Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έχω πάθει σοκ!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

agrotis53

# 21 στις 26/11/2019
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.417
'Aρεσαν+: 0%
Να αρχισουμε και τα καλημερα καληνυχτα εδω οπως στο φβ... καλημερα τρολ-καληνυχτα τρολ...πφφφ μετα σου λενε μη καπνιζεις...
Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4 και σε ακόμα 3 μέλη.

Mary1998

# 22 στις 26/11/2019
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2

agrotis53

Μακάρι να ήμουν τρολ μακάρι να ήταν ετσι θα το ευχομουν να ήταν όλα ψέμματα αλλά δεν είναι ... Μακάρι να μην μαθενα τίποτα ήμουν μία χαρά ως τώρα από χθες δεν έχω ηρεμηση ... Δεν ξέρω αν θα συνχωρεσω την μητερα μου αν είναι και αυτή μητέρα μου σκέφτομαι το οτιδήποτε πολλές σκέψεις ή μητέρα μου μου είπε πως ο βιολογικός μου πατέρας δεν είναι στην ζωή εύχομαι κάποτε έστω να μάθω ποιος ήταν μόνο αυτό ..

Paralia48

# 23 στις 26/11/2019
author
Γυναίκα / 54 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 8.929

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από MiltosRNLI1930

Iστορια τυπου Madame Paralie

H ακολουθη ιστορια ειναι φανταστικη!

Ο Μπαμπης λεβεντης απο τη Μανη εμενε σε ενα νοικιασμενο δωματιακι με σκεπη απο πισσοχαρτα στον Αγιο Κωσταντινο περιοχη Μπαρουταδικο του Αιγαλεω .Την Πολυξενη την ειχε στειλει η μανα της να φερει το μυλο του καφε να αλεσει τον καβουρδισμενο καφε με το κριθαρι απο την κυρια Αποστολια που εμενε στην ιδια την αυλη με τον Μπαμπη το λεβεντη απο τη Μανη.Ο Μπαμπης ο λεβεντης εκεινη την ωρα ξυριζοταν με το αθλητικο φανελακι διπλα στο πηγαδι της αυλης.Τα βλεμματα τους συναντηθηκαν και η Πολυξενη απο εκεινη την ημερα ολο στην αυλη του Μπαμπη του λεβεντη απο τη Μανη ( ορα Madame Paralie ) στρυφογυριζε σαν την πεταλουδα στον πανσε.Το κακο δεν αργησε να γινει κατα τον ρουν τον επισκεψεων και σε κανα 3 μηνες η κοιλια της Πολυξενης μεγαλωσε και οσο και να την εκρυβε την περνει μυρωδια η μανα της .Στο οικογενειακο συμβουλιο που ακολουθησε απορριπτουν τον Μπαμπη τον λεβεντη απο τη Μανη γιατι ηταν ανεργος απο το πρωι μεχρι το βραδυ και την εδωσαν στο Θαναση που ειχε πρατηριο μουστου στα Σπατα.

Τέλεια ιστοριούλα Μίλτο!!!

Εμ σ΄αυτές τις εσωτερικές αυλές, ξέρεις τι ιστορίες αγάπης παίχτηκαν;

Και ποτέ κάποιος δεν έμαθε κάτι, Αν πάλι τύχαινε και μάθαινε ένας,  ή μία...  το ήξερε σε μερικά λεπτά της ώρας, όλο το οικοδομικό τετράγωνο και μέχρι τον Αγιο Σπυρίδωνα του Αιγάλεω

Enikos

# 24 στις 26/11/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.267

Δεν απαντω εκ μερους του Αγροτη, αλλα...

Εχω μια προσωπικη απορια...

Μεσα σε ολον αυτο τον "ορυμαγδο", απο τον οποιο ακομα δεν εχεις ηρεμησει, εσυ...

Το πρωτο που σκεφτηκες ηταν, να κανεις προφιλ σε ενα σαιτ γνωριμιων...

Να κανεις φιλους...εσυ 21, εκεινοι 60 και...

Περιμενεις να σε αντιμετωπισουμε ως...κανονικο ατομο?...

Στο χωριο μου αυτο το λεμε, αποτυχημενο θρασος...

Στο δικο σου, πως το λενε?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Mary1998

agrotis53 Μακάρι να ήμουν τρολ μακάρι να ήταν ετσι θα το ευχομουν να ήταν όλα ψέμματα αλλά δεν είναι ... Μακάρι να μην μαθενα τίποτα ήμουν μία χαρά ως τώρα από χθες δεν έχω ηρεμηση ... Δεν ξέρω αν θα συνχωρεσω την μητερα μου αν είναι και αυτή μητέρα μου σκέφτομαι το οτιδήποτε πολλές σκέψεις ή μητέρα μου μου είπε πως ο βιολογικός μου πατέρας δεν είναι στην ζωή εύχομαι κάποτε έστω να μάθω ποιος ήταν μόνο αυτό ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Mary1998

agrotis53 Μακάρι να ήμουν τρολ μακάρι να ήταν ετσι θα το ευχομουν να ήταν όλα ψέμματα αλλά δεν είναι ... Μακάρι να μην μαθενα τίποτα ήμουν μία χαρά ως τώρα από χθες δεν έχω ηρεμηση ... Δεν ξέρω αν θα συνχωρεσω την μητερα μου αν είναι και αυτή μητέρα μου σκέφτομαι το οτιδήποτε πολλές σκέψεις ή μητέρα μου μου είπε πως ο βιολογικός μου πατέρας δεν είναι στην ζωή εύχομαι κάποτε έστω να μάθω ποιος ήταν μόνο αυτό ..

Αρέσει στα μέλη 2019Anastasia, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 25 στις 26/11/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 22.267

Ποσο σ' αρεσουν τα πικαντικα ομως, ε?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Paralia48

Τέλεια ιστοριούλα Μίλτο!!!

Εμ σ΄αυτές τις εσωτερικές αυλές, ξέρεις τι ιστορίες αγάπης παίχτηκαν;

Και ποτέ κάποιος δεν έμαθε κάτι, Αν πάλι τύχαινε και μάθαινε ένας,  ή μία...  το ήξερε σε μερικά λεπτά της ώρας, όλο το οικοδομικό τετράγωνο και μέχρι τον Αγιο Σπυρίδωνα του Αιγάλεω

Αρέσει στα μέλη Paralia48, agrotis53

agrotis53

# 26 στις 26/11/2019
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.417

απαντησε ο ενικος, ποιο πανω, 

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Mary1998

Αρέσει στο μέλος Enikos

Kristina_

# 27 στις 26/11/2019
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.038

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Enikos

Δεν απαντω εκ μερους του Αγροτη, αλλα...

Εχω μια προσωπικη απορια...

Μεσα σε ολον αυτο τον "ορυμαγδο", απο τον οποιο ακομα δεν εχεις ηρεμησει, εσυ...

Το πρωτο που σκεφτηκες ηταν, να κανεις προφιλ σε ενα σαιτ γνωριμιων...

Αρέσει στα μέλη agrotis53, Enikos

alisida

# 28 στις 27/11/2019
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.231

Σώπα .

Τον πατέρα ψάχνει είπαμε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Enikos

Αρέσει στα μέλη Kristina_, agrotis53 και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε