65 κιλα η 75 ...η 85 ,,,

αν εισαι 65 ομως σιγουρα πιο κοντη απο μενα δεν θα εισαι 

οποτε ,,,οι γονεις σου πιθανο να εχουν και δικιο ...

αλλα και τα 75 κιλα αν ειναι αναλογα με το υψος σωστα κατανεμημενα

μια χαρα τα βρισκω ..

αλλα απο εκει και πανω  πρεπει να αρχισεις διαιτα ...

αν σ ενδιαφερει κι ολας ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από papa-kitty

εγινα χοντρη και οι γονεις καμαρωνουν.Εχω περασει πολλα ειναι η αληθεια και ηδη εχω κανει νεα αρχη. Η νεα μου κατασταση εφερε αγχος και αντι να διατηρησω την εξωτερικη εμφανιση που ειχα (λιγο η ελειψη χρονου, λιγο η αναγκη να αποδειξω οτι δε γκομενιαζω και κοιτω μονο να σταθω στα ποδια μου), εγινα χοντρη.μη φανταστειτε καμια χοντρη ομως 20κιλα πανω του κανονικου μου. φοραω καποια φαρδια φουτερ και συντηρητικα ρουχα. Βεβαια ουτε με νοιαζει να αρεσω στους αντρες, που αυτο απο μονο του ειναι και λιγο παγιδα γιατι με το να χασει καποιος την αναγκη να αρεσει αυτοματα αφηνεται κ ολο τρωει και τρωει και τρωει(και πως σταματαει..?). το προβλημα μου ομως ειναι οι γονεις μου που με καμαρωνουν οτι εγινα επιτελους γυναικα (θεουσα χοντρουλα με τριχες στο μουστακι). το οτι εχω αφεθει το αποδιδουν στο γεγονος οτι ωριμασα σωστα. δυστυχως οι ξαδερφες μου-ή μαλλον ευτυχως γιαυτες-εγιναν ακομα πιο ομορφες κ καλονες και μακαρι να ειχαν τη ταση συγκρισης οι γονεις μου.τωρα μοιαζω σαν θεια τους. οι γονεις μου ομως με κανουν να αισθανομαι σκατα,  θελω να ξαναγινω οπως ημουν. δεν εχω πλεον υποχρεωσεις που να με κρατανε ολες τις ωρες απασχολημενη, Εχω ελευθερο χρονο για μενα,τοσο ωστε να με σκεφτομαι. δεν αντεχω τους γονεις που οταν αποζηταω λιγη στηριξη ψυχολογικη,μου λενε οτι ειμαι μια χαρα κ οτι αδυνατισα κι ολας! ημουν 55κιλα κ τωρα ειμαι 65. ολα τα κιλα μπηκαν στη μεση κ ποπο κ μαγουλα, τι βλεπουν κ με θεωρουν ομορφη?αυτο που κανουν προς εμενα με απομακρυνει απο αυτους τοσο που οταν τους βλεπω δεν αισθανομαι το παιδι τους αλλα μια κοπελα πχγειτονισσα.ειδικα οταν φοραω φαρδια για να μην διαγραφεται ποσα κιλα πηρα και με λενε φτου φτου κουκλα,ειναι σαν να με κοροιδευουν.

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, jane_do και σε ακόμα 1 μέλος.

Aggelo

# 19 στις 27/10/2019
author
Ανδρας / 50 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 6.866

Δεν νομιζω οτι φταινε ουτε οι ανδρες,ουτε οι γονεις σου,ουτε ο περιγυρος αλλα μονο εσυ
που αφεθηκες και πλακωσες τη μασα...γιατι τα κιλα επι τω πλειστων τα παιρνεις οταν αρχισεις μασαμπουκα.
Αυτο που περιγραφεις ειναι πραγμα που αλλαζει,τα 10 κιλα τα χανεις ευκολα να κανεις ασκηση
και διατροφη,αλλα το κυριοτερο ειναι ν αγαπησεις τον εαυτο σου και να μην τον παραμελεις......και παιρνεις στα σοβαρα τι λεει ο κοσμος...10 κιλα δεν σε κανουνε χοντρη μην τρελαθουμε τωρα

Enikos

# 20 στις 27/10/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 19.868

Εχεις επισημανει τι παιζει, περα απο γονεις, αντρες και εγινες μια θεουσα, χοντρουλα, με φαβοριτα αλα Κοκκοτας, η...

Εχεις βολευτει μια χαρα σε αυτο και τωρα...

Θα κληθουμε εμεις, να σου μαθουμε τις νοτες του "γυιε μου"?...

Δωσε στοιχεια! Μην μας αφηνεις συξυλοι, με ενα..."Αυτα για τωρα. δεν ειπα πολλες λεπτομερειες ομως και γεγονοτα,δε θελω να επεκταθω προς το παρον"!!!...

Εχουμε και τις περιεργειες μας, ως επιτροπαι...

Αρέσει στο μέλος jeyrum
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε