Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γίναμε ρόμπα και τώρα ??

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Roba_me_Kappa

# 1 στις 8/11/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Γίναμε ρόμπα και τώρα ??

Καλησπέρα φίλοι μου .

Σας λέω έτσι γιατί σας νοιωθω πλέον φίλους μου .Πριν κάτι μήνες είχα γραφτεί στο σχέσεις για να πάρω τη γνώμη σας για το πρόβλημα που είχα με τον Χ Η αλήθεια είναι ότι πολλοι από εσάς με κραξατε ,άλλοι με σχολιάσετε αρνητικά υπήρξαν όμως και άτομα που με πήραν στα σοβαρά και με βοήθησαν πολύ με τις απόψεις τους.Διέγραψα αμέσως το προφίλ μου ,αλλά τώρα που τα πράγματα ηρέμησαν στην προσωπική μου ζωή ,είπα ξανά να γραφτώ για να μπορώ να συμμετέχω ενεργά πλέον.Με το παλικάρι τελικά παντρευτηκαμε και περνάμε καλά παρ όλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίσαμε για να φτάσουμε μέχρι την εκκλησία.Δεν σας λέω αλλα ,αρκετά μαρτυρησα χαχα! Το θέμα τώρα το βάζω για να μοιραστώ την εμπειρία μου του να γίνω μεν ρόμπα (εξ ού και το νέο ψευδονυμο μου) αλλά τελικά να καταφέρω να κερδίσω αυτό που ήθελα που δεν ήταν τίποτε άλλο από μια ευτυχισμένη οικογένεια με τον άνθρωπο που αγαπω.Μπορεί όποιος λοιπόν θέλει να γράψει στο θέμα αυτό τη δική του εμπειρία ρομπικης κατάστασης ,λίγο πολύ όλοι έχουμε ζήσει παρόμοιες Σας ευχαριστώ και πάλι ,να είστε όλοι καλά !

alisida

# 2 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 6.189
'Aρεσαν+: 0%

Να ζήσετε και να ευτυχισετε. Ελπίζω να μην ξαναγίνετε  ρόμπα!!

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, equinox_ και σε ακόμα 5 μέλη.

VASILIS53

# 3 στις 8/11/2019
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.344

E, άμα δεν μαρτυράς περισσότερα πως περιμένεις να φανούμε εμείς πληθωρικοί με τις δικές μας εμπειρίες και να τις αραδιάσουμε σε δημόσια θέα. 

Κάποιοι είμαστε ντροπαλοί και θέλουμε ενθάρρυνση. Εγώ όταν το παίρνω απόφαση να γίνω ρόμπα το φτάνω μέχρι τέλους. Θέλω λεπτομέρειες, όσες περισσότερες μπορείς καθότι και λίγο κουτσομπόλης. 

Θα καταθέσουμε εμπειρίες χωρίς αντάλλαγμα; Το ότι παντρεύτηκες τον άνθρωπο που αγαπάς, το έχω κάνει και εγώ τρεις φορές, δεν μου λέει τίποτε. Το ρόμπα από που συνάγεται;

Αν εννοείς ότι έγινες ρόμπα σε προηγούμενο θέμα σου, δεν θα χαλάσω φαιά ουσία ποιό μπορεί να είναι. Τώρα έχουμε προχωρήσει και η έννοια της ρόμπας έχει εξελιχθεί περιμένω λεπτομέρειες.

Για πες.
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Kristina_ και σε ακόμα 5 μέλη.

Mindthegap-

# 4 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.412

Εδω γραφουμε δηλαδη στιγμες που εχουμε γινει ρομπα...;;

Ας πω μια λοιπον...

Καλοκαιρι, πριν μερικα χρονια, εχουμε παει γυναικοπαρεα διακοπες σε νησι..
Ενα βραδυ  καθομαστε σε ενα μπιτς μπαρ το οποιο ειχε πλαστικες καρεκλες και πλαστικα τραπεζια πανω σε παραλια απο βοτσαλακια...

Κι εκει που καθεται χαλαρη  η Mind και πινει το ποτο της και απολαμβανει τα αστερακια και τη μουσικη δεν συνειδητοποιω οτι πηγαινω την πλαστικη καρεκλα μπρος-πισω...μπρος-πισω...πανω στα βοτσαλακια...

Το αποτελεσμα;
Οπως εφυγα προς τα πισω και προσπαθωντας να κρατηθω απο καπου παιρνω και το πλαστικο τραπεζι μαζι και ξαφνικα βρισκομα ανασκελα με ενα τραπεζι απο πανω μου, ποτα , ξηροκαρπια και οτι αλλο ειχε επανω...
Το χειροτερο απ ολα... το μακρυ μου φουστανακι ειχε φτασει μερι τον αφαλο... και καπου ειχε εξαφανιστει και ενα σανδαλι ...

Ρομπα εγινα αλλα οκ τουλαχιστον γελασαμε μεχρι δακρυων και εκεινο το βραδυ και τις υπολοιπες μερες των διακοπων που κοιταζαν οι  υπολοιπες να μου το θυμιζουν...
Αρέσει στα μέλη alisida, Amalia_28k και σε ακόμα 10 μέλη.

VASILIS53

# 5 στις 8/11/2019
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Νέα Μάκρη
Απαντήσεις: 1.344

Είμαι με την καλή μου και κατεβαίνουμε την Πανεπιστημίου προς Ομόνοια πιασμένοι χεράκι χεράκι. Κάποια στιγμή κάνουμε ένα διάλυμα στην τρυφερότητα και αφήνουμε τα χέρια μας και προχωράμε δίπλα δίπλα.

Πλησιάζοντας στο φανάρι με την Πατησίων, κάτι τράβηξε την προσοχή μου στο απέναντι πεζοδρόμιο και όπως περπατούσα και κοίταζα απέναντι και ήμουν έτοιμος να το σχολιάσω καταλαβαίνω την καλή μου, δίπλα μου να επιταχύνει το βηματισμό της. Κολλάω δίπλα της και την ξαναπιάνω από το χέρι επιταχύνοντας και εγώ, εξακολουθώ όμως να κοιτάζω απέναντι. 

Ξαφνικά νοιώθω ένα απότομο τράβηγμα του χεριού της μέσα από το δικό μου και γυρίζω ξαφνιασμένος να δω ως προς τι αυτή η συμπεριφορά...και τότε τρώω μία σφαλιάρα που ήταν όλη δικιά μου. 

Δεν ήταν ή δικιά μου αλλά μία άλλη γυναίκα, και χειροδύναμη μάλιστα, η οποία είχε παρεισφρήσει ανάμεσά μας και παρασύρθηκα από λανθασμένη αίσθηση καθότι είχα το νού μου αλλού. 

Η γυναίκα μου τα παίρνει στο κρανίο και της επιτίθεται, ποια είσαι εσύ κυρία μου που προσβάλλεις έτσι τον άντρα μου... ξεκινάει ένας γυναικοκαυγάς και εγώ να μην ξέρω που να κρυφτώ από την ντροπή μου!!!

Αλλά είπαμε, η έννοια της ρόμπας έχει εξελιχθεί, Κάτι άλλο θέλει να ακούσει αυτό εδώ το κορίτσι. 
Αρέσει στα μέλη alisida, Amalia_28k και σε ακόμα 6 μέλη.

alisida

# 6 στις 8/11/2019
author

Αμ εγώ που το έχω τερματίσει να δεις τι  πρόβλημα έχω τώρα ...

Δεν έχω πλέον τι να γράψω 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από VASILIS53

Eγώ όταν το παίρνω απόφαση να γίνω ρόμπα το φτάνω μέχρι τέλους. Θέλω λεπτομέρειες, όσες περισσότερες μπορείς καθότι και λίγο κουτσομπόλης. 

Θα καταθέσουμε εμπειρίες χωρίς αντάλλαγμα; Το ότι παντρεύτηκες τον άνθρωπο που αγαπάς, το έχω κάνει και εγώ τρεις φορές, δεν μου λέει τίποτε. Το ρόμπα από που συνάγεται;

Αν εννοείς ότι έγινες ρόμπα σε προηγούμενο θέμα σου, δεν θα χαλάσω φαιά ουσία ποιό μπορεί να είναι. Τώρα έχουμε προχωρήσει και η έννοια της ρόμπας έχει εξελιχθεί περιμένω λεπτομέρειες.

Για πες.

Αρέσει στα μέλη ZHLIASOY, dimitrisx66 και σε ακόμα 2 μέλη.

Mindthegap-

# 7 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από VASILIS53

Ξαφνικά νοιώθω ένα απότομο τράβηγμα του χεριού της μέσα από το δικό μου και γυρίζω ξαφνιασμένος να δω ως προς τι αυτή η συμπεριφορά...και τότε τρώω μία σφαλιάρα που ήταν όλη δικιά μου. 

Κατι τετοιες στιγμες οπως και τα πεσιματα θελουν βιντεο να χεις να τα βλεπεις τρεις ζωες μετα και να μη σου μενει αντερο...

Αρέσει στα μέλη MadameShuShu40, dimitrisx66 και σε ακόμα 4 μέλη.

Dum_Spiro_Spero

# 8 στις 8/11/2019
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 134

Καλο μου κοριτσι αν και τρολαρεις θα σου πω το εξης, αν θες να παρεις ζουμερες ειδησεις και αποκαλυψεις πρεπει να δωσεις και εσυ κατι αναλογο. Και ισως να σου πω για ρομπες, που θα γραψεις βιβλιο και οχι μονο δικες μου.

Τόσα ξέρω, τόσα λέω !!!

alisida

# 9 στις 8/11/2019
author

Βασίλη,τι μου θύμισες με το χέρι .

..Πρέπει να ήμουν 3-4 ετών ,με είχε πάρει η γιαγιά μου στη λαϊκή 

.Κάποια στιγμή και ενώ δεν με κρατούσε από το χέρι ,ενοιωσα ένα χέρι να με πιάνει και να με τραβάει .

Ήταν μια γυναίκα που προφανώς πέρασε το χερι μου για αυτό του δικού της παιδιού ,όπως έπαθες εσύ .

.Αντιστεκομουν και δεν προχωρουσα ,εκείνη με τράβαγε χωρίς να κοιτάζει ποιο παιδί κρατάει 

.Ενώ με τραβούσε ,γύρισα το κεφάλι μου πίσω ψάχνοντας με το βλέμμα τη γιαγιά μου και είδα το παιδί της άγνωστης να μας ακολουθεί κοιτώντας με και γελώντας 

.Είχα πάθει σοκ μάλλον και δεν μπορουσα να μιλήσω να πω άσε με ,δεν σε ξέρω ,ούτε βοήθεια να φωνάξω ..(άκουσα και ένα "θα σε δειρω" και έμεινα κάγκελο)

Δεν ξέρω πραγματικά πόση ώρα με τραβούσε έτσι μέχρι να γυρίσει επιτέλους να δει τι γίνεται και να με αφήσει ..

. .Ούτε ξέρω αν το γεγονός αυτό συγκαταλέγεται στα "τραυματικά" της παιδικής ηλικίας

Αρέσει στα μέλη equinox_, COSTAS42 και σε ακόμα 3 μέλη.
οσα δεν εχω πει

Mindthegap-

# 10 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία

Σιγα το πραγμα βρε παιδια...

Μηπως ειναι η  πρωτη που μπορει να τρολαρει και απανταμε ή ειναι η πρωτη που ρωταει κατι χωρις να γραφει για εκεινη...;;;
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Sourya και σε ακόμα 4 μέλη.

alisida

# 11 στις 8/11/2019
author

Εντάξει μωρέ...αν είναι τρολ ,να βγάλω την τρολοφατσουλα μου να συμμετάσχει

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Sourya

Sourya

# 12 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 4.323

Οταν ημουν 12 χρονων μπηκαμε με την μανα μου στο αστικο. Τοτε υπηρχαν εισπρακτορες. Η μανα μου εβγαλε να πληρωσει τα εισητηρια, με δεκαρες. Ο ανθρωπος μετρουσε ενα δεκαλεπτο. Εγω κατακοκκινησα απο ντροπη. Η μανα μου δε αφασια

Αρέσει στα μέλη Amalia_28k, Mindthegap- και σε ακόμα 5 μέλη.

ZHLIASOY

# 13 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 2.978

Α κοπελια δεν ειναι δικαιο αυτο  που ξερουμε τι ρομπα εγινες? Ρομπα σπιτιου αυλης ..καμηλο ..σατεν ?? Μπηκες με ενα αλλο προφιλ κ πρεπει εμεις να θυμηθουμε ποια ρομπα εισαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Roba_me_Kappa

Γίναμε ρόμπα και τώρα ??

Καλησπέρα φίλοι μου .

Σας λέω έτσι γιατί σας νοιωθω πλέον φίλους μου .Πριν κάτι μήνες είχα γραφτεί στο σχέσεις για να πάρω τη γνώμη σας για το πρόβλημα που είχα με τον Χ Η αλήθεια είναι ότι πολλοι από εσάς με κραξατε ,άλλοι με σχολιάσετε αρνητικά υπήρξαν όμως και άτομα που με πήραν στα σοβαρά και με βοήθησαν πολύ με τις απόψεις τους.Διέγραψα αμέσως το προφίλ μου ,αλλά τώρα που τα πράγματα ηρέμησαν στην προσωπική μου ζωή ,είπα ξανά να γραφτώ για να μπορώ να συμμετέχω ενεργά πλέον.Με το παλικάρι τελικά παντρευτηκαμε και περνάμε καλά παρ όλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίσαμε για να φτάσουμε μέχρι την εκκλησία.Δεν σας λέω αλλα ,αρκετά μαρτυρησα χαχα! Το θέμα τώρα το βάζω για να μοιραστώ την εμπειρία μου του να γίνω μεν ρόμπα (εξ ού και το νέο ψευδονυμο μου) αλλά τελικά να καταφέρω να κερδίσω αυτό που ήθελα που δεν ήταν τίποτε άλλο από μια ευτυχισμένη οικογένεια με τον άνθρωπο που αγαπω.Μπορεί όποιος λοιπόν θέλει να γράψει στο θέμα αυτό τη δική του εμπειρία ρομπικης κατάστασης ,λίγο πολύ όλοι έχουμε ζήσει παρόμοιες Σας ευχαριστώ και πάλι ,να είστε όλοι καλά !

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, sun_world και σε ακόμα 5 μέλη.

Enikos

# 14 στις 8/11/2019
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 19.868

Αν και εχω γινει πολλες φορες ρομπα, μερικες ηταν σουπερ ρομπες, κλαρωτες, με στρασακια, στενες στη μεσουλα να τονιζουν τα καλη, του...Οβελιξ...

Μια φορα ενθυμουμαι, τον περασμενο αιωνα...εχω γινει αλιγατορας στο σπιτι...

Βακαρδια, φουμες, αστα να πανε...

Εκει που σουρωνω ρε παιδι μου, με πιανει το συγκινητικο!!!...

Αυτο το συναισθημα, σαν να εχει συμβει κατι εξτριμλυ σαντ και σου ερχεται ενας κομπος στον λαιμο (μπορει και να ειναι απο τα γκαζια, αλλα ενταξει)...

Στο ηχοσυστημα, ξεκιναει το "i say a little prayer"... τσι Αριθας...Μαχαιρια στη καρδια...

Πονος αβασταχτος...ρουφηξια τσιγαρο, βασανισμενο (απο το βακαρδι) συναισθημα και ξεκιναω να το τραγουδαω με την Αριθα, τουγκεδα...

Ο παρευρισκομενος κοσμος, σιωπησε σκεφτικος, επινε τζουριτσες ποτο και καπως συμπασχε σε αυτο το αορατο δραμα που περνουσα...

Σε δυο στροφες δρομο...με πιανει ενας βηχας...μα τι βηχας...

Σα να ξυνει η ξυστρα του Δημου, τη νυχτα την ασφαλτο...να ντης βγανει τις πισσες...

Με κοπαναγανε στη πλατη, μου ουρλιαζανε "ΑΝΑΠΝΟΕΣ, ΑΝΑΠΝΟΕΕΕΣΣΣ..."...

Ειδανε και παθανε να με σωσουνε...

Επειδη απο τοτε, με κραζανε ευκαιριας δοθεισης...οταν επαιζε Αριθα...το αλλαζα...

Εβαζα το "why did you do it" ...ασπουμε...

Αρέσει στα μέλη Silektis, alisida και σε ακόμα 5 μέλη.

Sourya

# 15 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

Το εχω ξαναγραψει...μια χοντρουλα σα γιουβαρλακι φιλη επεσε στην κατηφορα και τις φυγαν οι φραουλες.Ε δεν μπορεσα να κρατηθω, ακομα γελαω

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Mindthegap-

Κατι τετοιες στιγμες οπως και τα πεσιματα θελουν βιντεο να χεις να τα βλεπεις τρεις ζωες μετα και να μη σου μενει αντερο...

Αρέσει στα μέλη Amalia_28k, ZHLIASOY και σε ακόμα 4 μέλη.

equinox_

# 16 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 1.159

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από alisida

Βασίλη,τι μου θύμισες με το χέρι .

..Πρέπει να ήμουν 3-4 ετών ,με είχε πάρει η γιαγιά μου στη λαϊκή 

.Κάποια στιγμή και ενώ δεν με κρατούσε από το χέρι ,ενοιωσα ένα χέρι να με πιάνει και να με τραβάει .

Ήταν μια γυναίκα που προφανώς πέρασε το χερι μου για αυτό του δικού της παιδιού ,όπως έπαθες εσύ .

.Αντιστεκομουν και δεν προχωρουσα ,εκείνη με τράβαγε χωρίς να κοιτάζει ποιο παιδί κρατάει 

.Ενώ με τραβούσε ,γύρισα το κεφάλι μου πίσω ψάχνοντας με το βλέμμα τη γιαγιά μου και είδα το παιδί της άγνωστης να μας ακολουθεί κοιτώντας με και γελώντας 

.Είχα πάθει σοκ μάλλον και δεν μπορουσα να μιλήσω να πω άσε με ,δεν σε ξέρω ,ούτε βοήθεια να φωνάξω ..(άκουσα και ένα "θα σε δειρω" και έμεινα κάγκελο)

Δεν ξέρω πραγματικά πόση ώρα με τραβούσε έτσι μέχρι να γυρίσει επιτέλους να δει τι γίνεται και να με αφήσει ..

. .Ούτε ξέρω αν το γεγονός αυτό συγκαταλέγεται στα "τραυματικά" της παιδικής ηλικίας

απο τοτε αρα, δεν μιλας σε αγνωστους  

της γιαγιας σου της καημενης παντως, θα της βγηκε η ψυχη, αν καταλαβε πως λειπεις απο διπλα της...

εσυ την βρηκες ή εκεινη εσενα;

Αρέσει στα μέλη alisida, COSTAS42

sun_world

# 17 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 351

Σήμερα θα αλλάξω συκώτι...

Αρχίζοντας από το ψευδώνυμο της θεματοθέτριας 
και φυσικά όλες τις ιστορίες που γράψατε...
Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos και σε ακόμα 6 μέλη.

Sourya

# 18 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ινδία

ΧΑΧΑ Ενικε εχω μια φιλη το ιδιο με σενα , οποτε σουρωνει ...και κλαααμα η κυρια.Ενα βραδυ εκει που τα πιναμε σε μπαρακι την εχασα. Περιμενω, περιμενω, λεω ας παω κατα τουαλετα μερια. Εεε εκει ηταν στα πατωματα

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Enikos

Αν και εχω γινει πολλες φορες ρομπα, μερικες ηταν σουπερ ρομπες, κλαρωτες, με στρασακια, στενες στη μεσουλα να τονιζουν τα καλη, του...Οβελιξ...

Μια φορα ενθυμουμαι, τον περασμενο αιωνα...εχω γινει αλιγατορας στο σπιτι...

Βακαρδια, φουμες, αστα να πανε...

Εκει που σουρωνω ρε παιδι μου, με πιανει το συγκινητικο!!!...

Αυτο το συναισθημα, σαν να εχει συμβει κατι εξτριμλυ σαντ και σου ερχεται ενας κομπος στον λαιμο (μπορει και να ειναι απο τα γκαζια, αλλα ενταξει)...

Στο ηχοσυστημα, ξεκιναει το "i say a little prayer"... τσι Αριθας...Μαχαιρια στη καρδια...

Πονος αβασταχτος...ρουφηξια τσιγαρο, βασανισμενο (απο το βακαρδι) συναισθημα και ξεκιναω να το τραγουδαω με την Αριθα, τουγκεδα...

Ο παρευρισκομενος κοσμος, σιωπησε σκεφτικος, επινε τζουριτσες ποτο και καπως συμπασχε σε αυτο το αορατο δραμα που περνουσα...

Σε δυο στροφες δρομο...με πιανει ενας βηχας...μα τι βηχας...

Σα να ξυνει η ξυστρα του Δημου, τη νυχτα την ασφαλτο...να ντης βγανει τις πισσες...

Με κοπαναγανε στη πλατη, μου ουρλιαζανε "ΑΝΑΠΝΟΕΣ, ΑΝΑΠΝΟΕΕΕΣΣΣ..."...

Ειδανε και παθανε να με σωσουνε...

Επειδη απο τοτε, με κραζανε ευκαιριας δοθεισης...οταν επαιζε Αριθα...το αλλαζα...

Εβαζα το "why did you do it" ...ασπουμε...

Αρέσει στα μέλη sun_world, Enikos και σε ακόμα 3 μέλη.

Roba_me_Kappa

# 19 στις 8/11/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τα δικά μου τα είπα τότε όλα χαχαχα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από ZHLIASOY

Α κοπελια δεν ειναι δικαιο αυτο  που ξερουμε τι ρομπα εγινες? Ρομπα σπιτιου αυλης ..καμηλο ..σατεν ?? Μπηκες με ενα αλλο προφιλ κ πρεπει εμεις να θυμηθουμε ποια ρομπα εισαι

Mindthegap-

# 20 στις 8/11/2019
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Sourya

Το εχω ξαναγραψει...μια χοντρουλα σα γιουβαρλακι φιλη επεσε στην κατηφορα και τις φυγαν οι φραουλες.Ε δεν μπορεσα να κρατηθω, ακομα γελαω

Eγω πιο πολυ γελαω με τα δικα μου παρα με των αλλων...

Εχω 2-3 καλα στο ενεργητικο μου...

Αρέσει στα μέλη sun_world, equinox_ και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε