Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως να το διαχειριστώ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

1968maria

# 21 στην 1/12/2019
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Καβάλας / Ελευθερούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 22
'Aρεσαν+: 0%
Να έχει άλλη; Όχι δεν νομίζω... Έχει παιδιά είναι πολλά χρόνια χωρισμένος και οι σχέσεις τους δεν είναι καλές... Δεν τα βλέπει συχνά... Δεν του έχουν συνχωρησει που άφησε την οικογένεια του για κάποια άλλη... Τους στάθηκε βέβαια αλλά οι σχέσεις δεν είναι καλές... Πρόσφατα έγινε παππούς αλλά ακόμη δεν έχει δει το εγγόνι του.. Εγώ δεν ανακατεύομαι δεν με αφορά... Γιατί είμαι μαζί του; Με αγάπησε πολύ... Και είπα δεν λες όχι στην αγάπη... Και τον αγάπησα και εγώ... Και έδινα ευκαιρίες... Και έλπιζα.. Τον δικαιολογουσα ότι ήταν μόνος του τόσα χρόνια και του έδινα χρόνο να συνηθίσει... Μπήκε σε μια οικογένεια τον δέχτηκαν όλοι... Σε μια οικογένεια που πέρασε πολλά. Εγώ χώρισα από έναν καταπληκτικό άνθρωπο όχι γιατί το θέλαμε. Χωρίσαμε γιατί αρρώστησε από ψυχική ασθένεια και ήθελε να μείνει μονος του.. Του έκανε καλό να μην έχει την ευθύνη της οικογένειας... Και είναι καλά μόνος του... Όπως και εμείς... Νομίζω ότι με βοηθήσατε να ανοίξουν τα μάτια μου.. Σας ευχαριστώ!!!
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

valia-12

# 22 στην 1/12/2019
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 156

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από 1968maria

Πως να το διαχειριστώ;

Καλησπερα σε όλους... Είμαι χωρισμένη και συν κατοικώ εδώ και τρία χρόνια με κάποιον κύριο.. Τα παιδιά μου παντρεμένα ζουν στα σπίτια τους. Επειδή είμαι και γιαγιά και η νύφη μου δουλεύει πηγαίνω το εγγόνι μου στα νήπια και το παίρνω όταν σχολαει. Αυτό δεν αρέσει καθόλου στο σύντροφο μου. Όπως και να μην βοηθάω τα παιδιά μου... Οι κουβέντες του είναι... Όποιος κάνει παιδιά να τα μεγαλώνει, η να πάρουν την ζωή στα χέρια τους και κάτι τέτοια. Βασικά δεν θέλει να αφιερώνω χρόνο σε κανένα εκτός από αυτόν... Νιώθω εγκλωβισμένη αδικιμενη και ότι μου στερεί το δικαίωμα να είμαι μάνα, όπως και να προσφέρω μικρά πραγματάκια στα παιδιά μου... Πως μπορώ να το διαχειριστώ? Τον αγαπάω αλλά επαναστατώ και νομίζω ότι αυτό θα φέρει τον χωρισμό.. Γιατί για μια μάνα πάνω από όλα είναι τα παιδιά της... Και το περίεργο είναι ότι έχει άριστες σχέσεις μαζί τους... Μόνο σε μένα δείχνει την δυσαρέσκεια του. Περιμένω γνώμες και ΑΠΌΨΕΙΣ!!! 

Το να είσαι μάνα δεν μπορεί να στο στερήσει κανένας και ΤΙΠΟΤΑ στον κόσμο.Θα σταθώ σε αυτό που γράφεις: "Τον αγαπώ " αλλά..Τι αγαπάς ακριβώς σε εκείνον? Εχεις μιλήσει μαζί του για όλες αυτές τις σκέψεις που κάνεις (ειναι αχάριστος και ζηλιάρης).Τι ακριβώς ζηλεύει?Είναι πολύ εύκολο να ζητάμε απο τρίτα άτομα την γνώμη τους για το πως να χειριστούμε μια κατάσταση πλην όμως ο καθένας θα δει την κατάσταση σύμφωνα με τα δικά του βιώματα.Το πιο δύσκολο στις σχέσεις είναι να μιλάμε με τον άνθρωπό μας για αυτό που πραγματικά νιώθουμε ,αισθανόμαστε,σκεφτόμαστε και βιώνουμε.Λέξεις όπως: Με πληγώνει αυτή η συμπεριφορά σου γιατί νιώθω πως δεν με καταλαβαίνεις... ή με κάνεις να νιώθω άσχημα όταν μου λες συνέχεια γιατί προσφέρω στα παιδιά μου ή ...με αγχώνει και με στεναχωρεί αυτή η συμπεριφορά..και ούτω καθεξής...Νομίζω πως πρέπει να θέσεις τα όρια σου στο τι δέχεσαι και τι οχι για την "αγάπη" του εν λόγω κυρίου".

Αρέσει στο μέλος 1968maria

tzoulia59

# 23 στην 1/12/2019
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.271

ολα αυτα σ εναν ιδεατο κοσμο .,..

διαφωνω σ ολα ..η πραγματικοτητα ειναι αλλη ..

πολλοι παππουδες απο πισω γκρινιαζουν και στο τελος τι αλλο...υποχωρουν 

και ναι οι αντρες τις γυναικες τις θελουν του χεριου τους κι αφοσιωμενες σ αυτους ...

μετα τα διαζυγια ολα ειναι μπαλωματα ..

ποιος εχει αμφιβολια σ αυτο;

δεν αναφερομαι στις εξαιρεσεις να βρεις καλο συντροφο που θα σεβαστει εσενα και τα παιδια σου ..

εγω δεν ξερω πολλους...να μην σου πω κανεναν ..

απειρα προβληματα σε διαζευμενα ζευγαρια με παιδια ..

ολοι οταν σε γνωριζουν σε ρωτουν; εχεις παιδια ;για να κοψουν πορεια ..

ουτε κι εγω θα ημουν μ αντρα που εχει υποχρεωσεις και παιδια ..κατα ποσον εγγονια ,,,γιατι ξερω

τις υποχρεωσεις..

κι αυτο επειδη σεβομαι ..

.πιστευω οτι ανηκω στο μικρο ποσοστο των εξαιρεσεων ..που αν ημουν με αντρα με παιδια θα σεβομουν και τα παιδια του ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από agaph40

οι πραγματικοι παππουδες δεν δυσανασχετουν ποτε

κατι μιζεροι,γεροπαραξενοι και στριφνοι δυσανασχετουν

σημασια δεν εχει τι θελουν οι αντρες..σημασια εχει να μη διαθετει καμμια γυναικα τον εαυτο

της ως δουλα

στα κεφια του καθε προβληματικου,προκειμενου να τον κρατησει (ως τι αραγε)?

επισης και μετα το διαζυγιο μια χαρα σχεσεις μπορουν να γινουν εφ οσον οι επιλογες

συντροφων ειναι

συνειδητοποιημενες και οχι κατ'αναγκη

Αρέσει στο μέλος Jiannis7

MiltosRNLI1930

# 24 στην 1/12/2019
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.250

Αυτοι οι τυποι ειναι για κλωτσιες ! Τους φιλοξενεις στο εξοχικο σου  τους περιποιησαι και βγαινουν βολτα με τις λαστιχενιες καφε σαγιοναρες και σε κανουν ρεζιλι στους περιοικους και δεν μπορεις να τους πεις οτι ειναι ο κηπουρος οταν τον κρατας τρυφερα απο το χερι .

Αρέσει στα μέλη Enikos, 1968maria

Spiros--

# 25 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 543

Πιθανόν ...

... με το τελευταίου σου σχόλιο, ο άνθρωπος αυτός, συν όλα τα άλλα, να έχει και κάποια ζήλια απέναντι σε εσένα και την καλή σχέση που έχεις με τα παιδιά σου και τα εγγόνια σου, γιατί αυτός ... δεν την έχει!

Τα θέματά του είναι προφανώς χρόνια και πολύ βαθιά ριζωμένα...

Λες σε αγάπησε πολύ. Εγώ λέω αγαπάει τον εαυτό του πολύ. Την βόλεψη του και όσα του προσφέρεις. Γιατί αν αγαπούσε πραγματικά εσένα, θα αγαπούσε και τις ανάγκες σου, την χαρά σου να βοηθάς τα παιδιά σου και να ζεις από κοντά τα εγγόνια σου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από 1968maria
Να έχει άλλη; Όχι δεν νομίζω... Έχει παιδιά είναι πολλά χρόνια χωρισμένος και οι σχέσεις τους δεν είναι καλές... Δεν τα βλέπει συχνά... Δεν του έχουν συνχωρησει που άφησε την οικογένεια του για κάποια άλλη... Τους στάθηκε βέβαια αλλά οι σχέσεις δεν είναι καλές... Πρόσφατα έγινε παππούς αλλά ακόμη δεν έχει δει το εγγόνι του.. Εγώ δεν ανακατεύομαι δεν με αφορά... Γιατί είμαι μαζί του; Με αγάπησε πολύ... Και είπα δεν λες όχι στην αγάπη... Και τον αγάπησα και εγώ... Και έδινα ευκαιρίες... Και έλπιζα.. Τον δικαιολογουσα ότι ήταν μόνος του τόσα χρόνια και του έδινα χρόνο να συνηθίσει... Μπήκε σε μια οικογένεια τον δέχτηκαν όλοι... Σε μια οικογένεια που πέρασε πολλά. Εγώ χώρισα από έναν καταπληκτικό άνθρωπο όχι γιατί το θέλαμε. Χωρίσαμε γιατί αρρώστησε από ψυχική ασθένεια και ήθελε να μείνει μονος του.. Του έκανε καλό να μην έχει την ευθύνη της οικογένειας... Και είναι καλά μόνος του... Όπως και εμείς... Νομίζω ότι με βοηθήσατε να ανοίξουν τα μάτια μου.. Σας ευχαριστώ!!!

Αρέσει στα μέλη sun_world, 1968maria

sun_world

# 26 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 569

Άρα έχεις δει τι πρόβλημα υπάρχει...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη alisida, 1968maria

tzoulia59

# 27 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 80 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.271

εφ οσον η συμπεθερα ζει μακρια ...

πρεπει να πεισεις τον συντροφο σου οτι τα παιδια σε χρειαζονται...

κι αυτη την μικρη βοηθεια πρεπει να τους την προσφερεις ...

εφ οσον οπως λες ειναι καλα παιδια με κατανοηση ..

οσο για το αν σεβαστηκαν την επιλογη σου ..

.εγω προσωπικα δεν θα επαιρνα την αδεια των παιδιων μου για να βαλω εναν ανθρωπο στην ζωη μου ,,,

γιατι ειναι αυτονοητο ,

,,αφου ειμαι χωρια απο τον πατερα τους καποιος αλλος θα ειναι διπλα μου ,,,

αλλα σιγουρα πιστευω οτι εμπιστευονται τις επιλογες μου ..

μιλαω για μενα ,,,

οσο για το αν  ξαφνικα θυμηθηκε οτι εχεις παιδια ,...εχω την αισθηση οτι τον κουρασαν ,,,

και ειδικα το μικρο εγγονακι που εχει οσο να ειναι ευθυνη ...

αν πιστευεις οτι αξιζει και ειναι καλος συντροφος ..μιλησε του ομορφα κι απλα και δωστου να καταλαβει ...

οτι εσυ εχεις και ενα παιδι ,,κι αυτο πρεπει να το σεβαστει ...

αν δεν γινει αυτο και βλεπεις οτι η κατασταση χειροτερευει κι αρχιζει να κουραζεται ..ξερεις τον δρομο ...

την βαλιτσουλα πισω απο την πορτα 

και χαιρετε ,,

διλημματα μεταξυ παιδιου και γκ..νου ..δεν υπαρχουν ,,τον στελνεις αδιαβαστο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από 1968maria
Τζούλια θα συμφωνήσω μαζί σου.. Όμως η μητέρα της νύφης μου ζει στην Κρήτη.Έχω καλά παιδιά πολύ διακριτικά και καθόλου απαιτητικά. Σεβάστηκαν την επιλογή μου να βάλω στην ζωή μας αυτόν τον άνθρωπο και ξέρουν ότι έχω πια την δική μου ζωή και δεν με ενοχλούν. Δεν υπάρχει πραγματικό πρόβλημα. Είναι σαν να κατάλαβε ξαφνικά ότι έχω παιδιά...

Αρέσει στα μέλη alisida, 1968maria

valia-12

# 28 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 156

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από MiltosRNLI1930

και δεν μπορεις να τους πεις οτι ειναι ο κηπουρος οταν τον κρατας τρυφερα απο το χερι .

Συγνώμμη Κύριε?Ποιός είστε?

Αρέσει στο μέλος 1968maria

anassa_

# 29 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.127

Ω τι διαβάζουν τα ματάκια μου ! 
Μετράει τις μπουκιες του παιδιού, μα τι τρώει το νηπιακι έλεος καλή μου τι αγαπάς κοψε πέρα. 

Μετράει τις μπουκιες του παιδιού, μα τι τρώει το νηπιακι έλεος καλή μου τι αγαπάς κοψε πέρα. 
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, ZHLIASOY και σε ακόμα 3 μέλη.

Megalodondas

# 30 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 742

Άρα είναι απλό.. Μπορεί να νοιώθει ενοχές τώρα πού πέρασαν τα χρόνια για τα δικά του παιδιά πού τα άφησε και με την ουρά κάτω από τα σκέλια νοιώθει πως δεν έχει δικαίωμα να πάει να δει το εγγόνι του και να συμμετάσχει στην ευτυχία τους..

Του το θυμίζεις αυτό εσύ..για αυτό και αντιδρά εναντίον..

Πείσε τον πως δεν είναι αργά για συγχώρεση.. πού δεν δηλαδή.. αλλά πρέπει να προσπαθήσει..

Αλλιώς θα χειροτερέψει μάλλον ως προς αυτό..

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη sun_world, 1968maria

1968maria

# 31 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Καβάλας / Ελευθερούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 22
Έχω κάνει χιλιάδες συζητήσεις... Το φταίξιμο είναι δικό μου... Λάθος επιλογές που πρέπει να πληρώνουμε! Δεν μπορούσα να το συζητήσω με κανέναν γιατί ντρεπόμουν. Ήξερα τι θα άκουγα... Απλά με σας ήταν εύκολο... Και ήθελα να τα ακούσω... Όπως να ακούσω και τον εαυτό μου...
Αρέσει στο μέλος sun_world

MiltosRNLI1930

# 32 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση

Ενας σπουδαστης στο Sxeseis . Expert δεν ειμαι σε γραφεια αναζητησης τελειωμενων για συγκατοικηση ουτε εχω ιδεα απο sites με σκοπο την γνωριμια και οτι ηθελε προκυψει ." Μενω ,ειμαι κατοικος νομου Αττικης " και απο τοτε που γνωρισα το Sxeseis εχω τομους σημειωσεων απο μελετες χαρακτηρων .

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από valia-12

Συγνώμμη Κύριε?Ποιός είστε?

Αρέσει στα μέλη Enikos, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

sun_world

# 33 στις 2/12/2019
author
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Με έβγαλες από την διαδικασία να τα πω εγώ...

Αν και τώρα...

Παλιός γαιδαρος καινούργια περπατησιά δεν κάνει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Megalodondas

Άρα είναι απλό.. Μπορεί να νοιώθει ενοχές τώρα πού πέρασαν τα χρόνια για τα δικά του παιδιά πού τα άφησε και με την ουρά κάτω από τα σκέλια νοιώθει πως δεν έχει δικαίωμα να πάει να δει το εγγόνι του και να συμμετάσχει στην ευτυχία τους..

Του το θυμίζεις αυτό εσύ..για αυτό και αντιδρά εναντίον..

Πείσε τον πως δεν είναι αργά για συγχώρεση.. πού δεν δηλαδή.. αλλά πρέπει να προσπαθήσει..

Αλλιώς θα χειροτερέψει μάλλον ως προς αυτό..

Αρέσει στα μέλη Megalodondas, 1968maria

sun_world

# 34 στις 2/12/2019
author
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Καλή μου γυναίκα αφού τα ξέρεις όλα αυτά 

γιατί δεν τον στέλνεις στην μάνα του από εχθές; 

(Μου κάθεται άσχημα που σου λένε να τον στείλεις και κάπου αλλού)

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από 1968maria
Έχω κάνει χιλιάδες συζητήσεις... Το φταίξιμο είναι δικό μου... Λάθος επιλογές που πρέπει να πληρώνουμε! Δεν μπορούσα να το συζητήσω με κανέναν γιατί ντρεπόμουν. Ήξερα τι θα άκουγα... Απλά με σας ήταν εύκολο... Και ήθελα να τα ακούσω... Όπως να ακούσω και τον εαυτό μου...

Αρέσει στα μέλη COSTAS42, jeyrum και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 35 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.158

Βαζεις ορια κ τα κρατας...του απαγορευεις ρητως κ κατηγορηματικος να συνεμπαινει αναμεσα σε σενα κ στα παιδια .!  Διαχωριζεις το κομματι αυτο  εξ αρχης! Εαν δεν το δεχτει στειλτον εκει που λεει ο αρχαγγελος!!  Δεν κανουμε συμβιβασμους σε αυτα τα πραγματα τελεια κ παυλα!

(Απο οτι καταλαβα δεν εχει παιδια ο κυριουλης κ βγαζει κομπλεξ κ αποθημενα) 
Αρέσει στα μέλη COSTAS42, 1968maria και σε ακόμα 1 μέλος.

ZHLIASOY

# 36 στις 2/12/2019
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 3.158
Με οσα διαβασα ...αδιαπραγματευτο... αρχαγγελε στειλτον ...
Αρέσει στο μέλος jeyrum

AristotelisNik

# 37 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Διόνυσος
Απαντήσεις: 55

Ενας χηρος 57 χρονων οπως δηλωνεις συγκαταλεγεται στους τελειωμενους οταν θελει να ξαναφτιαξει τη ζωη του με μια γυναικα;

Ετσι νιωθεις;

Η ισχυει και εδω το οτι δηλωνεις εισαι;

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από MiltosRNLI1930

Ενας σπουδαστης στο Sxeseis . Expert δεν ειμαι σε γραφεια αναζητησης τελειωμενων για συγκατοικηση ουτε εχω ιδεα απο sites με σκοπο την γνωριμια και οτι ηθελε προκυψει ." Μενω ,ειμαι κατοικος νομου Αττικης " και απο τοτε που γνωρισα το Sxeseis εχω τομους σημειωσεων απο μελετες χαρακτηρων .

MiltosRNLI1930

# 38 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση

Να στο μεταφρασω Αγγλικα ,Γαλλικα ευχαριστως .Αλβανικα αδυνατω .Επειδη απ'οτι φαινεται εισαι δοκιμος στο Sxeseis αν δεν ξερεις ποιος ειμαι και γιατι ειμαι εδω ,να μην απαντας .Κατσε 40 μερες στο ΣΚΑΦ ,που θα εισαι ο μοναδικος προπαιδευομενος .

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από AristotelisNik

Ενας χηρος 57 χρονων οπως δηλωνεις συγκαταλεγεται στους τελειωμενους οταν θελει να ξαναφτιαξει τη ζωη του με μια γυναικα;

Ετσι νιωθεις;

Η ισχυει και εδω το οτι δηλωνεις εισαι;

Αρέσει στο μέλος Enikos

AristotelisNik

# 39 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 44 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Διόνυσος
Απαντήσεις: 55

Σε απλα ελληνικα για να μη μπερδευομαστε 

Ουτε θελω να μαθω ποιος εισαι ουτε γιατι εισαι εδω. Αλλα αν θεωρεις καποιον αντρα που στα 57 θελει να βρει γυναικα εστω και απο εδω τελειωμενο, περισσοτερο εβδομηνταρη παντρεμενο θυμιζεις. Κατσε λιγες μερες και σκεψου. Δε χρειαζονται 40 για κανεναν. Μονο για τα μνημοσυνα

Και μην απαντας ουτε εσυ. Ηλιου φαεινοτερον ειναι

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από MiltosRNLI1930

Να στο μεταφρασω Αγγλικα ,Γαλλικα ευχαριστως .Αλβανικα αδυνατω .Επειδη απ'οτι φαινεται εισαι δοκιμος στο Sxeseis αν δεν ξερεις ποιος ειμαι και γιατι ειμαι εδω ,να μην απαντας .Κατσε 40 μερες στο ΣΚΑΦ ,που θα εισαι ο μοναδικος προπαιδευομενος .

Enikos

# 40 στις 2/12/2019
author
Ανδρας / 76 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 21.533
Κατι, για να ευθυμησουμε...

https://www.youtube.com/watch?v=up5aE7wAB4E

Αρέσει στο μέλος jeyrum
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)